Opinie o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) w Warszawa

Blulce

Ontario, Prospera - to takie pedigree, za które kakadu ma super kasę, nie kupujcie tego, oni to polecają, bo muszą, a nie dlatego, że jest zdrowe dla waszych zwierząt!

Bekazciebiekolezanko
@Blulce

Czytałaś Ty w ogole skład karm Ontario kobieto? 93% mięsa, najlepsze składniki - a Ty próbujesz mi wmówić, ze Kakadu ‚wciskając’ Ontario truje psy? Haha kpina!

Janka
@Bekazciebiekolezanko

93%? Wolne żarty. Nie jest tak źle, jak pisze koleżanka wyżej, ale nie jest to tez zamiennik Acany, jak twierdzą sprzedawcy Kakadu: Suszone mięso kurczaka (32%), płatki ziemniaczane (24%), ryż, suszone jabłka, tłuszcz z kurczaka, hydrolizowane białko kurczaka (4%), drożdże piwne, olej z ryb, suszona marchew, mannooligosacharydy (180 mg/kg), fruktooligosacharydy (120 mg/kg), mieszanina wodorostów, koper włoski, tymianek, cynamon, anyż, goździki, rozmaryn oraz juka (120 mg/kg) Do tego "antyalergiczne" są o smaku owcy i ryby, a nie tylko z nich, więc faktycznie dolna półka. Prospera to już zupełnie kupa.

Mika

Kakadu to najgorszy sklep ze zwierzątkami i zaopatrzeniem. Zamówienia nie przychodzą na czas. Nie polecam tego sklepu!!! Moje sugestie dla Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.): Sklep „Kakadu” z zaopatrzeniem dla zwierzątek jest najgorszym miejscem którego przeszłam progi. Gdy zamawia się zwierzątko nie przychodzi na czas ma wielkie opóźnienie. Nigdy więcej nie skożystam z usług tego sklepu.

@Mika

Informacja dla nieumiejących czytać ze zrozumieniem: to nie jest forum dla niezadowolonych klientów. Nota bene zwierzątek nie ma tu na zamówienie. Można zgłosić zainteresowanie i wtedy z dostawą może takie przyjedzie. Jest jeden warunek - musi mieć je dostawca, który sam może akurat nie mieć oczekiwanego na stanie. Niestety ale zwierzątka nie schodzą z taśmy produkcyjnej. I tyle w temacie.

Ruda
@Mika

Nie polecam. Przepracowane 9lat,wieloletnie doswiadczenie. Duża charówka,za marne pieniądze. Pracownicy za swą pracę niedoceniani. A awanse dostają 20letnie dziewczynki,dopiero co przyszły po szkole. O sprzedaży i marketingu pojęcia nie mają. Za to wiadomo w czym są dobre. Cała siec po cichu z takich sie nasmiewa, co siadaja na kolana regionalnemu.Starzy pracownicy, co pozostali...współczuję nerwów i życzę by wyrwali się z tej patologii . Miłośnicy zwierząt może i nie pracują tylko dla kasy, ale szacunek jakiś się im należy.Nie tylko mobbing,odwieczny target i straszenie zwolnieniem,bo każdego można zastąpić. Tyle od znerwicowanego bylego na szczeście pracownika.

@Ruda

Rzeczywiście potwierdzam w 100% - niestety jeden z panów regionalnych ma takie tendencje do bardzo młodych kobiet - wszyscy o tym wiedzą i cicho siedzą- żenada- może byśmy napisali do właściciela super zoo wszyscy byli pracownicy maila w tej sprawie- jest nas troszke???? sama ponad 10 lat pracowałam. Skoro pan dyrektor kolega- nie jest w stanie tego zakończyć. Jak można pozbywać się pracowników z wieloletnim doświadczeniem zoologicznym - inne sieci chętnie z tego korzystają. Generalnie zdecydowanie nie polecam - a my dziewczyny się zgadamy????????

asd

@Były pracownik, przecież wszyscy wiedzą, że nie tylko on ;-) Czemu wywalili regionalną z której kpili?

A kogo ma Mateusz? :)

A77

asd - myślenie nie jest twoją mocną stroną :-)

pianka

pic or didn't happen - prosta zasada ;)

Koleżanka.

Pracując aktualnie w Kakadu , mogę jedynie narzekać na 12-godzinny system pracy, oraz marne zarobki i targety... Ciężko je czasem wyrobić. Jeśli chodzi o 20-letnie gówniaki, sorry, ale te własnie gówniaki mają dużą wiedzę o zwierzętach, o czym codziennie się przekonuję, czasem nawet większą niż co poniektórzy, tak że nie rozumiem o co chodzi. Chcą pracować po 12h,ich sprawa, ważne, że w ogóle mają chęci do pracy, a nie do leżenia do góry odwłokiem.

@A77

Na głupotę nie ma leku, można jedynie próbować leczyć skutki, więc spróbuję: Przepraszam wszystkie w/w osoby za wpis. Łatwiej palnąć głupa, niż odkręcić, ale pracuję nad tym - wpis zgłosiłem do admina z prośbą o usunięcie i z góry dziękuję it gowork, jednocześnie jeszcze raz przepraszając za zwykłe obrzydliwe (usunięte przez administratora) kłamstwo, pomówienia i bazowanie na plotkach. Nie mam nic na usprawiedliwienie. Przepraszam.

Etna

Rowniez przepracowalam pare lat w tej firmie...wszystko co tu opisujecie jest niestety przykra prawda. Liczy sie tylko kasa nawet nie klient czesto sprzedawane a raczej wciskane do koszyka produkty sa mu zbedne albo nie nadaja sie dla zwierzecia ktore posiada. Brak jakiejkolwiek wiedzy wiekszosci pracownikow bo brani sa z ulicy bez pojecia o zoologii i o potrzebach zwierzat a przeciez to one powinny byc wizytowka kazdego sklepu zoologicznego. Najbardziej zal dzialu terrarystycznego ktore wymaga duzej wiedzy oraz doswiadczenia czesto w zlych warunkach pokrzywione w stanie agonalnym. Jesli chodzi o pracownikow to nie przeszkadza im mobbing wszystkie nie przyjemne sprawy zamiatane sa pod przyslowiowy dywan.

@Etna

Gowork, czemu zostaje tu tylko 1/1000 opinii?

Kakadu Śląsk

plusy: umowa o pracę minusy: -zrywanie tejże umowy bez powodu -ciężka fizyczna praca( produkty ważące ponad 20 kg i palety drugie tyle) -zmiany po 11 godzin, cały czas na stojąco z możliwością odpoczynku tylko na przerwie. -realne zagrożenie chorobami odzwierzęcymi (śniadanko obok zwierząt chorych na świerzb, ornitozę, mających choroby grzybicze, pchły i wszy, skrajnie wycieńczonych pasożytami wewnętrznymi. -skandaliczne warunki chowu zwierząt na które codziennie patrzysz i nic nie możesz zrobić (10 świnek morskich na powierzchni niecałego metra kwadratowego to norma, brudne, niedezynfekowane boksy dla zwierząt nawet po ataku chorób zakaźnych u gryzoni, przerybione akwaria, ryby trute rdzą i farbą odpadającymi z konstrukcji podtrzymującej zbiorniki, gady trzymane w mikroskopijnych terrariach, bez wymaganego sprzętu. Chore, umierające zwierzęta objęte konwencją waszyngtońską CITES, które może zobaczyć każdy wchodzący do sklepu klient. -protekcjonalna postawa współpracowników starszych stażem. -Niecharyzmatyczny kierownik, który zatrudnia ludzi z jak najmniejszą wiedzą, stażem pracy, a nawet osoby niepełnosprawne umysłowo, ponieważ potrafi wzbudzać respekt u podwładnych tylko poprzez dobieranie sobie amatorów, nie potrafi kierować zespołem osób potrafiących myśleć samodzielnie i mających jakiekolwiek wymagania. Brak dialogu i zastraszanie to podstawa na jakiej budowane są relacje. Najlepszy pracownik to pracownik, który się boi, a do tego przeprasza, że w ogóle dostał wypłatę. -brak jakiegokolwiek szkolenia wstępnego przy jednoczesnym zatrudnianiu ludzi "z ulicy". -najmniejsze z możliwych wynagrodzenie, mamienie cokwartalną podwyżką związaną z egzaminami pracowniczymi, które nigdy nie następują. Brak jakiejkolwiek premii, bo targety są nierealnie zawyżone. -zaniedbania ze strony kierownika w sprawie zamawianego pożywienia dla zwierząt. Jeśli akurat karma się skończyła są dwa wyjścia: zwierzę głoduje, lub pracownik może z własnej kieszeni ufundować mu posiłek. -nieprzepisowe szerokości przejść na zapleczu, lub wręcz brak przejścia z powodu nieporządku nad którym nie panuje kierownik. Podsumowując, praca zdecydowanie nie jest dla osób chociażby lubiących zwierzęta, które obchodzi ich los i dobrostan. Jeśli interesuje Was również wasz własny dobrostan to lepiej omijajcie każde Kakadu szerokim łukiem, także jako klienci, bo jedyne czego można się tam spodziewać to brud, smród i ubóstwo.

@Kakadu Śląsk

Sama prawda. Skąd tak mało wpisów na gowork, wycinają? Zwierzęta nie leczone, płaci się tylko za "umowę" do wet, żeby naklejka na szybie była. Co do za dużej ilości, to sama prawda.

Sprzedawca

Śmieszkowanie, że nie można pracować w każdą sobotę, bo nie będzie się miało czasu na życie prywatne. Brak możliwości zadania pytania o to czy w zespole gdzie kierownikiem jest mężczyzna, a pracownice to kobiety nie będzie dochodziło do mobbingu.

1) Kolega wynoszac (usunięte przez administratora) kradnie duza czesc asortymentu. Czy doniesiesz na noego czy nie? 2) Bardzo manipulacyjne pytanie o oczekiwania finansowe w okresie próbnym- po już nikt nie pyta...

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Rozczarowany

Byłem na rozmowie o pracę w Kakadu w Warszawie i dowiedziałem się że na cały etat ofertują tylko najniższą krajową a przy tym obowiązki były nie adekwatne do proponowanych zarobków tak więc nie pozostało mi nic innego jak powiedzieć tej firmie arrivederci.

@Rozczarowany

Ej, pojedź na targi, dowiesz się, że za pracę w Kaka powinieneś dziękować, a nie oczekiwać zapłaty ;-)

Luna

Nie polecam pracy w tym miejscu, traktują pracownika jak psa, ktorego z dnia na dzien mozna wyslac na sklep na drugim koncu miasta, a po tygodniu na kolejny (bo akurat tam potrzebują na tym dziale), ciezka praca fizyczna: noszenie worów z karmami, przenoszenie akwariów, czyszczenie alwariow (co wiaze sie z przenoszeniem i wylewaniem mnostwa litrow wody wiadrami przez caly dzien), nieadekwatna pensja, bo znac sie trzeba na wszystkim, na ptakach, gryzoniach, psach, rybach, gadach, obsludze kasy plus sprzątanie u zwierząt. Kierownicy regionalni dochodzą do wniosku "jak sie cos nie podoba to do widzenia", ludzie dopiero kiedy chcą odejsc dostają zasluzone awanse, po czym są rzucani po sklepach i zmuszani do wyrabiania nadgodzin.

@Luna

Luna, jakich nadgodzin? :) To Ci się akurat trafiło, bo w Kakadu obowiązuje system 3-miesięcznych grafików, więc nadgodzin nie ma. Możesz robić 250h, a później Ci oddadzą (o ile sobie sama policzysz, bo Ci kierowniczka się pomyli), więc tak czy siak, 1500 zł :)

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Blulce

Leopardus, Maxi Zoo (tutaj niestety bez zwierząt) - ludzkie traktowanie i wyższe stawki. W Kakadu jest możliwość awansu tylko, jak jesteś szczupłą 20-latką, Grześ, Przemek i Adaś ocenią i ew. docenią

Natalia

@Ex, często praca w sklepie jest postrzegana przez osoby poszukujące pracy jako tymczasowa forma zatrudnienia. Praca w sprzedaży nie należy do najłatwiejszych, oczywiście zależy od asortymentu i wielkości sklepu. Z Twojego wpisu wynika, że nie odpowiadały Ci warunki pracy i wynagrodzenie oferowane Ci przez Kakadu. Czy jednak do swojego wpisu mogłabyś dodać kilka informacji w kwestii ewentualnego systemu premiowego funkcjonującego w tym miejscu pracy?

@Natalia

Natalia, Kakadu reklamuje się jako profesjonalista, największa sieć zoo w pl, a od sprzedawców wymaga się nie tylko wiedzy (doradca, a nie kasjer), ale przede wszystkim parametrów sprzedaży, na które najczęściej nie mają wpływu (lokalizacja). Co do systemu premiowego, to on tak na prawdę nie istnieje - premia 0.8% od sprzedaży do podziału na całą załogę (10+), ale tylko pod warunkiem wykonania "planu", który jest nierealny. Co gorsza, jak jest zrobiony, to Kakadu zamiast się cieszyć, że zarobiła dziesiątki tysięcy złotych wydając tysiąc, podnosi plan tak, aby więcej już nie był wykonany. Reasumując, na rynku za przyjście samo do sklepu dostaje się min. 1600 zł, w Kakadu stówę mniej i ciśnie się pracownika na każdym etapie, straszy, mobbinguje.

Blulce

Bardzo niska (żadna) kultura pracy, nepotyzm (centrala, to rodzina i przyjaciele królika), brak poszanowania dla pracowników ("każdego można zastąpić"), jak i chlebodawców ("durnie z czech"), łamanie praw pracowniczych, najniższe pensje na rynku, brak pojęcia o zarządzaniu. Bazują na empatii ludzi, którzy garną się do sieci sklepów zoologicznych, bo lubią zwierzęta, a sami empatii są całkowicie pozbawieni. Moje sugestie dla Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.): Zlikwidować polską centralę, zatrudnić ludzi odpowiadających bezpośrednio pod Czechów i zyski będą 3x wyższe, a ludzie będą się garnąć do pracy! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: jw

Stella

Idealnych firm nie ma ale czasami wybieramy pracę która nam nie odpowiada i marudzimy!!

Ex

Odradzam, wytrzymalam kilka miesiecy. Jedyne co bylo ok w tej pracy to ludzie i kierownik (chociaz slyszalam, ze kierownik nie dla kazdego pracownika byl ok). Po 12 godz na nogach, 45 minut przerwy, target i sredni paragon nie do ogarniecia. Ciezkie i meczace dostawy 2 razy w tygodniu. Rudy koordynator, wpadajacy niespodziewanie, tworzacy grozna atmosfere, ktorego kazdy sie boi choc tak naprawde nie wiem dlaczego - mnie jego widok wogole nie ruszal, ale moze dlatego, ze wiedzialam, ze dlugo tam nie popracuje, a ewentualnym swiadectwem pracy jakiekolwiek by nie bylo bede mogla co najwyzej sie podetrzec bo w cv nie mialam zamiaru wpisywac Kakadu. Dla mnie byla to praca przejsciowa bo nie moglam chwilowo znalezc pracy - a rodzice mi mowili zebym nie szla pracowac do sklepu bo to ciezka robota ;) W przypadku kakadu to oprocz tego, ze ciezka to jeszcze pensja glodowa - cos ok. 1500 zl. Smiech na sali.

podbeskidzianin

Odpowiedziałem na propozycję pracy dla Sprzedawcy w sklepie zoologicznym Kakadu w Bielsku-Białej. Radości mojej nie było końca, gdy dwa dni później zadzwoniono do mnie z zaproszeniem na 15.03 na 12:00 na rzmowę kwalifikacyjną. Stawiłem się punktualnie. Pani Sprzedawczyni przedstawiłem się i powiedzialem, w jakiej sprawie przychodzę. Pani pobiegła po Kierownika, a ja tymczasem rozplątywałem się z szalika, ale kątem oka widziałem pana kierownika - jak sądzę, który wyszedł z zaplecza, spojrzał na mnie i wrócił z powrotem. Po chwili Pani Sprzedawczyni wrócila i z miną speszoną i przekazała mi wiadomość od kierownika: "ogłoszenie właśnie przestało być aktualne". Zaniemówiłem. Ogłoszenie oczywiście jest aktualne nadal. Dlaczego dla mnie jednak nie? Nie wiem - kierownik tchurzliwie z podwiniętym ogonkiem uciekl na swoje zaplecze. Nigdy w życiu nie zostałem tak chamsko potraktowany! Poziom komunikacji z ludźmi ten kierownik ma niższy, niż pani klozetowa, pracująca w szalecie publicznym w Cygańskim Lesie. Ogólnym poziomem kultury osobistej zapewne też tego kolesia owa pani znacznie przewyższa. O tej sprawie - obiecuję - będzie głośno, ponieważ nie zasłużyłem sobie na takie traktowanie i nie pozwolę się nie szanować. Kierowniku - masz moje CV, masz mój nr telefonu, zadzwoń do mnie i przeproś. Ja wtedy o całej sprawie natychmiast zapomnę.

nie polecam

Nawet nie wiem od czego zaczac... na rozmowie powiedza wszystko co chcesz uslyszec, obiecaja zlote gory. Po miesiacu uslyszysz ze jeszcze za wczesnie na awans... Po trzech , ze jeszcze troche i dostaniesz. .Koniec koncow nigdy go nie dostaniesz. Osoby majace wiedze sa gorzej traktowane od osob nie znajacych sie na niczym. A osoby bez wyksztalcenia zostaja zastepcami na sklepie wchodzac w przyslowiowe 4 litery... Polecam osobom , ktore umieja sie podlizac a odradzam tym , ktorym naprawde zalezy i przykladaja sie do wykonywanej pracy

Wkurzony

Szczerze nie polecam pracy w kakadu. Mialy byc premie , konkursy, szybkie awansy. A byla najnizsza krajowa bez zadnych premi. Ciagly stres i nerwy zeby paragon byl wysoki i najlepiej plsn sprzedazy wyrobic.... udalo sie tylko raz. Do tego kierownik , ktory nie szanuje swoich pracownikow. Dodam ze mialem juz wcześniej doświadczenie w pracy w zoologicznych ale to co tam przezylem wykonczylo mnie psychicznie

Ktośtam

Na ten moment Kakadu dla świeżo przyjętych pracowników proponuje najniższą krajową, dodatkowo jest premia od wyrobionego planu miesięcznego (jeśli plan nie jest wyrobiony to nie ma premii). Premia jakaś duża nie jest, w sumie są to marne grosze. Jedyny plus to umowa o pracę. Zmiany są różne w zależności od kierownika, u mnie akurat są pomieszane, 12 godzinne, 10, 8 i 6 godzinne. Za nadgodziny nie wypłacają, trzeba je odebrać do końca okresu rozliczeniowego. Praca sama w sobie lekka nie jest, podczas dostawy jest sporo dźwigania dużych karm, klatek i innych produktów. U nas w sklepie akurat każdy ma przydzielony dział i głównie nim się zajmuje, ale jeśli np. nie ma w danym momencie chłopaka od akwarystyki to każdy jest zobligowany go zastępować, więc trzeba mieć wiedzę na temat wszystkich zwierząt. Na pewno jest to praca cały czas na nogach, nie ma możliwości usiąść na chwilę oprócz przerwy. Czasu przerw też nie ma wyznaczonego-idziesz kiedy pozwoli ci kierownik lub jego zastępca.

MOTYLEK

To tragedia co się dzieje we Wrocławiu na Borku w sklepie kakadu obsługa nie powiem mila uśmiechnięta zawsze doradza służą pomocą ale jak chodzi o rybki to LUDZIE nie kupujcie tam rybek są chore nie które mają gruźlicę jeden z objawów to wytrzeszcz oczów i to wygląda jak by im oczy wypadały droga sprawa to ospa rybia kupiłam molinezje i w ciągu kilku dni wszystkie moje rybki zdechły a te molinezje nie walczę teraz z ospa one się kiwają na boki tracą równowagę chowają się nie chcą pływać ocierają się o wszystko co twarde i mają na sobie bąbelki białe jak kaszka to wygląda zawsze kupowalam rybki u chodowcow z internetu to sprawdzeni ludzie nie dodają antybiotyków do wody i karmy ich woda jest czysta i bez chorób bo jak tylko coś się dzieje to odławiają chore rybki a kakadu tego nie robi dam przykład moja kpela zaniosla im 2 chore ryby były bardzo chore a oni wzięli je na drugi dzień okazało się że pływają w akwarium z innymi rybkami i są do sprzedania więc decyzję wam zostawiam

hfg
@MOTYLEK

Tak to wstyd dla kakadu powinno się zknac sklep

El jak Elżbieta
@MOTYLEK

Kto normalny przynosi do sklepu chore ryby??? Uważam to za szczyt bezczelności. Nie byłam nigdy na tym sklepie, ale skoro obsługa miła... może warto wpaść i posłuchać dobrych rad.

Kajetan
@MOTYLEK

RYBKI GRUŹLICĘ ??? ktoś na siłę chce coś złego wyrządzić sklepowi i jego pracownikom i nie wie co pisze. Litości. A przy okazji to chyba nie jest odpowiednie miejsce do wylewania żali na temat rybek czy ilości produktów na półce.

A77

Ludzie - LITOŚCI!!! Dla tych, którzy mają problem ze zrozumieniem prostego tekstu ważna informacja: tu przedstawiane są opinie o PRACODAWCY (w Warszawie) i nie jest to wątek dla niezadowolonych klientów. Druga kwestia. Jeżeli ktoś ma problem ze skleceniem dwóch zdań w języku polskim to na co innego liczy... Dajcie sobie luz z tymi żalami 'jakie to debile siedzą w tym Kakadu' i ja w cudzysłowiu mądry rezygnuję tylko opiszcie konkretnie: - zakres obowiązków - godziny pracy - przestrzeganie ustaleń umowy - o kwestiach dotyczących ubezpieczenia - o tym czy jest to tzw. śmieciówka czy jednak praca w oparciu o umowę - o tym na ile etatu i czy jest to zawarte jasno w umowie i jak jest w real'u - o tym jaki jest system zmianowy np. rano/popołudnie, dzień pracy/dzień wolny itp. - czy jest dźwiganie - i generalnie więcej treści merytorycznych które niestety giną w tym biadoleniu nad własnym losem tudzież nad obsługą akwarystyczną co ma się nijak w temacie informacji dla potencjalnego pracownika. Tyle.

Natalia

Rzeczywiście, jeśli jako klienci widzicie, że coś niepokojącego dzieje się w sklepie, to warto takie informacje przesłać bezpośrednio do firmy. A jak praca w Kakadu wygląda z perspektywy pracownika? Jak Wy oceniacie firmę jako pracodawcę? Takie informacje będą cenne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy.

jawamjeszczepokaze

Napisze o centrali. Banda nieudacznikow bez kompetencji, doswiadczenia, zdolnosci przywodczych, motywacyjnych, kultury osobistej. Juz nie pozostal tam ani jeden czlowiek na poziomie. Pracuja tam osoby, ktore po prostu musza, poniewaz nie znajda innej pracy. Zarzad mozna porownac do szeregowych menedzerow wyjetych z podrzednych firm, ktorzy zarzadzaja calkiem sporym biznesem i grupa ludzi - zawsze glupszymi i mniej doswiadczonymi.Tylko tak mozna wzbudzac respekt u podwladnych dobietajac sobie amatorow. Klamia, zastraszaja, nie patrza w oczy, nigdy nie sa szczerzy. Uzywaja wlgaryzmow w obecnosci kobiet i niestosownych niesmiesznych szowinistycznych zartow. Zreszta z wlascicielem na czele. Po ostatnich zwolnieniach mozecie tam zastac tylko miernoty i (usunięte przez administratora) Czas sie ewakuowac.

sdsff

@ Rafi69 - prcca generalnie sama w sobie nie jest lekka - jakakowleik, trzeba sie skupiać, obsługiwać, itd. Wiec każda praca na swój sposób jest cięzka. A jakie te zarobki są, chodzi mi o podstawe ??

Zostaw merytoryczną opinię o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)