Opinie o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Indukta S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Indukta S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

życzliwy

Radzę uważać na nie które komentarze , nie wszyscy pracowali INDUKC [usunięte przez moderatora] Dlaczego znów INDUKTA[usunięte przez moderatora] się od tej firmy,która z firm jest tak długo na rynku zbytu, uczcie się od niej.Takiej historii i zasług a praktycznie żadna firma w woj. śląskim.Ponad 100 lat tradycji,dajcie spokuj prezesowi, jest jednym z najlepszych w historii firmy. [usunięte przez moderatora]

Ja was nie rozumię. Pracowałem w Indukcie wiele lat. Bez przerwy się obijałem a połowę zmiany przesiadywałem z papierosem w kiblu. Tak mi zleciało do emerytury. Tu byłem. TJendrysek

ktoś

Nie podaje się nazwisk w necie . Ciekawe jak byś się czuł gdyby szkalowano twoje nazwisko ? Wiadomo że masz dużo do napisania ale nie obracaj nazwiskami . Gdzie ty (celowo z małej litery) się wychowałeś/aś ?

operator

Do borsuka,jeżeli chodzi o[usunięte przez moderatora] to faktycznie,jest z niego fenomen- nic nie robić a zarobić.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Indukta S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
honest worker

Dzień dobry, mam prośbę skierowaną bezpośrednio do prezesa (usunięte przez administratora)Proszę podać na stronie (usunięte przez administratora) adres mailowy do Pana. Forum to nie za bardzo dobry pomysł aby prać tu brudy zakładowe - a niektórych nawet nie można, więc wiadomo..... pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujących.....i zarząd.

zadowolony

A ja jestem zadowolony z wyplaty.

olek

Do pracownika z komentarza 9.03.to co wypisujesz ma miejsce każdej firmie więc INDUKTY nie wyprowadzisz z tego marazmu.Jak niemasz nic ciekawszego do napisania to oszczędzaj klawiature swojego komputera bo zetrzesz literki,a do tych co im się zarobki nie podobają mam bardzo proste rozwiązanie przytaczane na tym forum ZMIEŃ PRACĘ jest przecież mega więcej firm niż za komuny.Dziwie się dozorowi w waszej że się przejmuje tymi komentarzami.Nikt nikogo nie trzyma na siłe, przecież nie jesteście niewolnikami.

Ztego co się orientuje w Indukcie pracownicy,a szczególnie na PA-3 nigdy nie byli w kupie ala pisać na forum to każdy może czy to prawda czy nie.Ludzie zacznijcie naprawiać firme od samych siebe,a nie wypisujcie pierdołów. Co do dozoru to młodzi wiekiem pracownicy i to przedewszystkim co poniektórych boli na PA-3. Jeżeli pracuje się w firmie ponad 30 lat i dalej się mało zarabia, a tu młody ma odrazu 2 razy większą wypłate to musi boleć ale o ile mi wiadomo nikt nikogo tam siłą nie trzymia nie podoba się wypłata to szukaj innej pracy z lepszą.Wypisywanie na forum rzeczy typu mały zarobek i jeżdżenie po przełożonych to świadczy tylko niskim poziomie piszących.Co do picia,w każdej firmie się (usunięte przez administratora) nawet w takim FIACIE.

Też nie rozumiem dlaczego tak się przyczepiono pijaństwa w Indukcie. Wszędzie piją nawet s sejmie a tu tyle hałasu narobione. Nikt nikogo nie zmusza, nie chcesz to nie pij i pracuj bo po to jeden z drugim się zatrudnij. Prawda? A jak Wam tak źle w Indukcie to poprostu się zwolnijcie i poszukajcie innej pracy. Tak zrobiło wielu pare lat wcześniej, szczególnie gdy dowodziło dwóch prezesów. Już nie pamiętacie jak zabrali trzynastke,wszystkie premie i wprowadzili nadgodziny 2-3 razy w tygodniu? Tak jak tu ktoś napisał lepiej weźcie się zorganizujcie, wywrzyjcie nacisk na związki żeby coś pomyślały o Waszych zarobkach.Bo to pisanie na forum to do niczego nie prowadzi.Pozdrowienia dla całej załogi.

ROBOL

Pracowałem w kilku firmach w tym w Indukcie.Wszędzie się pije i nie rozumiem dlaczego jedna firma jest na tapecie.

Prosta zasada [usunięte przez moderatora] jak ci się coś nie podoba to poszukaj sobie innej pracy.

POZDROWIENIA DLA INDUKTY

Cześć Pijaki :)) nie wiem jak teraz, ale takiego pijaństwa jak w INDUKCIE niema chyba w żadnym zakładzie w Bielsku i okolicach na teren FIATA to by was nie wpuścili za sam wygląd Zamiast wylewać smutki w internecie (dyrekcja musi mieć niezły ubaw jak czytają wasze komentarze) lepiej się zorganizujcie może wywalczycie lepszą kasę pozdrawiam

ktoś

Do pracownika Niech wypowie się każdy kto chce : 1.wydział montażu, 2.wydział tłoczni, 3.A przede wszystkim SAM PAN KOORDYNATOR DO SPRAW PRODUKCJI[usunięte przez moderatora] od czego on jest bo nie rozumiem , łazić po zakładzie to każdy głupi potrafi, tak tylko za ile …….. ten człowiek powinien wylądować na emeryturze a nie miejsce zajmować młodym może nawet mądrzejszym od niego,( nie uwłaczając niczyjej godności ) jeżeli ktoś to zmieni to normalnie się uśmieję . 4.Dobra to możemy dalej …….jeżeli nie wypowie się nikt z tych w/w wydziałów to mają Nas w (usunięte przez administratora)o przecież tam zarabiają o niebo lepiej , niż my na wydziale PA 3 , o zakładzie nr.2 nie wspominając 5.Panie Prezesie , Panie Dyrektorze pieniążki rozchodzą się w Naszej Firmie jak kto chciał, różnymi drogami , przede wszystkim na pensje itd. itp. premie za wykonany plan czy nie ,a wszyscy się do Pana uśmiechają ( chodzi o kierownictwo i jakby to powiedzieć, podobno mistrzów wydziałów ) co koło mistrzów to niektórzy nawet nie stali 6.Jeżeli tego nie załatwimy to będzie rychły koniec „Indukty” 7.Zgadzam się z poprzednikami 8.Panie Prezesie, Panie Dyrektorze trzymam za Was kciuki macie dobrą załogę do pracy naprawdę dobrą , wykorzystajcie to do dobrych celów ( oprócz kierownictwa nie mylić ) !!!!!!!!!

Coś tak ucichł/ucichła ?

Ja też pozdrawiam (usunięte przez administratora) Niedługo znowu będzie spacerował po zakładzie z rękami w kieszeni. To już jest szczyt! Trzymają go na pół etatu i płacą grubą kasę tak jak by bez niego ten zakład nie mógł istnieć. Ciekawe że jak go nie ma to produkcja jakoś idzie. Ten to dopiero musi mieć układ albo jakiegoś haka na kogoś wysoko postawionego.

mechaniczny

czesc.odwiedziłem dzis mechaniczny w komorowicach. szczenka mi opadła. (usunięte przez administratora) wydziału niepija uczciwie pracuja normalnie na(usunięte przez administratora) a nastawiacz unich (usunięte przez administratora)normalnie władza mu bije w głowe. udaje prezesa czy dyrektora niewiem. a robola ma w (usunięte przez administratora) tylko telefon do kierownika blebleble. (usunięte przez administratora). a palenie papierosów w jego wykonaniu to juz skandal. wszedzie pali chodzi z petem w (usunięte przez administratora). kadra nic. w (usunięte przez administratora) to ma. jednym słowem na starosc chłopu bije na dekiel. wazelina i tyle. koledzy uwaga na niego.

witam. myslicie ze unas jest fajnie. kadra stara komunistyczna i dyrektorowi do (usunięte przez administratora) wchodza. pijanstwo dalej kwitnie a nawet 2 sklepy monopolowe mamy.kadra wie kto handluje i dalej nic. sa nietykalni. za(usunięte przez administratora) sie bali i kryli sie. a teraz juz na legalu. pozdrawiam kierownika (usunięte przez administratora)jesli to czyta.

szczur magazynowy

widzę panowie że macie niezły [usunięte przez moderatora], ale to jak wszędzie, dużo pracy mało pieniędzy,

do numera

''nie podoba Ci się to zmień firme '' - Tylko (usunięte przez administratora) może napisać coś takiego. Jak tobie się podoba, to dalej pozwalaj sobą pomiatać i siedź po cichu. Nie wtrącaj się jeśli inni walczą o swoje.

qwerty

Tu nie tylko jedna osoba pisze, to masz jak w banku! A wizyta Pana prezesa w jednym dziale nie załatwia problemów, poza nawijalnią istnieją jeszcze inne działy, jak: montownia, lakiernia, stacja prób, pakownia, itp... w dalszym ciągu pozostaje taka "mała" kwestia- zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Indukta S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Zakłady Indukta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Indukta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Indukta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Indukta S.A.
3.9/5 Na podstawie 758 ocen.

Zakłady Indukta S.A.