Opinie o Ładne Kwiaty Katarzyna Śliwoń w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Ładne Kwiaty Katarzyna Śliwoń, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ładne Kwiaty Katarzyna Śliwoń o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ładne Kwiaty Katarzyna Śliwoń w Świdnica

Krzysztof Nowy wpis

Kupiłem rok temu pomidory malinowe okazały się koktajlowe, papryka miała być taka super bez szklarni a w ogóle nie zaowocowała selery sałaty Ok kwiaty tez były Ok, rosło ale ceny normalne jak wszędzie ani tanio ani drogo.

Niezadowolony Nowy wpis

Jest to najgorszy sklep z kwiatami. Słabe zaopatrzenia, to co jest na sprzedaz to zaraz na drugi dzien wiednie. Jak sie okazuje ceny sa drogie. Pawel Ś. wlasciciel tej budy to zwykly arogancki (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam.

No i jak ma się firma Ładne Kwiaty Katarzyna Śliwoń w miejscowości Świdnica? Coś się dzieje w przedsiębiorstwie? Czekamy na aktualne wieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Ładne Kwiaty Katarzyna Śliwoń - Świdnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ładne Kwiaty Katarzyna Śliwoń
0/5 Na podstawie 0 ocen.