Opinie o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

nammor42

Atmosferę w pracy, wieczna nerwówka niezadowolenie ze strony kierownika sklepu. Nie docenianie pracownika (wręcz próbują zajeździć) -nowy pracownik przez pół roku dostaje ciągle same zmiany popołudniowe z resztą później również się niewiele zmienia niewygodne zmiany przypadają na niewygodnych pracowników, którzy stawiają się kierownikowi ponieważ wyrażą swoje zdanie. Ciągłe narzekanie to nie zrobione tamto nie zrobione podczas gdy kierownik z innym zmianowym piłują paznokcie nic nie robiąc prócz picia kawy i stękania jak to źle a inny nie wie w co ma ręce włożyć żeby się obrobić z pracą, wykorzystywanie jeśli ktoś jest mobilny pojedź tu pojedź tam na support . ZKS może zapomnieć o premii jeśli sklep nie wyrabia wyników podczas gdy sprzedawca otrzymuje premie pod warunkiem , że nie pójdzie na L4 - mało sprawiedliwy system premiowania pracowników . Problem tkwi też w małej ilości osób na zmianie.. 1 sprzedawca i 1 zmianowy z językiem do pasa robi wszystko tj. Rozkłada towar, sprząta, ogarnia sklep i w międzyczasie biega na kasę. Wysokie wymagania natomiast zarobki nieadekwatne. Brak możliwości rozwoju - stoisz ciągle w tym samym miejscu. Jedyne co po roku można usłyszeć to , że za krótko się pracuje żeby dostać podwyżkę. I na sam koniec firma nie potrafi wysłać nawet świadectwa pracy za potwierdzeniem odbioru tylko zamiast tego wysyła zwykły list. Jednym słowem tzw. "Firma Krzak"

premia uznaniowa zks

Cześć. Pytanie tylko do zksów w netto. Jestem ciekawa opinii i podejścia na Waszych sklepach odnośnie premii UZNANIOWEJ. Pracuje 5lat z czego 4 spędziłam na jednym sklepie i teraz kilka mcy pracuje w innym netto. ( to samo miasto) Na pierwszym sklepie zawsze każdy z-ca miał do wypłaty 300zl premii bez względu na sytuację, prace, utarg, wyrobiony lub nie budżet. Sklep, na którym jestem teraz stoi utargowo lepiej od pierwszego. Raporty, audyty itp wszystko na wysokim poziomie. Mało tego inwentaryzacja wyszła pięknie. Nikt z Nas nie dostaje 300zl do wypłaty. Kierownik twierdzi, że KO nie pozwala na pełną premie dla Nas. To dlaczego na gorszym sklepie premia zawsze była i co ma KO do mojej premii??? Każdy zks daje z siebie wszystko, a na czysto w porównaniu ze sprzedawca mam 200zl różnicy. Czy to widzi misie mojego KS czy co? Proszę o Wasze opinie. Pozdrawiam

@premia uznaniowa zks

U nas bylibyśmy samo a pózniej się zmieniło i mamy podzielona premie 90zl jak nie przekroczymy scr to jest nie realne ????‍♀️ 60zł za budżet i resztę np za wypełnianie tabelek raport TK i jak nie jesteśmy na uw więcej niż 2tyg także dostajemy premii 100zl???????????????????? śmiech na sali a Kasjerki które przyjdą tylko do pracy maja po 400zl i nic nich nie interesuje a my mamy cały sklep na głowie ????‍♀️ Ale kogo to obchodzi ????

Były pracownik netto

Główny problem tej firmy to za mała ilość pracowników na zmianach. I brak nadgodzin w przypadku sytuacji kryzysowych: L4, braki kadrowe, okresy przedświąteczne itd. firma dbająca o pracownika w takich sytuacjach zlecilaby nadgodziny, które odciążyłyby pracowników. Pracownik nie musiałby biegać z językiem na wierzchu tylko miałby te kilka godzin więcej na nadrobienie nadwyżki pracy i miałby dodatkowe pieniądze. Ale netto ma inną politykę: jeśli pracy jest dużo, lub są braki kadrowe to po prostu jedna osoba ma na danej zmianie wykonać obowiązki dwóch osób ( oczywiście za jedno wynagrodzenie). Powoduje to ogromna presję, pośpiech i nerwowe podejście pracowników do siebie nawzajem. Po prostu wszyscy nawzajem się poganiają, bo nie wyrabiają fizycznie i psychicznie, zamiast otworzyć oczy i zobaczyć prawdziwe źródło problemów ( brak nadgodzin, za mało ludzi).

Obecny pracownik
@Były pracownik netto

Zgadzam się z Tobą w 100%. Niestety ale fajni ludzie się wykańczają bo pracują biegając, nie mają czasu dobrze zjeść, iść do toalety kiedy mają potrzebę tylko lecą biegiem pomiędzy obsługą klienta a wykładaniem towaru.

Z-ca kierownika D12
@Były pracownik netto

Masz 100% racji. Należy do tego dodać, że kierownikom zmiany przez presję czasu i nawał roboty szkoda iść na 15min przerwy, bo w 15min mogą coś nadgonić na sklepie. Netto nie dba o swoich pracowników - tylko ich wykańcza.

Jack

Ludzie z Tesco, którzy przechodzą do netto przerażą się i pouciekają. Nagle Pani kierownik, która głównie miała pracę siedzącą zderzy się z rzeczywistością hardkorowej pracy, w której jesteś "człowiek wszystko". Robiąc warzywa musisz lecieć na kasę rozładować kolejkę. Zejdziesz i idziesz je kończyć, ale nie możesz, bo masz klienta z reklamacją. Wracasz i znowu dzwonek, na kasę, schodzisz i "ka bum" komuś poleciał słoik z ogórkami- musisz posprzątać, bo robisz również za sprzątaczkę. Idziesz z jęzorem na brodzie na te warzywa, nadźwigasz się,skończysz, idziesz sobie kawkę zaparzyć, zdążysz wlać wodę do czajnika i "ka bum" dzwonek na kasę, klient krzykacz chce zwrot kasy,bo coś tam. Już nie wspomnę o wykładaniu nowej promocji w weekend jak masz jednego sprzedawce na zmianie. Netto polecam jeśli chcesz się nabawić nerwicy.

Sprzedawca

Nudne

Po co pytanie jakie są oczekiwania finansowe???/ ja chce 10 tys. dacie?

Sprzedawca Słupsk

Nie ma kart do odbijania się, masz obowiązek być 15min przed rozpoczęciem pracy żeby policzyć kasetkę. Robisz to w swoim wolnym czasie. Zaczynam pracę o 14 i od tej godz mam płacone, a od 13.45 musisz liczyć swoją kasę. W skali miesiąca za darmo jestem w pracy cały dzień.

@Sprzedawca Słupsk

Nie masz obowiązku liczyć kasetki i być wcześniej w pracy.Twoim obowiązkiem jest np o godz 14 być już na swoim miejscu pracy np na kasie

Sprzedawca Słupsk

Latwo mówić, że nie masz obowiązku liczyć kasetki. Ja chce iść na kasę z przeliczona kasetka, a jak przyjdę o 14 do pracy to kierownictwo krzywo się patrzy i zwraca uwagę. Wystarczy wejść 13.55 i już pytają co tak późno jesteś. Ja jestem osobą, która bez przeliczenia kasetki nie usiądzie na kasę, żeby dyferencji nie mieć. Myślę, że jak większość z Nas.

klient

Przejeżdżałem obok sklepu zatrzymałem się około 15 minut na zakupy. Po zakupach kwiatek mandat 95zl. Za postój przed sklepem.okazało się ze sa tam jakieś bilety na postój. Ostatni raz robiłem tam zakupy. Przestrzegam innych.

HEH
@klient

W cywilizowanych krajach gdy są bilety za parkowanie są postawione szlabany wjazdowe by nie oszukiwać klientów. A u nas na wsi robisz zakupy za dychę wracasz do auta i płacisz stówę. Nieźle można sobie dorabiać tym sposobem. Fuu NETTO :(

hans
@klient

I musisz o tym napisać na forum dotyczącym pracy. Rzeczywiście jesteś bardzo rozgarnięty. Nie widzisz parkomatu, piszesz nie na temat. Super.

hans
@HEH

No trochę się mylisz z tymi szlabanami. Bilety parkingowe są po to, aby na naszych parkingach nie zajmowali przez cały czas miejsc okoliczni mieszkańcy. I jest to głównie w ścisłych centrach miast, a nie na wsiach

Mkh
@klient

Tabliczek Pan nie umie czytac ?

Ktoś
@klient

Apcoa dzierżawi parking od Netto oni nie mają z tym.nic wspólnego

@klient

Trzeba patrzeć czy na parkingu jest parkometr i pobrać darmowy bilet dla klienta, a nie pretensje...

Xxx

Nie polecam pracy w tym sklepie. Dostałam umowę na trzy lata zwolnili mnie po trzech miesiącach bez powodu niby redukcja etatów :/Potraktowali człowieka jak śmiecia. Teraz mają pracownika za nic. Nie polecam

Witam , czy osoby z orzeczeniem niepełnosprawności mają szansę na zatrudnienie w Netto?

@Adam

Tak

Zajeta

Witam. Chciałabym podzielić się z Wami bardzo, ale to bardzo nieprzyjemnymi sytuacjami w sklepie Netto w Skierniewicach. Mianowicie mam na myśli, to, ze pracownice noszą słuchawki i komunikują się między sobą, ale to pewnie jest im potrzebne, ale jeśli pracownica siedzaca na kasie np wczoraj, 16 kwietnia i rozmawiajaca przez słuchawkę o swoich prywatnych sprawach, w mojej ocenie jest to zachowanie naganne. Oprócz tego, niejednoktornie słyszałam , jak Pani, wydaje mi się, że kierownik sklepu bardzo krzyczy na swoich pracowników, słyszałam to kilka razy bedac na zakupach, gdyż jestem tam codziennie. Prosze o wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji, ponieważ takie zachowanie kierownika, który krzyczy na swoich podwładnych jest naganne i podchodzi pod (usunięte przez administratora) w pracy.

Absurd

Każą robić szkolenia , czytać maile około 30 dziennie , używać aplikacji netto pracowniczej ściągać duże rozmiary plików na prywatne urządzenia laptop telefon , nie dają służbowych a w pracy nie wolno tego robić bo trzeba fizycznie pracować to absurd jest i chyba nie zgodne z prawem pracy , skoro to czas prywatny a musisz przed przyjściem do pracy to wszystko mieć przeczytane i wiedzieć , nie polecam firmy jako pracodawcy

Maile
@Absurd

A te maile piszą ludzie bez jakiejkolwiek wyobraźni co się dzieje na sklepie , piszą bzdety głupoty mało ważne , ale każdy nierób z centrali chce błysnąć i coś tam wysłać mniej ważne niż ważne i z tym mało istotnych informacji robi się jeden wielki spam dodać tabelki i pierdoły od ko , ten to ma czas tylko maile słać porażka , weź i to czytaj śmiech na sali a dostępu do kompa w pracy zero , i każdy mail zawiera pliki do ściągania , jakiś mało myślący człowiek to wymyślił bez realnej wyobraźni co to jest biznes spożywka

Kleks
@Absurd

Bo w firmie netto tylko (usunięte przez administratora) dureń i bezwartościowe dziewczyny chcą być zks ami , są ogłoszenia na olx ie za 4300 zl brutto dla zastępców i nie mają chętnych bo po 2 tygodniach odchodzą widząc tą patologie

Mona
@Kleks

Prawda jakich mało.nie warto za kilka zł zbierać codziennie pierdziel za to że z jęzorem na brodzie kończysz zmianę

Ja to ja
@Mona

Tak. A jak przekazujesz zmianę to KS ci powie ze dziś przyszła odpoczywać masakra. Wszystko zgłaszane do audytu, przyelaszczenie pieniędzy z imprezy niby integracyjnej oczywiści dla wybranych osób bylo. A kasa sama znikała ponad 600 zł. Do 350 zł sama gadala ze zabiera do domu i tyle z integracji.

Ja to ja

Jak kierownikowi sklepu chce się pracować to popracuje, a jak nie to siedzi na kasie z telefonem w ręku. Chcesz porozmawiać na osobności z KS to wszyscy na około wszystko euedzacrowniez inne sklepy. Rozmowa poufna z kierownikiem Okręgu -wszystko przekazane dalej z detalami.... oczywiście do KS a że plotkara to różniej inne dklepy wszystko wiedzą. (usunięte przez administratora) maja w papierach dl kadr się dodzwonić to graniczy z cudem. Socjal masakra

Daria

Pytanie do osób pracujących w Netto na umowę o pracę. Do którego dnia miesiąca dostajecie wypłatę?

Wiktoria
@Daria

Wypłata jest wypłacana do 10 dnia każdego miesiąca, aczkolwiek zawsze jest szybciej. Czasami nawet dostajemy już 4 lub 5.

Pracownik Tesco

Witam, czy ktoś może mi napisać jakie macie stanowiska na sklepie? Czy są specjaliści/liderzy, pracownicy skarbca, administracji sklepu, czy obsługi klienta w punkcie obsługi?

Miki
@Pracownik Tesco

Co??? w netto nie ma takich stanowisk, żart hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Pracownik Tesco
@Miki

Więc jakie są stanowiska? Ilu kierowników?

Krzysiek
@Pracownik Tesco

Zabawne pytanie stawiasz :) No ale jak już : Sprzedawca - kasjer ( stanowisko rozbudowane do : rozkładacz i wykładacz chłodni, rozkładacz i wykładacz kolonialek, wstawiacz paletowych, sprzątacz, pracownik informacji bez punktu obsługi klienta. Zastępca kierownika - ( stanowisko rozbudowane do : rozkładacz i wykładacz chłodni, rozkładacz i wykładacz kolonialek, wstawiacz paletowych, sprzątacz, pracownik informacji bez punktu obsługi klienta. Kierownik - ( stanowisko rozbudowane do : rozkładacz i wykładacz chłodni, rozkładacz i wykładacz kolonialek, wstawiacz paletowych, sprzątacz, pracownik informacji bez punktu obsługi klienta. A TO WSZYSTKO NAJLEPIEJ WYKONYWAĆ JEDNOCZEŚNIE.

Miki
@Krzysiek

I jeszcze służący-usługiwacz

Zuzia
@Pracownik Tesco

Stanowiska w sklepie: 1. Kierownik sklepu. 2. 3 lub 4 stanowiska zastępcy (kierowników zmiany) 3. 5 -7 stanowisk kacierów. Ilość etatów zależy ob obrotów/utargów. Zatowarowanie sklepu, utrzymanie w czystości, obsługa klientów (1800-2800 paragonów), prowadzenie biura (w tym rozpoczęcie i zakinczenie dnia) pilnowanie wyglądu/świeżości owoców i warzyw co 2 godziny, wyniana cen (codzienne sprawdzenie czy wymiana) i tcr - tego wszystniego dokonują w godzinach 6.00-23.00 te oto praciwniki (godz. otwarcia sklepu). Do pracy trzeba przyjść o 4.45 na pierwszą zmianę (przygotowanie kasetek, kas, wykładanie pieczywa (1 -1,5 palety) czy na13.00 (bądz na 14.00) na drugą zmianę. Jedna zmiana - 3 osoby. Czasami - 4. To w przypadku, jeśli nikt nie choruje i nie na urlopie. Nie rzadko się zdaża czyjeś L4 czy nieobecność z innych przyczyn... Wtedy pracujemy 1/1(jeden kasier i 1 kierownik zmiany).... p.s. Kierownik zmiany pracuje fizycznie więcej odkasiera. Kasier większość czasu spędza na obsługiwaniu przy kasie. Praca w sklepie nie należy do.... mmm... "wypoczynkowych":(

@Pracownik Tesco

Zajrzyj na ich stronę. Tam są stanowiska pracy.

Pracownik Tesco /Netto
@Zuzia

Czy to są stanowiska sklepu netto 3.0 na stronie netto.pl są stanowiska kasjer, sprzedawca to znaczy kasjer kasuje i sprzedawca wykłada towar czy jak u was jest? ☹️

Bre
@Pracownik Tesco /Netto

Sprzedawca wykłada towar i kasuje towar na kasie. Kierownicy również, do nich dochodzą jeszcze zajęcia administracyjne

Roman

Witam, kierownik regionalny, warto się fatygować? Jakie auto, zarobki? Z góry dziękuję.

Hdkg
@Roman

Jeśli dla Ciebie ważna jest marka auta, to nie fatyguj się

@Roman
@Hdkg

Jeśli nigdy nie wykonywałeś takiej pracy, to może Ci się wydawać że można robić kilkaset kilometrów dziennie Fiestą...

wera s.

Nie polecam. Praca ciężka fizycznie i psychicznie, stresująca. Ciągłe poganianie, pośpiech. Na niektórych stanowiskach Zks znajdują się osoby, które już dawno powinny być zwolnione z powodu swej rażącej niekompetencji, ale nikt nic z tym nie robi. Praca nastawiona na wyzysk pracownika, nawet kosztem jego zdrowia. Wyjście do toalety w pośpiechu i na szybko a i tak jest niemile widziane jeśli jest dużo pracy lub godziny dużego ruchu. Jedna przerwa 15 minutowa niezależnie czy zmiana trwa 8 czy 12 godzin... Z wyjątkiem dymka dla palaczy. Użeranie się z chamskimi klientami. Po kilku latach pracy w takim miejscu odechciewa się po prostu żyć. Murowana depresja i/lub zniczony kręgosłup, stawy i wzrok.

kasiarz

W dniu dzisiejszym, 26-02-2020 w netto na Bielanach Wrocławskich ukraiński pracownik odmówił wystawienia F Vat. Mając problemy z czytaniem przyniosła jakieś wydruki i natarczywie twierdziła , że paragon z nip jest F Vat. Pomimo kilkukrotnego i wyraźnego tłumaczenia tej ukraińskiej osobie, nie czytającej, niedokształconej, prawny aspekt wystawienia f vat , ta osoba nie wystawiła takiego dokumentu - twierdząc że netto nie wystawia F Vat . Jest to bzdura !! W jpk vat nie ujęty jest paragon z nr nip!! jak sama nazwa mówi - "PARAGON" - F Vat - to jest jedyna możliwość do odliczenia Vat naliczonego!! Jesteście firmą zatrudniającą nieuków, niepiśmiennych ukraińców , do łopaty ich dajcie a nie do obsługi klientów. straciłem na zakupy ponad 30 min i musiałem zostawić towar wybrany z braku wystawienia F Vat!!

Krzysiek
@kasiarz

To, że ktoś jest z Ukrainy lub kraju, który panu się nie podoba nie znaczy, że jest nic nie wart. Nie obrażaj człowieku ludzi, których nie znasz. to niejednokrotnie mądrzejsi ludzie niż klienci. To podłe, chamskie i rasistowskie. Nie sklep to wymyślił. Jest przepis, że nip na paragonie jest podstawą do firmowych rozliczeń. Sklepy nie wystawiają faktur do wartości 450 zł .

...
@kasiarz

Faktury uproszczone Faktury uproszczone wystawiane są, w przypadku gdy kwota faktury nie przekracza 100 euro lub równowartości tej kwoty w walucie krajowej. Przyjęta kwota 450 zł uwzględnia zasady przeliczania kwot. Elementy jakie co najmniej powinna zawierać faktura uproszczona: a) datę wystawienia faktury; b) dane identyfikacyjne podatnika dokonującego dostawy towarów lub świadczącego usługi; c) dane określające rodzaj dostarczonych towarów lub wykonanych usług; d) należny VAT lub dane potrzebne do jego obliczenia; e) w przypadku gdy wystawiona faktura jest dokumentem lub notą uznaną za fakturę, wyraźne i jednoznaczne odniesienia do tej faktury pierwotnej oraz konkretnych danych, które ulegają zmianie.

@kasiarz

W sklepach dostaliśmy wytyczne poparte paragrafem iż paragon do kwoty 450zl na którym nadrukowany jest nr NIP jest faktura uproszczona i na jego podstawie nie wystawiamy faktury w wersji papierowej gdyż jest to jej dublowanie następnym razem lepiej zapoznać się z nowymi przepisami gdyż na sklepie w którym pracuje mam sporą ilość firm biorących paragon jako fakturę i porządny księgowy wie o co chodzi i potrafi to rozliczyć pozdrawiam

Mikołaj

Dzięki, że udzieliłeś wyjaśnień odnośnie wystawiania faktur. Czy możesz napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia? Interesuje mnie, czy grafik pracy jest elastyczny i układany tak, że brane są pod uwagę sugestie pracowników.

Nowa
@kasiarz

Z tego co wiem przy każdej kasie jest wywieszona informacja, podstawa prawna mówiąca o tym że paragon z nip jest faktura uproszczona. Wygląda na to że chyba ten klient jest niedoksztalcony i nie umie czytać. Proponuję zapoznanie się z obowiązującym prawem zanim sie kogoś niesłusznie zbluzga.

@kasiarz

A nie od 400zł faktura, bo jak niższa kwota to niby paragon powinien wystarczyć o ile wcześniej zanim zakończyło się zakupy NIP został wpisany bezpośrednio na kasę.

@Xyz

Wyjaśniam. Jeśli robi się zakupy na powiedzmy kwotę 100 zł dostajemy paragon z nipem klienta lub firmy klienta. Jeśli chcemy fakturę to można zrobić tak przyjść 4razy do tego samego sklepu zrobić zakupy za 100zł(4*100=400) zpiąć paragony do kupy czy w jeden plik i dopiero wtedy poprosić o fakturę. Bo faktycznie coś tam takiego było że jpk nie traktowało paragonu jak faktury.

@Xyz

I jeszcze jedno. Kasjer/ka posiada przy kasie fiskalnej drukarkę tylko na paragony a nie format A4. Faktura w takim formacie tylko w biurze placówki.

@Xyz

Przyszedł mi jeszcze inny pomysł. Można stworzyć aplikacje netto paragony zatwierdzane są w aplikacji, a faktury drukowane mogą być w domu, lub w biurze klienta. Jeśli klient nie byłby aż tak innowacyjny, to można stworzyć maszynę do drukowania faktur w sklepie. Zasada działania jak w bankomacie. Możliwości jest wiele. Jeśli jednak sklep jest zbudowany że trudno o jakieś innowacje to na kasie online wystarczy wprowadzić funkcję drukuj fakturę, a obok drukarki na paragony wstawić drukarkę do faktur.

Polecam

Polecam....omijać szerokim łukiem. Braki kadrowe co wiąże się z pracą za 2-3 osoby za najniższa krajowa. A przy owych brakach kadrowych zwolnienie pracownika, bo tak - nikt nie potrafi podac konkretnego powodu dlaczego zostalam zwolniona nad czym specjalnie nie ubolewam, bo nie mam czego żałować. Nerwowa atmosfera, popedzanie i najlepiej żeby ta praca była centrum życia. Jak ktoś ma stalowe nerwy to jak najbardziej na tak :D

No
@Polecam

Widzę że wszędzie zwolnienia

Polecam
@No

@No ja tam nie żałuję i tak miałam stamtąd odejść ;)

@Polecam

Hahahaha śmieszy mnie takie coś . Zostałam zwolniona i teraz napiszę jak źle w tej firmie ( nie zwalnia się za nic ! ) Lepiej wyciągnąć wniosek dlaczego zostałam zwolniona ! Czytam te komentarze i utwierdzam się w przekonaniu że okres próbny powinien trwać conajmniej pół roku , aby eliminować takie osoby

Gosc
@Gość

Zgadzam się z tym okresem próbnym a nie nawet tygodnia nie przepracuje a już na L4 idzie bo zaciążyła???????????????? takich się trzyma a pracujących się zwalnia

@Gosc

Przyjmuje się już zaciazone, a jak się odezwiesz to powiedzą nie wtrącaj się.

@Gość

Gościu śmieszy cie taka sytuacja!!!!!Ja jetem także praciwnikiem netto od kilku lat i zgadzam sie z opinią innych osób co piszą negatywne opinie.W netto tak było jest i będzie. Piszesz o tym że słabsze ogniwo powinno sie zwalniać tzn pod jakim????że nikt nie chce sie dawać wykorzystywać i (usunięte przez administratora) za trzech i do tego nawet slowa dziękuję a kierownictwo ma to gdzieś bo niby taki jest standard w netto.Gościu takie traktowanie ludzi bylo za czasów komuny jak jeszcze była teraz komuny juz od kilku lat nie ma a inni zaczymali się wczasie i dalej traktują ludzi jak bydło.Dlaczego ludzie nie chcą przyjść do pracy!!!!Wlasnie z tego powodu jak ktoś zlapał pana boga za nogi i czyma sie twardo stołka kierowniczego to jest gotów gnoić swoich pracowników.Kazdy teraz powinien nagrywać każdą sytuacje w netto by ujrzało to swiatło dzienne zachecam kazdego do tego by zacząć nagrywac kazde zdarzenie w pracy.Hehehe Gościu uprzedze twoje myśli:)nagrywac można nawet bez niczyjej zgody jest tylko warunek.Warunek jest taki by nagrania nie rozpowszechniać osobom trzecim tylko nagranie udostepnic w sądzie tylko tam może byc udostępnione.Moja rada nic nie mówcie ze nagrywacie.W razie jakiegos konkretnego wykroczenia w netto bedzie ich slowo przeciwko waszemu nagraniu.????????????????????????.nie dajcie sobie wmowic ze jest to karane nagrywanie bez ich zgody. Oczywiscie bedzie karane jesli nagrywacie i rozpowszechniacie po internecie albo osobom trzecim wtedy tak.Ale w tym celu jak ja napisalem można sprawdzcie sami to sie sami przekonacie.

@Gość

Tu pod wzgledem ciąży i l4 zgadzam sie albo opieki na dziecko to fakt ale nie mozna traktowac kazdego jednocześnie. Bo nikt nie zna aktualnej sytuacji by nygować decyzje np lekarza.No chyba zew netto pracuja osoby ktore mają skonczone studia medyczne wtedy sie zgodzę. Ale dam głowę ściąc ze co 2 osoba na stanowisku kierowniczym nie ma szkoły skończonej a o studiach nie wspomne.Pracują jako kierownik i sie wywyższa ale szkoły brak żal mi takich osób. Nie mają świadectwa ukonczonej szkoły godnej dla kierowników to muszą jakoś to nadrobić wywyższając sie ze jest kimś-Kierownikiem????????????????

@Czarek

Co do opieki na dziecko raczej zaden lekarz na piękny uśmiech nie wystawi, a na CHORE dziecko do lat 14 nalezy się 60 dni w roku. Wg polityki pseudo firemki netto na czas choroby trzeba oddac dziecko do domu dziecka bo ta jakże wazna dla ludzkości praca za te miliony jest najważniejsza. Zenada! Dziwne ze jeszcze nikt się za nich nie wziął

Zgadzam sie w 100%z tobą były pracowniku zgadzam sie

@Gość

Ja to się zastanawiam, czy netto nie zamierza przekształcić swoich sklepów na sklepy bezobsługowe. Bo jakby tak pomyśleć to podatki krajowe ich zjedzą. Ale wiadomo że nie od razu Kraków zbudowano.

Z południa

Mam pytanie, czy ktoś wie co się dzieje że tylu KO z południa poleciało lub jest na długotrwałych L4? Chciałabym się dalej rozwijać w sprzedaży tylko po tym co się dzieje nie wiem czy dalej chcę......

Kobieta
@Z południa

Praca ciężka mało płatna, tylko uciekać.Szkoda mi tych ludzi, bo nikt ich nie docenia.Lepiej płaci Biedronka, Lidl.Przerzucaja te słabe kobiety tony towru. To jest robota dla chłopa.

M.
@Z południa

Powiem tak to nie pensja, nie warunki, nie podwładni, nie towar, nie klijęt że KO wylecieki cz są na L4 ale jak 1 czy 2 coś kręci na sklepach to resztą się w to miesza i w pierw zrzucają winę na zastępców(ZKS) a następnie na kierowników(KS)i ich wyrzucają za nic i robią to w dość podły sposób bo wymyślają że ci coś zrobili chodź byli tak uczeni ale przychodzi czas i na KO z czego ja się cieszę

@Z południa

W internecie przeczytałam że osoby na długotrwałych zwolnieniach lekarskich mają mieć płacony krótszy zasiłek chorobowy. Rząd ma się tym zająć. Jak będzie w waszej firmie to już od nich zależy. Ale wierz mi w wielu firmach ten sam problem ze zwolnieniami jest.

Witam odkąd robię zakupy w netto w Opolu na ul. Wiejskiej to nie ma promocji żeby było wszystko ok , ciagle czegoś brakuje albo obsługa nie wie nawet co jest w promocji , dlatego zdobyłam się w końcu aby ta sprawę poruszyć np. od piątku miały być banany cytuje ,,nie ma bo szybko się popsuły i musieli wcześniej przecenić ,, , miało być piwo w promocji , cytuje ,,nie mamy reglamentacji , nie ma,, , miał być winogron , tez nie było. a tak ogólnie to pewnie nikomu nie zależy na sprzedaży , a przede wszystkim na kliencie , który wychodzi ze sklepu zniesmaczony , chce nadmienić ze to nie pierwszy taki incydent z zakupami z promocji , dlatego takich klientów jak ja jest więcej i przykre jest to ze wychodzimy ze sklepu z niczym Po

ronnie
@Ewa

To jest forum pracowników, a nie klientów

W netto można odbyć staż kierowniczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Sp. z o.o. - Kobylanka

• Jak się pracuje w Netto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 4 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netto Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 417 ocen.

Netto Sp. z o.o.