Opinie o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

firmakszak

Ta firma to firma krzak tylko znana. Dlaczego : 1. Trzeba przychodzić 15-20 min przed pracą ponieważ inaczej nie dostaniesz premii 2.Brak fajnych benefitów 3.Zmuszają do wybierania urlopów pod różnymi pretekstami i trzeba to akceptować np. dodawanie 1 dnia urlopu lub 2 żeby spiąć grafik 4.Pracujesz za najniższą stawkę i jesteś od wszystkiego a najlepiej w tym samym czasie wykonywać wszystkie czynności 5.A to tylko wierzchołek góry lodowej Ogólnie - jeżeli masz nóż na gardle i musisz pracować to można iść - biorą każdego. Jeżeli nie potrzebujesz pracy na tu i teraz to nie niszcz sobie nerwów. Braki kadrowe w takiej ilości nie biorą się znikąd. Wpiszcie sobie np. w OLX i zobaczcie ile jest miejsc :D

@firmakszak

A i jeszcze jedno - na stronie Netto jest napisane, że dostosowują grafik do potrzeb pracownika - ani razu nie miałem dopasowanego grafiku do moich potrzeb - pozdrawiam :D

Xyz
@firmakszak

A macie karty czasu pracy do odbijania? Bo może chodzi o to żeby się o równej godzinie odbić kartę kiedy zaczynasz pracę.

@Xyz

To nie istotne - nie ma nigdzie w prawie pracy, że trzeba przychodzić 15 minut wcześniej - jeżeli ktoś ma kartę do odbicia to przecież jak się spóźni to jest jego problem.

Grażyna
@Xyz

Jakie karty??? Fakty są takie, że musisz być 15 minut wcześniej, żeby przeliczyć kasetkę. Nikt Ci za to nie płaci, ot około 5 godzin za free pracujesz. Oczywiście nie wszystkich to dotyczy, kierownictwo często zaczyna pracę od kawy, a przebierają się w ciuchy 'robocze' godzinę po rozpoczeciu pracy. To samo z przerwami, Ciebie rozliczają z każdej minuty a sami robią sobie godzinne posiadówki. Do tego brak szacunku. (usunięte przez administratora) totalne, nie polecam.

Rebbe
@Grażyna

Kto ci każe liczyć kasetkę? Nie na takiego obowiązku.

@Rebbe

No to nie dam ci zaliczki a ty wpisz co chcesz a kasa moja. zobaczysz po zmianie czy bedziesz do przodu

Mariusz
@firmakszak

Jak pracodawca rozlicza czas pracy przed podjęciem pracy nakazując przychodzić 15 minut przed podjęciem pracy. Wszystkie czynności służbowe powinny być rozpoczęte w godzinach pracy.

Krzaczek
@Mariusz

Chodzi tu o liczenie kasteki. I jest to czynność zaliczana do przygotowania się do pracy jak przebranie w odzież roboczą. Wiele osób próbowało to podważyć i nikomu się nie udało . Jest to zgodne z prawem

Lucy
@Krzaczek

Ile trzeba miec pieniedzy w kasetce

Ciekawa
@firmakszak

A na jakim stanowisku w Netto pracujesz? Bo to co piszesz, trochę nie odpowiada standardom tej firmy.

Aga
@firmakszak

Dokładnie tak tam jest. Dodam ze każdego dnia kierowniczka po kilka razy dziennie mówi nam że mamy zwiększyć bo nam zmimiejsza etaty a już jest nas za mało.

byla pracownica
@firmakszak

przychodzisz przed zeby przeliczyc se kasetke ,2 nie musisz zgadzac sie na urlop tak samo jak kierownik nie zgadza dac ci urlop prawa pracownika przeczytac i postudiowac.ja sie 2 razy nie zgodzilam na urlop i bylam w pracy bo nikt mnie do niego nie mogl zmusic

Aga 123
@firmakszak

Bo to prawda sama pracowałam w netto

@firmakszak

Ale o czym Ty teraz bredzisz? Piszesz to jako zastępca kierownika czy pracownik? Bo ja owszem przyjdę sobie wcześniej do pracy, by się tam przebrać, zapalić sobie... ale pracę zaczynam równo... i ani minuty przed :) czasami na prośbę zacznę wcześniej np 10 minut, ale wtedy 10 minut wcześniej ją kończę i nie ma przeproś :) A premia frekwencyjna należy Ci się jak psu micha jeśli nie byłeś na L4..... nawet jak się dogadasz to jak weźmiesz urlop na żądanie to możesz dostać.... o ile nie jest to załamanie grafiku i obsady... ale tu już wola kierownika sklepu jak to uzna :)

miki

Praca w tym sklepie to istna porażka pracujesz za trzech ,jesteś kasjerem ,wykładasz towar a w miedzy czasie tak żeby ci się nie nudziło to jesteś sprzątaczką.Oczywiście pensja tylko jedna do tego jak za tyle obowiązków bardzo marna.Przerwa śniadaniowa oczywiście w biegu bo Pani kierownik lub zastępca nie raczy wziąść kasetki i tak niestety lecisz z pełną gębą na kasę. Nie pokecam tam pracy chyba że ktoś na prawdę jest bardzo zdesperowany i nie ma innego wyjścia. Pracując w Netto to można nabawić się co jedynie ciezkiej nerwicy nic poza tym.

@miki

Z tym ganianiem na kasę, bo kierownikowi się nie chce kasetki swojej później rozliczać to prawda. Ryba zawsze psuje się od głowy, nie ma fajnej atmosfery, to już każdy powinien wiedzieć, żeby uciekać gdzie pieprz rośnie z tego sklepu. Dwa razy wylądowałam w szpitalu. Za drugim razem lekarz (kardiolog, którego wezwali zrobił mi ekg i jeszcze usg serca), który mnie przyjął powiedział, że jeśli nie zmienię pracy (a lekarz wiedział co mnie wykańcza nerwowo) to czeka mnie zawał. Oczywiście wiem, że nie w każdym sklepie jest to samo. Byłam na zastępstwie w kilku innych, to aż nie chciało mi się do "mojego sklepu" wracać.. Wtedy już wiedziałam, że nie wszędzie jest tak okropnie. Sklep tworzą ludzie.

Paula2020

Witam ma. Takie pytanie , czy są tutaj jakieś Panie które pracuje w Netto i są na zwolnieniu Macierzyńskim i dostaly ta premie 500 zł za korona wirusa?z góry Dziękuję za odpowiedzi

Ble ble ble

Bo maja....

Marietta
@Paula2020

Będąc na L4 , macierzyńskim, wychowawczym premia tzw covidiwa nie należy się. W.w premia jak sama nazwa wskazuje jest za pracę w czasie pandemii

Allen
@miki

Tak jak w biedronce ,palety sprzatanie ,kasa ,wypiek (usunięte przez administratora)

M.A
@miki

Dokładnie tak wyzysk ..A kierownicy co nie którzy też wiele do życzenia. Liczy się zysk wyrobic plan a jak nie wyrabia się tego budżetu to i alkochol dobry na sklepie się napić. Tam się nie liczy pracownik .Jak ktoś zdesperowana to tam się nadaje.

@miki

na robote sie nie zazeka tylko zmienia

hahah

nikt ci nie wybierał roboty

@Marietta

nigdy nie dostaniesz bo to L4 100% platne zaden zaklad ci nie da

Ktosik
@miki

Zgadzam się z tą opinią w 100% i do tego pani kierownik która nie ma szacunku do swoich pracowników. Nie dziwię się że jest tak duża rotacja w tych sklepach.

Milka
@miki

Popieram sama racja pracując tam przychodzi się nastawionym dobrze pracowitym a po kilku miesiącach jest się wykończonym i znerwicowanym przez co po nie których ludzi każą ci siedzie. Cały dzień na kasach z łaski cię puszczają do toalety i wgle a kierownictwo i nie którzy pracownicy czują sami jak kierownicy że im wszystko wolno palą co chwilę a wykorzystują innych żeby zapiepszali bo czasu nie ma masakra sama tego doświadczyłam i bałam się odejść bo mam małe dziecko ale postawiłam sie im i się nie dałam znalazłam pracę po wypowiedzeniu więc się da wyjść z tego (usunięte przez administratora) ...

@miki

Bo w każdym tak jest, co można zauważyć robiąc zakupy.co niektórym kasjetom tez się w (usunięte przez administratora) poprzewracalo

Kajagogo

Prawda

Jestem pracownikiem

nina15
@miki

Znam to po prostu z autopsji. Jeszcze dodatkowo całkiem nieźle ma się nepotyzm

@miki

Żeby było śmieszniej to co chwila zmiana planogramów i to takich sporych czasami (których jak na szkoleniu mówili że nie ma wiele) na szkoleniu też mówili że ilość "stendów" jest minimalna...a zaczyna ich dojeżdżać jak w tesco od groma... spoty to w ogóle jest porażka i te śmieszne kosze..... jakby nie można było dać normalnych półek. i byłoby i szybciej i łatwiej to zmieniać... już nie mówiąc o tym że te przemysłowe rzeczy to w 90% tandeta. której nikt nie kupuje i kombinuj w sobotę i środę co zrobić z tym (usunięte przez administratora) by wyłożyć nową ofertę :D jeszcze jak się trafi durna kierowniczka i ze 2 durnych zastępców , to jest to jakaś paranoja...

@Milka

Z tą toaletą to chyba przesadzasz... ja mam obecnie zrąbaną kierowniczkę od tygodnia i mega mnie wkurza swoimi wymysłami... ale z toaletą to my jako pracownicy się nie pytamy o zgodę a po prostu osoba wyznaczona na kasy (jako ta która ma tam ogarniać jako główna kasjerka na zmianie) woła po prostu kogoś kto ma kasetkę i idzie sobie czy to do toalety czy to na szybkiego (usunięte przez administratora) lub na 2 w 1... Gdy ja jestem dolatującym do kasy w razie kolejek to pytam czasami tej "głównej siedzącej" czy chce sobie wyskoczyć na chwilę zapalić i naprawdę zdanie kierownika sklepu czy zastępców mnie mało obchodzi w tym przypadku bo już ekipa pokazała kilka razy głównej kierowniczce co się dzieje jak się tego czepia i jak ta robota zwalnia.... Do tego biuro swoje u nas ma nadregionalna, która nas zna i wie, że sobie łazimy na fajkę kiedy chcemy... ale robota wtedy jest na bank zrobiona i ponoć gadała z kierowniczką na ten temat by nie walczyła z pracownikami :D Ale suczy fałszywej i tak nie lubię :)

Balbinka

Jak to jest możliwe że doświadczeni pracownicy nie są doceniani? Zatrudniamy ludzi z łapanki!! I bez komentarza!!

Edyta
@Balbinka

A co masz na myśli mówiąc, że nie są oni doceniani? Nie ma żadnych premii, podwyżek? Czy o co chodzi?

Klient

Właśnie wyszedłem z netto w Bogatyni tam gdzie było Tesco widok odrażający. Przy kiosku ktoś narobił, smród niesamowity i nikogo to nie interesuje. Panie w sklepie też pozostawiają wiele do życzenia. Na sklepie bałagan, wszędzie kartony i folie. Nie polecam

Sprzedawca

Nudne

Po co pytanie jakie są oczekiwania finansowe???/ ja chce 10 tys. dacie?

Witam jak wygląda praca na niskoobrotowym sklepie .Co się robi na 1 zmianie A co się robi na 2

miki

nie polecam, brak pracowników, notoryczne zmiany 1/1, brak ochrony, praca w ogromnym stresie i w biegu, coraz większe wymagania stawiane w codziennej pracy a przy tym wszystkim okropna atmosfera, kolesiostwo, układziki, obgadywanie, bony świąteczne uzależnione od dochodu rodziny!!!!!!! coraz więcej osób zwalnia się nie wytrzymując presji i ciągłego obwiniania o wszystko, jedna osoba wykonuje zazwyczaj pracę za kilka osób

pacjent

Kupiłem flaki wołowe ,okazało się ze to jeden wielki (usunięte przez administratora) ,pieczące ,gorzkie ,jednym słowem woda a wniej jakieś resztki ,kto ma taki smak zna produkcji !!!!!!!!!!!!!!! NIE KUPUJCIE (usunięte przez administratora) !!!szkoda złotówki.

Aga.G

Jak obliczyć ile przysługuje dodatku wczasowego według kryterium dochodowego?

Aaa

Na jakie zarobki można liczyć w siedzibie w firmy na stanowisku biurowym?

Xxx
@Aaa

Niskie

Maja
@Xxx

Krótko mówiąc sama najniższa czy na coś dodatkowego też można liczyć?

Xxx
@Maja

Asystent to widełki 3500-4500 brutto Specjalista 4000-6000 brutto Wszystko zależy od stażu, działu i umiejętności. Ale wynagrodzenie, które dostajesz w netto jest jakieś 30 % niższe niż na tożsamym w konkurencji. Aldi, lidl, a nawet biedronka płaci więcej ;)

Jerzy ( od kolegi )

Drodzy koledzy i koleżanki z Netto. Nie martwcie się o Janusza, On już znalazł kolejną pracę. To mój najlepszy kolega w końcu załatwił mi tą prace. P.S. Muszę jeszcze trochę namieszać w Dziale Wyposażenia.

nowa pracownica

pracownicy sklepu nie umieją pomóc nowej pracownicy bo nie maja czasu latac bo ja mam wszystko szukac a jak jest koniec zmiany i mam szybko zbic ludzi a druga kasa tez powinna byc otwarta zeby pierwsza kasa mogla cos zrobic ja robotem nie jestem a pracuje juz 4 dzien

Radek

Piszę do wszystkich pracowników DT : Moje tabelki w exelu były najlepsze, a w szczególności PIPELINE. Niestety Dział Operacji podciął mi skrzydła, za takie kwoty nie jestem w stanie wybudować nowych sklepów.

Jurek

To ja chciałem napisać, że przeprowadzki siedziby są spoko. Wczoraj Motaniec, Dziś Szczecin Jutro Warszawa. Jestem Turystą z Południa Polski.

...

Witam, czy łatwo jest zostać Zastepca kierownika I jakie wymagania trzeba mieć?

Idylla

Wartości w firmie istnieją tylko na papierze. Szefowie i liderzy? Może jeden w całej firmie się znajdzie. Mobbing, brak szacunku do współpracowników, krzyki na pracownika. WB, MS… HR biernie się przysłuchuje i nic nie robi z sytuacja w firmie. Do tego obecna sytuacja: Zmiana lokalizacji najpierw Stargard na Szczecin, teraz Szczecin na Warszawę. Firma po prostu przesiewa osoby, które chce zostawić proponując wielkie pieniądze, a pozostałym kwit na drogę. Jedni dostają propozycje z pełnym opłaceniem relokacji, inny wielkie G. A wcale na korytarzach nie jest to tajemnica. Jeżeli lubisz prace w niekomfortowej warunkach na open space, nie szanujesz siebie jako pracownika, a do tego nie lubisz zarabiać wybierz Getto na pracodawcę. Już niedługo były pracownik administracyjny.

aaa
@Idylla

Ale to jest korpo nastawione na zysk i max wykorzystanie pracownika.. Czego oczekujesz?

Idylla
@aaa

Szacunku do pracownika a nie zwolnienia w białych rękawiczkach..

Yogoya

czyli bez zmian ...

Realista
@Idylla

To było Getto Teraz to mix głupoty Tescowej i bałaganu Biedronkowego...

Administracyjnie

Praca w centrali - MASAKRA. (usunięte przez administratora) Gratulacje dla osób przechodzących do Wwy, osoby z najmniejszymi umiejętnościami, ale chyba sypiające z kim trzeba..

Xdl
@Administracyjnie

To z kim trzeba sypiać, żeby się przenieść do W-wy?

Yogoya
@Administracyjnie

poniosło Cię ale wcale się nie dziwię. Ze starej gwardii został już tylko ułamek załogi. Ci, którzy kiedyś dali by sobie żyły podciąć już się albo zwolnili, albo szukają nowych wyzwań i z Warszawą nie snują planów. Jeśli już to osoby przed emeryturą lub z brakiem wiary w siebie na rynku.

wika

Zgadzam się z Tobą-praca niewolnicza,chamstwo i nie kompetentni przełożeni(kierownik okregu jak i osoby na stanowisku kierowniczym w sklepie). GETTO-nie polecam pracować w tej firmie.

Ol
@wika

Pracowalam w tej firmie i odradzam. Stale obgaduja i popędzają do roboty. Jak chcesz prosic o pomoc to cie olewaja totalnie. Kierowniczka wredna dwulicowa

@Ol

W gubinie to samo jest

Dominika
@Ol

Może popędzają do pracy jak widzą że ktoś nie pracuje, nie stara się?

byly prac
@Dominika

popędzają zawsze, nawet jak się wypruwa z siebie już flaki

Edyta
@byly prac

A czemu tak? Dużo roboty jest czy co?

Były prac
@Edyta

Roboty zawsze jest dużo a pracowników zawsze proporcjonalnie za mało. To specjalność netto.

Redi

Jak podobają się wam nocne dostawy z Teresina?

KWIDZYN

ODRADZAM PRACE W TYM SKLEPIE,ZAROBKI BEZNADZIEJNE,JAK CI BRAKUJE KASY W KASETCE PO PRZELICZENIU JEJ POD KONIEC ZMIANY TO CI POTRĄCAJĄ Z WYPŁATY,TRZEBA WYPEŁNIĆ SPECJALNY DRUCZEK Z IMIENIEM,NAZWISKIEM,Z DATĄ Z DANEGO DNIA I NUMEREM KASJERA.JAK BYŁO NA RANNĄ ZMIANE TO NALEŻAŁO DO CIEBIE WYŁOŻENIE PIECZYWA,CHŁODNI Z TOWAREM Z ZALEGŁEGO DNIA,A JAK JEST SIĘ NA ZMIANIE SAMEMU Z KIEROWNIKIEM SKLEPU I NIE MA DRUGIEGO KASJERA,TO JESZCZE TRZEBA ZAJĄĆ SIĘ KOLPORTEREM PRASY,KTÓRA CODZIENNIE RANO PRZYJEŻDŻA,TO WTEDY ROBISZ TO PO OTWARCIU SKLEPU I JEDNOCZEŚNIE ROZKŁADASZ PRASE I KASUJE KLIENTÓW.NIE MA NAWET KART DLA STAŁYCH KLIENTÓW KTÓRZY ROBIĄ CODZIENNIE TAM ZAKUPY.KIEDYŚ WPROWADZILI KARTY DLA PRACOWNIKÓW SKLEPU Z RABATEM 5%,PRZY KAŻDYCH ZAKUPACH ŚMIECHU WARTE,NA KAŻDE ŚWIĘTA DAWALI SWOJE BONY NETTO PODARUNKOWE NA OKREŚLONĄ KWOTE I NIE BYŁY TO BONY SODEXO,ZA BONY FIRMOWE TEŻ ODCIĄGALI PODATEK I ZABIERALI Z WYPŁATY KASĘ,SKORO BYŁY TO BONY PODARUNKOWE NETTO NIE POWINNI TEGO ROBIĆ,BARDZO ZŁA REKLAMA SKLEPU Z OFEROWANYMI NA KAŻDY DZIEŃ I TYDZIEŃ PROMOCJIAMI Z GAZETKI,NIE POTRAFIĄ PORZĄDNIE ZROBIĆ DOBRĄ REKLAME Z PROMOCJAMI TAK JAK TO ROBIĄ INNE SKLEPY,TYLKO REKLAMA W RADIU I NA TYM SIĘ KOŃCZY NO I GAZETKI,NAWET ICH NIE STAĆ NA REKLAMĘ W TV.NAWET ICH NIE BYŁO STAĆ NA AGENCJE OCHRONY.CODZIENNIE TAM DOCHODZIŁO DO KRADZIEŻY NA SKLEPIE,KRADLI WSZYSTKO.DOPIERO PO PEWNYM I DŁUGIM CZASIE ZATRUDNILI OCHRONĘ SKLEPU

byla pracownica
@KWIDZYN

to ze kasy brakowalo w kasetce po zakonczeniu zmiany to niczyja wina tylko twoja wina zle liczysz,masz braki z reszta sie zgadzam

KKKK
@byla pracownica

Nie chodzi tutaj teraz o złe liczenie pieniędzy i wydawanie reszty tylko o to,że nigdzie w supermarketach tego typu nie ma czegoś takiego,że jak brakuje kasy w kasetce,to potrącają Ci kasę z wypłaty,wystarczy wypełnić pismo i napisać z jakiej przyczyny to się stało

@KKKK

Zgadzam się z KKKK odnośnie potrącania pieniędzy z wypłaty, bardzo łatwo się pomylić będąc na kasie, obsługując klientów, rozkładając gazety i pewnie jeszcze sprawdzając daty.

Klienci
@KKKK

Ja pracowałam w innym sklepie niż netto i jak brakowało kasy to trzeba było zaraz dołożyć ale jak czasem jakim cudem było 2-3 złotych więcej to zabierali i temat skończony

Pimpek

Czy pracownik na stanowisku "Wykładanie towaru" (tak jest w ogłoszeniu) jest kierowany również do pracy na kasie?

Xd
@Pimpek

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Sp. z o.o. - Kobylanka

• Jak się pracuje w Netto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 4 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netto Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 417 ocen.

Netto Sp. z o.o.