Kakadu

Opinie o Kakadu

ja 2012-03-29 14:39:33
pracowałam długo w Kakadu, dzięki opatrzności już nie pracuję. Znalazłam super pracę, za dobre pieniądze, jeszcze do tego jest miło, bez stresu i wyzysku. Ludzie- szukajcie, a znajdziecie. Pozdrawiam wszystkich pracowników byłych i obecnych.
@ 2012-05-05 14:31:17
Jedno jest pewne w tej firmie nikt nie docenia dobrej roboty wiec lepiej sie nie wychylac. Najlepiej tkwic w tej sztucznie stworzonej symbiozie. Ci co najwiecej ryczą i najmniej robią najwiecej dostają.
akwarysta z polotem ;] 2012-06-06 09:50:30
Ciekawe, że freshnapf daje takie ogłoszenie w profilu kakadu, ciekawe tylko, kto zaryzykuje stałą pracę zamienić na pracę w fimie, która nie wiadomo, czy w ogóle się przyjmie, w Niemczech te sklepy to padaka i wystrojem dorównują co najwyżej tuptusiowi albo sklepom na osiedlu, ale na pewno nie kakadu. poza tym, kto zamieni karmę u psa na jakąś tanią markę własną?? mój pies od Niemca jeść nie będzie z reki :)) a zmiana karmy - prędzej to wyrzyga niż się przestawi na taniochę sieciowa hehe
KKK 2012-06-12 08:49:25
ktoś wlepił ogłoszenie z pracuj.pl po prostu.
zobaczymy, moim zdaniem kakadu po prostu zostanie sprzedane:)
werty 2012-06-15 00:05:55
Nikt nie chce kupić tego całego syfu, a na sprzedaż najlepszych miejscówek Kakadu nie chce się zgodzić. I tym sposobem zginą smiercią naturalną. Pozdrawiam wszystkich wytrzymałych.
ALEX 2012-06-20 18:36:19
Dziwią mnie szczerze te złe oceny.
Sam pracuje w Kakadu(Kraków) i wcale nie jest tam źle.
Zwierzęta są u nas codziennie karmione,a podłoże,ewentualnie wodę zmieniamy co tydzień.
Dbamy o nie.
Owszem trzeba być na raz i kasjerem i akwarystą i specjalistą od działu Pies i Kot,ale to tyczy się nie tylko 1 osoby,a wszystkich pracowników. Poza tym nigdy na sklepie nie ma 1 osoby,a zawsze jest ich więcej. Da się wyrobić.
Praca przyjemna. Jest dużo do roboty: obsługa klienta,karmienie zwierząt, układanie towaru na półkach,sprzątanie,faktury,rozładunek towaru, wymiana cen.
Zarobki nie najwyższe,ale wiele ludzi zarabia gorzej.
Dużo zależy od ekipy,tam gdzie jestem teraz ja: ekipa jest super.
W większości mi się podoba i jest serio spoko. Gadamy,śmiejemy się.
Pozdrawiam
Należy samemu spróbować,a potem pisać i zniechęcać innych.
Ja jestem zadowolony.
a. 2012-06-30 18:15:15
zaraz zaraz.. gadacie i śmiejecie się? no jeśli na tym praca w Kakadu polega, to gratuluję. rzeczywiście za takie umiejętności nie oczekuj kokosów.
hm. 2012-08-17 23:35:45
E tam to maxi zoo to wygląda to na jakąś kiepską biedronkę z zoologią.
w PL też chcą się nastawić na sprzedaż sugerowaną marek własnych. Mają robić szkolenia... czyli wyszkolą sobie grupę tumanów którzy nauczą się na pamięć prezentacji w power point i będą powtarzać.... żenada.
Myślałam, że szykuje się w końcu coś porządnego ale na tą chwilę zaczynam się zastanawiać czy faktycznie będą tak niebezpieczną konkurencją dla Kakadu jak mogło się wydawać.
nieNIE 2012-08-20 12:00:58
i popatrz ilu biedronka ma klientów:)
d. 2012-08-24 00:12:52
Gdy w kakadu były szkolenia też sprzedawcy powtarzali frazesy, teraz pewnie nic by sie nie zmienilo gdyby nie to ze zadna firma ani tym bardziej samo kakadu nie chce inwestowac w szkolenie pracownikow i w efekcie dowiedziec sie czegos od sprzedawcy graniczy z cudem. Żenujące bo towaru na polkach jest tak mało w porownaniu z tym co bylo kiedys, a sami sprzedawcy ani nie znaja towaru ani nawet nie wiedza gdzie on lezy! paranoja. Ale co sie dziwic, skoro rotacja pracownikow w kakadu jest wieksza niz rotacja produktow
gal 2012-09-04 00:57:12
Wszystko to mydlenie oczu biednym pracownikom,powiedz ile osób tam gdzie pracujesz jest expertem zoologicznym?
Powiem Ci, nie ma żadnej takiej osoby,

Polecam pracę w KAKADU ,ale tylko jako Regionalny lub Dyrektor
tfu tfu 2012-09-09 22:33:07
'z przyczyn technicznych' tylko nieliczni osiągają poziom regionalny bądź dyrektorski. jeśli wiecie co mam na myśli...
mufka 2012-10-13 12:05:30
Firma przez lata wyrobila sobie bardzo dobra renome na ktora wszyscy pracowalismy.
Teraz jest jak piekne czerwone,duze jablko gnijace od srodka. Co nowy przywodca wywraca ja w rozne strony. Atmosfera nerwowa i zaszczuta. Umowmy sie tak sie nie robi biznesu.
ns 2012-10-22 09:11:07
byłam wczoraj w sklepie maxi zoo.
obsługa lamusiasta strasznie:)
Ci z którymi miałam przyjemność rozmawiać, no to niestety wyuczeni na pamięć haseł i zero wiedzy.
asortyment sklepu oceniam na dobry lub bardzo dobry - bardzo szeroka oferta karm, również pełna gama karm weterynaryjnych w bardzo dobrych cenach.
no i właśnie - ceny - większość artykułów znacznie tańsza niż w kakadu, niektóre nawet o ponad połowę.
powiem szczerze, że gdybym miała bliżej to sama bym tam zaczęła robić zakupy:D
freska 2012-10-22 11:28:08
mufka - 2012-10-13 12:05:30

Nie może być tak żeby jedna osoba w tak dużej firmie jak Kakadu była tak decyzyjna miała ogromny wpływ na to co można zamówić albo skąd można zamówić (Przez niewiadome względy, raczej nie mające nic wspólnego z celem podwyższenia sprzedaży, bardziej w celu uzyskania osobistych profitów. )tzw nakazy lub zakazy. W dużych sieciach, a taką jesteśmy pracuje nad tym cały sztab doświadczonych i wykształconych ludzi tz. specjalistów. To już nie jest zabawa. Nasza konkurencja szybko to wykorzysta.
ALEXSSANDRA 2012-11-01 23:20:31
Praca w Kakadu nie jest dobra.
Na początku myślałam,że będzie spoko,fajnie się zapowiadało.
Teraz tak nie ma.
Ciągłe czepianie się o konwersje.
Ciągle,że za mało pieniędzy sklep zarabia.
Obserowanie przez kamery pracowników.
Paranoja.
Nikt ze sprzedawców nie może zmusić klienta do zakupu, firma powinna to wziąć pod uwagę.
Na prawdę nie ma tam dobrych warunków,wiele wymagają, cudów rzec można,a mało płacą, nie zachęcają.
Nawet jak się staramy ponad normę to i tak nie wychodzi, bo przecież nie możemy nikomu wepchnąć czegoś z półki na siłę.
Ludzie sami więcej by kupowali gdyby nie ceny - o 40% conajmniej za duże.
abcdefgh 2013-01-05 17:24:56
hmmm najniższa krajowa się podniosła do 1600zł brutto. Nie wiem jak u Was ale na sklepie, w którym ja pracuję, osoby z umowami na 1500 brutto nie dostały nowych. Ktoś zaspał, nie zauważył zmiany przepisów, czy może jakiś podły haczyk jest żeby nie podnieść ludziom pensji?
No a teraz byłby kłopot, w ubiegłym roku podnieśli najniższy próg o 50zł, żeby osiągnąć najniższą krajową. Tym razem jednak najniższa krajowa osiągnęła próg, przy którym trzeba by było zmienić cały regulamin wynagradzania. Ciekawe jak to rozwiążą...;)
ja 2013-01-05 18:35:10
rozwiązanie jest bardzo proste - od lutego zmienia się regulamin wynagradzania i premiowania
kaja 2013-01-31 16:51:26
ns - 2012-10-22 09:11:07

byłam wczoraj w sklepie maxi zoo.

obsługa lamusiasta strasznie:)

powiem szczerze, że gdybym miała bliżej to sama bym tam zaczęła robić zakupy:D
Dzięki na minę mnie wpuściłaś. Wczoraj pojechałam do maxi zoo i co mnie spotkało ??? No właśnie MAXI ZOONK. Ceny może mieli niskie ale jak otworzyli sklep bo widzę że pisałaś ten post 5 dni po otwarciu (wiem bo jeszcze na zewnątrz wisi ich baner o otwarciu 17 października). Ten baner świadczy o tym że ORDNUG WCALE NIE MUSS SEIN w tym Maxi ZOONK.
Pracownik 2013-07-09 08:48:12
Odradzam.
Myślałem, że będzie spoko, ale jednak okazało się to błędem.
Jedyny powód dla którego można przyjść jeszcze do pracy w tej firmie to ludzie. EKIPA. Wiadomo, że na kogo traficie. Mnie się udało.
Poza tym: wysokie wymagania, śmieszne regulaminy, obserwowanie pracowników. Żadnych zachęt, premii. Pieniądze śmieszne, nikt za to ni wyżyje. Momentami dużo stresu i dużo na głowie. Szczerze odradzam. Nie wiem przez ile jeszcze tam wytrzymam.
Codziennie słychać słowo konwersja i klient. Widocznie niektórzy nie rozumieją, że na siłę nic się nie da wepchnąć. Mam też wrażenie, że niejednokrotnie pracownicy są niedoceniani, a liczą się sympatię.
Szkoda, że tak jest. Zapowiadało się fajnie, ale wszystko wyszło z czasem.
Pracownik 2013-08-11 09:31:25
Podobno Kakadu ogłosiło upadłość.
Czy ktoś coś wie na ten temat ?
lola 2013-09-08 16:16:48
totalna bzdura kakadu ma się jak najlepiej
Do Lola 2014-01-30 09:58:28
Popatrz na półki w kakadu i powiedz mi jeszcze raz jak się ma kakadu !
yhn 2014-01-30 21:22:02
z jaką prowizją? :D
były pracownik kakadu 2014-06-17 11:01:50
Pensja razem z prowizją, dodatek funkcyjny, dodatek stażowy, nadgodziny, dodatek za pracę w szkodliwych warunkach, premia motywacyjna, premia miesięczna i premia roczna, premia za wyrobienie targetu, premia za konwersję, premia za minimalizację strat w zwierzętach.

Powinno być tak około 1242,20zł na rękę.

Oczywiście jak się będziesz dobrze starać.
F 2014-07-21 08:17:36
Uciekać jak najdalej.
Przyjęli mnie na dwa tygodnie, chyba zaczęło im przeszkadzać, że się czepiam, że zwierzęta na zapleczu żyją w pudełkach i wszystkie gryzonie jedzą tą samą karmę (w tym koszatniczki jadły zbożową karmę z kukurydzą i bananem, ale w razie czego się chwalimy, że dostają Versele-Lage!). Kontrole weterynaryjne są, tylko szkoda, że nikt się do nich nie stosuje.(usunięte przez administratora)Ludziom masz wcisnąc wszystko, bo w gazetce czy innych kuponach, nie ważne, że to (usunięte przez administratora).
F 2014-07-21 23:10:26
Umowa o prace z tygodniowym okresem wypowiedzenia, nic nadzwyczajnego. Niestety tak jest wszędzie, bo centrala wysyłając pokarm nie daje w jednym sklepie takiej karmy a w drugiej siakiej. I np. dwie paczki siana na tydzień na 7 świnek morskich, 3 króliki i niezliczone ilości mniejszych gryzoni. Podczas mojej pracy zatrudnionych było 4 akwarystów (!!!) dwie osoby od 'psów i kotów' a na temat gadów, ptaków czy gryzoni, to się coś pościemnia.
I dotego strasznie brudno na zapleczu, jesz sobie śniadanka obok szczurków ze swierzbem.
F 2014-07-23 09:17:54
Przez całe swoje życie pracowałem na zlecenie raz - mając lat 16 i rozdając ulotki. Umowa o prace to nie wszystko, wbrew pozorom nie jest to nieosiągalne i nie trzeba padać na kolana przed pracodawcą, bo w momencie kiedy ktoś proponuje mi umowę zlecenie, uważam go za pracodawcę niepoważnego i szukam dalej. Chęć pracy w kakadu była kierowana jedynie zainteresowaniami. Teraz pracuję w małym lokalnym zoologu który na osiedlu jest od lat, właścicielka również zwierzęta kocha, nie ma stu świnek morskich tylko jedną, produkty tańsze - przy jednoczesnym nie wciskaniu na siłę klientom 'Royalka' ponieważ orientuje się w ich składzie. Też na umowę o pracę, zarobki wyższe - i nikt mnie przez kamreki nie obserwuje czy w oczekiwanym czasie podbiegłem do klienta jednocześnie go odstraszają zamiast zachęcić. No i doradzanie jest szczere, nie po to, żeby wcisnąć to co stoi przy kasie, to co jest w gazetce czy kuponach, bo jakiś pan w Warszawce sobie tak wymyślił - da sie? Da się!
F 2014-07-23 15:48:38
Wiesz - jak się ktoś nie orientuje no to pracy w sklepiku nie dostanie. Owszem, z internetu taniej ale taka babinka co ma 10 kotów z internetu nie zamówi a u nas za cenę whiskasa w kakadu kupisz chociażby animonde. Jak komuś zależy aby iść do obozu pracy - umieralni zwierząt, robić za grosze po 12h - ale ojej, umowa o pracę (przez pierwsze 2 mies na okres próbny)- no to do kakadu się nadaje.
Misiek K. 2014-11-07 22:36:24
Nie warto. Firma od lat ma kłopoty z płynnością finansową, co przekłada się na marne zatowarowanie sklepów i pozbywanie się osób z większą wiedzą (Ekspertów), których kiedyś było sporo, a teraz... lepiej nie gadać - są zbyt kosztowni. Oszczędza się, jak już było powiedziane, na karmie i żwirku, sianie dla zwierząt. Człowieka, który kocha zwierzęta po prostu trafia...O premiach - można zapomnieć. Targety nie do wyrobienia, zakładające gigantyczne przyrosty od ubiegłego roku gdy większość sklepów w mieście ma tylko straty z powodu kryzysu...
Efu 2014-12-19 10:42:11
9-21, w niedziele krócej chyba o godzine albo dwie. Nie ma żadnego szkolenia, na dzień dobry już wszystkich obsługujesz, opiekujesz się zwierzętami itd. Relacje pewnie zależą od sklepu, teoretycznie pytać się można, w praktyce zazwyczaj nie ma czasu.
Kisiel 2015-01-13 17:03:37
Odradzam pracę w Kakadu. Najniższa krajowa, a wymagania... Żeby dostać zmianę stanowiska (i stawki na umowie) trzeba zdać testy - rok temu na ponad 40 osób zdały 2 czy 3. Porażka.
Mol 2015-01-23 11:52:05
Ja pracowałam z bardzo fajną kierowniczką która mnie nauczyła wszystkiego od początku do końca w pierwsze 2 miesiące pracy (z wprowadzaniem faktur i robieniem zamówień włącznie) więc też nie ma co siać czarnowidztwa że jest tak straaaaaasznie dużo do ogarniania. SAFO jest głupio skonstruowane i czasem mało intuicyjne, ale trzeba się go po prostu nauczyć. Jasne że perspektywy finansowe są mocno nijakie ale tak jak ktoś napisał wyżej jeżeli ma się na sklepie dobrą ekipez z którą się dogadujesz i kierownika który nie jest bucem (a takich też jest kilku) to pracuje się po prostu przyjemniej nawet jak cię zawalą dostawą "pod sufit" i nie wiesz w co wkładać ręce. Targety są podkręcone bo chyba nikt nie ma pomysłu jak się wziąć porządnie za sprzedaż i motywacje pracowników. Niestety nie jest to praca na długie lata ale i nie jest to praca dla kogoś kto myśli że pokręci się przes 8h na sklepie i położy sobie 3 puszeczki na pułce i na tym się kończy dbanie o ekspozycje towaru.
pracownik 2015-01-23 17:56:57
Najnizsza krajowa, wiecznie ochrzan za nie wyrobione kosmiczne targety, kontakt z chorymi zwierzetami, w tej fimie licza sie znajokosci. Nie masz kogos wyzej zostajes na najnizszym poziomie , za to majac znajomosci zostajesz zastepca kieownika bez pisania.testu wiedzy. Atmosfera zalezy jaka ekipa. Plus to tylko ta umowa
melody 2015-04-21 14:56:04
Jak dla mnie Kakadu to dno, wytrzymalam tam AZ 2 dni. Poczawszy od dojazdu, w dniu podpisania umowy ktora miala miejsce w kadrach na Annopolu musialam leciec na leb na szyje do Janek juz normalnie do pracy. Na dzien dobry obrzucono mnie dostawa, nastepnie juz wpadlam w normalny tryb pracy czyli stanie na kasie i obsluga klienta. Nastepnego dnia kierowniczka zarzucila mnie faktura ktora miala 100 pare pozycji mowiac ze jak jej nie wprowadze to nie zamkne sklepu (dodam ze nie mam doswiadczenia w takich sprawach). Dzwonilam do kolegi ktory kiedys byl kierownikiem w sklepie (odziezowym) po krotkiej rozmowie kazal mi jak najszybciej uciekac z Kakadu bo to sklep ktory niszczy psychicznie czlowieka. I prawda jest taka, ze pierwszego dnia jeszcze bylo spoko, natomiast drugiego juz kolezanki myslaly ze wszystko ogarniam. W efekcie zabralam 4 litery w troki, bo dla mnie wychodzenie z histeria i wyrzutami sumienia ze nie mam na kogo liczyc i nikt niczego mi dokladnie nie wytlumaczyl nie jest warte zadnych pieniedzy.
as 2015-07-04 14:57:40
nie warto :( rozwiazanie umowy za nie sprzedawanie najdroższych produktów
Al 2015-11-23 11:25:12
Biorąc pod uwagę ze Kakadu zwinęło swój najlepszy obrotowo sklep w CH Arkadia, i drugi w CH Bemowo to zaczynają się chyba zwijać...
Michu 2015-12-08 11:39:11
Kadadu to najgorsza firma jaka może być 1300 na rękę
a 2015-12-09 08:51:35
Dokładnie tak jest
Kkkkk 2016-01-10 14:23:35
W kakadu jak chcesz kupić dobra ładna rybę to nie możesz bo zawsze jest już albo sprzedana i pół roku pływa u nich w zbiorniku jak w wola parku albo pracownik nie dopuści do sprzedaży bo sam dla siebie zostawił a ceny za arowane 15 cm 120 czy 150 zł to przesada na giełdzie kupują za 50 zł max hahahaha
Kkkkk 2016-01-10 14:24:11
Byłypracownik 2016-02-11 20:41:36
Szczerze nie polecam pracy w Kakadu, może i płaca dobra ale można zdrowie psychiczne stracić. A poza tym chyba nikt nie ludzi robić coś za kogoś jak ten stoi i plotkuje. Jednak to jest tylko moje zdanie
mathias 2016-02-21 02:07:24
Ekipę można trafić fajną, można też trafić beznadziejną. Podobnie jest z kierownikiem sklepu. Kierownictwo wyżej to totalna porażka - zero zachęty i docenienia dobrego starającego się pracownika, jedynie "bat na plecach" i to ma służyć jako motywacja. Uraczą Cię oszustwem już na rozmowie kwalifikacyjnej, gdzie szepcząc Ci słodkie, diabelskie słówka przedstawią Ci możliwości cokwartalnego awansu. Dwa lata pracowałem, byłem naprawdę dobry w sprzedaży, kupa nie awans - rżnij, oraj pole za najniższą krajową do końca życia. Ogólnie dużo stresu i krzyku o wyrabianie niemal nieosiągalnych targetów (naprawdę rzadko się zdarza mimo srogiego znoju). Eksploatacja pracownika - nie licz na awans, nie licz na żadne premie, ale ciągnij wóz jak osioł, aż wyciśniesz ostatnią kroplę potu i krwi, uronisz ostatnią łzę, aż wykrztusisz siłą oderwany kawałek umęczonej, tym chorym pracodawcą, duszy. Pozostaje jedynie posmak goryczy i rozczłonkowany duch. Moja ocena to mierny, a byłby niedostateczny. Dwója, ale tylko ze względu na to, że na jednym ze sklepów na których pracowałem trafiła się fajna ekipa, a pracowałem na dwóch. Nie idźcie tą drogą, zawróćcie, poszukajcie, są dużo lepsze możliwości.
michał 2016-02-29 09:16:06
CH Blue City, bardzo słabe neony innessa. Ledwo kupione, 5 minut drogi samochodem ze sklepu do domu, a neony padły. Nie polecam, pierwszy i ostatni raz kupuję rybki w tym sklepie. Warunki w akwarium bardzo dobre na wodzie RO. Oczywiście po kontakcie telefonicznym ze sklepem brak jakiejkolwiek ugody na temat wymiany zdechłych ryb, dodatkowo chęć wciśnięcia kitu że zrobiłem neonom krzywdę. Wstawiam to od razu na Waszą stronę abyście mogli zastanowić się nad polityką swojej firmy, oraz ku przestrodze wszystkim nabywającym ryby z tego sklepu.
kasia 2016-05-18 09:32:16
Witam,
czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w Warszawie na ul. Annopol? Jakie zmiany, ile zmian? Ile osób pracuje na jednej zmianie? Stawki? Jaka umowa? Czy warto?
Jolo 2016-06-14 08:04:03
Kakadu nie jest fajne..... znajoma kupiła u nich szczura (samice) urodziła jej maluchy.... sklepnic na to nie poradził samica ciezarna napewno nie wyszla z och sklepu... kolejny zakup u nich to fretka : miała być samjca , kkazał sie samiec w dodatku gługy ze swiezbem..... sprawdzany przez weta z kakdu.... wstyd ! Jeszcze nie chcieli podac nr do regionalnego.... sklep twierdzi ze fretka wyszla od nich zdrowa... trzymanie zwierzat w niektorych sklepach kakadu to masakra np janki i fretka wpuszczona obok gryzoni i papug....
Jola 2016-07-09 16:39:33
Byłam na rozmowie w sprawie pracy w Kakadu kilka miesięcy temu w Warszawie. Bardzo lubię zwierzęta i hobbistycznie hoduję króliki więc taka praca wydała mi się połączeniem pracy z przyjemnością. Co mi się nie spodobało to to, że:
- jedna możliwość to umowa o pracę, nie możesz sam wybrać na jaką umowę chcesz pracować
- zarobki 1900 brutto
- po odległym czasie można robić sobie egzaminy na "specjalistów" i płaca na najwyższym takim stanowisku to ok. 2700 brutto
- praktycznie niemożliwe do osiągniecia targety, które rzutują na premie
- bardzo chciałam zajmować się królikami bo o nich posiadam naprawde bardzo duzą wiedzę a nie wszystkim po trochu jednak usłyszałam tylko ze pracownik ma się zajmować wszytskim
Uważam, że praca tam to istny wyzysk człowieka. Pani na rozmowie powiedziała mi nawet, że ona rozumie że 1300 zł na rękę to nie dużo (na Warszawę!!!!) i że można jak inni dorabiać sobie gdzieś indziej przecież (mimo, że to praca na cały etat).
Podsumowując nie polecam.
Rafi69 2016-09-24 18:35:47
Wielkie rozczarowanie. Ciężko,praca przez cały dzień. Zarobki mizerne,a premia to tylko propaganda. Odradzam każdemu podjęcia się pracy w Kakadu
sdsff 2016-09-24 22:10:21
@ Rafi69 - prcca generalnie sama w sobie nie jest lekka - jakakowleik, trzeba sie skupiać, obsługiwać, itd. Wiec każda praca na swój sposób jest cięzka. A jakie te zarobki są, chodzi mi o podstawe ??
Pit 2016-10-28 12:46:24
Debilu, neony w Kakadu są trzymane na warszawskiej kranówce jak je od razu wpuściłeś do zbiornika z RO to nie dziwne ,że padły.
Zostaw swoją opinię o Kakadu - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kakadu