Opinie o Kwiaciarnia Danuta Zaremba w Kartuzy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kwiaciarnia Danuta Zaremba, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kwiaciarnia Danuta Zaremba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiaciarnia Danuta Zaremba w Kartuzy

Ktosik Nowy wpis
Były pracownik

Temu pracodawcy lepiej nie pokazywać, że się nie chodzi do kościoła lub jest się (usunięte przez administratora). Co do wypłaty to nie zawsze jest na czas, a nadgodziny są płacone z wielką łaską. Atmosfera między pracownikami nie jest czysta, (usunięte przez administratora) zdarza się tam często ze strony długoletnich pracowników, pracodawca przymyka na to oko notorycznie. Jeśli, któryś z byłych pracowników się zwalnia to również jest sprawdzany do kogo poszedł pracować, a jeśli otwiera swój biznes to musi liczyć się z nieczystymi zagraniami ze strony byłego pracodawcy. Lepiej uważać.

Administrator

Każda wypowiedź się liczy! Napiszcie co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Kwiaciarnia Danuta Zaremba w miejscowości Kartuzy, czekamy na wieści od obecnych i byłych pracowników!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiaciarnia Danuta Zaremba - Kartuzy

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Kwiaciarnia Danuta Zaremba
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Św. Brunona 5
    83-300 Kartuzy
  • NIP: 5890006831 REGON: 190127204
Kwiaciarnia Danuta Zaremba