Opinie o IM PROJEKT Iwona Łuczak w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie IM PROJEKT Iwona Łuczak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w IM PROJEKT Iwona Łuczak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IM PROJEKT Iwona Łuczak w Opole

zosia

Z opinii wynika że trzeba wszystko samemu robić….Wyluzujce! Tak jest w każdej robocie. A jak ktoś nie daje sobie rady albo to mu się nie podoba to zawsze może sobie zmienić.

Anonim - 2011-03-20 09:06:13 Meble Vox reprezentowane przez IM Projekt Iwona Łuczak miesci sie w C.H.Karolinka w Opolu i nikomu nie polecam pracy w tym salonie,gdyż pozniej mozna mieć problemy ze znalezieniem nowej . Były szef bedzie informował Twojego nowego pracodawce \ ciekawe czy ty byś nie informowała znajomych przed znikającymi pieniędzmi,[usunięto przez moderatora] i znikającym towarem,powinien was wcześniej wyrzucić a nie trzymać i myśleć że to on nie potrafi liczyć,nie jedna osoba mu to sugeraowała!!

zawrzała rozmowa - 2011-04-11 20:09:31 dziewczynki tam pracujące w komputerze w prawym dolnym rogu macie takie okienko, ono sie powieksza to jest właśnie program przez który właściciel i inni z biura mogą wejść na wasz komputer i zmieniać dowolnie wszystko. Tak więc powodzenia. A co do braków, inne salony przed inwentaryzacja poprostu wyżucają braki z Subiekta ot, cała filozofia. A my poprostu liczyłyśmy na to że te braki się wyjaśnią jakoś. No i się wyjaśniły, dzięki wpadce kierowniczki. Nie znacie sprawy więć nie [usunięto przez moderatora]głupot o jakims kiju z dwoma końcami, sprawa w sądzie super, bardzo się cieszę!!! a co to za tajemnica????przecież wszyscy o tym wiedzą i informował o nim wszystkich a z tego co pamiętam wam się przydał najbardziej bo fv poprawnie nie potrafiłyście wystawić i wszyscy wam onlin pomagali a braków z subiekta mądra dziewczynko nie można usunąć!

zawrzała rozmowa

dziewczynki tam pracujące w komputerze w prawym dolnym rogu macie takie okienko, ono sie powieksza to jest właśnie program przez który właściciel i inni z biura mogą wejść na wasz komputer i zmieniać dowolnie wszystko. Tak więc powodzenia. A co do braków, inne salony przed inwentaryzacja poprostu wyżucają braki z Subiekta ot, cała filozofia. A my poprostu liczyłyśmy na to że te braki się wyjaśnią jakoś. No i się wyjaśniły, dzięki wpadce kierowniczki. Nie znacie sprawy więć nie pier* głupot o jakims kiju z dwoma końcami, sprawa w sądzie super, bardzo się cieszę!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie IM PROJEKT Iwona Łuczak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Zostaw merytoryczną opinię o IM PROJEKT Iwona Łuczak - Opole

IM PROJEKT Iwona Łuczak
1.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • PIWNA 15
    98-220 Opole