P.H.U.Office-land

Kraków

Opinie o P.H.U.Office-land

Monick 2014-03-26 08:32:45
Początkowo dostawałam dużo zleceń. Niby wszystko ładnie, pięknie, ale nigdy nie otrzymałam jakiegokolwiek rozliczenia za wykonaną pracę. Niekiedy wg ich wyliczeń za dojazdy płacili 25-30gr/km!!!!

Przelewy dochodziły z prywatnego konta, a w tytule przelewu wpisano "a." No i najważniejsze: PRACA BEZ JAKIEJKOLWIEK UMOWY!!!!! Oczywiście nie ma mowy o otrzymaniu Pita ...
Olek 2014-04-08 09:27:48
Nie polecam, firma ma siedzibę w zwykłym mieszkaniu, zlecenia "na gębę",(usunięte przez administratora)
x101 2014-04-25 09:47:52
Pierwsze spotkanie wygląda profesjonalnie, ale to tylko złudzenie. Firma nie ma swojego biura. Dodatkowo bardzo nisko płacą, a jak się o coś upomnisz, kontakt się urywa.

NIE POLECAM!!! WIĘCEJ SIĘ TRACI NIŻ ZARABIA

raffick 2014-06-30 10:23:15
Kolejna z firm, gdzie ankieterzy napędzają kasę koordynatorowi, a sami dostają grosze. Mnie za audyt płacili 17zł a sami dostawali 48zł (31 zł na plusie).

Gdy poprosiłam o Pita za poprzedni, powiedziano mi, że wcześniej nie zgłaszałam, że będę go chcieć i jest już zbyt późno.

Sprawę zgłosiłam do Urzędu Skarbowego
TADZIUWLADZIU 2014-08-12 18:33:42
Znam firmę, bo obraca się w tej branży owszem dużo tej firmie zarzucić ale zarzut ,że nie mają własnego biura jest na wyrost czy ten fakt przeszkadza jakoś we współpracy ankieterom / audytorom ? przecież ankieter / audytor pracuje w terenie nie w biurze koordynatora ! mnie tam zupełnie to nie przeszkadzało, czy to jedyna firma mająca siedzibę we własnym mieszkaniu ? no oczywiście, że nie takich firm jest mnóstwo w różnych branżach

Raffick a skąd wiesz ile ankieta w rzeczywistości kosztowała ? - błagam ludzie, ja coś komuś zarzucacie to konkrety.
Po za tym to chyba normalne, że na czymś koordynator musi zarabiać - są agencję które płacą koordynację od ilości ankiet, najczęściej stawka procentowa, są agencję gdzie koordynator dostaje stawkę za ankietę / audyt i w stawce zawiera się praca ankietera i koordynacja koordynatora a jak to koordynator dzieli to już jego sprawa.

Po za tym w firmie OfficeLand stawki nie odbiegają od stawek od innych koordynatorów, to, że a, że są stosunkowo niskie to inna para kaloszy - ale chyba jesteśmy wolnymi ludźmi,i jeżeli w moim odczuciu stawka jest żałosna , nie adekwatna do włożonej pracy to najzwyczajniej w świecie się na projekt nie godzę

Prosisz o PITA a umowę podpisałeś ? Zaczynam współpracować z jakąś firmą to dla mnie priorytetem jest umowa choćby ramowa, bo w takiej branży na każdy projekt powinna być osobna umowa, a dla oszczędności biurokracji wystarczy umowa ramowa o ogólnych zasadach współpracy z zaznaczeniem, że szczegóły każdego projektu przekazywane będą mailem - no ale jak się o umowie nie myśli przed rozpoczęciem współpracy a potem kiedy przychodzi do wynagrodzenia, nie zastanawia się, na podstawie czego to wynagrodzenie ( a prawda jest taka, że przy współpracy na umowę o dzieło, to przyjmujący zlecenie czyli ankieter / audytor, powinien wystawić przekazującemu zlecenie czyli koordynatorowi rachunek do umowy o dzieło ) to czego Wy potem chcecie ? jakiego PITA ?

Tak więc Twoje zgłoszenie do US narobi kłopotu zarówno Tobie jak i firmie OfficeLand !

Nie wiem, ludzie pilnujcie swojego interesu jest projekt - prosicie na maila o stawki za audyt / ankietę, stawkę za kilometrówkę, przed wypłatą prosicie o szczegóły jej naliczenia, pilnujcie umów, rachunków i naprawę o ile mniej stresu będziecie mieli.
dzy 2014-09-26 10:25:11
jak czytałem te wpisy wczesniejsze to szkoda czasu .normalnie firma działa juz z tego co mi wiadomo chyba z 15lat nigdy nie miałem żadnych problemów z wypłata z dogadaniem sie z koordynatorem. nawet jak miałem przerwe w pracy ponad rok bez problemu mogłem podjąc ją na nowo stawki nie odbiegaja wcale od przujętych na rynku. co do pita tez nie było problemu dostawałem z 3 umwoy na których zsumowano wszystkie wczesniejsze wypłaty i po sprawie.to ze w mieszkaniu a nie w biurze to akurat był duzy plus bo mogłem prace oddac w dowolnej godzinie a nie w czasie pracy biura to trzeba brac pod uwage ze było elastycznie jak dla mnie wygodnie.
:) 2016-04-19 19:19:03
W takim razie @tandem żałuj, że się nie zatrudniłeś u nich, skoro jest tak dobrze. No a jest dobrze, bo już wcześniej zanim przeczytałem twoją opinię słyszałem, że firma w porządku. Podobno mają dużo szkoleń i to takich profsjonalnych.
Zostaw swoją opinię o P.H.U.Office-land - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.Office-land