Trax-Bud Tomasz Rostalski

Gdańsk

Opinie o Trax-Bud Tomasz Rostalski

XYZ

WITAM, NIE POLECAM. TEN CZŁOWIEK NIE MA POJĘCIA NA TEMAT PRAC REMONTOWYCH!!! PRACUJE PO 3-4 GODZ DZIENNIE, PRZYCHODZI O KTÓREJ CHCE. DO TEGO CHAMSKO SIĘ ODNOSI DO SWOICH KLIENTÓW. ODRADZAM!!!

Kazimierz

Potwierdzam negatywne opinie o tym "człowieku", to bezczelny, arogancki nieodpowiedzialny, pozbawiony skrupułów, honoru i ambicji pasożyt społeczny. Pięknie obiecuje a potem nie dotrzymuje danego przez siebie słowa i ustaleń terminów robót. Zachowuje się po chamsku nie tylko wobec swoich pracowników i zleceniodawców, ale także wobec osób u których wynajmuje pomieszczenia. Od Stycznia 2014 r zalega z płatnościami za wynajem mieszkania, nie opłaca czynszu, mediów i nie wyprowadza się pomimo 3 krotnego wypowiedzenia. Ma sprawę w Sądzie o eksmisję i zwrot pieniędzy.UNIKAJCIE JAKICHKOLWIEK KONTAKTÓW Z TYM OSZUSTEM !

Winetu

Ostrzegam!!!!(usunięte przez administratora)

Zorro

Ostrzegam wszystkich przed tym wykonawcą!!!!!(usunięte przez administratora)

Mateusz

Uwaga (usunięte przez administratora)!Ostrzegam!!!!!

XX

Uwaga ostrzegam przed tym pracodawcą !!!(usunięte przez administratora)

zleceniodawca

Człowiek widmo. szukaj wiatru w polu...

Zostaw opinię o Trax-Bud Tomasz Rostalski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trax-Bud Tomasz Rostalski