Opinie o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Stefan

Dlaczego usuneliscie komentarz boicie się prawdy Ludzie tam po 12 h(usunięte przez administratora)jak pieski jest to nie prawnie z kodeksem karnym Zgłaszajcie do inspekcji pracy i jak kierownicy są nie w porządku w stosunku do was i mobinguja zgłaszajcie o Mobing do inspekcji pracy i również do centrali

Hdhdjsjs
@Stefan

Stosowany Mobing

Stefan

Witam czy w Netto pracuje się po 12 h bo koleżanka (usunięte przez administratora) jak pies po 12 h moim zdaniem to Mobing !!! Zgłosić do inspekcji pracy co byście wy zrobili na jej miejscu dodam że jest kierowniczka główna i dwie gówniary na stanowisku kierowniczym i wszystkie stosują Mobing

Ada

Jestem pracownikiem tej firmy . Obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim . Jako matce z dzieckiem nic mi się nie przysługuje . Śmieszne doładowanie na święta w wysokości 100zl . Od tego oczywiście jest zabrany podatek . Więc nawet nie wiem ile dostałam rzeczywiście bo to wielka tajemnica ile zabierają z pensji . Prezenty na święta dla dziecka to żenada. Dziewczynka która ma 1.5 roku dostaje książkę o budowaniu batonik musli i jakieś drażetki. Pomsta do nieba .

Ina
@Ada

Nic nie dają źle dają jeszcze gorzej

Ciekawa
@Ada

Prezenty dla dzieci pracownika to przywilej a nie obowiązek pracodawcy. Na macierzyńskim w tym kraju wypłacany jest zasiłek przez ZUS.

Bucz

Mam pytanie dotyczące premii dla zastępców: na jakich zasadach jest przyznawana? Czy też jest uzależniona od wyników sklepu czy wyłącznie zależy od widzimisię kierownika?

Mis
@Bucz

Uzależnione jest od wyników, a nie od widzimisię

Helek
@Bucz

Po rozmowie z KO dowiedziałem się, że te 300zl premii to Nasze pieniądze. To premia UZNANIOWA więc takie widzi misie jakie ma kierownik to tak przyzna premie, na swoich zasadach. Osobiście znam kierowniczkę, która co miesiąc każdemu zks daje pełna premie, mówiąc że ona tego nie wydaje z własnej kieszeni to czemu ma żałować? Skoro inny kierownik wydziela Ci część tych pieniędzy, a resztę odsyła to warto porozmawiać z okręgowym.

@Mis

Duży wpływ na wysokość premii ma ks

@Kasia

Oj bardzo duży, pracowałam w Netto i wiem coś o tym, nie dobosz itp masz marne 80zl premii.pozdrawiam Radz.....

Ciekawa
@Helek

Z własnej kieszeni, to może dać Ci właściciel, a nie inny pracownik, który zapewne ma na to przydzielony budżet. Warto zapytać jak jest klucz i możliwości przyznania premii.

Sprzedawca

Nudne

Po co pytanie jakie są oczekiwania finansowe???/ ja chce 10 tys. dacie?

Nicola

Gdzie mam się zalogować żeby pobrać pasek z wynagrodzenia dostałam login i hasło ale adresu strony już nie

@Nicola

Cześć. Kwitek wydrukujesz tylko na komputerze w pracy. W systemie TETA.

Nicola

Dzięki :)

Damian

Odradzam pracy tam (usunięte przez administratora) niby potrzebują do pracy a (usunięte przez administratora)prawda

nowa
@Damian

Jak wyglada poczatek pracy w tej firmie bo maja mnie zatrudnic

Lenka

Czy ktos zna numer do kadr Netto ? próbuje sie upomniec o zaswiadczenie potrzebne do ZUS ale nigdzie nie ma numeru do kadr....

Aneta
@Lenka

Ja byłam na zwolnieniu lekarskim cały listopad pracę w netto miałam zacząć w grudniu dopiero po zakończeniu l4 ale ktoś mądry w kadrach zgłosił mnie do ubezpieczenia w ZUS już 26 listopada , potrzebuje numer do kadr aby to wyjaśnić bo kierowniczka nie potrafi tego wyjaśnić a ja przez nich mam zatrzymana wypłatę z ZUS nie polecam tej firmy !!!

Xyx

Pytanie odnośnie Sodexo na święta,po jakim czasie przepracowania się należy bo każdy mi co innego mówi.

Jowita

Niestety najgorszy pracodawca. Zabrali zakupy noworoczne, premii ZKS nie widzi (300zl brutto) dostaniesz 100 lub 200 przy dobrych wiatrach. Albo wcale ;) Za mało etatów, dwóch sprzedawców i jeden kierownik zmiany. Ze wszystkim musi się wyrobić jedna osoba - ZKS. Bo tak naprawdę ma o wiele więcej na głowie niż sprzedawca, którego nic nie interesuje. ZKS jest zdany sam na siebie. Sprzedawca myśli, że oprócz siedzenia na kasie i ewentualnego wykładania towaru nie ma wpływu na np wyrobienie budżetu. ZKS nawet sam musi robić spoty, bo często sprzedawca nawet nie ma pomysłu jak ułożyć towary w stół. Nie chcę krytykować sprzedawców, ale niestety w większości nie potrafią trzymać standardu sklepu. Po pracy człowiek jest tylko zajechany.

kasowianek
@Jowita

a ZSK myśli, że klienci się obsłużą sami... a sprzedawcy nic nie interesuje, oprócz tego, że musi obsłużyć pierdyliard ludzi, a w 'międzyczasie' rozłożyć towar na pobliskich kasie półkach, zawieźć koszyki, pilnować alkoholu, by nie ukradli, bo przecież po co ochrona w takim sklepie, nie?... macie regionalnych, trzeba ich cisnąć o więcej etatów, przecież tak się nie da pracować!!

Beti
@Jowita

Stanowisko ZKS to przede wszystkim większa odpowiedzialność a co za tym idzie wieksze jest również wynagrodzenie a pracować jak trzeba było tak trzeba dalej z dodatkiem innych obowiązków ale jeżeli osoba na w/w stanowisku twierdzi że sprzedawca nic właściwie po za siedzeniem wiecej nie robi to chyba porażka totalna dla firmy ZKS to nie tylko wydawanie poleceń a to że spoty raz w tygodniu trzeba zrobić to jest aż nad to bo przecież sprzedawca powinien układać w przerwie pomiędzy obsługą, zamiataniem czy zmywaniem ,wykładaniem towaru i odpiekiem przecież spokojnie da radę Jak ktoś na w/w stanowisku uważa że jego głowa może nie udźwignąć takiego ciezaru obowiązków niech sobie pracę zmieni albo niech ktoś jej pomoże ulżyć w cierpieniu Tragedia osoba reprezentująca firmę i odpowiedzialna za nią z takim podejściem do pracy i życia niczego dobrego nie wróży Atmosfera w pracy to podstawa a w zgranym zespole nie ma rzeczy niemożliwych i nawet po ciężkim dniu zmęczenia się nie odczuwa bo udany zespół to zespołowa fajna praca

Marzenka.k

Pracownica Netto .Normalnie porażka zks i ks pracują za 3 , wieczne poganianie przez kierownika ,krytykykowanie że się nie wyrobiło normy ,ale jak tu wyrobić normę jak jest na zmianie często 1 na jeden zks i ks. Wieczny problem z ogrzewaniem ks marzną i często chorują ,przychodzą chorzy do pracy, jak nie przyjdzie to wieczne pretensje ze znowu chory..Jak(usunięte przez administratora) mają nie chorować pracownicy jak jest wiecznie zimno bo ogrzewanie nie działa.prosby o naprawę lub wymianę na nowe jest brak odpowiedzi .dach non stop przecieka to zamiast naprawić to (usunięte przez administratora) Taśmą kleja.. wieczne zmiau w grafiku nawet cię nie poinformują że Zabrali ci wolne lub g.pozamieniali.poraKa czas poszukać innej pracy

ATANAKA

Netto Legionowo ul.Olszankowa 56.Jestem klientem i stwierdzam że kierowniczka jest tam za karę.Brak normalnej rozmowy z tą znerwicowaną kobietą.Jeżeli chodzi o sklep ,to wszędzie ,ale to wszędzie są wagi do ważenia towarów.Niestety w netto jest zacofanie.Kasjerka stwierdziła że jest zepsuta.A że nie mam w ręku wagi to nasypałem sobie 300g(tyle chciałem) na oko.Na kasie wyszło 500g.Zwróciłem uwagę że chcę tylko 300g.Bulwersu było trochę.Ale wybroniłem się braku wagi na sklepie.Następnym razem nie będzie tak miło.

Znudzony

Pracuję w netto od wielu lat. Boli mnie to że firma od paru lat nie stawia na ochronę. Oszczędność oszczędnością, rozumiem ale co mają powiedzieć pracownicy, którzy boją się wyjść po pracy do domu, gdzie boją zatrzymać złodzieja który im grozi. Widzę że od paru lat firma netto kuleje pod tym względem, nie dba o bezpieczeństwo pracowników

kasowianek

hej netto! ewidentnie macie za dużo ludzi, ja na waszym miejscu bym jeszcze po kilka osób na sklep pozwalniał!! Przecież 1 kierownik+1 kasjer na zmianę to za dużo!! Przecież towar rozłoży się sam! Klienci też się sami obsłużą! A jak nawet jakiś pracownik zachoruje czy coś, to i tak nie będzie problemu, zajedzie się innych nawet nie dając nadgodzin, ani niczego! W niedziele też bez dodatków! Po co rozpasać pracowników, tak jak to robią inne sieci!! I bardzo dobrze, że się pozbyliście ochrony! Najruchliwsze osiedle w wielkim mieście- z ochroną to ludzie by się pewnie bali i w ogóle nie przychodzili do sklepu na zakupy! A tak przychodzą chętnie, nawet po kilka razy. I żeby nie fatygować pracowników to wychodzą tym samym wyjściem co wejście! I dobrze, że przejęliście Tesco i dążycie do podobnego sukcesu jak oni na polskim rynku. I w sumie patrząc na wasze ostatnie działania, to jesteście już bardzo jego bliscy! :)

Frelka
@kasowianek

No szkoda, że Salling kupił Tesco mogli Nas wszystkich zwolnić a nie mamic i udawać jakim to Netto jest świetnym pracodawcom. Myślą że będziemy im wdzięczni, że nas uratowali a gorzej chyba trafić nie mogliśmy. Ja nie mam nic do pracowników Netto bo to dla mnie po prostu ludzie, ale wiem, że niektórzy traktują pracowników byłego Tesco jak (usunięte przez administratora) i na odwrót. Ludzie opamiętajcie się każdy pracuje żeby mieć za co żyć. Nie ważne skąd przyszedł czy z Tesco, czy to z Biedronki czy innej sieci każdy zasluguje na szacunek. W jedności siła, żeby coś zmienić musimy działać razem. Jeśli chodzi o przyszłość firmy to masz rację bo jak na dłoni widać, że są popełniane te same błędy co w Tesco. Kto pracował dłużej to wie o czym mowa. Bądźmy silni i nie dajmy się zniszczyć.

Mango

Pytanie do pracowników netto, które otwierają w niedziele od października. Czy za pracę w niedzielę niehandlową w Naszym nowym punkcie pocztowym macie mieć dzień wolnego oddany? Czy ta niedziela ma być liczona jako 50% lub 100%? U mnie podobno mają być setki, aczkolwiek jeśli okaże się, że będzie inaczej to w każdą niedzielę biorę uż. Premii zks i tak nie widzimy to czym się przejmować.

Pracownik jadzia
@Mango

Cieszy nas ze bedziemy pracowac w niedzie nie bedzie strat na towarze Zarobki sa super w netto polecam

Hahaha
@Pracownik jadzia

Zarobki super w netto? Porownujac do innych dyskontów to w tej sieci płaca jest najmniejsza. Kto się cieszy, że będzie pracował w niedzielę? Chyba za mocno uderzyłaś się w głowę...

Patryk
@Mango

Z tego co nam na zachodzie wiadomo sklepy po Tesco mają zawsze po 300 premii

Bogdan
@Pracownik jadzia

Super czyli jakie? 3,5k na rękę się przekroczy z premiami?

Igor
@Bogdan

3500 to super zarobki?

klient

Robię zakupy w nowopowstałym NETTO w Golubiu-Dobrzyniu to co tam jest to porażka 3 osoby na sklepie i wszystkie siedzą na kasie nie ma komu nawet bułek wypiec, a co dopiero się o coś zapytać . Towar na paletach , ale co się dziwić jak nie ma komu go rozłożyć . Napis na jednym z regałów wręcz mnie wozwalił " Inne sklepy są pełne pracowników my mamy dużo promocji " czy coś w tym rodzaju śmiech na sali . Po tym napisie widać jak firma wykożystuje swoich pracowników . Zal mi tych dziewczyn na tym sklepie . Moja ocena dla firmy jest negatywna ,a dla dziewczyn wielki szacun i duży pozytyw.

Stały klient

Sklep netto szybowcowa Wrocław...porażka Obsługa miła ....ale bardzo skromna obsada.!!!! Pani kierownik (Agnieszka ) zawsze z obstawa ...często widać ją na zewnątrz w towarzystwie personelu ,a sklep zostawiony pusty sam sobie ...kolejki kolejki kolejki -brak reakcji ze strony obsługi .(raj dla złodziei) Po 16 na sklepie brak obsługi zazwyczaj to dwie osoby ....i dlatego też kolejki kolejki kolejki.

Monik

Czy na którymś sklepie Tesco zaproponowali doradcę klienta zastępcom którym muszą zwolnić

kazik
@Monik

tak warszawa

Praca jak to w handlu, ciężka fizycznie zwłaszcza dla kobiet jeżeli chodzi o pracę na sklepie, ciężka psychicznie jeżeli chodzi o pracę na kasie. Jak w każdej pracy są okresy i dni cięższe i lżejsze, bywają miłe chwile (np.sympatyczni klienci, nie wszyscy są wredni). Dużo też zależy od samych pracowników i atmosfery w zespole. Nawet bardzo dużo. Jednak polityka netto posiada jedną główną wadę, która przekłada się też na inne aspekty. Zbyt mała liczba zatrudnianych na sklepie pracowników. Z czego wynikają np. zmiany 2:1, a nawet 1:1. I to jest to, co zniechęca do netto. Bo dalej idąc, można sobie wyobrazić, jak wyglądają takie zmiany. Stres, poganianie, napięcie i pośpieszanie siebie nawzajem, nerwowa atmosfera. Trudności by się wyrobić z pracą tak, żeby się nie zajeździć. Przerwy - kiedy jest wolna chwila, bardzo rzadko po standardowych 4 godzinach, najczęściej po 5 i 6, zdarza się że i dopiero po 7 godzinach pracy. Czasami i wyjście do toalety okazuje się być problemem. Pracownik funkcjonuje na resztkach sił, osłabiony, głodny wykończony czekając na koniec zmiany jak na zbawienie.

Kimkim

Najgorszy pracodawca. Przyjdziesz chory to KO pyta czemu na L4 nie jesteś tylko kaszlesz na sklepie. Weźmiesz L4 to Cię obsmarują, że zwolnienie wziąłeś Najlepiej to żebyś żył tą pracą nawet prywatnie. KO zaczyna ingerować w premie zastępców... sam tysiące zarabia na swoje coroczne wycieczki, a Ty rób jak azjata za (usunięte przez administratora) w niedzielę dla Pana.

Zniesmaczona

Sklep nie realizuje swojej polityki antymobbingowej.A po zgłoszeniu zaistniałej sytuacji do Ks nie uzyskacie żadnej pomocy

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Sp. z o.o. - Kobylanka

• Jak się pracuje w Netto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 4 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netto Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 417 ocen.

Netto Sp. z o.o.