Opinie o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Jak to jest, że pracując od 2016r mam 3600 brutto jako zks, przychodzi sprzedawca na powierzenie na 3mce do biura i dostaje 3900, a już ktoś całkiem obcy z zewnątrz dostanie też 3900 lub 4000?! Ja się pytam jak? Dlaczego w tej firmie ludzie pracujący ileś lat mają mniejszą podstawę od człowieka z zewnątrz i oczekują, że będziesz robił na rzęsach. Kierownik pracujący 18lat ma 5250 podstawy, przyjdzie Pani kierownik z biedronki do netto i ma prawie 6tyś wynagrodzenia na start? (usunięte przez administratora) swoich jak się da.

Patryk

Czy jeśli pracownicy z Tesco otrzymali dodatki wynikające z pracy w Netto to czy pracownik Netto otrzyma również wczasy pod grusza tak jak pracownicy Tesco ?

Od miesiąca pracuję w tym (usunięte przez administratora) i juz skladam wypowiedzenie. to nie na moje nerwy.Tylko ja i kierownik i zadnej ochrony. Dwie osoby na taki sklep, robisz wszystko!!!!!!!!!Skandal

Zaorana

Nie polecam pracy w Netto. Ja jako Zks miałam 3500 brutto i 300zł premii ale premia tylko na papierku bo w rzeczywistości nigdy jej nie widziałam. Robisz za dziesięciu a jałmużnę masz jedną. Wszędzie więcej płacą więc z moim doświadczeniem znalazłam pracę za 4300 brutto plus 500 premii którą dostaję.Nie wierzcie w cuda wianki na rozmowie bo ja tez sie dalam nabrać.. Nabijaja w butelkę aby zwerbowac ludzi.

OOoo

3500 brutto ? no to faktycznie porazka

Yt
@OOoo

Ludzie z Tesco mają wyższe stawki niż ci którzy są w Netto

Buu
@Zaorana

Jeszcze jak zostaje się zmianowym to nikt nie pomaga nikt nic pokazać nie chce ,żeby chyba frajdę mieć że wie więcej i może gębę drzeć i dokuczać zamiast przeszkolić.Potem się dziwią ,że nikt do tego pseudo biura nie chce ,ani kasy wsparcia w ogóle tylko tyranie ,bo praca tego nazwać nie można

Jolanta
@Zaorana

Cześć, a wiesz może jak wyglądały warunki przyznawania premii? Tak trudno jest je spełnić czy jak? Może poruszałaś jej temat z szefostwem?

Julia
@Jolanta

Jak będziesz na tym stanowisku to zobaczysz co musisz spełnic zeby cokolwiek dostać, ale jak nie masz tabelki na zielono tylko na czerwono to bądź pewna ze nie masz nic

Sprzedawca

Nudne

Po co pytanie jakie są oczekiwania finansowe???/ ja chce 10 tys. dacie?

Majorka????

Pracuje w Netto Przeźmierowoi jako firma nie narzekam ale jeśli chodzi o personel to masakra.Odkąd pracuje a to już parę lat -minimum 10 razy zmieniano nam ochroniarza teraz nie mamy wcale... !!Personel też na początku były duże braki i dużo pracy a teraz od dłuższego czasu jest ten sam personel ale atmosfera daje dużo do życzenia.Dziewczyny się nie tolerują jedna drugiej wchodzi w d..ę.Kierowniczka bywa też jest nie fair!!! zdanie liczy się tylko jej ulubienic jak któraś coś przeskrobie to nie ponoszą żadnych konsekwencji a inne pracownice nawet za drobiazgi,uchybienia grozi im wywaleniem z pracy bądź zabraniem premii.A to jest tak rozgrywane by tylko Okręgowa się nie dowiedziała.Praca fajna ale to atmosfera jest najważniejsza wszędzie trzeba pracować ale jakiś szacunek się należy się pracownikowi.Nie po to idę do pracy aby ktoś mnie mobingował.

Jas

Cześć powie ktoś ile zarabia kasjer w Netto faktycznie? Jak jest z tą premia frekwencyjna? Dostają ją wszyscy tj ks kz oraz sprzedawcy? Jeśli ktoś pracuje na pół etatu dostaje też ta premie? Niedługo nasz sklep ma przejść pod Netto i chciałbym wiedzieć jak to u Was wygląda

Bu

Najniższa krajowa plus 400 zł premii absencjnej wychodzi jakieś 2350 zł

Sandra
@Jas

Po każdym nowym roku podwyżka o 100 zł + 100 zł za każdy przepracowany rok w firmie, także im dłużej tam będziesz pracować tym więcej pieniędzy będziesz dostawać, na święta oczywiście bony też zależne od stażu pracy :)

Wera
@Jas

Premia absencyjna jest tylko dla sprzedawcy 400zl. W pierwszym roku pracy masz najniższa krajowa plus 400zl jak chodzisz cały miesiąc do roboty. Po każdym roku pracy 100zl podwyżki. Zastępca ma 300zl premii uznaniowej, która na każdym sklepie jest na różnych zasadach dawana

@Sandra

Serio co roku podwyżka o 100 zł dla każdego?

Bu
@Kasia

U nas po roku 50 zł po dwoch nic po trzech 200 zł po 4 nic po 5 latach 300zl ,pewnie zależy od regionu

Kawa
@Kasia

Zależy od regionu chyba U mnie podwyżka po pierwszym roku pracy potem masz więcej jak Ci miną 3 lata pracy, potem po 5 latach kolejna podwyżka. Po 5 latach już nic nie ma więcej.

pracownik Netto (Mazowsze)
@Sandra

Po każdym nowym roku jest owszem podwyżka, bo wzrasta pensja minimalna, a pensji podwyzka 50 zł ,stażowa co 2 lata. Tak jest w moim. O ile jeszcze z braku laku opłaca się być sprzedawcą, to bycie ZKS stanowczo odradzam. Zwłaszcza jeśli masz nad sobą KS, przez którą co 3 mce odchodzi nowa osoba z biura. Kasa marna. Opieprzanie za byle głupotę, nerwy, stres, mobbing. Ogólnie gra nie warta świeczki.

@Sandra

Po co kłamac. Jest tylko najniższa krajowa a po roku pracy 50zł brutto więcej i to wszystko.

Gaga

Słyszałam z HR że centrala z Motanca przenosi się wkrótce do Szczecina na 1maja. Nie ukrywam że dojazdy będą problematyczne ze Stargardu. Wie ktoś czy na stałe? Przez dojazdy będę zmuszona zmienić prace

@Gaga

Dlaczego pracownicy z Tesco po przejęciu przez netto mają większe stawki niż pracownicy Netto ?

@Nowy

Może chodzi o staż pracy. Staż pracy w Tesco się do tego wlicza.

@Kasia

Nie. Ludzie z Tesco nam poiwedsieli jakie mają stawki. Wyszło że mają kilkaset złotych większe pensje niż my

Zima
@Nowy

Pracownicy podpisują nowe umowy,Ale nie z siecią Netto,tylko jeszcze z Tesco,gdyż trwa etap przejściowy.Nie są pracownikami Netto.

rOBOL
@Nowy

Dali ludziom z Tesco wiecej żeby ich zatrzymac bo kto im bedzie robil? Nikt z zewnatrz do Netta nie idzie bo to jedyny (usunięte przez administratora) ktory daje zawsze najnizsza krajową

Realistka
@rOBOL

Co Ty za bzdury piszesz? Mamy całe mnóstwo ludzi którzy przychodzą i zostają na długo. Może i biedra płaci 100 więcej i niektórzy się cieszą ale za to jak traktują tam ludzi....

Marzena
@Realistka

Zostają bo gdzie mają iść. Na chleb zarobią. 2800 brutto tyle co rząd daje i nic od siebie nie dadzą. Poza tym w kazdym sklepie sie żle traktuje ludzi. Dla nich najwazniejsze sa tabelki, tabelki i tabelki. Nie są na zielono....to masz po premii

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Netto Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Blue

Studentom dziekujemy

Bogdan
@Blue

Dlaczego studenci nie mogą liczyć na pracę w Netto? Chodzi o brak dostępności w dniach wykładów? I ile można zarobić w tej firmie, tak przy okazji zapytam? :) Bo to dla mnie też dość ważna kwestia...

Rzadko w netto zatrudnia się studentów i dopasowuje grafik pod nich. Raczej większość zespołu ma umowę o pracę i cały etat. Jedna osoba lub dwie na zlecenie ewentualnie do tego. Studenci wymyślający sobie godziny pracy są nie mile widziani ze względu na dużą ilość pracy przy małej obsadzie.

Nikola

Ile urlopu mi sie należy po 6 i pół.mies. pracy w netto dodam że poprzednie lata pracy nie wliczają mi sie do urlopu. Umowy śmieciowe. Szkoła średnia 3 lata zawodówki 3 kata technikum dla dorosłych i 2 lata studium

@Nikola

Teoretycznie podliczając lata pracy/szkoły należy Ci się zgodnie z kodeksem 20dni UW w roku. Jak będziesz miała 10lat stażu to załapiesz się na 26dni

Bobo

Ilu pracowników jest zatrudnionych na sklepie? Bo ile osób jest na zmianie?

Xwxh
@Bobo

Zależy od sklepu, u mnie zatrudnionych było 10 - 1 kierownik sklepu, 3 zastępców i 6 sprzedawców. Zmiany często są 3 osobowe- kierownik zmiany i 2 sprzedawców. Są momenty kiedy zdarza się praca 1 na 1 ale to rzadkość

Trs
@Xwxh

Mam pytanie, czy na tym sklepie etaty były zmniejszane?, U nas bez kierownictwa jest 9 etatów.

Hejjj
@Bobo

Zależy od sklepu. U mnie jest 11 etatów. 1 ks, 3zks, 5 sprzedawców i dwie osoby na umowę zlecenie, na kasę i do wykładania towaru.

1 NA 1
@Xwxh

1 na 1 to nie rzadkość. To już norma

Activia

Orientuje się ktoś czy pracownik tesco np z 10 letnim stażem odrazu dostaje stażowe w Netto czy okres pracy w tej sprawie jest liczony od zera?

@Activia

Nie jest od zera. Staż pracy w Tesco się wlicza

Goust
@Activia

Zależy o jakim stanowisku mowa

Nikola

Pytanko po jakim czasie nowy pracownik na umowe o pracę dostaje kartę pracowniczą rabatową?

Justa
@Nikola

Po trzech miesiącach. O kartę dla pracownika wnioskuje kierownik sklepu.

Angelika
@Nikola

Po 3 miesiącach firma zamawia kartę. Pracownik otrzymuje ją w czwartym miesiącu. Kierownik nic nie musi zamawiać

Jolanta
@Angelika

Jak taka karta wygląda? To znaczy jakie ma się dzięki niej rabaty? :) Czy jeszcze jakieś inne benefity przysługują pracownikom Netto? Jeśli tak, to jakie?

Krysiek
@Jolanta

Karta jak karta - z indywidualnym kodem pracownika. 5 % rabatu na zakupy ( bez alkoholu i papierosów ). innym benefitem jest to, że GETTO daje Ci w ogóle pracę.

Po trzech przepracowanych miesiącach

Nikola12

Po 3 miesiącach

Bogdan
@Nikola12

Czy w Netto są jeszcze jakieś inne benefity oprócz tej karty? Jeśli tak, to jakie? No i możesz też mi napisać coś o atmosferze w pracy, czy pracownicy są tu dobrze traktowani przez przełożonych w Twojej ocenie?

Goust

Po 3 miesiącach

Zastępca kierownika

Nie polecam pracy w Słupsku. Zarobki nie adekwatne do ilości obowiązków. Pomiędzy zastępcą, a sprzedawca na rękę jest 200zl różnicy. Paczki na święta dostają tylko dzieci pracowników, nie ma trzynastki jak np w biedronce. Są bony, które tylko w netto można wydać, a co ja mam kupić w tym biednym sklepie? Nie ma imprez pracowniczych dla wszystkich pracowników jak w innych firmach. Jest przydzielony socjal indywidualnie do sklepu i sami sobie mamy wymyśleć co z kasą zrobić - porażka. Sama na sklepie muszę orać mając dwóch sprzedawców siedzących ciągle na kasie. Z roku na rok tylko więcej papierów do wypełniania. Praca biurowa chyba obejmuje tylko KO lub KS. Służbowa skrzynka mailowa jest ciągle spamowana mailami, na które nie ma czasu w trakcie pracy żeby czytać i analizować. Pracuje 5lat i mam 3600brutto plus 300zl premii uznaniowej, z której 300zl to marzenie, bo NETTO boi się, że za bardzo zarobione pieniądze przejesz. Idąc z ciekawości do konkurencji na rozmowę na równorzędne stanowisko dostałam propozycję na początek 4500tys brutto. Co netto robi z pieniędzmi i dlaczego inny sklep jest w stanie na początek dać kilka stów więcej, a oni swojemu pracownikowi nic? Co więcej mogę napisać? 5 sklepów netto w Słupsku,w jednym posypią się ludzie i zostajesz sam na zmianie z jednym sprzedawca. Na tyle sklepów KO nie ściąga z innego sklepu pomocy. Masz pracować sam na zmianie z jednym kasjerem i koniec. Człowiek tylko zmęczony i zły wraca do domu. Masz wrażenie, że za miskę ryżu robisz dla Dunczykow.

Damian
@Zastępca kierownika

To ja jako zwykly kasjer po 5latach w innej sieci handlowej mam 3300zł podstawy i premie w wysokosci 400zł dodatkowo premia kwartalna od obrotu,wakacje pod grusza,karta znizkowa,dodatek nocny,premia uznaniowa(za brak absencji przed swietami.Nie jest to Lidl ani Biedronka.Podwyzki w rok w rok od 150 do 200brutto.

Qwerty

W netto Cię zajadą bardziej psychicznie niż fizycznie, bo masz ogromną presję aby wyrobić się z powierzonymi zadaniami często kosztem braków personalnych. Nikogo nie interesuje tam pracownik, liczą się tylko wyniki w cyferkach. Jeden z najgorszych socjali porównując z konkurencją. Biedny zakład pracy.

Awokado

Czy ktoś wie na jaki czas dawne są umowy w sklepie Netto? Czy są to umowy na rok, dwa lata, na stałe, czy jeszcze jakieś inne?

Obecny pracownik

Pierwsza umowa na rok, druga 3lata, trzecia na czas nieokreślony

Paula

Ja dostałam 1 umowe na 3 lata

Mika

Pierwsza na 33 miesiące kolejna na stałe

Lola

Czy ktoś z dawnego Tesco przeszedł już pod Netto i może się ogólnie wypowiedzieć o pracy?

Mika
@Lola

Nie polecam z deszczu pod rynnę. Kto może niech ucieka póki czas

Roman

Witam państwa Długo się borykałem z napisaniem tej skargi, bo nie należę do osób narzekających, ale to co widzę w państwa markecie to ludzkie pojęcie przechodzi !!! Nie wiem w jaki sposób osoby zatrudnione na stanowisku kierownika są do tego przygotowywani, ale nie mnie to sprawdzać. Co chcę powiedzieć. Otóż pani kierownik sklepu, która się tak tytułuje nie powinna zajmować takiego stanowiska lub być bardziej przygotowana do pełnienia takiej funkcji. Od zawsze jest mi znane, że kierownik sklepu reprezentuje sklep i robi wszystko, żeby ten też sklep miał dobrą opinię. Niestety, nie mogę wydać dobrej opinii, a już napewno nie pochwaliłbym w tym sklepie kierowniczki, która w nim pracuje. Wstyd, żeby w ten sposób odzywała się do klientów i do pracowników nie przebierając w słowach. Jestem świadkiem po raz kolejny jak ta pani użyje dosłownego określenia" drze" się na pracownika, który zwraca uwagę klientowi, że nie powinien macać bułek bez rękawiczek. Pracownica miała słuszną rację, ponieważ ja też nie chcę kupować pieczywa wymacanego przez stu ludzi. Ta pracownica powinna otrzymać pochwałę, a nie być zrugana. Pani kierownik tą pracownicę wyzywała w obecności innych klientów. Inną jeszcze sprawą jaką zaobserwowałem to naganne zwracanie się do klientów. Kto by pomyślał, że taki sklep może zatrudniać na stanowisku kierownika osobę, która jest tak naprawdę niereformowalna. Dziś sam doświadczyłem na sobie jej naganne zachowanie. Poprosiłem, żeby mi pomogła w wyszukaniu produktu o który mnie poprosiła moja żona. Co usłyszałem.. ? Otóż co pan ślepy..., Stoi pan przed tym i nie widzi... ? Niech se pan okulary zmieni i nie zawraca mi głowy pierdołami. Gdzie kultura, gdzie zachowanie, gdzie dystyngowość ? Ta kobieta co najwyżej powinna czyścić sklep, bo jak używa słów wulgarnych to chociaż nie do klientów i nie do pracowników. Zastanawiam się nad zmianą sklepu. Dotychczas odpowiadały mi i mojej żonie produkty z państwa sklepu, ale nie mogę sobie pozwolić na to, abym był obrażany i rozważam zmianę sklepu, gdzie klienci są obsługiwani z kulturą i pomocą. Znajomych też zachęcę do napisania opinii, gdyż wspominali nie raz o tym, ale tak jak ja, wahali się. Uważam, że państwo powinniście podjąć odpowiednie kroki, aby nie psuć reputacji państwa sklepu, a klienci z chęcią odwiedzali państwa sklep. Z poważaniem Klient Roman

@Roman

Z cały szacunkiem do Pana . Sklep samoobsługowy jak sama nazwa wskazuje jest do samodzielnego wyszukiwania towaru , jeżeli chce mieć Pan podane i wskazane to proszę udać się do malutkiego sklepiku gdzie zostanie Pan obsłużony indywidualnie. Sądzi Pan że pracownicy marketów nie mają co robić tylko każdego klienta prowadzić za rękę? 30 takich klientów na każdego poświęcić 5 do 10 min co daje nam 2.5 do 5 godz . A obowiązki swoje muszą wykonać. Trochę wyrozumiałość i drogi Panie

Iza
@Marietta

(usunięte przez administratora)! Owszem sklep samoobsługowy, ale twoja praca również polega na pomaganiu klientom.

Jacek
@Roman

Panie Romanie z całym szacunkiem oraz przykro mi, ale pisanie takiej skargi tutaj nie pomoże. Najlepiej by było jakby Pan opisał problem wskazując konkretny sklep (miejscowość, ulica) na oficjalnej stronie netto, gdzie "GÓRA" będzie zobowiązana zająć się taką kierowniczką. Tu nikt nic nie zrobi. Pozdrawiam.

@Iza

I tu się mylisz... moja praca polega zupełnie na czymś innym ????????

Xena
@Marietta

Polecam zmianę pracy.

@Xena

Polecam czytać że zrozumieniem ???? Gdzie jest napisane choć raz że pracuje w handlu

Sarius

Było mówione pracownikom tesco na spotkaniu pilotażowym jak to się każdy szanuje i lubi w pracy. Wszystko to kłamstwa nie wierzcie w to co wam mówią.

Praca w sklepie

Powiem tak. Pracuje na sklepie nowo otwartym po Tesco. Sklep wygląda pięknie ale tylko z zewnątrz. Pomieszczenie socjalne nie umalowane, toalety również nie odświeżone. W szatni ach zalega kurz. Nie zrobili nic. Ekipa otwarciowa tak przemądrzała że tylko kawka pachniała a my zapieprzalismy. Nie wspomnę o kierowniku okręgu Młody facet ale straszny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie polecam takie pracy

Rozzalona

Ja z pytaniem czy na sklepach mogą pracować part tzn mąż żona Lub chłopak dziewczyna? Czy netto jest firma rodzinna. Na jednym sklepie w Poznaniu wiem mąż inny sklep żona inny ale w tym samym sklepie para. Może i pracują ale dużo robią rzeczy razem i trudno to nazwać praca.

Krysiek
@Rozzalona

A pani zazdrosna czy co?

Iza
@Rozzalona

U nas też jest para i to niejedna ( w dodatku świeża sprawa, więc wiadomo , ciągnie do siebie mocno), ale naprawdę nic im nie można zarzucić. Nawet na przerwy chodzą osobno, bo głodni wychodzili????

Hej
@Rozzalona

U mnie w mieście jest kilka sklepów. Zrobila się para w biurze, ukrywali to, ale w końcu się wydało. KO rozdzielił ich i jedna osoba musiała pójść na inny sklep, żeby praca była praca, a nie w (usunięte przez administratora) się obracała.

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Sp. z o.o. - Kobylanka

• Jak się pracuje w Netto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 4 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netto Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 417 ocen.

Netto Sp. z o.o.