Zakłady Indukta S.A.

Bielsko-Biała

Opinie o Zakłady Indukta S.A.

R.D. 2013-06-12 15:56
Afera goni aferę :D
Praca w Indukcie to jednak jest frajda.
Afera goni aferę :P Pijaków już wywalili wcześniej chyba byli złodzieje [usunięte przez moderatora]
przeszłość 2013-06-16 21:47
w tym zakładzie jeszcze długo sie nic nie zmieni.afera za aferą.Współczuje tym którzy muszą tam "dotrwać" do emerytury.to gadanie o normach,akordzie,zarobkach to czcza gadanina.Tam wszystko zależy od układów z przełożonymi.Teraz niektórzy z ręcznego bedą mieć dobrze bo znowu stary znajomy został kierownikiem. I tak do końca świata i jeden dzień dłużej.
nikt 2013-11-07 23:46
Inukta chm... czekam na inne info co słychać w firmie pana (usunięte przez administratora)
Anonymous 2013-12-11 17:16
Świetnie
Indukta powinna szukać nowych pracowników do Transportu - na magazynie
tylko nie zapomnijcie napisać że za 1600zł netto + własny Gaz do wózków
Śmiech na sali Firma z ponad 150-cio letnią Historią (specjalnie nie pisze ,że z tradycjami)
a nie ma dostarczającej ilości Gazy do wozków widlowych
Powodzenia
kisio 2014-01-16 20:44
to zapytaj kolegow z produkcji(usunięte przez administratora) gdzie daja ten gaz/i.....
nowy 2014-02-03 21:29
W Indukcie z tego wynika że nie wiedzą że jest taki wynalazek.Wózek na akumulator(który można naładować) i bardzo ekologiczny i nie śmierdzi za nim kiszoną kapustą. W innych firmach jest nie do pomyślenia aby przez halę gdzie pracują ludzie jechał wózek na gaz.Ale jaki pan taki kram.
nowy 2014-05-15 19:02
Nowy Dyrektor jest i jakie doswiadczenie!! Fiu Fiu. 2004r MONTOSTAL został wykreślony z rubryki Wspólnicy pierwszego działu KRS oraz z rubryki Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu drugiego działu KRS. 2006r PONAR REMO został wykreślony z rubryki Zarząd komisaryczny lub powierzenie zarządzania przedsiębiorstwem państwowym szóstego działu KRS. 2008r PONER Spolka został wykreślony z rubryki Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu drugiego działu KRS. 2011 PONER MONTAŻ został wykreślony z rubryki Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu drugiego działu KRS. 2012r PBG TECHNOLOGIA został wykreślony z rubryki Prokurenci drugiego działu KRS. 2013r PONER SPÓŁKA został wykreślony z rubryki Organ nadzoru drugiego działu KRS. Jak dobrze ze jest z nami!!!
R.D 2014-05-15 19:26
eeeeeee jest tu ktoś ?????? czy może pomarli wszyscy?????
były 2014-05-16 11:22
nie ma nikogo bo wszyscy teraz są szczęśliwi że jest z nimi nowy kierownik. cała pijąca część nawijalni jest wniebowzięta.
stary 2014-05-16 23:26
Indukta to zajebisty zakład.Sami donosiciele.Oto przykłady. Mistrz K. zakablowany w 2007 r. Mistrz O. zakablowany w 2013 r. razem z kierownikiem. I do zwolnienia.Można mnożyć przykłady szczególnie z nawijalni,połączeń.Same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo jedna która donosi.A po fuzji z Celmą zarobki do d... Odradzam pracę w takim k[usunięte przez admina]
zzz 2014-05-17 20:14
Pan kierownik nie jest ślepy tylko sam pije chociaż od kiedy jest w komorowicach tylko popracy z kolesiami z byłej eski i tym grubym czarnym lizusem.
były 2014-05-17 21:25
zzz masz 100% racji,
Pracownica 2014-05-17 23:24
Ja nie mogę uwierzyć w to co czasami na nawijalni widzę. To jest dno. Nikt nic nie wie a majstrowie odsyłają do kierownika albo technologa! A samer się rządzi i brawo zzz za grubego. Jest spokojniej od czasu poprzedniego dozoru ale musicie panowie się jeszcze dużo nauczyć bo narazie to wygląda raczej jak fabryka makaronu.
były 2014-05-18 09:26
To samera jeszcze nie zwolnili.Sam ma na sumieniu po zakablowaniu na kolegę po fachu nastawiacza z nawijalni pana G w 1998 r. Z drugiej strony szacun że tak długo się trzyma ale nie takich gieroji zwlniali. Znajdą się i kwity na niego. W myśl przysłowia '' nosił wilk razy kilka..''.
?! 2014-05-24 20:32
Podpisz się kierownik a nie ''bombo''.A poza tym nie winni się nie tłumaczą. Nie jest kierownikiem w życiu prywatnym ale ''bombo'' cokolwiek to znaczy.
fizyczny 2014-05-25 13:24
Pracowałem w różnych firmach i tak dobrze jak mam w Indukcie nie miałem nigdzie. Nie obchodzi mnie to, co kierownik czy mistrz robi po pracy, bo to jest jego prywatna sprawa. Dla mnie ważne jest to, że jest świetnym fachowcem w tym co robi w pracy i że dba o swoich podwładnych. Jeżeli komuś coś się nie podoba, to ja proponuję zmienić pracę, a wtedy zobaczymy jak szybko zatęskni za Induktą
!? 2014-05-26 12:46
Wazeliną zalatuje.A propos na jakim dziale pracujesz.Magazynier czy wózkowy.Bo z nawijalni to ty na pewno nie jesteś. A do''Bombonierki'' nie oburzaj się bo nie ma na co.Chyba że jest.
Były 2014-05-26 13:54
Ty chyba nie wiem co mówisz. Wszędzie jest lepiej jak w Indukcie. Uwierz mi,zmieniłem i nie tęsknie.
fizyczny 2014-05-26 21:01
Były, niby nie tęsknisz, ale tutaj zaglądasz i to pewnie z łezką w oku. Jak Ci ten sklepik w Czechowicach padnie, to zatęsknisz i to bardzo. Pozdrawiam.
Były 2014-05-27 12:56
pomyliłeś mnie z poprzednim majstrem albo kierownikiem. zaglądam żeby poczytać Wasze komentarze i się pośmiać. zamiast pisać i narzekać to zmieńcie pracę i nie będziecie żałować.
(usunięte przez administratora) 2014-05-27 22:00
A w tej (usunięte przez administratora) INDUKCIE to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dlatego że,(usunięte przez administratora) i nikt z (usunięte przez administratora)i tak do (usunięte przez administratora) końca ... . (usunięte przez administratora)
................. 2014-06-07 20:40
Prawda boli.Co do tęsknoty.Indukta to Twoja pierwsza praca i nie znasz świata po za nią.Módl aby tyś pracy nie musiał zmieniać.Bo to jak ktoś dobrze powiedział że Indukta nie jednemu życie uratowała.Panie Ograniczony.
A.N. 2014-06-07 21:21
Powinieneś podpisać się LESER a nie fizyczny.Nie udało się.(usunięte przez administratora)
aa 2014-07-04 18:42
I następny kierownik poleciał,szkoda tylko,że go zdegradowali a nie dołączył do swoich dawnych kolegów kierowników na bruk,bo za przekręty i lenistwo należało się mu jak mało komu.
misiu 1994-11 2014-09-06 11:49
Mołek przestań donosić. Menda zakładowa.
nowy 2014-12-09 18:45
zatrudnianie pracownikow dalej po znajomosci ciotki pociotki ha
wiki 2014-12-13 13:57
Chciałam podziękować dyrekcji za potraktowanie nas jak biedaków i żebraków.Wpisanie w tytule przelewu "pomoc finansowa z okazji świąt" zakrawa na kpinę!.Są to pieniądze z ZFŚS i nie robicie żadnej łaski że je wypłacacie,pomijam fakt że są to grosze w porównaniu z innymi zakładami gdzie premie świąteczne wynoszą po 1000-1500 pln.Brawa również dla pseudodziałaczy ze związków którzy dopuścili by potrącono z pensji za paczki Mikołajkowe dla dzieci.Wstyd !!!
Luk 2014-12-13 14:49
Brawo Wiki to samo pomyślałem. W banku mają niezły polew , pomoc finansowa jak to brzmi ! Łaski nikt nie robi wszyscy tworzymy fundusz , pomijam już te kretyńskie różnicowanie kwot ...bo ktoś więcej zarabia ktoś ma dużo dzieci itp.Obijasz sie nie wyrabiasz to więcej dostaniesz ...głupota.
urzednik 2014-12-13 15:37
Udzielanie indywidualnych usług, świadczeń
i dopłat z zfśs musi odbywać się na podstawie kryterium socjalnego, czyli po rozeznaniu i ocenie sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej osoby uprawnionej. Tak stanowi art. 8 ust. 1 ustawy z 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (DzU z 2012 r., poz. 592 ze zm., dalej ustawa o zfśs).
Lucky 2014-12-22 14:59
A czego spodziewaliście się. Ten kołchoz powinno się już dawno zamnknąć. Indukta już dawno została w tyle choćby z takimi świadczeniami.
coraz gorzej 2015-01-01 21:41
lepiej robić na mechanicznym wydziale i bez "pomocy swiatecznej" a zarobic bo sumka zarobków w porównaniu z innymi jest kolosalnie większa,nie wspominając jaką pracę wykonują
zrobic zmiany 2015-01-02 19:47
robie w indukcie wiele lat i tak zawsze było ze różnica w zarobku na godz jest inna nawet na tym samym wydziale na maszynie a osoby ze stawką godzinową ktore pol zmiany przesiedzą przy herbatce to jakis zart
Lucky 2015-01-03 09:53
Tak było jest i będzie. I nic na to nie poradzicie.Ten co pracuje na akord zawsze był dymany na wypłacie.Ot taka '' tradycja'' tej firmy która ma tak wspaniałą historie , certyfikaty i nie wiadomo co jeszcze.Szary robol nigdy się tam nie liczył. No może za komuny. Ale teraz jak ci się nie podoba to nikt cię nie zmusza do pracy w takiej ''firmie'' która oferuje ''pomoc świąteczną''. A o potrąceniach z zarobku za paczki dla dzieci nie wspomnę.
R.D 2015-03-23 19:04
Fajną mamy reklamę przy ul.M.Grażyńskiego - widzieliście ?
zatroskany 2015-11-26 14:25
czy ktoś mi może powiedzieć czym właściwie zajmuje się i co należy do jego obowiązków pan dyrektor "obserwator" Krzyś.D.
KK 2016-01-13 17:26
Nie po to prywatyzowane były polskie przedsiębiorstwa aby pracownicy fizyczni i umysłowi (inżynierowie) mieli dobrze w firmach.
Janosik 2016-02-02 13:53
Mogę iść do roboty jak zapłacą 2000 euro.
stary 2016-04-03 11:45
dezorganizacją pracy
niezdecydowany 2016-06-10 10:49
Jak jest w końcu z tą Induktą? Słyszałem ze zarobki powyżej 2tys. netto a na rozmowie o prace usłyszałem co innego. Może mi ktoś doradzić? bo nie chce wpaść z deszczu pod rynnę...
Były 2016-06-18 23:49
Firma prestizowa. wywaliło mi korki.Pracowałem tam ponad 10 lat, wszędzie lepiej niż w indukcie. Wole mieć 1800 netto na dniówce niż 2500 netto w akordzie w indukcie. Tam tylko pijaki i kolesie obecnego kierownika hazardzisty mają dobrze. Chodzi o nawijalnię.
niezdecydowany 2016-06-23 12:06
O akordzie nic mi nie wiadomo tego nie mówili. A warunki pracy? Jest szkodliwe? Bo nie chce świecić w nocy po jednej dniówce przez żeliwo czy ołów
Alojzy Babel 2016-07-13 10:42
Pracuje w Celmie juz troche. Juz kiedys pisalem o cudzie podwyżki. Teoretycznie podwyzka wiaze sie ze wzzrostem wynagrodzenia ale w celmie jest inaczej. Po podwyżce dostaje sie mniejsza pensje. Czemu - bo znika inny skladnik wynagrodzenia. I tym sposobem realnie dostaje sie mniej. Ostatnio zostal wpowadzony zakaz korzystania z telefonow w celach prywatnych. A wszystkim kieruje pan i wladca. Niemila atmosfera zaczyna sie robic.
dziadek 2016-10-12 09:23
mam pytanko ile na dzien dzisiejszy wygładaja zarobki netto
erf 2016-10-12 12:44
Ja to bym się chętnie załapał ale zastanawiam się jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Dzięki
Pracownik 2017-01-30 21:41
ok 2 tys na rękę jak kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Alicja 2017-03-29 10:35
@erf, a na jakim stanowisku chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową w tej firmie?
Alojzy Babel 2017-06-06 09:08
Arbeitslager- tak można nazwać sposób w jaki traktuje się ludzi w tej firmie.
Ma się gdzieś przysługujące im prawa
A prawda jest taka ze każdy wnosi coś pozytywnego do firmy- swój nakład pracy. Jednak nigdy nie słyszałem slowa -" dobra robota "
Pracownik 2017-07-13 01:12
Fakt faktem syf jest,ale jak ktoś pracuje nawet w akordzie to spokojnie grubo ponad 2 tysiące na rękę wyjdzie. Ja nie mam żadnych układów,pracuję tu uczciwie i mam ok 2,3 2,5 tys na rękę. A pracuje na połączeniu
Niki 2017-07-22 08:36
Tak a świstak siedzi i ble ble.......
Alicja 2017-08-30 10:12
@Pracownik na jakim stanowisku pracujesz? Jak długo? Powiesz coś więcej o warunkach pracy w firmie Zakłady Indukta S.A.? Wszystkie informacje są pomocne osobom, które myślą nad zatrudnieniem się w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Zakłady Indukta S.A. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Indukta S.A.