Opinie o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kama

Jedyne co było spoko, przez te trzy miesiące to pan przez telefon. P otem było coraz gorzej.

Agata
@Kama

A powiesz coś więcej? Odbierasz to tak, że ten Pan z natury był miły czy już od samego początku jakoś manipulował?

Na szczęście z dniem dzisiejszym kończy się moja udręka w tej firmie. Wszystkie powyższe komentarze są niestety prawdziwe. Jeżeli szukasz pierwszej pracy, bądź będzie to Twoja praca przejściowa jak najbardziej możesz próbować na dłuższą metę - nie polecam! Poniżej przedstawię parę plusów i minusów do samodzielnej oceny: + pensja zawsze na czas + ludzie (jeżeli oczywiście trafisz na fajny zespół z ogarniętym kierownikiem mój niestety zamiast traktować ludzi po równo obrał sobie pupili a resztę gnębił) + jeżeli kochasz zwierzęta są oni częstymi klientami I to koniec plusów, czas na minusy: - pensja nie współmierna do umiejętności i stażu, o Twoim awansie zadecyduje test gdzie wystarczą 2 błędy a już jest oblany, dodatkowo nigdy nie dowiesz się gdzie popełniłeś błąd bo dostajesz tylko informacje "zdałeś/ nie zdałeś" - klienci często oczekują od Ciebie wiedzy podchodzącej pod wiedzę weterynaryjną a jak nie wiesz dlaczego kotka boli brzuszek to usłyszysz, że nie nadajesz się do pracy w tym sklepie - szkolenia wyobrażasz sobie, że dostaniesz chociażby broszury czy jakikolwiek materiały, aby w spokoju poczytać o karmach co zawierają jakie składniki i co najważniejsze jakie mogą mieć alergeny, ZAPOMNIJ jeden z pracowników oprowadzi Cię po sklepie i w tempie ekspresowym opowie co nie co o wszystkim i niczym - presja z góry, niewykonalne targety narzucane sklepom, wizytację gdzie regionalni mogą zrobić Ci awanturę nawet, że poszedłeś do toalety nie w czasie swojej przerwy - czas pracy, 12h ... dużo, zdecydowanie za dużo - targanie ciężkich 12kg karm w dużych ilościach i o ile mężczyźnie nie sprawia to trudności tak koleżanki miały już problem to oczywiste - jeżeli jesteś wrażliwy to uważaj patrzenie na dostawę biednych chorych zwierzaków nie jest przyjemne i mimo, że my jako pracownicy robiliśmy wszystko co mogliśmy czasami się po prostu nie udawało Podsumowując jeżeli ma być to praca na chwilę spoko, ale jako dłuższe zatrudnienie to już nawet w firmie konkurencyjnej proponują lepsze warunki swoim pracownikom. Przemyśl to sam

Otwórzcie oczy

Pozwolę sobie napisać króciutką opinię o tej pseudo firmie. Nie jestem pracownikiem, ale ktoś z mojej rodziny pracuje w Kakadu. Można odnieść wrażenie, że gorszych warunków pracy nie ma nigdzie. Nawet konkurencja ma socjal. Zarobki żenada.Niewątpliwie problemem jest góra, pan C. Bardzo dziwne, że do tej pory właściciel nie zrobił z nim porządku. Utrzymujemy tylko zbędnych ludzi, którzy niewiele wnoszą a kosztują firmę krocie. Bardzo mi szkoda ludzi, którzy lubią tę pracę, a muszą funkcjonować w tak fatalnych warunkach.

........
@Otwórzcie oczy

Firma opiera się na takich ludziach jak P.C. Do zarządzania kierownikami muszą być osoby, które nie mają skrupułów. Nie jednokrotnie spotkałem się z opinią, że pracownicy tej sieci czyli Ci co robią najwięcej to są zwykłe KADŁUBY i jak się im nie podoba to jest kilkanaście na ich miejsce. Brak poszanowania, brak zwykłego słowa DZIĘKUJĘ. Po prostu (usunięte przez administratora) do roboty. Flaki możesz z siebie wypruwać, ich to nie obchodzi. Ludzie pracują po 20h czasem jak potrzeba kogoś żeby został na nockę. Więc zostaje po całym dniu pracy i na noc.

Przestrzegam

O Kakadu można byłoby powiedzieć wiele i niestety większość tych rzeczy nie jest pozytywna. No to może zacznijmy od tego po co tam wszyscy się znaleźliśmy czyli od pieniędzy. Płaca minimalna bez realnej możliwości premii. Targety wywindowane są tak wysoko ,że duża część sklepów nie jest w stanie ich wyrobić. Jeśli już jednak jakimś cudem Wam się udało, miejcie świadomość ,że te cała wielka premia to zazwyczaj jakieś 100-200 zł. Normalnie szaleństwo! Cały miesiąc zapierniczania, spinania się, ciągłego porównywania tabelek ,motywowania przez przełożonych, telefonów z pretensjami od regionalnego i co z tego mieliśmy? Maksymalnie 200 zł premii... Najgorsze w tym wszystkim jest chyba jednak to, że pracownicy naprawdę momentami wpadali w jakiś szaleńczy ciąg dążenia do wyrobienia tego targetu tak jakby to były jakieś naprawdę konkretne pieniądze. O braku wynagrodzenia za ich mordercze zamykanie sklepu przez czasami godzinę (bo np. ich cudowny system się zawieszał i zacinał) ktoś tutaj już wspominał. Jawne łamanie kodeksu pracy. Jeszcze co do ich parametrów ,które musieliśmy wpisywać do tabelki kilka razy dziennie i wysyłać regionalnemu raporty co 2 godziny, to należy tu wspomnieć o tym, że tak duża firma ma postawione systemy na programach sprzed dwudziestu lat. W normalnej sieci kierownictwo ma automatyczny podgląd na wszystko co się dzieje czyli sprzedaż, utarg itd. Niestety nie w Kakadu (Nie)Super Zoo. Tutaj raportujesz nawet sprzedaż poszczególnych marek bo kierownik regionalny nie ma wglądu w stan rzeczy. Kolejnym aspektem jest fakt, że jakiekolwiek przejawy koleżeństwa czy sympatii pomiędzy współpracownikami są absolutnie zakazane przez firmę. Nie ciesz się zatem jeśli masz super kierownika sklepu lub fajnych znajomych w pracy. Jeśli są zbyt ludzcy, zostaną jak najszybciej przeniesieni do innego sklepu ,a na ich miejsce wrzucą Wam jakąś szuję bez cienia empatii, która doskonale obrzydzi Wam i tak już ciężką pracę w tym sklepiczku. Kolejny punkt to stan sprzedawanych tam zwierząt. Chore, zagrzybiałe, zarobaczone, z guzami, ranami i masą innych przypadłości. Często umierające w niewyjaśnionych okolicznościach dzień lub dwa po dotarciu do sklepu lub zakupie przez klienta. Smutno się na to wszystko patrzyło ,ale niestety my jako pracownicy nie mogliśmy nic z tym zrobić. Można było jedynie wrzucić takie chore zwierzę na zaplecze gdzie potem radośnie wcinało się swoje pyszniutkie kanapeczki przy niesamowitym smrodzie i jękach konających szczurów, ptaków czy myszy. Następna rewelacja czyli czas pracy. Mordercze dwunastki, które często były dawane trzy lub cztery jedna po drugiej. Człowiek po jednym dniu jakoś się trzymał, po drugim miał już serdecznie dość ,a po trzecim lub o zgrozo czwartym, często płakał w poduszkę ze zmęczenia, stresu i bólu całego ciała. Bo praca w Kakadu fizycznie ,ani psychicznie lekka niestety nie jest, a spędzanie tam trzech lub czterech dni bez widoku światła słonecznego czy bez kontaktu z bliskimi to jakiś koszmar. Ja niestety spotkałem się też z traktowaniem mnie jako "pracownika weekendowego" czyli w moim super grafiku potrafiła być np. raptem jedna sobota wolna na trzy miesiące pracy przy czym np. kierownictwa potrafiło nie być w pracy ani razu w sobotę w danym miesiącu. Dyskryminacja aż śmierdzi na kilometr... Co jeszcze... Brak szkoleń, benefitów, jakiegokolwiek socjalu, żadnych miłych gestów od firmy np. na święta. Firma w żaden sposób nie dba o swojego pracownika i nie stara się go w żaden sposób zatrzymać nawet jeśli jest to osoba z dużą wiedzą i chęcią do pracy. Ludzi traktują jak marionetki - przyszedł jeden to przyjdzie i następny. Takich kwiatków w tej pracy było o wiele więcej. mam wrażenie ,że dałoby się o Kakadu napisać rozprawę doktorską bo materiału badawczego nie brakuje... Podsumowując jednak - nie polecam pracy tutaj chyba ,że tylko na chwilę. Naprawdę jest wiele lepszych miejsc gdzie i zarobicie więcej i zostaniecie lepiej potraktowani jako ludzie.

Z
@Przestrzegam

Pięknie napisane !!! w Punkt . Swoją opinie też zamieściłam/em to samo jest w Szczecińskim punkcie w Kaskadzie

Kk
@Z

Można wiedzieć coś wiecej jak to wyglada w kaskadzie?

Sprzedawca

Śmieszkowanie, że nie można pracować w każdą sobotę, bo nie będzie się miało czasu na życie prywatne. Brak możliwości zadania pytania o to czy w zespole gdzie kierownikiem jest mężczyzna, a pracownice to kobiety nie będzie dochodziło do mobbingu.

1) Kolega wynoszac (usunięte przez administratora) kradnie duza czesc asortymentu. Czy doniesiesz na noego czy nie? 2) Bardzo manipulacyjne pytanie o oczekiwania finansowe w okresie próbnym- po już nikt nie pyta...

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ciekawska

Witam 10 sierpnia pojawiło się ogłoszenie na stanowisko zastępcy kierownika na Skoroszach w Wawie ,zamierzam aplikować, proszę o opinię czy ktoś tam pracował badz pracuje

@Ciekawska

A dlaczego nikt nie chce być zastępcą?

Ciekawska
@Nickt

Nie wiem dlatego pytam czy ktoś tam pracował w tym sklepie

Łubudubu
@Ciekawska

Nie pracowałam akurat na skoroszach, ale na innym sklepie. Nikt o zdrowych zmysłach nie chce być zastępcą bo zarobki są nie adekwatne do ilości obowiązków. Będąc zastępcą musisz być także sprzedawcą, sprzątaczką, kadrową, księgową, weterynarzem.. Także za te pieniądze co oni oferują lepiej sobie odpuścić.

@Ciekawska

Pytanie retoryczne. Zastępca = szary sprzedawca. Odpowiadasz jeszcze za dokumenty i znosisz humory regionalnych twarzą w twarz.

Grzegorz
@Nickt

A chociaż za to masz większą pensję, że jesteś zastępcą, czy totalnie nie różni się wynagrodzenie od tego, które otrzymuje, jak to określiłeś "szary sprzedawca"?

@Grzegorz

Jeżeli można na zastępcę czekać miesiącami to jest to kwota zbyt ambitna czy zbyt mała?

Tragedia
@Grzegorz

200zl ????

Absolutnie nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie psychiczne. Chcesz zrobić z siebie pajaca? Zatem "witamy w kakadu!" Sieć rozwija się w zatrważającym tempie, a co za tym idzie bylejakość rekrutacji, szkoleń i przygotowania do codziennej pracy aż razi w oczy. Korporacja w najgorszym wydaniu. Odradzam z pełną świadomością. Pracownicy kompletnie nieprzygotowani do pełnienia obowiązków, zwalniani lekką ręką. Absurd.

Stefan

Zwalnianie lekka ręką to znaczy z dnia na dzień? Na jakich umowach się tam pracuje? Obowiązuje jakiś okres wypowiedzenia?

@Stefan

Umowa na etat. Okresy wypowiedzenia na próbnym krótkie. Zwalniają generalnie totalnych leserów którzy się do niczego nie nadają i trzeba być wybitną jednostką. Ale sporo osób po kilku dniach potrafi powiedzieć sorry co ja tutaj robię tyle charówy za taką kasę pomyliłam się idę dalej. Jest rotacja.

Jagoda
@.

Ja pracowałam gonilam robiłam i tak Mn zwolniła jakaś regionalna ktora wogule mnie nie zna. Dajcie spokój.

Bez niku

Mam pytanie odnośnie pracy w obsłudze klienta w e-commerce jak wygląda?

Studenciak

Cześć, jako student chciałbym sobie dorobić. Mam kilka pytań. Znam opinie o pracy w tej sieci sklepów ale mimo wszystko chciałbym spróbować. Czy w ogóle jest możliwość zatrudnienia się tam na niepełny etat? Jakie są godziny pracy (domyślam się, że godziny otwarcia sklepu są inne niż godziny pracy dla pracowników)? Ile trwa okres próbny i jak wygląda sytuacja, w której jednak chciałbym zrezygnować z dalszej pracy?

@Studenciak

Cześć, Okres próbny to 3 miesiące. Szukają głównie na pełny etat chyba, że jest potrzeba posiadania osoby na niepełny. Czas pracy to 11 do 12 h/d a widełki są zależne od sklepu. Czyli cały dzień. W praktyce jesteś 15 minut przed, bo trzeba przygotować stanowisko, przygotować i wysłać raporty, zliczyć kasę po poprzedniej zmianie (czy jest tak jak ma być). Wychodzisz po posprzątaniu, pofejsowaniu, zamknięciu systemu i zliczeniu kasy czyli 20 do 40 minut po zamknięciu sklepu dla klientów. Rezygnujesz z pracy: A) nie przedłużając umowy po okresie próbnym (3 miesiące) B) poprzez wypowiedzenie umowy z zachowaniem terminów czyli to krótki czas zależny od przepracowanych dni na okresie próbnym.

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w Kakadu to warto wziąć pod uwagę wszystkie komentarze. Niedawno byłam w takiej samej sytuacji i niestety postanowiłam przekonać się na ,,własnej skórze" jak to wygląda. Jednak polecam zatrudnienie i przejście do ekipy otwarciowej- dobra zabawa gwarantowana a pracą zajmą się inni. Kierownicy z różnych miast wchodzą tzw,,gorze" w wiadomo co, więc jeśli już zdecydujesz się na pracę w tym miejscu to nie daj się zwieść tej fałszywej atmosferze (tu zaznaczę , że we Wrocławiu jest jedna kierowniczka ,która zachowała swoje człowieczeństwo i bardzo serdecznie ją pozdrawiam :) - poza ta osobą nie ma w Kakadu nic ,,ludzkiego" ) . Mile widziane ,,wyżywanie" się na pracownikach , normalny kontakt jest raczej źle odbierany. Życzę przemyślanych decyzji.

Przestrzegam przed zatrudnianiem się w sklepie zoologicznym Kakadu. Jest to wręcz rodzaj obozu pracy, gdzie pracownik jest traktowany przedmiotowo jako robot do napędzania klientów i uzyskiwania wydumanych wielkości sprzedaży (wielkość z danego miesiąca sprzed roku+20%). Nad wszystkim czuwa chamski i bezczelny wielki szef zwany regionalnym gogusiem/kr….nem którego jedynym życiowym osiągnięciem była wysoka sprzedaż karmy dla zwierząt w tejże sieci sklepów za co dostał bardzo poważny awans. Obserwuje on na kamerkach co dzieje się w sklepie po czym z wielkimi pretensjami wciąż opieprza pracowników, niezależnie od tego co by zrobili. Wg niego pracownik powinien chodzić za klientem i wciskać mu towar, który jest najdroższy w Szczecinie ze wszystkich sklepów zoologicznych. Każą pracownikom robić z siebie (usunięte przez administratora)witając i żegnając każdego z klientów. Kierownictwo wręcz twierdzi, że niejednokrotnie klient wchodząc do sklepu nie jest świadom do jakiego rodzaju sklepu przyszedł (paranoja). W trakcie rozkładania towaru każą wszystko rzucić i latać jak kretyni za klientem, który i tak jak nie chce to nie skorzysta z pomocy sprzedawcy (sam jak będzie chciał podejdzie i zapyta...to logiczne). Pracownik na umowie o pracę ma wpisane ….godzin, przy czym pracuje od 9 do 21 dziennie plus dodatkowo 30/40min. na zrobienie raportu i zestawienia dnia. Za te dodatkowe godziny pracodawca oczywiście nie płaci, ani nie odlicza tego od godzin pracy przy następnych grafikach, a kierowniczka wyjaśnia że tak trzeba. Jest to jawne łamanie przepisów prawa pracy. Pracownicy potrafią pracować trzy dni pod rząd po 12 godzin i po trzy soboty w miesiącu...bo tak wychodzi. Reasumując ten sklep to jeden wielki cyrk w którym główny clown czuwa nad sprzedażą, a pracownicy są wręcz wykorzystywani bez skrupułów do nabijania zysku ze sprzedaży, żeby tenże wielki guru dostał premię.

NieGodzeSieNaMOBBING

Kto ma szacunek do siebie i do swojego zdrowia psychicznego niech tu się nie zatrudnia, a pracownicy niech szukają lepszej pracy! MOBBING wszechobecny na każdym kroku. Co chwilę wymyślają jakieś nowe sposoby do dręczenia pracowników. Chore tabelki i %. Nieważne jaki utarg zrobisz na koniec dnia, zawsze będzie coś źle, parametry itp. Gnębienie i gnębienie za śmieszne pieniądze. Jedyną opcja "podwyżki" to test, który jest skonstruowany tak, że jak nie liżesz pupci odpowiedniej osobie, to go nie zdasz. Zdają jedynie ci, którzy mają zdać. Twoja wiedza czy zaangażowanie a nawet staż pracy, nie ma znaczenia. Liczą się tylko tabelki. Straszenie i wykorzystywanie ułamków monitoringu z 12h dnia pracy przeciwko tobie, bo akurat "stałeś". Psychika siada, bo ciągle coś. Tragedia. Nie polecam, obóz pracy.

Jestem pracownikiem tej sieci już prawie 4 lata. Opowiem jak wygląda ich super awans na który większość ludzi się pcha. Wymagania mają jakby złotem płacili. Pracując w kakadu musisz być jednocześnie kierownikiem, sprzedawcą, księgową, kadrową, sprzątaczką, weterynarzem . Szmacenie ludzi na każdym kroku. Żeby zbudować sobie pozycje musisz albo wchodzić głęboko w (usunięte przez administratora) regionalnym, albo za przeproszeniem dać (usunięte przez administratora) I wtedy jesteś ich pupilkiem. Mało tego.. Podpisując umowę w tej sieci, nie jesteś przypisany do jednego sklepu a do np. Całej Warszawy i nikogo nie interesuje to że masz np 30km dojazdu w jedną stronę. Na danym sklepie jest (usunięte przez administratora) regionalny nie radzi sobie z zatrudnieniem normalnego kierownika który będzie panował nad sklepem więc może się zdarzyć tak że pewnego cudownego dnia zadzwoni do ciebie że rządzisz tam do momentu kiedy kogoś nie zatrudnią. Oczywiście dopłacą Ci ale nikt nigdy nie wie ile. Niespodzianka. Ja osobiście mam dość i odchodzę. Na rozmowach obiecywane są złote góry, przychodzi co do czego to wiele ludzi okresu próbnego nie kończy bo ma dość, psychicznie wykańczają ludzi. Każdemu odradzam pracę w tym miejscu, no chyba że ktoś jest bardzo odporny na stres ale wszystko do czasu.

Perełka

Nie polecam pracy w Kakadu Super Zoo. Postawia cie w pampersie na sklepie 300m (w pojedynkę bo kierowniczka sobie wyszła na zakupy na 3h) gdzie obsłuż kolejkę klientów przy kasie, sprzedaj gryzonia i wyłów rybkę jednocześnie i przeprowadź inwentaryzację ryb. Bądź przy tym profesjonalny i każdego klienta obsłuż indywidualnie. W między czasie przyjdzie regionalny oceniać sklep i wytykać Ci paluchem błędy odgrażając się zwolnieniami. Takie są realia w tym czymś. Utopia.

Bernard

Nie idź tam do pracy pod żadnym pozorem. Niech sobie sami pracują na swoje dyrektorskie premie.

Stałka

Nie idź tam do pracy pod żadnym pozorem. Tłamszą człowieka fizycznie i psychicznie. Pracuje się dla pieniędzy a nie dla chorej idei. Tam nic nie zarobisz dla siebie. Dorobisz tylko ich tyłki. Nie, nie, nie nie aplikuj no chyba że chcesz zaciążyć i bardzo szybko z tamtad uciec.

Łukasz
@Stałka

Hej, widzę że nie masz najlepszego zdania o Kakadu. Możesz mi powiedzieć jak długo tam pracujesz i jakie są tu widełki płacowe? A może jakieś dodatki są?

KAKADU ŚLĄSK

Zacznę od tego,że w pracy jest (usunięte przez administratora) Kierownik kompletnie nie nadający się na to stanowisko. Został kierownikiem tylko dlatego,że Kakadu pozbyło się dobrego kierownika bo za przeproszeniem"nie wchodził w (usunięte przez administratora) regionlnym, jak robi to kierownik którey jest na tę chwile. Nie mozna miec swojego zdania, ani glosno mowic w kluturalny sposob co się myśli,bo zwolnią cię od tak,z dnia na dzien bez konkretnego powodu. Wszechobecne kolesiostwo, obgadywanie i nieszanowanie pra ownika. Szanse na premie znikome. Na Święta rowniez, brak premii jedynie jedna paczka świateczna do podzialu na wszystkich pracownikow(szok!) Nikt cie nie docenia mimo staran, od kierownika dobrego slowa nie uslyszysz, chyba że się przed nim płaszczysz. Przyjmuja niekompetentnych pracownikow, ktorzy nie maja bladego pojęcia o zwierzętach ani nawet o obludze klientow. Zmuszanie do nadgodzin. Baaaardzo nie polecam!

@KAKADU ŚLĄSK

No dobra. Wątek jest o Kakadu w Warszawie ale z tą paczką to prawda. Jedna osoba wzięła czekoladę, druga wino a trzecia z czwartą zjadła po wafelku. Tu potraktowano to jak robienie sobie jaj z pracowników.

zdrowaska28

Takie firmy nie powinny mieć zezwolenia na prowadzenie działalności. Płacą ludziom marne grosze wyzyskują ich do cna i tłamszą psychicznie.Warci są platformy za której tak rozkwitli. Miejmy tylko nadzieje ze niedługo zniknie z tego rynku.Nie polecam pracy tam z całego serca. 100 razy lepsze warunki finansowe i komfort psychiczny można spokojnie uzyskać czyszcząc kible na centralnym. Więc nie polecam kategorycznie.

Sev
@zdrowaska28

Dlatego ciągle brakuje im ludzi. Że to jeszcze nie padło

Julia
@zdrowaska28

Marne grosze czyli ile? :P Każdy może mieć inne oczekiwania co do stawki... Tak więc podpowiesz na jakie wynagrodzenie można liczyć w Kakadu? Czy jest sama podstawa czy dochodzą jakieś premie?

@Julia

Minimalna 2800 brutto. Policz ile to netto. Premia jak 6 w totolotka. Zakres obowiąków wszystko na raz i biceps rośnie.

Lalalu

Nie polecam pracy w tej "firmie". Kierownik wyżej sr'a niż du'pe ma. (usunięte przez administratora) obgadywanie, szydzenie - na porządku dziennym. Kierownik toleruje i szanuje pracowników, którzy się mu podlizują. Ustalanie zebrań dzień przed zebraniem tuż przed północą. Kierownik nie potrafi zarządzać zespołem. Nie będę nic od siebie dodawać, bo widzę, że osoby poniżej wyczerpały temat.

S
@Lalalu

Jak widać to w kazdym kakadu tak jest,ze (usunięte przez administratora) trzeba lizac kierownikowi. Ja wylecialam za to ,że nie lizałam (usunięte przez administratora) i mialam swoje zdanie. Przykre. Bardzo nie polecam pracy w tej firmie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Jedne. Masz zrobić target.

Dorota
@.

A czy ten target trudno wyrobić? Napisz proszę jak ta kwestia wygląda w rzeczywistości. Trudno mi ocenić istotność tej informacji bez szczegółów i znania polityki firmy Kakadu.

@Dorota

Cóż, u nas jednego dnia zarzyczyli sobie 10 tysięcy (dla nas awykonalne)

?

10 tyś? To słabo :-)

Someone
@Dorota

Specjalnie dają takie targety miesięczny by ich nie wyrobić. Na kilka lat pracy premia była tylko raz. Odradzam pracę w Kakadu

@Someone

Zależy od sklepu. W Warszawie kilka regularnie premiuje.

Dorota

Czu grafik pracy w Kakadu może być dostosowywany dla studentów? Wiadomo, ze względu na zajęcia i ich nieregularną dyspozycyjność. Widzę, że szukają Kasjerów: https://kakadu.pl/praca-w-kakadu/.

@Dorota

Nie łudziłabym się, koleżance dali wypowiedzenie,bo za mało godzin brała (1/2 etatu

?
@Dorota

Tu szukają ludzi do pracy czyli na 12 godzin. Kasjer? Każdy obsługuje kasę. Każdy sprząta u zwierząt, każdy dźwiga żwiry i każdy ma doradzić klientowi. Nie myśl, że będziesz siedzieć sobie na kasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)