"JOAN" JOANNA MARSZAŁ

Stargard Szczeciński

Opinie o "JOAN" JOANNA MARSZAŁ

heniek 2014-10-04 22:38
Praca ciężka i słabo płatna.Oszukują! Obiecują premie a nie dostajesz nic
Karolina 2015-03-01 23:26
Jak ktoś się nie stara, to nie dostaje premii! Ciężka i słabo płatna? Kamienie tam przenosiłeś?
Oszukany 2015-09-05 18:13
Oszukują pracowników i klientów. Nie polecam.
ona 2016-04-28 18:01
nie mam pojęcia jak można oszukiwać na meblach biurowych klienta... @oszukany polecam wziąć głęboki oddech i pomyśleć
PRACUŚ 2016-11-20 13:27
Rzeczywiście mało płacą,szczególnie pracownikom produkcyjnym którzy wypracowują zysk dla firmy. Najniższa krajowa to wyzysk pracowników na poziomie niewolnictwa?- niektórzy myślą o zmianie firmy, szukają bardziej płatnej pracy.p
Dorota 2017-09-30 07:53
Mój brat tam pracował i najnizsza krajowa jest na papierze a zarabiaja wiecej i nie załujcie tak ich bo wcale tak ciezko nie maja tylko narzekaja jak baby i co niektorzy za inteligentni nie sa
Rados 2017-10-05 07:53
Jestem klientem tej firmy zawsze płaciłem z góry a oni zawsze się spóźniali zawsze a bo to maszyna bo to chorują ,a fakt sprzęt stary maja ale Ci na hali to jeszcze do przełknięcia natomiast pan wysoki z biura i jego świta to kabaret .
Zostaw swoją opinię o "JOAN" JOANNA MARSZAŁ - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JOAN" JOANNA MARSZAŁ