Opinie o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Rozzalona

Witam czy na sklepie mogą pracować pary jestem zniesmaczona jak to widzę... Mąż i żona razem czy też para na jednym ze sklepow w Poznaniu razem na zmianie razem wykładają towar albo praca albo amory.

@Rozzalona

A co w tym złego, że para pracuje razem. Może właśnie w pracy się poznali i co teraz jedno z nich ma się zwolnić mimo, że praca mu odpowiada?

Ralista
@Rozzalona

Jeśli pracują zgodnie z oczekiwaniami to dlaczego nie? Nie ma przeciwskazań skoro robią co do nich należy

Lola
@Rozzalona

Jak jesteś rozżalona tym, że ktoś pracuje razem to zmień pracę. Sama chyba nie do końca wiesz o co Ci chodzi. Piszesz, że niby pracują, ale nie można tego praca nazwać, bo razem. Od kiedy wykładanie towaru to amory???

Leo

Może ktoś powie jaka pensje dostaje zk na start?

Helek
@Leo

Zależy od regionu 3600, 3700 lub 3800 brutto plus 300zl premii, z której i tak nie masz 300. W netto lepiej być sprzedawca chyba.

Klimenta

Część! Pytanie z innej beczki: Czy wie ktoś z Was na kiedy jest ustalony termin oddania nowego netto w Pruszczu Gdańskim?

Hejka

ODRADZAM ZATRUDNIENIE W TEJ FIRMIE Na rozmowie o pracę dowiesz się jakie to netto jest wspaniałe. Jak to ta firma dba o pracownika. W rzeczywistości odczujesz, ze dla KO liczą się tylko cyferki, niż to ze na zmianie są tylko dwie osoby, niż to ze dzięki wyrobionemu budżetowi przy brakach kadrowych on ma premie. Zks zamiast 300zl i tak dostanie 200, netto ma odwrotna politykę. Lepiej zabrać i zaorać człowieka myśląc, że tym więcej z siebie niż dać ta premie. Zachowują się jakby z własnej kieszeni pieniądze ludziom płacili. Uciekajcie

Sprzedawca

Nudne

Po co pytanie jakie są oczekiwania finansowe???/ ja chce 10 tys. dacie?

Ktoltomto

Szkoda ludzi z Tesco. Na poczatku może będzie Wam się podobało, bo nowa firma, inne procedury itd. Ale po czasie zrozumieją, że to nie jest porządny i dobry zakład pracy dla pracownika. Naprawdę socjal po latach córa biedniejszy. Moze jak związki zawodowe przejdą do netto to coś się zmieni na plus. Tak to tragedia. Nawet paczek na święta pracownik nie ma, tylko śmieszne bony, które każdy dostaje w innej kwocie.

Mango

Netto oferuje najniższe zarobki ze wszystkich dyskontów. Socjal coraz gorszy. Kiedyś były zakupy noworoczne, zabrali i gdzie ta kasa poszła? Za mało zer na koncie KR czy prezesa? Dlaczego kolejny prezes znowu się zmienia i odchodzi? Ludzie netto to getto, kto nie ma gdzie iść to w tym (usunięte przez administratora)zostanie. Mądrzy i fajni ludzie marnują się i uciekają

Alina

Proszę, niech ktoś z przejętych sklepów napisze jak było z wyborem pracowników do Netto? Nas w tej chwili jest ok 30 osób. Nikt konkretnie nie powiedział ile osób przejdzie do Netto ale wiadomo, że około połowa. Kiedy się dowidzieliscie o nowych strukturach? Kiedy dostaliście nowe umowy? Mieliśmy już kilka wizyt ludzi z Netto ale tylko się domyślamy daty zamknięcia naszego Tesco. Dlaczego to wszystko jest tak ukrywane? Co z kobietami na wychow. czy macierzy.? Co z ludźmi na L4. Co z ubezpiecz. w compensie lub pakietem w LuxMedzie?A wczasy pod gruszą?

Dobra rada
@Alina

W netto wszystko robi na ostatnią chwilę, nic ci nie powiedzą was jest 30 a oni zrobią tak że zrobią was 10 osób na sklepie, uciekaj

Racja
@Dobra rada

Zgadzam się. W Tesco, w którym jest 30 osób zrobią 15, a jak utargi będą nie adekwatne do ilości etatów i pracy na sklepie to zostanie 10 osób. Kto mądry niech bierze odprawę i szuka innej pracy. Naprawdę....

Ciekawa

Pytanie do osób z Tesco, które przeszły do Netto: jakie Wy dostaliście umowy? Jak wam się pracuje?

Jolanta

Czy w Netto zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak, to jak często pracownik musi zostawać po godzinach pracy? I jak później pracodawca z nich rozlicza? :)

@Jolanta

W netto nie ma nadgodzin, sa w skrajnych przypadkach jak jest lipa z ludźmi przez L4 i inne historie.

Byly pracownik

Mogę się wypowiedzieć, pracując tam kilka lat, ani razu nie było nadgodzin, nawet kiedy były tragiczne braki kadrowe, święta itd.

@Byly pracownik

Dokładnie. Pracuje się 1:1 i tyle.

Tesco

Pracuje obecnie w Tesco możecie mi powiedzieć ile osób jest na zmianie w netto? Ile średnio jest etatów na sklepie. Z tego co tu czytam to chyba nie za ciekawie jest w netto jeśli chodzi o warunki pracy.

Obecny pracownik
@Tesco

Dla Przykładu w Słupsku jest 5 sklepów netto. W każdym z nich od 10 do 13 etatów na sklep. W biurze w zależności od sklepu są 4 lub 5 osób, a reszta to sprzedawcy. Na zmianie przeważnie jest jeden kierownik zmiany plus dwóch sprzedawców. Chyba, że jest zmiana oferty ulotkowej to jest o jedną osobę więcej na zmianie. (Jeśli jest pełna onsada) Są sklepy, w których jest 9 etatów lub 10! Nie wiem jak oni pracują. Jest bardzo ciężko, bo często przy pracujących dwóch kasach, nie wiesz gdzie ręce włożyć. Kiedyś było więcej etatów, ale poucinali.

Gal
@Tesco

Ilość obowiązków do ilości etatów jest nie adekwatna. W porównaniu z biedronka czy Lidlem, Aldi- netto płaci najmniej i ma niesprawiedliwy system premiowy. Od 9 do 13 czy 14 etatów na sklep. Na zmianie jeden kierownik zmiany plus dwóch sprzedawców lub jeden sprzedawca. Siedząc na kasie wykładasz towar w półki. Najgorzej jest po dostawie jak trzeba warzywniak i chłodnie zrobić latając na kasę, a pomiędzy tym sprzątasz lub robisz zwroty itp. Socjal do (usunięte przez administratora) Na paczki świąteczne nie licz, bo w netto paczkę ma tylko dziecko pracownika, Ty dostaniesz bony sodexo na kartę, które tylko w netto możesz wydać. Wszystkie opinie poniżej o netto są bardzo prawdziwe. Bardzo rozczarujecie się systemem pracy w GETTO. Jeśli macie możliwość to szukajcie innej pracy, bo netto Was zajedzie. Naprawdę dostaniecie więcej roboty, w netto jesteś " człowiek wszystko ".

@Tesco

9 etatów. Mała miejscowość. Z czego 4 to biuro. Rano biegasz z wypiekiem, potem biegasz z towarem. Przerwę jesz w biegu i stresie, że zaraz cię zawoła biedny kolega sprzedawca, który akurat próbuje zbić kolejkę, abyś ty mógł zjeść. A najśmieszniejsze jest to, że w każdej chwili może wejść "tajemniczy klient", który objedzie cię za brak standardów. A standardy... Coraz ostrzejsze. Miałam nadzieję, że z upływem lat będzie lepiej, ale jest gorzej.

Netto Getto

Pracowałam w netto kilka lat, nie wytrzymałam jako zks i przeniosłam się na sprzedawcę do lidla. Szczerze mówiąc zarabiam więcej jako sprzedawca w Lidlu niż jako zks w netto po 6 latach pracy. Przede wszystkim odpoczęłam psychicznie i wiem za co pracuje. W netto jest za dużo obowiązków dla jednej osoby, nie adekwatne wynagrodzenie,premie,brak podwyżek. Nie dajcie się nabrać na te przedstawiane Wam na rozmowach o pracę superlatywy pracy w netto. Powiedzą Wam wszystko aby przekonać do pracy, później żałujesz że się tam zatrudniłeś.

@Netto Getto

Dokładnie. Dodatkowo ograniczają koszty gdzie tylko mogą. Najlepiej żeby pracownik płacił za zniszczony towar. Pensja śmiesznie mała jak na tyle obowiązków. Nawet nie miałam ochoty pisać złośliwie. Po prostu w netto musisz zasuwać. ZKS ma nieraz więcej pracy niż sprzedawca.

Klientka

Dzień dobry, Piszę tą uwagę ponieważ już dłużej nie potrafię znieść zachowania i obelg kierowanych do mnie przez panią, która nazywa się kierowniczką sklepu. Jestem stałym klientem marketu Netto. Za każdym razem, kiedy proszę o pomoc tej Pani zwanej kierownikiem sklepu, jestem przez nią dyskryminowana. Niegrzecznie się do mnie odzywa. Podczas dzisiejszych zakupów, poprosiłam ją o pomóc w wskazaniu mi produktu i po raz kolejny usłyszałam, że cytuję" jak jesteś ślepa to załóż okulary a mi (usunięte przez administratora) nie zawracaj" !. Takie sytuacje i podobne zdarzają się bardzo często. Nie jestem jedyną klientką do której ta pani niewłaściwie się zwraca, krzyczy i obraża. Jej naganne zachowania obniżają wizerunek marketu Netto. Mam nadzieję, że będą wyciągnięte odpowiednie konsekwencje co do zachowania tej pani " kierownik sklepu" oraz zostaną podjęte odpowiednie kroki i wnioski mojej uwagi. Jeśli nadal będzie powtarzała się taka sytuacja, ja , moja rodzina i znajomi zrezygnujemy z zakupów w tym sklepie. Wystawię również złą opinię dalszym znajomym ! Zażenowana klientka

Paula
@Klientka

Proszę wziąć paragon i z tyłu jest podana strona, na której klient może wyrazić opinię. Dodatkowo można napisać maila odnośnie danego sklepu na głównej stronie netto. Wystarczy znaleźć kontakt i opisać problem. Ta strona jest głównie dla pracowników i pisanie tego tu nie zmieni nic.

Iwonka

Czy w każdym netto jest lada z mięsem i wędlinami na luz?

Olga
@Iwonka

Jeśli netto to wolnostojący budynek to na pasażu jest piekarnia, mięsny oraz kiosk tzw poddzierżawców. Jeśli netto to dyskont stojący na terenie np galerii to już tego nie ma.

Mon

Hej czy ktoś rozpoczął już z Tesco pracę pod szyldem netto i może coś napisać? Jakie warunki i jak się pracuje?

Kijanka

Dowiedziałam się, o bardzo ciekawym okręgowym, wywalonym z Tesco za (usunięte przez administratora) Będzie miał region warszawski ale nie wiem dokładnie, które sklepy.

tesco

Cześć . Mam pytanie jakie płace mają zastępcy kierownika sklepu? I jakieś dodatki są do pensji?

Netto
@tesco

Ja osobiście po 4latach pracy mam 3600 brutto plus 300zl brutto premii uznaniowej. Nie pamiętam od jakiej stawki startowałam, ale w netto stazowe jest liczone. Także jak mi pyknie 5 lat to będzie podwyżka. Każdy zks ma 300zl brutto premii, ale na moim sklepie nikt tych 300zl nie dostaje, nieważne ze to nasze pieniądze. Najwidoczniej KS myśli, że to z jego kieszeni.... zapomnieli jak oni zastępcami byli. Nie licz na dużą różnice pomiędzy zks, a sprzedawca, bo kwoty są śmieszne.

Mon

Hej czy ktoś z Tesco przeszedł już do netto może coś napisać.

Martika
@Mon

U mnie na sklepie dziewczyna z Tesco wytrzymała 2 mce i przyniosła wypowiedzenie, nie mogła przestawić się na "czlowieka od wszystkiego". W Tesco robicie jedną rzecz - albo jesteś kasjerem albo kierownikiem albo pracownikiem działu i jeszcze macie ekipę sprzątająca. W netto jesteś wszystkim w jednym. Siedzisz na kasie, wykładasz towar i jesteś sprzątaczka.

Dziękuję

Paulina
@Martika

Chyba nie znasz pracy na malych sklepach Tesco. My jestesmy od wszystkiego. Zastępca na drugich zmianach idzie sobie grać na telefonie do biura lub robi krzyżówki a ty latasz z kasy do palety albo siedzisz na kasie i jeździsz maszyna sprzątającą po sklepie jak nie ma ludzi. Myjesz okna kible sprzatasz parking. I to wszystko tylko za podstawową pensje najniższa krajowa zero premii nic. Pracowalismy do 23-24 baaaardzo długo nasz sklep był czynny całodobowo. Jedyny plus tej pracy to karta zniżka 10 procent i można bylo kupić sobie coś z przeceny. Jak nie znasz specyfikacji pracy to lepiej się nie wypowiadać. Pracownicy hipermarketów tesco to owszem nie mają tyle obowiązków.

Dawid
@Martika

Powiem, że zależy z jakiego Tesco się jest/było bo małe formaty to tak samo jak napisane w poście kasa-wykładanie - sprzątanie. To nie co na dużych sklepach ten od tego a ten od tamtego. Na małych formatach jest się wszystkimi stanowskami.

Tesco uciekajcie

Szukajcie innej pracy. Netto schodzi na psy. Po kilku latach pracy co mogę stwierdzic: - odebranie zakupów noworocznych - brak paczek świątecznych - premia, która była dla całego biura sklepu za inwentaryzację należy się teraz tylko kierownikowi sklepu, gdzie cała załoga na to pracuje - coraz więcej biurokracji -obowiazek korzystania z apki netto, gdzie w pracy nie ma na to czasu - spamowanie mailami i ciągłe pisanie raportów - nowy pracownik ma większą pensje,od starego pracownika - w przypadku braków kadrowych to samo robisz w mniejszym składzie - w sklepie gdzie jest odpiek masz na 4 rano do pracy - sprzedawca bez żadnego L4 ma 400zl premii,zks chodzi cały miesiąc do pracy i ma tylko premie uznaniowa 300zl BRUTTO, ale dostaje 200 lub mniej, bo kierownik zachowuje się jakby to z własnej kieszeni dawał - na rozmowach rekrutacyjnych wciskają bajeczki o bankach pomysłu, konkursy talentów, karty multisport (90% ludzi z tego nie korzysta), że latwo awansujesz,są podwyżki i bony, ale juz nie powiedzą, że bony są uzależnione od stażu pracy np ;) każdy pracownik netto dostaje inna kwotę na karte sodexo - nie ma nadgodzin nawet przed świętami - przy brakach kadrowych nie ma nadgodzin (dwie osoby na zmianie robią za cztery) Przy zlecaniu nadgodzin KO musi się tłumaczyć i dzięki temu ma mniejsza premie. Dlatego netto to getto w XXI wieku. Wcale mnie rotacja ludzi nie dziwi. Lepiej sprzątać ulice,niż w tym markecie się wykańczać. ZABIERAJA WSZYSTKO PO TO ZEBY OKREGOWY CZY REGIONALNY MIAŁ TE SWOJE KILKA TYSIECY CO MIESIĄC NA KONCIE

Mon

Czy ktoś wie na ile miesięcy pozostają nam warunki pracy Tesco przechodząc do netto?Pozdrawiam

@Mon

Macie przejść na nasze zasady.

@Mon

Od razu zasady netto obowiązują.. Nie ma czegoś takiego, że pracując juz pod szyldem netto obowiązują Cie jeszcze warunki Tesco. Lepiej szukaj innej pracy, bo mocno się rozczarujesz

była zastępczyni Słupsk

Najgorsza i największa pomyłka w moim życiu.. nabawić się idzie nerwicy żołądka. Presja czasu, jedna osoba robi za dwie lub trzy, w dodatku jeden gada na drugiego, narzeka, wchodzisz do pracy i boisz się kierowniczce głupie dzień dobry powiedzieć, nie wiesz o co znowu ochrzan dostaniesz, w dodatku (usunięte przez administratora) na jednym ze sklepów, z którym nikt nic nie robi pomimo zgłoszeń. KARMA WRACA i do tej kierowniczki kiedyś wróci. Nie polecam sklepu Netto obok Szczecińskiej w Słupsku!!!!!!!

@była zastępczyni Słupsk

Ta kobieta już dawno powinna mieć sprawę za (usunięte przez administratora) ale niestety sygnały dochodzące do KO są przez niego ihnorowane

Aga
@była zastępczyni Słupsk

Masz rację kierowniczka E. Straszna .nic nie robi . cały dzień tylko sciemnia.Sama nic nie potrafi.Tylko mopem umie się posługiwać na socjalu.nie polecam

@była zastępczyni Słupsk

Bo Pani E. wyszkoliła KO - stąd zero reakcji na skargi na Nią. Jest to jedyna kierowniczka, o której w okręgu nie mówi się dobrze. Nikt nie robi nic z tym, że ona doprowadza swoje zastępczynie do płaczu i bólu żołądka z nerwów. Jedynie jej dwie fałszywe zastępczynie,które się tam trzymają liżą jej (usunięte przez administratora) sprawdzając Cie na kamerach i strzelając z ucha za plecami co niby robisz źle, a w twarz Ci się uśmiechną i koleżanki udają!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Sp. z o.o. - Kobylanka

• Jak się pracuje w Netto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 4 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netto Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 417 ocen.

Netto Sp. z o.o.