Opinie o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Indukta S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Indukta S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

Alicja

@Cnc, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Myślę że na forum będzie Ci ciężko potwierdzić ostatecznie stawkę, zarobki są często różne w zależności od doświadczenia i indywidualnych negocjacji, a poza tym większość firm zastrzega je jako tajemnicę handlową. Niemniej jeśli będziesz aplikował to zachęcam Cię do podzielenia się opinią o wrażeniach z procesu rekrutacji, taki komentarz byłby bardzo przydatny dla innych użytkowników!

Alicja

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie? @Dawid, czy jesteś pracownikiem firmy? Powiesz nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? @kokot, mógłbyś doprecyzować swoją odpowiedź? Co dokładnie masz na myśli?

Dawid

Skąd takie rewelacje macie o firmie?

kokot

Sypie sie firma razem z maszynami już nie mówiąc o młotku

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Indukta S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Stary robol

Witajcie. Pracuje od ponad 20 lat w tej firmie. Nie bede pomyj na innych wylewal. Ale prawdę napiszę. Montaż z montuje. Mechaniczny wytoczył. Tłocznia wybije. A nawijalnia no właśnie. Kobiety się zwalniają dużo odeszlo na emeryture a przyjmować nie było laska przyjąć. Kiedy te nowe maja się nauczyć jak tylko słyszą akord akord . 2 dyrektorów chodźi po nawijalnia ręce w kieszeni Bogowie. NIC nie umie załatwić zero pomysłu na uzdrowienie tego zajebanego wydziału. TAK. TYLKO PRZEZ WAS ZLIKWIDUJĄ FIRMĘ. DO RUMUNI BĘDZIEMY JEŹDZIĆ PRZEZ WAS DO ROBOTY. PANIE PREZESIE NASTĘPNYM RAZEM PROSIMY NA NARADZIE DAC IM NIE CZYSTE BIAŁE KARTKI TYLKO JUZ WYPEŁNIONE TYLKO DO PODPISU DYREKTORZY JAKO PIERWSI POWINNI PODPISAĆ. SIWY NIEMA POJĘCIA O PRACY A MŁODSZY POTRAFI TYLKO DOLKI POD PANEM KOPAĆ. A KONSTRUKTORZY TECHNOLODZY TO NAJWIĘKSZE OBIBOKI W TEJ FIRMIE. A POD KOGO PODLEGAJĄ? MŁODY DYREKTOR. NASTĘPNE ŚWIĘTE KROWY. ZACZNIJ PAN SŁUCHAĆ GŁOSU ROBOLI. TO MY WYPRACOWYJEMY ZYSKI. A CO DO SOLIDARNOŚCI TO TYLKO TYLE POWIEM ŻE DZIĘKI NIM MAMY REGULARNE PODWYŻKI. MARNE ALE TO ZAWSZE COŚ. RATUJ PAN TA FIRMĘ PRZED RUMUNIĄ. MILEGO PRZEMYSLENIA

Nikt ważny ale obiektywny.
@Stary robol

Sype się firma i tak zadługo już jest w agonii na rynku gdzie swiat już dawno ogon maruderom pokazał. Taki Siemens i inni.Będzie kaput.

Alicja

@Merytoryczny, dziękujemy za Twoją opinię. Dostateczny to jeszcze nie najgorsza opinia, więc jednak dostrzegasz jakieś plusy w pracy w Zakłady Indukta S.A.? Jeśli tak, to jakie? @Stary robol, rozumiem, że nie podobają Ci się pewne rzeczy mające miejsce w firmie, ale wypowiadając się przestrzegaj proszę naszego regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @Pracownik proszę Ciebie również o kulturalne i merytoryczne wyrażanie się. Poza tym przypominam że premia jest dodatkiem do pensji i nic nie stoi na przeszkodzie żeby była przyznawana na przykład osobom którym nie zdarza się wychodzić wcześniej z pracy.

@Alicja

Sklepik jest, fajki kupisz na kreskę w kibelku się schowasz - dniówka leci. Zupę dadzą wiec jusz oszczędzasz. Wypłata jest - na fajki starczy, do emerytury jakoś..... to są składowe na ocenę dostateczą.

@Merytoryczny

przepraszam oczywiście już a nie „jusz” ps. pozdro misiek zdrowiej bo wyniki kiepskie.

Merytoryczny

Pracownik - jest kiepsko nawet bardzo, zakład zatrzymał się na latach osiemdziesiątych - układziki pociotki prawe raczki kierowników. Wiec jak jesteś po układach to polecam, natomiast jak nie masz układów będziesz kiepsko zarabiał/a wycierając pot z czoła. Ocena minus dostateczny. Myśle ze moja opinia przyda się Wam poszukującym pracy. Powodzenia

Kooperacja jest święta, pracownik na zakładzie może nie mieć pracy, ale koooperant musi ją mieć ( i to nie byle jaką). Dyrekcja patrzy tylko "planu", za każdą cenę. Praca po 12 h , 3 razy w tygodniu i wszystko jest ok. , a wyjdziesz z hali 13:30 to już po "premii" , bo jakim prawem. Jak akordowy nie ma co robić to ch.j, ale jak zakończy pracę przed 13;30 to " dlaczego nic nie robi !!!", " później beczą , że mało zarabiają" . Ogólnie, zakład doprowadzany do ruiny przez szefostwo, związki zawodowe to kpina. Ludzie, którzy coś potrafią i cokolwiek ogarniają, są doprowadzani do samo zwolnienia. Praca w akordzie to kpina, po 40 latach ludzie zarabiają po 2,2 tyś na rękę (przy 21 dniach roboczych). Czyżby kolejny zakład do " odstrzału" (.... Nowy Dyrektor jest i jakie doswiadczenie!! Fiu Fiu. 2004r MONTOSTAL został wykreślony z rubryki Wspólnicy pierwszego działu KRS oraz z rubryki Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu drugiego działu KRS. 2006r PONAR REMO został wykreślony z rubryki Zarząd komisaryczny lub powierzenie zarządzania przedsiębiorstwem państwowym szóstego działu KRS. 2008r PONER Spolka został wykreślony z rubryki Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu drugiego działu KRS. 2011 PONER MONTAŻ został wykreślony z rubryki Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu drugiego działu KRS. 2012r PBG TECHNOLOGIA został wykreślony z rubryki Prokurenci drugiego działu KRS. 2013r PONER SPÓŁKA został wykreślony z rubryki Organ nadzoru drugiego działu KRS. Jak dobrze ze jest z nami!!!) ??, ciekawe czy właściciel zdaje sobie sprawę. Chcemy godnie pracować i zarabiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stary pracownik
@pracownik

Jeśli jest tak zle to zwolnij się a nie ciągle narzekaj. W Bielsku wszyscy szukają dobrych pracowników. Powodzenia

Jerzy

Słyszałem o firmie, że jest super pracodawcą. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

real
@Jerzy

Tak potrzeba za 16 zł brutto

.....

a chwyćcie się roboty. Pozdrawia stary pracownik.

Chętny na zatrudnienie.

Napiszcie coś o pracy w biurze ? Jaka atmosfera ? Szefowie ? Perspektywy rozwoju ? Z góry zaznaczam o pieniądze nie pytam. Sądząc po waszych opiniach na pewno marnie ☺

Alojzy Bąbel

Witam wszystkich pracowników Celma- Indukta ... Alojzy Bąbel ..znów nadaje Oj nieciekawie się dzieje ....Wielki wódz wymyśla ,ciągle coś nowego , tym razem ochrona przed skutkami wypadków (okulary ) Niby nic złego bo trzeba dbać o oczy ale tylko wtedy gdy wykonuje się niebezpieczne pracę A skoro jesteśmy przy oczach to może Wielki wódz zauważy że zarobki stoją w miejscu , czyli realnie siecofiemy bo wszystkie ceny rosną. Wiele cenionych ludzi odeszło,świetnych fachowców ...pytanie czemu ? Gdy pytałem ....odpowiedź była jedną ...nie miła atmosfera,brak organizacji pracy ,czasem wredne zachowanie przełożonych...nie ludzkie Ale rozumiem dlaczego tak jest ....są poprostu jak dzikie zwierzęta w świetle reflektorów...spłoszone Wymyślanie ,przesuwanie pieniędzy ,zastępowanie premium,premia ...nam to nic nie mówi....zarabiamy mało !!!! Będzie wynik..będą pieniądze Ja myślę inaczej.....pokażcie ludziom że szanuje się pracownikow...a wynik będzie. Pozdrawiam

Stary

Śiwy ten zakład doprowadzi do ruiny niekompetentny człowiek

Alicja

@Pracownik na jakim stanowisku pracujesz? Jak długo? Powiesz coś więcej o warunkach pracy w firmie Zakłady Indukta S.A.? Wszystkie informacje są pomocne osobom, które myślą nad zatrudnieniem się w tej firmie.

Alojzy Babel

Arbeitslager- tak można nazwać sposób w jaki traktuje się ludzi w tej firmie. Ma się gdzieś przysługujące im prawa A prawda jest taka ze każdy wnosi coś pozytywnego do firmy- swój nakład pracy. Jednak nigdy nie słyszałem slowa -" dobra robota "

Alicja

@erf, a na jakim stanowisku chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową w tej firmie?

ok 2 tys na rękę jak kto (usunięte przez administratora)

erf

Ja to bym się chętnie załapał ale zastanawiam się jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Dzięki

Alojzy Babel

Pracuje w Celmie juz troche. Juz kiedys pisalem o cudzie podwyżki. Teoretycznie podwyzka wiaze sie ze wzzrostem wynagrodzenia ale w celmie jest inaczej. Po podwyżce dostaje sie mniejsza pensje. Czemu - bo znika inny skladnik wynagrodzenia. I tym sposobem realnie dostaje sie mniej. Ostatnio zostal wpowadzony zakaz korzystania z telefonow w celach prywatnych. A wszystkim kieruje pan i wladca. Niemila atmosfera zaczyna sie robic.

niezdecydowany

O akordzie nic mi nie wiadomo tego nie mówili. A warunki pracy? Jest szkodliwe? Bo nie chce świecić w nocy po jednej dniówce przez żeliwo czy ołów

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Indukta S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Zakłady Indukta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Indukta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Indukta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Indukta S.A.
3.9/5 Na podstawie 758 ocen.

Zakłady Indukta S.A.