Opinie o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Indukta S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Indukta S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

Słodziak

Witam.Jak wygląda praca w firmie.Jest bardzo ciężko?Ciężko ogarnac normy itd.

Jakiś pracownik

Nie jest tak źle jak tu piszą zarobki niskie jak jest podwyżka to odcinają premię. A dyrekcja chodzi po szatni i zrzuca ręczniki Spoko

Pawel

Zakład prowadzi aktualnie rekrutację? Ile zarobić może nowo zatrudniona osoba?

Przemysław
@Pawel

Jesteś zainteresowany pracą? Niestety nie znalazłem żadnych aktualnych ofert zatrudnienia. Może spróbuj zostawić CV bezpośrednio w kadrach. Daj znać co postanowiłeś.

wiki

Chciałam podziękować dyrekcji za potraktowanie nas jak biedaków i żebraków.Wpisanie w tytule przelewu "pomoc finansowa z okazji świąt" zakrawa na kpinę!.Są to pieniądze z ZFŚS i nie robicie żadnej łaski że je wypłacacie,pomijam fakt że są to grosze w porównaniu z innymi zakładami gdzie premie świąteczne wynoszą po 1000-1500 pln.Brawa również dla pseudodziałaczy ze związków którzy dopuścili by potrącono z pensji za paczki Mikołajkowe dla dzieci.Wstyd !!!

Monter- elektryk
@wiki

Jedna z amerykańskich fabryk- na święta 400 zł netto.

Majkel
@wiki

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Indukta S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Fakt faktem syf jest,ale jak ktoś pracuje nawet w akordzie to spokojnie grubo ponad 2 tysiące na rękę wyjdzie. Ja nie mam żadnych układów,pracuję tu uczciwie i mam ok 2,3 2,5 tys na rękę. A pracuje na połączeniu

Niki

Tak a świstak siedzi i ble ble.......

Monter- elektryk

Zastanawiam się nad pracą w Indukcie ale moje obecne zarobki przy 8 godzinach pracy, w zależności od miesiąca i premii wynoszą między 2200 a 2800 zł netto. A mam jedną z niższych stawek godzinowych, tak więc te 2300- 2500 to normalna stawka dla osób z wiedzą i wykształceniem elektrycznym.

n
@Monter- elektryk

W Biedronce na kasie stawki są większe. Chyba ze chcesz zrobić kariere. Ale to lepiej najmij się na ciecia na portiernie tam masz większe szanse.

Osten

....czytam, pakownia to dopiero fajny dział - inny stan umysłu jak u Ruskich. Państwo w Państwie... tam wszystkiego się nauczysz nawet zarobisz, byle byś krakał jak reszta wron, albo głupa udawał.

n
@Osten

No fajny. Dzień od flaszki zaczynają. Piją i jeszcze zarobią. Mistrzowie.

Zainteresowana

Witam.Z kim rozmawiać w sprawie pracy.Pilne !!

Roboll

Mechaniczny, taki "fajny". Facet który pracował już kilka miesięcy na mechanicznym, miał wypadek w pracy-skręcił nogę w kostce. Pan kierownik przetrzymał człowieka przez parę ładnych godzin-bo może to nic groźnego i "to rozchodzi". Gdy w końcu dostał przepustkę, żeby pójść do lekarza, to nikt z dozoru nie pomógł, puścili osobę która mogła potrzebować pomocy samą... Hit na koniec.... Po zakończeniu L4 nie przedłużono gościowi umowy.... Tłumaczyli się podobno że było mniej zamówień...

racy
@Roboll

Super zakład. Wypadek w pracy który się tuszuje to podlega pod Państową Inspekcje Pracy. I prezes dostaje mandat a i góra powinna się dowidzieć. Takie macie normy BHP w tej firmie do czasu jak dojdzie nie daj boże do śmiertelnego wypadku wtedy ta bude wam prokurator zamknie, A pierwszy który wyleci z firmy to właśnie prezes. I będą na niego odpowiednie paragrfy. Zresztą w ..INDUKCIE,, zawsze był bajzel. Powodzenia

Fajnie pracować na dniówke kasa leci premia też nie mała a i przyjemnosci wiele w stróżówce . W ramach pracy. A akord niech (usunięte przez administratora) ...... Cała prawda o nadzorze nawijalni włączając w to kierownika r.d. który już jest na emeryturze .

Do pracownik
@pracownik

Prezes w końcu zajmie się chyba tym bałaganem,bo w koło śmiech.Tak to tylko w indukcie.Przyjemne z pożytecznym w czasie pracy w stróżówce,a kasa i tak leci,a akord niech zap......a,szkoda nerwów.

Alicja

@Prezes????????????, proszę opanuj negatywne emocje. Nie są one potrzebne nikomu z nas i nie wpływają pozytywnie na merytoryczność dyskusji. Forum GoWork.pl nie miejscem na prowadzenie kłótni i wzajemne obrażanie się. Jeżeli nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Stary robol. podaj proszę konkretne kontrargumenty zamiast prowadzić wobec niego personalne ataki. Czy możesz napisać jak wygląda organizacja pracy w twoim dziale?

Marcinek.
@Alicja

Zgadzam się. To nie jest forum plotkarskie. Chodzi o to jak się pracuje w danej firmie. To są OPINIE O ZAKŁADZIE nie o tym kto z kim i dlaczego.

Oj,Janku,Janku.

Tylko,ze nie w pracy .

@Alicja

P.Janku głowa siwieje a (usunięte przez administratora) szaleje.???

Marcinek
@Połączenie

Już nie w pracy bo klucze mu zabrali.

Prezes
@Alicja

Sam tam nie chodzi,pani nie lepsza

Radio M

Oj Iwonko,Iwonko ?

@Radio M

Iwonka,stróżówkę zamknęli,gdzie teraz iść ?

Pracownik magazynu

Witajcie. Do pana prezesa. Za dzisiejszy skandal z butlami gazu to powinny glowy sie posypac. Wstyd.zenada.zeby ludzie siedzieli bo niemaja co robic z powodu braku butli z gazem. Wszytkie wydzialy stoija mo niema czym komponentow dostarczyc z i na magazyn. Limity butli wydzielac. Śmieszne. Wesołych świąt.

Prezes????????????

Witaj Stary Robol .Po przeczytaniu twojego postu myślę że ty jesteś (usunięte przez administratora) pracownikiem jak masz czas chodzić po wydziałach i obserwować jak kto pracuje myślę że zamiast jaj albo czegoś innego między nogami to masz wielkie nic bo zachowujesz się jak przedszkolak .Jak tak cię to boli że ktoś pracuje i nosi zielony fartuch lub brazowy notatniki pod pachą to czemu sam nie pójdziesz do kierownika albo do prezesa i powiesz ofen co ten gość ma za obowiązki w twojej firmie . Myślę że jesteś wielką (usunięte przez administratora) i umiesz tylko pisać bzdury bo jesteś zazdrosny i chciwy bo ktoś ma może lepiej niż ty dla mnie jesteś zerem i frajerem w tej firmie????????????????

Alicja

@Stary robol., twój opis sytuacji w poszczególnych działach firmy Zakłady Indukta, może okazać się dla niektórych interesujący. Zachęcam Cię jednak do publikowania opinii związanych z warunkami pracy. Na forum nie oceniamy innych pracowników. Może warto skoncentrować się na swojej pracy i dzięki temu służyć za przykład do naśladowania dla innych pracowników?

Stary robol.

Witajcie. Podzielę sie moimi spostrzeżeniami. Pochwalic trzeba nawijalnie dobra robote robia. Moze wyjda na ludzi. Montaz jak zwykle zmontuje wszystko. Tlocznia haha piąte koło u wozu.a mechaniczny jak zwykle limit godzin nadliczbowych wykorzysta jakoś tą norme zrobi. Ale wiecie co zaobserwowalem maja nowych 2 majstrow. Jeden chodzi w zielonym fartuchu a drugi nosi brazowy kapownik pod pachą. Ten pierwszy goni wszedzie go pelno a ten drugi co robi? Prosze o od powiedz. Moze by tak prezes zainteresuje sie tym panem jakie ma obowiaski ale takie na prawde co robi przez 8 godzin a nie to co kierownik naopowiada bajki jaki on zapracowany. Tak zapracowany ze od za 20 stoi jako pierwszy na portierni juz niewspomne ze dyskietke na wydziale odbija juz w ubraniu wyjsciowym. Tego kierownik niewidzi. Innym juz nagane wlepilby. Ps. Wieli szacun dla prezesa. Tak trzymac a bedzie dobrze.

Alicja

@Ciekawy, proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl i nie odbieganie od głównego tematu wątku. Rozmawiamy tutaj o warunkach pracy w firmie Indukta. Zaplecze socjalne pracowników także wpływa na ocenę warunków pracy. Dla wielu pracowników może być ono ważnym aspektem. Od mojego ostatniego pytania pojawiły się cztery wpisy, lecz żaden z nich nie mówi nic na temat poziomu zaplecza socjalnego dla pracowników. Może inni pracownicy chcieliby napisać coś więcej na ten temat?

Alicja

@R.M., proszę Cię, zwracaj uwagę na język wypowiedzi. Forum GoWork.pl nie jest miejscem na obrażanie innych pracowników. Rozumiem, że w tym momencie oceniasz pozytywnie atmosferę w firmie Zakłady Indukta. Czy możesz napisać coś więcej na temat zaplecza socjalnego dla pracowników. Czy każdy ma szafkę i dostęp do stołówki pracowniczej?

@Alicja

(usunięte przez administratora) piszesz nie ta tema albo inaczej na tr tematy które masz narzucone z ''góry''. Ale wczytaj się w to co piszą pracownicy. Jaka szafka jaka stołówka???. Nie ośmieszaj się. Nie ucz mnie języka panienko. Ile masz lat 25-28. To co ty możesz o pracy na produkcji. Zanim tata cię spłodził ja już w tej firmie przepracowane 15 lat. A ty będzie mnie uczyć ''języka'' wypowiedzi. Nie masz szacunku dla ''dinozaurów'' tej firmy. Więc znajdż inne zajęcie bo tu kariery nie zrobisz. A co do tego majstra Henryka K. to było kawał (usunięte przez administratora) i alkoholik do tego. Taka prawda poliszynela. Pozdrawiam.

@Alicja

A tak w ogóle (usunięte przez administratora) przejdż na dobrą stronę lustra. Bo z twojej strony to wszystko jest bardzo zakrzywione. Zadawaj logiczne pytania. O to jak się teraz pracuje w firmie. Nie o stołówkę szafkę i co jeszcze. Czystość w sraczach. Pozdrawiam.

Ciekawy
@Alicja

Alicja a jak tam twoja szafka i stołówka mów tu zaraz bo jestem ciekawy ?. Pisz dużo nie ograniczaj się. Twoje teksty zawszy są ciekawe i czytam je z uwagą.

Ciekawy

Alicja skąd ty się urwałaś. Jakaś animatorka GOWORK jesteś. Twoje wpisy są dość sztuczne popracuj nad tym. Amatorszczyzna.

@Ciekawy

Tak odpowiedzi jak z automatu. Sztuczne i śmierdzi podpuszczaniem przez prezesów.

Alicja

@Nikt ważny ale obiektywny., dlaczego uważasz, że Zakłady Indukta w Bielsku-Białej chylą się ku upadkowi? Czy są jakieś przesłanki na ten temat? Jak aktualnie wygląda sytuacja w tym miejscu pracy? Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

chyniek
@Alicja

Indukta to od lat 80 to był (usunięte przez administratora) kolesie, nepotyzm i akordzie na PA-3 nie wspomnę. Ten dział robił na wszystkich montarz. odlewnie , tłocznie. PA-3 ma akord reszta motłochu robiła '' czy się stoi czy się leży 100 dolców się należy a szczególnie na odlewni gdzie pracownicy do 10 rano mają fajrant. I co panie prezesie CHUJNIE MA PAN W SWOJEJ FIRMIE. Jedni (usunięte przez administratora) na reszte obszczymórów. i nie robów.

R.M.
@Alicja

I tak jest lepiej w Indukcie od czasu kiedy zwolnili majstra H.K. z PA-3. Dla ludzi z produkcji był zwykłym (usunięte przez administratora)

Cnc

Czy jest prawdą że operator CNC z doświadczeniem może zarobić 4000 tys na rękę

real
@Cnc

Tak przy 32 godzinach nadliczbowych !!!! Jest to trudne przy systemie 3 zmianowym !!!!

Witold

Jak sie pracuje? Czy jakiś socjal macie u siebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Indukta S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Zakłady Indukta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Indukta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Indukta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Indukta S.A.
3.9/5 Na podstawie 758 ocen.

Zakłady Indukta S.A.