Opinie o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Klient

W Świdnicy , dolnośląskie ul.gdynska pracownice kas regularnie (usunięte przez administratora) klientów na cenach i ilości produktów nabijanych na kasę jeżeli kierownictwo spółki netto wogole się tym interesuje to proszę interweniować ,pracownica twierdzi że ma prawo codziennie regularnie się mylić i żeby to zgłaszać ale codziennie robiąc zakupy kilka razy dziennie to już powinno być dyscyplinarne zwolnienie z pracy

Rafal

Kostrzyn Wielkopolski netto- wizji brudne od ptasich odchodów, zgłoszone kierownikowi regionalnemu a wózki nadal brudne. Pozostało tylko zgłosić do sanepidu.

Anka Podpierdalanka

Najlepsza z 522 Legionowo jest Anka zwana podpierdalanka kierownikowi raczej pseudo kierownikowi wszystko podpierdziela od a do z o wszystkich przekłamuje informacje uprzejmie donosi a sama nic nie robi ciekawe jak ją potrakuje nowy kierownik (usunięte przez administratora)

Mirowski.S

Ciężka praca i wyzysk pracownika jak w XIX wieku .Pracownik w tej sieci to przysłowiowy biały (usunięte przez administratora)!!!

Sprzedawca

Nudne

Po co pytanie jakie są oczekiwania finansowe???/ ja chce 10 tys. dacie?

Okropne miejsce, nieprofesjonalny i nieżyczliwy personel, marka dla biedoty, w dyskontach śmierdzi i jest brudno.

Najlepszy

Najlepszy jest Krzysio kierownik z Legionowa 522 , udaje że pracuje OW sprzedaje stare , nie przemęcza się bo od tego naiwne kobiety , 2 zmian na oczy nie widział a nocki przesypia znakomicie , taki leń nad lenie ale za to z jaką pensją ,KO jest fikcyjnym.stanowiskiem spamującym maile bzdurami do których Krzyś każe nam.zaglądać z własnych telefonów ale w pracy nie wolno , Krzys i KO mają się bdb ze swoimi bardzo dużymi wypłatami a my dźwigamy , rozładujemy towar , latamy na wysokości lamperii taki nasz babski los żeby panowie mieli bdb z nami

Maniek
@Najlepszy

Powiedz mi kolego jakie zarobki macie w netto?? Interesuje mnie ile płacą w magazynie netto. Wiem że netto przejmuje tesco i zapewne wprowadzi swoje warunki płacowe. Tesco płaciło 4000 zł brutto. A u was.?

Idol123

Netto Kościan bardzo nie mile ZKS ludzie co tam się dzieje pracownice chodzą z wielkimi oczyma jako stała klientka widzę i słyszę gadanie na drugą osobę przy warzywach nie zważając na to że klient słucha panie na kasie współczucia stoisz 5 min i czekasz aż któraś przyjdzie nie pisze źle ale zamiast być na kasie panie robią milion rzeczy innych biegną jak widzą klienta boże masakra jakaś ZKS nie robią nic w moim odczuciu czasami widuje jak przychodzę na zakupy przy warzywach albo stojące obok i gadające sobie a co przecież można. Dziewczyna siedzącą na kasie popełniła chyba jakiś błąd bo musiała wycofać towar czekałam długo aż ktoś z ZKS przyjdzie i pomoże tej kasjerce wycofać towar kasjerka obsługuje, sprząta, myje podłogi, wykłada towar, czyści kosze, zamiata podłogi, hmmm myślę że to trochę za dużo jak na jedną osobę. Nie wiem kto się zajmuje tym sklepem ale radzę wziąść pod lupę ZKS. Nigdy więcej nie wrócę do Netto na zakupy nie mili ZKS a sam kierownik porażka. Co do obsługi nie mam zatrzezen tylko panie mogłyby być na kasie a do sprzątania i towaru powinni być inni.

Wiktoria
@Idol123

Droga Pani, pracuje w innym netto i mogę się tylko odnieść do Pani zażaleń o prace kasjera. Niestety firma netto nie ma sprzątaczek, tak jak praktycznie każdy sklep jak Biedronka czy Lidl, tam tez kasjer sprząta sklep. Po 2 mozna byłoby zatrudnić ludzi do wykładania towaru tylko i wyłącznie, aczkolwiek nie ma wielu chętnych do pracy. Niby takie bezrobocie w Polsce a pracować nie ma komu. Tez bym chciała pójść do pracy i sobie siedzieć tylko na kasie i niech inny pracują za mnie. Poza tym niestety kasjerki nie będą ciagle siedzieć na kasie i czekać na klienta, tak jak Pani zauważyła są tez inne zajęcia. Każdy klient chce przyjść do sklepu,w którym jest pełno towaru i wszystko ładnie wyeksponowane ale to musimy robić MY kasjerzy. Pozdrawiam

Pijana
@Wiktoria

Ty jesteś niepoważna ludzie są do pracy tylko netto nie zatrudnia bo po co ? Lepiej zaharować jedną osobę i zrobi wszystko za trzy , taka polityka firmy w motańcu a nawek ko i ks nie ma na to wplywu bo oni nic nie mogą , tak się dzieje w najgorszych firmach a netto z konkurencji lidl i biedronka jest najgorszym pracodawcą , poniżanie to norma i brak zezwolenia na etaty żeby właśnie owe kasjerki odciążyć

Xdl
@Pijana

Gdzie są ci ludzie do pracy? Te dwudziestokilkuletnie panienki, które nie odróżniają kapusty włoskiej od pekińskiej ? Te które nie wiedzą, że nabiał powinien znajdować się w chłodni?

Bezdomny

Wolałbym puszki zgniatać , chleb ze śmietnika jeść i banany stare zgnite , niż pracować w firmie zzagranicy a polak polakowi (usunięte przez administratora) podłą jest , donosicielem piardniesz a już kierownik wie od swojego sprzedawczyka że bąka puściłeś a sam sprzedawczyk obsrany chodzi i to z kupą na twarzy

Miki
@Bezdomny

Tobie to się w głowie pomieszało, niestety muszę używać tu zwrotów grzecznościowych szkoda, a jak taki mądry to na ulicę wont i żreć (usunięte przez administratora)

Miki sriki z Afryki
@Miki

Nie odespałaś sylwestra widze skoro 01 01 2021 r odpisujesz .Zaoraj się za te śmieszne pieniądze i wont sama do orki , jak z.pola tu wieśniaro przyjechałaś to oraj w netto teraz bo to wstyd na wioche wrócić wielka pani konfident aby oczerniać a sama nic nie zrobi taka lipa wont robić

Klient

Chcialam powiedziec ze Market Netto ktory jest Skierniewicach jest fatalny ,obsluga chamska nie mila,i ciagle mysla ci tam pracownicy to ze kazdy klient to ich wrog ,a co towaru w gazetce pisza co innego ,a w sklepie jest co innego.A zapytany o dany towar pracownik olewa klienta na maksa.Nikomu nie polecam tego marketu w Skierniewicach,bo to porazka na calego ten market.

Wypowiadałam się w innych kwestiach, ale może co nieco uchylę rąbka tajemnicy nt. pracy w Netto. Jestem ZKS-em i muszę napisać, że po awansie ze stanowiska sprzedawcy praca od razu stała się łatwiejsza. Jako sprzedawca musisz jednocześnie robić milion rzeczy jednocześnie (gdyby jeszcze wynagrodzenie było adekwatne...), jako ZKS mogę skupić się na swoich obowiązkach (nawet trzy dzwonki nie przeszkadzają ;)). Wypłata zależna od realizacji budżetu. Praca może i ciężka, ale może sprawiać frajdę, tylko uważam, że zarobki powinny być wyższe. Zamówienia warzyw, przerzuty, przyjmowanie dostaw, ściąganie towaru z innych sklepów - fajna sprawa. Najgorsi w tej pracy są klienci, roszczeniowi i obrażalscy, mówiący rozkazującym tonem, ale to chyba w każdym sklepie tak jest. Najciężej jest w czasie urlopów, bo często we dwie osoby na zmianie trzeba zrobić pracę trzech/czterech osób. Niedługo kończy mi się umowa i znalazłam już lepiej płatną pracę, ale pracę w Netto będę wspominać dobrze. Może przez to, że mam świetną ekipę, zgraną, a wszystkie kłopoty staramy się rozwiązywać razem. To naprawdę ważne. Pozdrawiam Was w tych ciężkich czasach.

Ciekawy
@Ewa

A jakie zarobki jako zks miałaś ?

Zks

Dorka
@Gość

2.400 na rękę.

@Ciekawy

Jako ZKS dostawałam ok. 2700/2800 na rękę. W końcu udało mi się zmienić pracę na lepszą i przede wszystkim lepiej płatną, a jedyne za czym tęsknię, to moje koleżanki. Na pewno nie tęsknię za nadmiarem pracy, wynagrodzenie było nieadekwatne do pełnionych obowiązków ;). Jestem zdania, że ZKS powinien zarabiać chociaż te 3k na rękę. Najgorzej było na stanowisku sprzedawcy i to nie była wina koleżanek. Tej pracy było po prostu za dużo, każda z nas tyrała jak (usunięte przez administratora) a i tak czasem się nie wyrabiałyśmy. Wszystkim wyżej postawionym, zajmującym się zamawianiem towarów na magazyny, polecam korepetycje z matematyki, bo nawet podstawy arytmetyki ich przerastają. Ciekawe, kiedy do nich dotrze, że napoje się nie sprzedają, a sklep ma silną konkurencję w postaci Biedronki i Lidla, które ma ciekawsze oferty zarówno produktów spożywczych jak i przemysłowych.

Były praciwnik

Dużo obowiązków za małą kasę, jak jesteś na długim zwolnieniu dostajesz wypowiedzenie i nic dodać i nic ująć serdecznie nie polecam tej firmy i tego sklepu

Dorka

Jakieś nieporozumienie. Stawka zastępcy jest równa stawki sprzedawcy. To jakiś absurd. Nie polecam tam pracy na kierowniczym stanowisku. Jako sprzedawca to ok. Od biedy można.

Krzysztof

Dzień dobry . :) Będę z wami pracował . Przenosiny z Tesco .mam nadzieję że będzie lepiej . Bolesławiec pozdrawia .

Były pracownik Tesco i netto
@Krzysztof

Nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś w Tesco ale napiszę krótko - z deszczu pod rynnę. Najgorszy sklep w jakim pracowałem.

Witam czy ktoras Mama na macierzyńskim dostała bon świąteczny?

Brutto

Każdy każdego obgaduje , każdy na każdego że gorzej od niego pracuje , tylko się odwrócisz to pośmiewisko z ciebie robią , tak naprawdę wszyscy pracują jednakowo bo praca bardzo ciężka ze względu na sytuacje podłe nie polecam pracy , ze względu na ciężar pracy nie polecam pracy , ze względu na wynagrodzenie nie polecam pracy

Sowa

W Netto w Kołobrzegu Gryfitow nie zwraca się uwagi na klientów nie noszących maseczek i nie trzymających odległość przy kasach . Kierownik twierdzi że nie ma na to wpływu , nie może zwracać takim klientom uwagi. Czekają na decyzję właścicieli Netto .Obostrzenia nadal obowiązują , więc nie rozumiem podejścia kierownika . Kliencie bez maseczek wchodzą sobie na plecy, pełen luz.

Klientka
@Sowa

W sklepie w Poznaniu Gorna Wida to samo. (usunięte przez administratora) Naprawde sa tak glupi czy po prostu nas klientow maja za (usunięte przez administratora) Wlasnie stracili ( zapewne kolejnego) klienta. I dobrze..sklep (usunięte przez administratora)

Miki
@Sowa

Czy ty jesteś pracownikiem policji czy może sanepidu? Firma dała jasno do wiadomości ze pracownicy w żaden sposób nie mogą ingerowac czy ktoś chodzi w maseczce czy też nie OD TEGO SA ODPOWIEDNIE SKŁUŻBY, myślisz że pracowniką chce się zwaracac uwagę kilkunastu klientą dziennie i słyszeć wyzwiska i groźby, zastanów się jakim ty jesteś człowiekiem i jeśli chcesz to narażaj się a innych zostaw w spokoju

Zuzia
@Klientka

W takim przypadku Pani powinna dzwonić do sanepidu czy na policję i zgłaszać łamanie przepisów przez klienta. Pozdrawiam.

miki
@Zuzia

Naprawdę masz opóźniony rozwój czy tylko udajesz ? Jeśli jakimś cudem uda Tobie się dodzwonić do sanepidu to im to zgłoś a jeśli masz chęć to dzwoń na policje są dwie opcje do wyboru , ta decyzja należy już do bardzo zatroskanego klienta który tak świetnie dba zawsze o dobro innych ludzi , powodzenia PS. do przyjazdu odpowiednich służb przytrzymaj tego klienta żeby tylko nie uciekł :)

Idol123

Bardzo źle nastawienie "starych" pracowników do nowych typu tobie się nic nie należy bo jesteś nowy jak popracujesz 10 lat to będziesz wychodzić na papierosa najgorsze to jest to jak pani zks nie chce się elektrykiem wyjechać na sklep i targasz te kosze naładowane bo palety trzeba rozładować. Nie dopuszczają do głosu jesteś tu po to aby pracować i cicho siedzieć masakra najgorsza praca jaka miałem. Panie okręgowy z Grodziska proszę zająć się sprawa netto myślę że Pan wiegdzie.... DLACZEGO SPRAWY PRACOWNIKÓW SA UCISZANE... Bo co bo zks ma większe prawa pff na kasę pogonić żeby pracownik w 15 min spokojnie zjadł.... Po co żeby kasetkę liczyć no gdzie zks nie robi a takich rzeczy....

Idol123

Jako były pracownik Netto nine polecam szczególnie Netto pracownik jest śmieciem nie słucha się jego za to zks to Pan na włościach kawka co chwilkę ploteczki z koleżankami papierosek bo przecież się należy co 30 min a pracownik na kasie kwitnie współczuję szczególnie kasjerom/kom oprócz kasy towar daty rano ulotki sprzątanie mycie kas worki ze śmieciami dodatkowo zks nie robią nic my zwykli pracownicy robimy a dostajemy nawet nie 2000 zł miesięcznie porażka w takiej sytuacji gdzie jesteśmy narażeni na za chorowanie.... Co do grafiku dupolizacze przychodzą na rano a nowi (usunięte przez administratora) do końca dupolizacze mają wolne kiedy chcą nowi kiedy zks pozwoli porażka Szefowie netto zobaczcie wkoncu jak zks traktują pracowników szczerze nie jedna kasjerka lepsza by była od zks.

Mobbing 522 Legionowo

Jeśli zastraszanie nękanie , nonstop wypominanie co jest nie zrobione i ile można by więcej zrobić , gdzie samemu nic ale to nic się nie robi ani na sklepie ani w biurze , układanie grafiku tylko na 2 zmiany , dni wolne wpisane robienie na złość , używanie ciągłe zwrotów" ty to do niczego nie dojdziesz w życiu" i tym podobne ... obarczanie pracą fizyczną gdzie samemu robi sie tylko przechadzki po sklepie , albo wpada na zakupy i pisze maila zastraszającego karami pisemnymi , ciągle odchodzą zksi oraz pracownicy , to wydaje mi się że o jest jawny mobbing oraz mobber kierownik na 522 legionowo krasińskiego72 sklep i kierownik krzysztof , uważajcie na niego i mam nadzieje że centrala firmy to dostrzeże te wpisy

Pati

Pracowałam jako Zks w Legionowie do momentu kiedy pojawił się Krzysztof O. I musiałam.szukać pracy , jeśli mu powiesz prawdę to zacznie cię niszczyć dokuczać robić na złość a prawda jest taka , ustawia sobie tylko 1 zmiany z których się nie wywiązuje bo nie zna procedur , nie przestrzega ich , nigdy nie pracował na 2 zm , nie miał pojęcia co się dzieje na sklepie , pisał tylko co trzeba zrobić i jeszcze miał pretensje że tak mało.zrobione , zero motywacji a sam nic nie robił , już podobno w Serocku się ślizgał tzn.zks i pracowali za niego , palety podrzucał na magazyn żeby dziewczyny mu wrzucały ustawiały w rzędzie wstyd takim leniem być , seksitowskie żarty Ko nie reagował jak zgłaszałyśmy. Jkao zks miałam 4100 zł brutto a pracownik 3400 zł brutto plus 400 zł premii za to że przychodzi , zks om się ta premia nie należy , dziwne ale prawdziwe , zks robi wszystko pracownik ma labę siedzi na kasie i Krzysztofowi liżę tyłek , nie polecam pracy z tym człowiekiem że go jeszcze firma.trzyma to się dziwie, podobno awansował Ankę , która mu donosi na wszystkich obgaduje go do innych a sama mu (usunięte przez administratora) liżę , dziwna jest prawda ? Nie polecam tam.pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Sp. z o.o. - Kobylanka

• Jak się pracuje w Netto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 4 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netto Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 417 ocen.

Netto Sp. z o.o.