Opinie o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) w Warszawa

Co wy ludzie piszecie. To jest sieć, a w sieci jest milion tabelek i dużo pracy. Ludzie, którzy aplikują na stanowisko sprzedawcy i uważają, że to będzie praca na zasadzie postoję i się pośmieję to żart. Mam super kierownika i super załogę. Targety są ciężkie do zrobienia to jest prawda, ale z pozostałymi rzeczami to jest kpina. Mamy weterynarza, który specjalizuje się w małych zwierzakach i pomaga kiedy dzieje się coś złego na sklepie. Pracownicy jeżdżą, gdy istnieje taka potrzeba i leczą te zwierzęta na koszt firmy. Nie liczcie na cuda, kiedy wszyscy wokół mają wywalone na pracę. Jest dużo audytów, jest dużo obowiązków. Płaca jest mała, ale każdy o tym wie, kiedy zgłasza się na rozmowę o pracę. Szkoliłam się teraz na sklepie oddalonym ode mnie o 100 kilometrów i tam też i ekipa i kierownicy są super. Kierowniczka regionalna też jest fajna i pomocna. Nie ma żadnego mobbingu, nie ma niczego, o czym piszecie. Jeśli piszecie prawdę, to jest mi przykro, ale prawda jest taka, że Kakadu to fajna firma, która też daje możliwość awansu na przykład poprzez egzaminy. Nie są do końca merytoryczne, bo pytają z zakresu głupot, a nie wiedzy praktycznej, ale idzie zdać. Trafcie na dobrą ekipę, to będzie fajnie. Jak ktoś trafi na (usunięte przez administratora) to nie wina firmy. Do Kakadu też mam trochę żalu, ale ogólnie rzecz biorąc, to fajna praca! Jestem studentką i uwzględniają moje wszystkie prośby o dni wolne.

........

Fajna praca? Za najniższą krajową musisz pracować na kilku stanowiskach na raz, i tak Ci powiedzą że to jest źle, a to nie tak. Poczytaj co to jest (usunięte przez administratora)i podejrzewam, że po przeczytaniu kilku maili od regionalnych jacy to nie jesteśmy beznadziejni, bo nie ma wyniku jakiego oczekują to zmienisz zdanie.

Koleżanka

To bardzo ciekawą wiedzę dotyczącą zwierząt skoro piszesz, że macie weta od małych zwierząt ???? czyli koty i psy też są w sprzedaży kakadu? Od zwierząt jakie macie w sprzedaży to wet musi mieć specjalizację od zwierząt nieudomowionych geniuszu

@Koleżanka

Konkretnie specjalista jest od zwierząt egzotycznych, nieudomowionych. Geniusza mozesz sobie odpuścić, bo zwracam się tu do myślę 90% osób, które nie ogarniają w ogóle zoologii i wchodzą w sieć myśląc, że to praca typu przynieś, podaj, pozamiataj, a najlepiej usiądź. Czyżbyś należał(a) do takich osób?

@........

Jak na kilku stanowiskach na raz? Za takie samo wynagrodzenie, bo czytałem, że niestety jest tylko najniższa? Płacą za to chociaż jakiś dodatek albo "rekompensują" w inny sposób, np. dniem wolnym?

Wszystko tylko nie KAKADU!

Praca w KAKADU to najgorsze co może być. Przychodzisz do pracy, odwalasz robotę za innych, ale i tak wszystko źle. Wykonujesz swoje obowiązki ale to za mało, jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora). Weź tylko spróbuj odmówić wykonania czyiś obowiązków to będziesz (usunięte przez administratora)i będą ci kazać szorować fugi na kolanach szczoteczką do zębów "bo płytki są brudne "... Kierownik i zastępca to najlepiej by siedzieli tylko na telefonach i przy komputerze a resztę obowiązków na niższych stopniem. Kierownictwo sklepu jak się im postawisz to od razu ci przypominają kto jest wyższy w " hierarchii". Po 4 latach pracy w tym (usunięte przez administratora) zjechany psychicznie zostało mi tylko chodzenie do psychiatry. A te ich "awanse " i " premie " to pic na wodę. Już nie mówiąc o jedzeniu w socjalnym z trupami i chorymi zwierzętami. Praca w tej firmie to tylko (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)i jeszcze raz (usunięte przez administratora). Nie ważne gdzie byś pracował czy to w Warszawie czy na jakimś tam zadupiu Lubelszczyzny wszędzie to samo. Kierownictwo wyżej (usunięte przez administratora) niż(usunięte przez administratora) ma ! A i jeszcze jedno pójdź raz na 3 mc na L4 to będą pretensje, że non stop tylko na L4 jesteś. Plus jeszcze to, że kierownictwo za twoją robotę rzeczy którchy nie ma w twoich obowiązkach biorą na siebie i mają za to premię. Więc zapomnij, że ty jako sprzedawca dostaniesz jaką kolwiek premie, to kierownicy decydują kto i ile dostanie premii i zawsze kończy się to tak że premia jest dzielona tylko i wyłącznie między nimi. Kierownictwo na sklepach jest tak zachłanne, że jak jest konkurs na sprzedaż jakiejś marki to zapomnij że masz szansę mieć większą kasę bo to kierownictwo podczas dni konkursu będą stać na kasie żeby sobie nabić dodatkową kasę, w bonach to w bonach ale kasę. Więc jakie kolwiek premie czy inne dodatki dla zwykłych sprzedawców są nie realne.

Edward
@Wszystko tylko nie KAKADU!

Wybacz, ale kierownictwo zależy już od danego sklepu. Nie wszyscy są takimi osobnikami. Jeśli są tacy kierownicy, którzy tylko biorą sobie, a nie pracownikom, stoją na kasie, aby nabić jak najwięcej na swoje konto to można takie zachowanie zgłosić, albo po prostu porozmawiać. Tam gdzie pracuję nie ma o czymś takim mowy. Kierowniczka od razy zwraca uwagę, aby nie być chytrym i zachłannym. Każdy pilnuje swojego obrotu (np. podczas konkursu), a jak widzi, że ktoś próbuje cwaniakować to normalnie zwraca mu uwagę. Podczas rozdzielania nagród zawsze analizuje, a potem tłumaczy nam czemu ktoś dostał więcej, a ktoś mniej (np. różnica między sprzedażą między osobami o 1 tys.). Wszystko zależy od ekipy, która jest na sklepie i to ona tworzy środowisko w którym pracujesz. Nie będę tu mówić o górze, targetach, dostawach, wiedzy itp, bo to już oddzielny temat. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora;) Ale nie ukrywajmy nic- jest ciężko jeśli chodzi o „spełnianie wymagań”. Tym bardziej po ucięciu etatów…

Były Pracownik

Absolutnie nieprawda. Ten komentarz to chyba próba "damage control" przez jakiegoś kierownika. Praca w Kakadu to koszmar od początku do końca, a ten "weterynarz", to owych małych zwierząt się po prostu boi, a jego specjalizacją są psy i koty.

Xxx

Totalnie się z tym nie zgadzam, jeśli trafiłaś na dobry zespół a co więcej - dobre kierownictwo, to złapałaś tam pana boga za nogi. W większości i z mojego osobistego rocznego doświadczenia i z opowiadań kolegów pracujących tam po 5 lat, firma jak stała tak stoi w miejscu, płaca jak za taki nakład pracy jest nieproporcjonalnie śmieszna, nie powiem już o mobbingu ze strony kierownictwa, nawet tego regionalnego.

Nareszcie Wolny

Wszystkie negatywy są niestety prawdziwe. Nieważne, w której części kraju pracujesz. Śmiesznie niska płaca niewspółmierna do pracy jaką musisz włożyć. Bez pandemii jest to minimalna krajowa, w trakcie 3/4 etatu. Twój "awans" (stówka brutto...) zależy od śmiesznego testu, w którym jeśli popełnisz jeden błąd już go nie dostaniesz, następny możesz zdać dopiero po kilku miesiącach, a i tak nie dowiesz się nawet gdzie ten błąd popełniłeś. Za nadgodziny pieniędzy się nie doczekasz, możesz najwyżej odebrać godziny, ale wtedy kiedy kierownictwu pasuje. To nie jest przyjemna praca, to ciężka fizyczna harówka po 12h na nogach, przy rozładunku karm ważących po 15 kg albo kocich żwirków po 20 kg. Pamiętaj o brakach kadrowych zamiast 6 osób na sklepie masz o 2 mniej, a pracy tyle samo. Dostawy są codziennie w między czasie musisz rzucać wszystko i biec do klienta z pytaniem "Czy w czymś pomóc?", bo taki jest rozkaz. Jesteś zatrudniony na wolierze, to nieważne, będziesz dźwigać brudny żwirek po królikach, a później jeszcze wiadra z wodą, bo trzeba pomóc koledze z akwarystyki i tak za każdym razem. Zwierzaki to już w ogóle inna bajka. Musisz mieć twarde 4 litery, to nie miejsce dla miękkich. Zwierzęta chore, zbyt młode, zamówione w za dużej ilości i zabijające się z braku miejsca to norma, kiedy jest z jakimś bardzo źle są zabierane na zaplecze, żeby nie było problemów z klientami. Przy umierających zwierzętach spożywasz swój obiadek w przerwie. Klient nasz pan, który chce kupić zwierzę, mimo deklaracji złego traktowania, które podchodzi pod znęcanie się jest zawsze górą. Musisz sprzedać, dla nich to jest towar, nie możesz odmówić. Jeśli ty odmówisz, ktoś z twoich kolegów z pracy i tak sprzeda za ciebie. Nie ma co liczyć, że znajdziesz tam miłośników. Tam liczy się target i tylko target. Zazwyczaj mocno zawyżony, żeby nie dało rady go wyrobić, a później opieprz z góry za to, że nie został wyrobiony, no bo jak to regionalny nie dostanie pięknej premii za swój wyimaginowany target, który sam narzucił. Przyjazd kogoś z góry na sklep to komedia. Już 2 dni przed zaczyna się wielkie sprzątanie, które czasami wygląda jak układnie sklepu na nowo. Zaharujesz się jak wół tylko po to, żeby Pan ważny przeszedł najkrótszą możliwą drogą na zaplecze, posiedział tam 20 min, wyszedł i przyczepił się do nieistotnej pierdoły (bo wszystko aż się błyszczy, ale jemu nikt nie płaci za pochwały) i wyszedł również najkrótszą drogą. Kierownictwo w tym czasie rwie sobie włosy z głowy ze stresu. To już nawet nie jest smutne, tylko śmieszne. (usunięte przez administratora)to chleb powszedni, maile z obrazami i groźbami od regionalnych. Kierownictwo obiecujące góry złote tylko dlatego żebyś zapieprzał dla nich za trzech, kiedy tylko przejrzysz na oczy i zaczniesz robić to co powinieneś, a nie 10 rzeczy ponad to, zaczną się pogadanki, a jeśli to cię nie "zmotywuje" do robienia na swoim dziale plus dziale kolegów, którzy piją kawkę i plotkują, zgłaszania się do nadgodzin i innych form "zaangażowania w pracę" zacznie się jazda bez trzymanki. Zobaczycie ile może zrobić człowiek drugiemu człowiekowi za minimalną krajową. Twoi koledzy z pracy na tym samym stanowisku, którzy wydawali się spoko też będą mocno zaangażowani w robieniu ci koło (usunięte przez administratora)na polecenie przełożonych. Będziesz na tempo odwalał najcięższą tyrę dzień w dzień i będą cię traktowali jak śmiecia tak długo, aż się nie zwolnisz.

@Nareszcie Wolny

A jednak mimo wszystko są sklepy gdzie wyrabia się target, gdzie są nagrody za konkursy, gdzie pracownicy mają pozaliczanych już kilka testów na awans. Powód? Ludziom się chce i nikt na nikogo się nie ogląda tylko robi swoje a jeśli trzeba to pomoże koleżance/koledze. Jeżeli trafisz na sklep gdzie Twoi koledzy tylko jęczą i się obcyndalają lub ograniczają do podania jednego worka z półki klientowi to znaczy, że trzeba pracować za nieroba. Zapomnij wtedy o dobrej atmosferze i dodatkach do gołej pensji.

Rojal Kanjon
@Efendi

Jak się zatrudni nieodpowiedniego kierownika to do kogo mieć pretensje o atmosferę w pracy i brak jakiejkolwiek organizacji. To chyba kierownik buduje zespół.A kto wybiera kierownika , Państwo regionalni. Więc w pierwszej kolejności to może trzeba pomyśleć o tym czy co poniektórzy regionalni nie powinni wylecieć na zbity p..sk bo może to oni są nieodpowiednimi osobami i tym samym wybierają pochopnie ludzi na takie stanowisko. Ciesz się, że pracujesz w dobrej atmosferze, bo nigdy nie wiadomo ile to będzie trwało. Jak to się mówi po gorszym Panie jeszcze lepszy nastanie. Święta prawda ????

RUDA
@Efendi

Wyszystkie Twoje odpowiedzi pod negatywnymi komentarzami innych osób, dziwnym trafem są pozytywne i bronią firmy Kakadu. Czyżby biuro się nudziło? P.S. Jak Ci mój język polski nie odpowiada trudno. Firmie kakadu widać nie przeszkadzało. Oni nie mają wygórowanych preferencji. Wystarczy, że człowiek zgodzi się pracować za najniższą krajową.

@RUDA

Hmm, nie jestem z biura. Jestem sprzedawcą. Ze zdanymi egzaminami, z premiami, z nagrodami. Ale fakt, język polski trzeba znać jeżeli masz zamiar komunikować się z ludźmi. To nie jest przytyk do Ciebie ale zobacz na wypowiedzi userów. Można odnieść wrażenie, że wielu urodziło się jako kierownicy i tylko dziwne zrządzenie losu sprawiło, że siedzą w sieciówce i to na samym dole. Podpowiedź: nie ma przypadków a tylko wypadkowa umiejętności, doświadczenia, błyskotliwości i w dużym stopniu tego jak spędziliśmy lata edukacji. Biura/kancelarie/stanowiska kierownicze czekają na osoby którym wadzi ortografia i iterpunkcja. Przecież do ogromu wpisów potrzeba bardziej kryptologa niż słownika bo tekst ogólnie nabiera niezrozumiałej treści. Czy taka osoba może być partnerem w rozmowie z klientem, kontrahentem czy nadawać się do papierologii? Druga rzecz to wypowiedź jednej z osób, że to kierownik buduje zespół. Zespół to kolektyw. Nowi nabierają nawyków od starych. Jeżeli widzisz, że coś jest nie tak to reagujesz, przyuczasz, korygujesz albo zapomnij o czymś więcej niż goła podstawa. Właściwie to chyba obie du... są do wymiany. Sprzedawca też nie jest od polemiki z kierownikiem tylko od wykonywania poleceń. Myślisz, że masz większe kometencje to złóż CV na kierownika i układaj sklep na najlepszy jaki tylko może być. Tylko tu wracamy do punktu wyjścia czyli co robisz w takim razie w sieciówce, na samym dole i za gołą podstawę. Reasumując: odrobina pokory i samokrytyki nie zaszkodzi. Ale lepiej narzekać jak to źle a jeszcze lepiej dodać "bo ja to bym".

RUDA
@Efendi

Tak się składa, że jak odeszłam z Kakadu, to znalazłam lepszą pracę w branży zoologicznej. Pełnie funkcję kierownicze. Cała firma rozwija wyśmienicie, nic gorzej z powodu pandemii.Zarabiam dużo więcej, niż po 9latach pracy experta zoologicznego( zdałam wszystkie egzaminy, jakie zostaly wymyślone:p)Funkcje kierownicze, które zostały mi zaproponowane w Kakadu, odrzuciłam. Tylko mobbing, zastraszania. Dziękuję bardzo. Odeszłam. Ludzie z którymi pracowałam na samym sklepie, super! Do dziś mamy kontakt. Tak samo kierownictwo. Inna historia to regionalni, całe biuro i zarząd. Masakra. 90% wypowiedzi tutaj jest negatywnych. O czymś to świadczy.

fredka
@RUDA

...Miałam właśnie aplikować na Z-cę kierownika sklepu Ale teraz sama już nie wiem :(( Może napiszesz coś więcej ???

Lalala
@fredka

FredkA, wszystko masz napisane. Nie polecamy

@fredka

Tutaj nie ma co pisać więcej, wszystko jest już wypisane. Moje doświadczenie opiera się też o inne punkty, nie tylko mój macierzysty. Jak wgłębimy się w lekturę tego forum widać wyraźnie, że sytuacja jest niezmienna od lat. Jeśli nie o towarzystwo (z który będziesz zamknięta przez 12h) Ci chodzi, ale idziesz tam z nastawieniem "No trudno, ale chociaż zwierzaki fajne" to tym bardziej nie idź, bo naoglądasz się tylko ich cierpienia.

fado
@Nareszcie Wolny

Wszystko prawda. Szczera prawda. Dodam tylko, że 12h to optymistyczny czas pracy. Firma nie uwzględnia czasu na przygotowanie i czasu na zamknięcie. Zwierzęta są karmione poza "godzinami pracy", systemy informatyczne ciągle się psują i nie jest możliwe "zamknąć dzień, nakarmić zwierzęta i wyjść 15 min po 'czasie pracy'". Bywa, że trwać to może nawet 60 minut. Wyposażenie do "obsługi sklepu z 'kamienia łupanego'". Czas wymienić tzw. manegment (od regionalnych w górę). Firma nie ma szacunku do pracowników 'pierwszej linii'. Przykro stwierdzić, ale działanie ich jest bez godności i szacunku. Rotacja pracownicza i reklama pantoflowa - polecam te pojęcia jeżeli "pracodawca" czyta opinie o sobie ( moje środowisko już nie kupuje ); a proste podaj dalej może zmusi do myślenia. Trudno jednak będzie zmienić wypracowaną opinię. Jeżeli nie masz wyjścia i musisz podjąć pracę - zachowaj dystans i nie daj się psychomanipulacji. Pamiętaj tylko, że inni cię ostrzegali. TO BARDZO ZŁA FIRMA ZLECAJĄCA PRACE (*prace dajesz ty, firma powinna ci stworzyć warunki do jej wykonania - co czyni bardzo źle).

Dorota
@Nareszcie Wolny

Powiedz mi, czy pracując w Kakadu spotkałeś się z jakimś awansem, podwyżką dla któregoś z współpracowników? Wiem, że napisałeś wcześniej, że mało płacą, ale może chociaż doceniają dobrych pracowników.

Dorota
@fado

Hej, czy masz jakieś informacje na temat przełożonych, regionalnych Kakadu w Krakowie? Szukają obecnie Kasjera/Sprzedawcy, jak często wizytują sklepy?

@Dorota

Nie, były tylko obietnice i manipulacja na zasadzie "Już niedługo zostaniesz zastępcą/ kierownikiem", bo w sklepie x będzie odchodził pracownik, a ty się nadajesz. Oczywiście nigdy do tego nie doszło, a te rzekomo mające odejść osoby pracują tam do dzisiaj. Podwyżki miałem ze względu na zdane testy, jak to działa opisałem wyżej.

@Nareszcie Wolny

Nie do końca zgodzam się z tym, że pracownicy wszyscy mają gdzieś zwierzęta, ale faktycznie trafiają się tacy, którzy dla targetu gotowi oddać wszystkie zwierzaki na rzeź, bo ładny paragon

@Efendi

Po pierwsze nawet z tymi nagrodami kasa jest żenująca, po drugie, są sklepy, które mają dobre lokalizacje i faktycznie robią targety, ale nie jest to kwestia pracowników

@Efendi

Marketing Kakadu napisał: " Sprzedawca też nie jest od polemiki z kierownikiem tylko od wykonywania poleceń" W cywilizowanej firmie sprzedawca i kierownik współpracują, a nie tylko wykonują polecenia, jak w Rosji.

@Dorota

Nie doceniają dobrych pracowników, ale faktycznie postanowili bazować na młodych ludziach chcących sobie wpisać do CV funkcję kierowniczą i takową czasem oferuję, za stawkę niewiele wyższą niż sprzedawcy.

@byly

Dziecinada. Krótko i na temat: Z definicji kierownik jest od zarządzania bo za to bierze pieniądze mając w papierach "kierownika" a sprzedawca... to tylko sprzedawca i też bierze pieniądze tylko za pracę zlecaną mu przez kierownika. Nie ma równorzędności tych stanowisk. Salowa też nie kroi pacjenta tylko wynosi "kaczki" i etc. Ktoś komuś podlega i nie jest od dyskusji tylko od słuchania i wykonywania poleceń bo tak już jest, że mamy zależność względem przełożonych czy Ci się to podoba czy nie, tu czy w innej sieciówce. Odpowiada? Ok. Nie odpowiada... to chyba też sprawa prosta.

@byly

A wiesz jaka jest różnica w płacy między najniższą podstawą a pensją z nagrodą i jeszcze przy zdanych egzaminach? Podpowiem, że dosyć duża a jeśli masz dodatek funkcyjny to nawet bardzo. Nie zrobisz też targetu z osobą która ogranicza się do podania worka z półki choćbyś pracował w samym GalMoku. Ogólnie widać "tumiwisizm" i "niewinnizm" najczęściej po najbardziej narzekających obcyndalaczach w pracy.

byłypracownik78
@Nareszcie Wolny

totalnie zgadzam się z tym co jest tu napisane lepiej bym tego nie ujął :>

@Efendi

fascynuje mnie ten test o którym piszecie. o co w takim teście pytają ? jakaś wiedza na temat zwierząt, czy ich karmienia? No pytam, bo ciężko sobie wyobrazić...

@Marta

To śmieszna sprawa. Dwa pierwsze są banalne. Po okresie próbnym już powinnaś umieć obsłużyć przy kasie, wiedzieć ile forsy jest w szufladzie na otwarcie dnia i jak zrobić raport. To jest połowa zaliczonego testu. Reszte znajdziesz w cienkich broszurach firmowych. To są absolutne podstawy i nie trzeba wnikać głęboko i wkuwać tylko chcieć przeczytać. To są banały na poziomie ile żyje chomik a królik to gryzoń czy zajęczak, czy nierozłączek może być 3 albo czy akwarium z szybą wypukłą to proste czy profilowane. Banały bez wnikania w szczegóły. 3 i 4 poziom są dużo trudniejsze ale też do zdania. Możesz oczywiście nie zdać i OK ale poniżej 90% to jest już sztuka. Chyba, że się nie chciało.

Teresa
@Efendi

dzieki wielkie za wyjasnienie ! rzeczywiscie nie sa to trudne rzeczy ... ciekawe jak duzo osob nie zdaje tego testu ? ;)

@Teresa

Ot, paradoks bo bardzo dużo. Większość oblanych po 3 miesiącach pracy uważa, że wie na tyle dużo, że wystarczy jak skoroszyt pojawi się w ręku na chwilę "przed". I jest zdziwko bo skąd mam wiedzieć co to jest np. kabel grzewczy? Ja tylko dolewam wodę chomikowi no i messenger tak wołał.

@Efendi

Tylko, że w przeciętnym szanującym się sklepie zoologicznym zarabia się 3500zł na cały etat i wtedy do tej pensji są ewentualnie dodatki, a nie pensje głodową gdzie nikt z tego nawet mieszkania nie wynajmie, rachunków nie opłaci i się nie naje :) I to jeszcze za taką wiedzę jaką się dysponuję, bo to nie praca z towarem spożywczym gdzie tylko przebijasz towar i dokładasz, a idzie tam 2x tyle zarobić co w kakadu

Efendi

To prawda. Pensje powinny być większe bo robisz wszystko na raz a często za trzy osoby i upychasz absurdalne dostawy po kątach w których się już nie mieszczą licząc, że nie przegapiłeś tajemniczego klienta. Ja mówię tylko o różnicy między gołą podstawą a pensją osoby która ma wszystkie dodatki łącznie z funkcyjnym choć mam wrażenie, że nie zawsze widzę tę różnicę dziesiątego tak dużą jak by wypadało :) i o tym, że sam cudów nie zrobisz bez wsparcia na sklepie. A z tym coraz trudniej bo ktoś olewa (a z drugiej strony jak pisałem czy taka osoba powinna dostawać więcej?), ktoś inny się nie nadaje, a ktoś już nie ma siły. Dlatego jest rotacja a częściej wakaty. Ale dużo też zależy od ciebie, jak wychowasz nowych i czy pozwolisz sobie na pracę za nich. Jeśli tak to nie licz na targety.

Stefan
@Efendi

A jakie są te targety żeby zrobić premie? Wysoko ustawione? Da radę dostać dodatkową kasę co miesiąc? Pytam bo chciałem się przyjąć i chce wiedzieć co mnie czeka.

Wolna
@Nareszcie Wolny

W zupełności się zgadzam... Ogolnie nie polecam tam pracy. W ogłoszeniu widnieje "możliwość awansu" ciekawe jakiego... Jak nie wyrobisz targetu nie masz premii. Za niezdany egzamin mogą cie (usunięte przez administratora) w pracy, wpisuja ci więcej wykorzystanego urlopu niż wykorzystałeś/łaś... Niektórzy pracownicy wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) maja.. Kierownicy nie maja zamiaru dotykać sie w ogóle do zwierząt bo albo ich sie boja albo władza za szybko uderzyła do łba i nagle maja dwie lewe rece do wszystkiego i liczy sie tylko komputer i krzeslo za kasa. Pracownicy obgaduja się nawzajem zamiast jako zespół trzymac sie razem, mam nadzieje ze niedługo nikt nie bedzie chciał pracować w tej pseudo firmie. Szczególnie ze co miesiąc coraz mniejsza wypłata przychodziła :). A najwieksze jaja były z tego ze musisz podać 3 miesiące w przód kiedy i ile chcesz wolnego i z jakiego powodu to wolne bo grafiki są ukladane na 3 miesiące... A wiec jak wypadnie ci jakiś lekarz albo cos innego to juz po ptakach bo masz grafik ułożony

@Dorota

Ja dostałem bo zostałem doceniony i zrobili mnie opiekunem akwarystyki po to, żebym zarabiał więcej. Da się tylko traf na normalnego kierownika.

Evelina
@Efendi

dla niektórych smutne, ale prawdziwe. Zgadzam się z tą opinią.

Justyna

To ile teraz zarabiasz? A w kwestii tego, co napisałeś, że od kierownika zależy, to jak to jest, kierownik każdy ustala inną stawkę czy o co chodzi? Nie ma ustalonej żadnej pensji dla wszystkich, w zależności od stanowiska? Ciekawa jestem po przeczytaniu tego komentarza Twojego.

Kasia ⁰
@Nareszcie Wolny

Pięknie powiedziane (usunięte przez administratora) robota tylko chcą ludzi wykorzystywać straszna pensja absolutnie odradzam

Papuga

Dokładnie w punkt

Xxz
@Nareszcie Wolny

Totalnie beznadziejne i nieludzkie warunki pracy

CorazGorzej

Powiem tak , siedzę w tej firmie już trochę czasu i mogę powiedzieć tyle. Zmiany które zapowiadali po tylu latach wcale nie satysfakcjonują pracowników, świeżak będzie zadowolony ale weterani czują się obrażeni obecnymi warunkami. Podstawa to fakt więcej niż najniższa krajowa ale dodatki są śmiesznie małe w porównaniu z wymaganiami. Jedynym faktycznym benefitem z pracy w tej firmie obecnie jest rabat pracowniczy, 20% na marki zewnętrzne i 50% na marki własne. Co do regionalnych to nie ma obecnie sensownego regionalnego, zatrudniani z zewnątrz często nie mający pojęcia jak działa ta branża, jedyne co umieją robić to czepiać się o wszystko a nawet nie pomogą z niczym, bo jak skoro nie wiedzą nawet co ich sklepy mają na półkach, tylko stwierdzą że trzeba sobie samemu poradzić. Plany miesięczne dalej są trudne do wykonania więc jak uda się 2 razy w roku dostać premię to brawo, ale teraz to i tak bez znaczenia bo zrobienie lub nie planu to różnica 100zł brutto, zero analizy rynku i porównań r/r, widzą tylko liczby i za każdym razem mają być wyższe. Co do kierowników to zależy gdzie się trafi są sklepy gdzie dogadasz się bez problemu i pójdą ci na rękę ale niestety jest też dużo takich gdzie nie obchodzi ich twoje życie i nie będą słuchać. Ogólnie można by tak pisać godzinami na temat zalet i wad pracy w kakadu ale niestety te gorsze wygrywają. A jeżeli ktoś planuję karierę kierowniczą to przed podjęciem pracy zalecam znalezienia dobrego psychologa i regularne wizyty, bo idzie sobie włosy przy nich powyrywać.

Sylwek
@CorazGorzej

Żaden regionalny nie jest osobą, która wcześniej pracowała tu od stanowiska sprzedawcy? Czy zatknąłeś się kiedyś z wewnętrzną rekrutacją w firmie, na jakieś kierownicze stanowisko? No i co z nadgodzinami? Ile za nie płacą, jeśli zdarza się zostać dłużej w pracy? Niedawno pisał ktoś o pracy po 11-12 godzin.

CorazGorzej
@Sylwek

W tej chwili może 2 regionalnych jest po pracy w sklepach kakadu inni to rekrutacje zewnętrzne. Wewnętrzne rekrutację były Ale na jakieś dziwne stanowiska które mało kogo interesowały za takie same stawki z większą ilością obowiązków lub polegające na ciągłym jedzeniu po kraju, wciąż ta sama stawka. Stanowiska kierownicze obecnie rozdawane są osobą z zewnątrz i rzadko zdążą się awans wewnętrzny, trzeba mieć długo staż albo dobrze wejść komuś w pewne miejsce. Nadgodziny = stawka standardowa jeśli w ogóle regionalni wyrażą zgodę co się rzadko zdążą, w większości przypadku nadgodziny trzeba oddać pracownikowi bo firma nie będzie płacić. Praca po 11-12 to norma, większość pracowników jest z tego zadowolona bo co prawda dłużej się siedzi Ale jest więcej wolnego w miesiącu zamiast łazić 5 dni po 8 to pracuje się około 15 dni w miesiącu po 11 lub 13h. Jednak jak wspominałem wcześniej jeśli ktoś chce inne godziny to kwestia do gadania z kiero sklepu jeśli akurat trafi się normalnego.

1,5 roku masakry

Ludzie za żadne skarby nie zatrudnianie się w tej firmie.... Najniższa krajowa, ciągle wymagania. Sprzedawca zostawiony na sklepie ponad 300m2 na 12 godzin sam, gdzie musi ogarnąć ryby, gryzonie, ptaki, rozłożyć dostawę i obsłużyć klientów.Pani regionalna ciągle niezadowolona, nigdy nie można na nią liczyć, wieczny foch i pretensja, wytykanie na głos przy klientach że kurz na półce i że brudas jesteś , audyty, tajemniczy klient i jeszcze na zwiady swoich informatorów puszczają. Jak się nie ukłonisz Pani w pas to rozmowa dyscyplinująca i ciągle straszenie że Czesi przyjadą i nas pozwalają. Dramat, Jak jest jakaś promocja ...gazetka itp, to większego chaosu nie widziałam. Mail goni maila, jeden pisze żeby zrobić tak, a drugi że tamten co pierwszy napisał to już nie aktualne i trzeba inaczej, później jeszcze tak kilka razy. Pracy na co najmniej 4 osoby musi wykonywać jedna. Nie ma sprzętu, nawet skanerów nie mają. Trzeba sobie telefonem zdjęcia robić żeby cenę produktu wydrukować. Żałuję że tak długo mi się zeszło pisanie wypowiedzenia. Ale ciągle coś obiecywali i nigdy obietnice nie doszły do skutku. Podsumowując....sklep dla klienta a nie dla pracownika.

Natsu
@1,5 roku masakry

Sklep jest dla Klient, a nie dla Pracownika :) Kakadu to sieć, podobnie jak sklepy z grupy LPP itd., jeżeli ktoś ma oczekiwania, że będzie tam odpoczywał, to nie ma co sobie głowy zawracać tą pracą. Jak w każdej sieciówce, trzeba pracować i wyrabiać założone cele (po to się prowadzi biznes). Plusem jest obecność zwierząt i często miłych ludzi, których łączy wspólna pasja - zoologia.

tajemnicza:)
@Natsu

Pracownik też ma prawo czuć się dobrze w swojej pracy, a tu Ci nawet tego nie zagwarantują i możesz o tym zapomnieć pomimo twoich starań. Szary "doradca klienta" za najniższą krajową, a wiedzę musi mieć taką samą jak kierownik. Ta firma niżej upaść już nie może....

Xxx
@Natsu

Ta firma zabija w ludziach pasję, a obecność zwierząt nie jest absolutnie plusem (przynajmniej nie dla nich).

Sprzedawca

Śmieszkowanie, że nie można pracować w każdą sobotę, bo nie będzie się miało czasu na życie prywatne. Brak możliwości zadania pytania o to czy w zespole gdzie kierownikiem jest mężczyzna, a pracownice to kobiety nie będzie dochodziło do mobbingu.

1) Kolega wynoszac (usunięte przez administratora) kradnie duza czesc asortymentu. Czy doniesiesz na noego czy nie? 2) Bardzo manipulacyjne pytanie o oczekiwania finansowe w okresie próbnym- po już nikt nie pyta...

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Katy

Marzy mi się praca ze zwierzakami, szukałam trochę oferty i udało mi się tutaj ostatnio znaleźć na sprzedawcę, polecacie? Chciałabym wiedzieć, co dokładnie wchodzi w zakres tej opieki nad zwierzętami. Może ktoś mi przybliżyć? :) Dziękuje.

@Katy

Akurat w kakadu praca ze zwierzętami jest najmniej związana. Rano szybkie karmienie, podanie leków zwierzakom chorym i trzeba rozkładać dostawy, obsługiwać klientów. To są główne obowiązki sprzedawcy w tej sieci. Raz w tygodniu jest sprzątanie wolier. Kiedyś zwrócono mi uwagę, że za długo sprzątam klatki, bo jest dużo klientów na sklepie.. także ja z całego serca nie polecam ;)

Na olx dostępnych jest wiele ogłoszeń o pracę. Interesuje mnie praca sprzedawcy. Ile wynosi zagwarantowana podstawa? Tak jak pisaliście wcześniej minimalna krajowa? W ogłoszeniu podane są również premie, jaka jest wielkość takich premii i za co są przyznawane? Faktycznie czas pracy można nazwać elastycznym?

x

Wynagrodzenie to najniższa krajowa, a premie są tylko i wyłącznie za wyrobienie w 100% planu przez cały miesiąc. Znając osobę, która pracuje w jednym ze sklepów ponad lata taka premia trafiła jej się tylko raz.

@x

Od 1/08 zmienia się całkowicie wynagrodzenie. Podstawa to nie będzie już najniższa krajowa + sporo dodatków, które składają się na dobrą premię (o dziwo target jest odpowiedzialny za najmniejszą jej część). Zmiany na plus.

Pracownic
@Michał

Haha dobre. Sporo dodatków? Chyba dla zarządu. Bo szary pracownik premii nie zobaczy.

Nike
@Pracownic

Zmienili właśnie zasady wynagradzania: Wszyscy poza kadrą kierowniczą funkcjonują jako Doradca z pensją 4000zł brutto+ 700 zł brutto premii ( 3 składowa)- zlikwidowali egzaminy. Weźcie tylko jedno pod uwagę od stycznia 2024 roku płaca minimalna planowana to ok 4300 zł :D Jak w filmie " Powrót do przeszłości" ?. Ci co tam jeszcze pracują szykują się kolejne cięcia etatów :) i radzę robić oszczędności bo kolejny rok bez perspektyw :)

@Nike

Ta samą pensja dla nowych pracowników i ta sama dla ludzi którzy pracują w tej firmie po kilka lat, paranoja. Ci którzy mieli większą pensje niż teraz co proponują, muszą im zabrać. Ta firma już dawno powinna być zamknięta. Po 2,3 osoby na zmianie, gdzie za moich czasów przewidziane było na sklep 10 etatów.

@........

U nas była redukcja etatu, bo targetu nie wyrabialiśmy. Teraz na tak duży sklep są tylko dwie osoby na zmianie, a i trafia się że i jedna.

Nickt
@Nike

Ha, miałem zdane wszystkie egzaminy i dodatek f, chcesz powiedzieć, że gdybym dzisiaj pracował w K to żółtodziób wyrwany prosto z ulicy by miał tyle co ja???

Były pracownik M

Spędzony czas w tej firmie to istny koszmar. Firma prowadzona jak w latach 90 zero poszanowania człowieka pracownika. Ciągle cięcia etatów 12h jedna osoba na zmianę cała masa zadań do wykonania a potem pretensje o spółki. Nie wypłacają nadgodzin nawet jak jest okres rozliczeniowy robią tak żeby było że pracownik odebrał sobie dni wolne co jest totalna bzdura. Sądziłem że po zmianie zarządu coś zmieni się na lepsze no ale niestety jak może być coś lepiej jak się ma takich regionalnych jak Pani K.W. Na jednej wizycie mówi co jest do poprawy na kolejnej ma pretensje kto kazał to robić zerowy podejście do człowieka uważa że jest kierownikiem regionalnym to można wszystko powiedzieć. Pomoc w problemach kadrowych ogranicza się do pogadanki jak to grafik jest źle ułożony gdzie na 4etaty 2osoby są na l4 oczywiście załoga sama musi sobie poradzić. Targety takie że nie da się tego wyrobić o premiach można pomarzyć. Bardzo się cieszę że uwolniłem się od tej firmy

Marlenka

Młodszy analityk finansowy (kiedyś była oferta, może kojarzycie?) jakie musi mieć doświadczenie, żeby się dostać do pracy w firmie? O ile w ogóle jest wymagane na taką juniorską pozycje, proszę o kontakt.

Xyz

ubezpieczenie.

Łubudubu

Za wyrobiony target miesięczny jest premia. Jest jeszcze opcja zdawania egzaminów. Każdy zdany egzamin to dodatkowe 100zl brutto do każdej wypłaty. Takich egzaminów jak się nie mylę jest 5. Przed pandemią były średnio co 2,3 miesiące aczkolwiek teraz jest to wstrzymane.

natalia
@Łubudubu

Egzaminy? w pracy? serio :D czy w tym kakadu dobrze się czują?

Rose
@natalia

Chyba lepiej, żeby były egzaminy i możliwość dostania kasy za free, niż siedzenie w jednym miejscu, z jedną wypłatą… Wy ludzie naprawdę jesteście niewdzięczni;)

Kandynat
@Rose

Chyba się dostaje za ciężką pracę a nie za free. Pierwsze słyszę żeby był egzaminy w sklepach

Iwona
@Rose

A z czego są te egzaminy? Jakaś wiedzą produktowa czy zupełnie coś innego? Każdy bierze w tym udział czy jest to dobrowolne?

@Kandynat

Po okresie próbnym jest egzamin sam pracowałem to wiem jak nie zaliczysz masz nie przedłużona umowę

A

W sumie egzaminy są cztery. Każdy daje iluzoryczny awans i symboliczną podwyżkę. Oprócz tego, że musisz znać obsługę kasy, systemu kasowego i zasad to jest także wiedza ogólna produktowa i z wiedzy o żywym - pies i kot, gryzoń, terrarystyka, akwarystyka, ptaki. Pierwszy i drugi egzamin są łatwe. Pytania bardzo ogólne w formie testu. Dwa kolejne są dużo trudniejsze ale do zdania. Wiedza jest w cienkich skoroszytach dostępnych dla pracowników w sklepie. Musisz to tylko chcieć przeczytać i zapamiętać. Trudne to nie jest bo nie ma tego jakoś mega dużo a jeżeli lubisz tematy zoologiczne to łatwo skojarzysz co do czego i jak. Trwa polemika nad fachowością tych skoroszytów ale wymagane odpowiedzi do testu tam znajdziesz.

@A

Ja tam lubię psy i koty najbardziej, więc coś tam o nich wiem. Jaki jest cel tych egzaminów, chodzi o to, by pracownicy mieli wiedzę o zwierzętach? A jeśli chodzi o sprawy bardziej związane z warunkami zatrudnienia, to na jakiej umowie się tu pracuje i ile może wynieść podstawa oraz premia? Prawidłowo tu wcześniej pisano, że za sukces na egzaminie jest + 100 zł (brutto/netto?), a za niezdanie - nie przedłużenie umowy?

Nickt
@Marek

Chodzi o to, że jak np klient będzie gotów wyłożyć czterocyfrową kwotę na wyprawkę terrarystyczną to żebyś wiedział - co to za gad, czy jest z CITESem i potrafił ten dokument wydać, jaka płeć, co je, ile żyje, ile rośnie, jakie terrarium, jakie żarówki (białe, czerwone, uvb), jaka moc, jakie klosze, jaka temperatura, jaka wilgotność, jakie podłoże, jakie akcesoria, co jest bezpieczne a co zagraża i potrafił taką wyprawkę złożyć. Każda z tych rzeczy nie jest bez znaczenia. Premia brutto.

życzliwy
@Nickt

Wiem, że kier w ramach procedur zleci to każdemu sprzedawcy - bez straty dla firmy (tzw. premia) i w ramach obowiązków służbowych, a sam wyjaśni delikwenta procedurami - jakby się buntował i to że premii nie zobaczy to dodatkowo może dostać nagane za złe wykonanie polecenia służbowego. Pozdro

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

Bez urazy ale uśmiechnąłem się, jak to przeczytałem. Brzmi to po prostu tak poważnie, że trzeba by być chyba martwym, by się choćby lekko nie uśmiechnąć. Ale do rzeczy. Widziałem, że szukają właśnie asystenta ds. archiwizacji dokumentów, do pracy tymczasowej. Jakiś miesiąc / półtorej. Na zlecenie i za 25 zł brutto / godz. Na co Twoim zdaniem zwracać uwagę w firmie, gdybym zdecydował się u nich robić i czego można się nauczyć? A jak to dla Ciebie nie problem, to możesz wyjaśnić motywy, jakie Tobą kierowały, gdy wyraziłeś tak dramatyczną opinię i co się działo, że już tam nie robisz?

Jedyną zaletą pracy w tej firmie to umowa o pracę. Tyle z zalet. Nierealne targety do wyrobienia, częste maile od regionalnej z narzekaniem na niskie wyniki. Mówią Ci jakie produkty masz polecać, nie ważne że są np kiepskie. Niskie obroty na sklepie? No to redukcja etatu a ceny z kosmosu, nawet 100% drożej niż te same produkty w innych sklepach. Wchodzi klient do sklepu? Musisz za nim latać i pytać czy w czymś pomóc. Niejednokrotnie widziałem irytacje ludzi, człowiek chce się rozejrzeć to nie....od razu atak i polecanie produktów promocyjnych bo tak Ci kazali. Podwyżka? Tak 100zł brutto jak zdasz egzamin w którym połowa pytan to jest jakiś dramat. Za minimalną krajową musisz być akwarystą, terrarystą, specjalistą od gryzoni, psów, kotów, magazynierem, księgową, sprzątaczką.

Wiola

Najgorsza obsługa, opryskliwe nieprzyjemne wulgarne tak obsługują panie na Targówku. A o obecnosci kierownika sklepu czy zmiany można pomarzyć ... masakra To juz nie jest miły pozytywny sklep i każdemu nie polecam robić tam zakupów.

Morra

Redukcja etatów przy dokładaniu coraz to nowszych obowiązków, paskudna regionalna z którą nie da się rozmawiać, śmieszne pieniądze i jeszcze proszenie się o podwyżkę 80zł na rękę jakimiś egzaminami, wieczne opierdziele za rzeczy, których nie da się zrobić w dwie osoby na zmianie. Mogłabym wymieniać tak długo, uciekliśmy stamtąd całym zespołem, razem z kierownictwem sklepu, to już chyba mówi wszystko.

Justyna

Co prawda nie mam jakoś mega dużo doświadczenia, ale chciałabym się uczyć ciągle i zdobywać kompetencje. W związku z tym mam pytanie o ofertę pracy na pozycję Młodszy Analityk Finansowy, którą kiedyś zamieścili. Jest szansa na awans na Analityka Finansowego?

Barbara

Hej znalazłam ofertę do działu kadr i płac i chciałabym dopytać czy ktoś wie jakie są widełki płacowe? W ogłoszeniu nie podali a fajnie byłoby wiedzieć ile płacą żeby nie tracić czasu na rekrutacje gdyby miało to być za mało.

Wypowiedzenie

Gdzie można złożyć wypowiedzenie jeśli kierownik jest na urlopie?

U kierownika regionalnego.

Wypowiedzenie
@........

Aha, a gdy mój kierownik wróci to mogę mu dać wypowiedzenie? Czy koniecznie regionalny musi podpisać

@Wypowiedzenie

Jeżeli masz zastępcę to on też za zgodą regionalnego może to podpisać, jeżeli nie to wystarczy podpis regionalnego.

Agata
@Wypowiedzenie

A jaki okres wypowiedzenia tu jest? Czy każdy ma różnie?

Qq
@........

Wypowiedzenie można równie dobrze wysłać mailem do kadr i przyjmą ;)

...
@Qq

Na wypowiedzeniu musi być podpis kierownika sklepu

Qq
@...

Nie. Można złożyć u przełożonego lub bezposrednio u pracodawcy. Na upartego można je wysłać też poczta lub przekazać slownie przy swiadku. Proszę się douczyc zamiast siać ferment. Ale to kakadu więc nie ma się co dziwic

...
@Qq

Ty piszesz jak powinno być. W praktyce dajesz kierownikowi lub zastępcy i on z podpisem wysyła to do kadr. Takie jest pojęcie drogi służbowej. Jak chcesz możesz składać bezpośrednio a na ustność i świadków liczą naiwni. Przy zachowaniu terminu kierownik nie ma nic do gadania i powinien to przyjąć. Na porozumienie stron musi być zgoda regionalnego. No spiesz się bo czas z zachowaniem terminu wypowiedzenia startuje dopiero od początku nowego miesiąca a nie z chwilą złożenia papieru.

@Qq

Wbij sobie do głowy, że jeżeli czegoś nie ma na papierze to znaczy, że nie istnieje

Paulina

Z tego co tu czytam to kiepsko oceniacie pracę w firmie, ciekawa jestem czy działu HR też to dotyczy? Jaka jest tam atmosfera? I ile Specjalista Ds. Kadr I Płac może zarobić? Pytam bo szukam pracy w branży HR i się rozglądam

Żółwik

Z opinii tutaj wynika, że na kazdym sklepie jest taki sam poziom traktowania pracownikow jak i zwierząt. Niestety jest tak i na sklepach w Łodzi.(usunięte przez administratora) Pseudo akawarysci którzy sprzedaja chore ryby, lub duzo ryb do malych zbiornikow bo przeciez trzeba z klienta jak najwiecej zedrzeć. Zaplecze wypełnione chorymi zwierzetami niektore w stanie agonalnym. Weterynarz chyba z przymusu bez wiedzy. Kierownictwo udaje ze sie na czyms zna a nie potrafi odroznic kości od wylinki. (usunięte przez administratora)i wykorzystywanie na kazdym kroku. Prace wykonuje sie za kilka osob bo brakuje ludzi a jak sa ludzie to sa zwalniani z glupich powodow bo nie pasuja kierownictwu. Brak jakiej kolwiek organizacji pracy. Wydzwanianie w dni wolne czy mozna sie pojawic na kilka godzin pomoc za co nie zobaczy sie nawet grosza. Dodatkowe dni pracy w dni wolne wyciagane jako urlop na rządanie. Jesli juz chce sie tam pracowac to lepiej od razu zaczac prace z psychoterapeutą bo tak czy siak po jakims czasie psychika siada. Od czasu do czasu sprawdzam nowe opinie na temat sklepu na ktorym pracowałem i jestem w szoku do czego oni doprowadzają. Regionalny dzwoniacy z pretensjami o niska sprzedaż to norma nawet jesli target to 8 tys a ludzi na 11h pracy weszlo raptem 300. Emaile z mobbingiem , mieszanie z blotem kazdego pracownika jak sie da. Tajemniczy klient oceniajacy fryzure kobiet na sklepie co jest fenomenem dla mnie. Premie za sprzedaż jakis firm ? Moze zobaczy sie z tego 50 zl w bonie, bo reszta wpada do kierownika i zastepcy kieszeni. Kierownictwo non stop moze byc na zwolnieniu i jest dobrze, ale bron boże ty zachorujesz i wezmiesz l4 na tydzien w ciagu 3-4 mc to juz sa komentarze ze trzeba wymienic kadre bo za czesto choruja. Ale zastepca kierownika ktory 1 tydzien jest a drugi go nie ma jest w 100% w porzadku. Najlepiej w chorobie przychodzic do pracy bo nawet zamiana dni z innym pracownikiem rowna sie 1 dniem z urlopu mniej. Wypisywanie w srodku nocy by na drugi dzien po 4 dniowym maratonie przyjsc bo kierwnicto ma banalny problem dlaczego nie moze sie zjawic w pracy. Spoznisz sie 10 min ? Ogromny problem ale jesli zastepca przychodzi po 3 h spoznienia jest ok. Czepianie sie ze czlowiek na przerwie wyjdzie na papierosa. Sciaganie wczesniej z przerwy gdzie w teorii mielismy 30 min bylo notoryczne nawet dobrze zjesc sie nie dalo bo po 5 min przychodzili i sciagali z przerwy gdzie akurat na moim sklepie byla zasada ze jesli idziesz na przerwe to nie mozesz jej dzielic. Bylismy wyliczani z wychodzenia do toalety, na ile, po co i czemu tak czesto. Ja przed dniem pracy ze juz wymiotowalem to samo w pracy wykonczyli mnie psychicznie. Odradzam tej pracy robisz wiecej niz w innych firmach zarabiasz najnizsza krajową o jakims kolwiek awansie mozna pomarzyć. Zastepca kierownika zarabia raptem 200 zl wiecej od zwyklego sprzedawcy.

Melania Łubińska
@Żółwik

Mam pytanie odnośnie chorych zwierząt. Czy pracownicy gdzieś to zgłaszali czy panuje tam aż taka znieczulica? Czy Zgłaszali to do jakiejś organizacji zajmującej się zwierzętami? Do powiatowej inspekcji weterynaryjnej? Czy razem z padłymi zwierzętami jedli śniadania? Jak długo trwa ten proceder znęcania się nad zwierzętami? I co robiono z martwymi zwierzętami?

Tak dla informacji
@Melania Łubińska

Ten proceder trwa latami.Znieczulica? Pracownicy nie raz zgłaszali lub leczyli zwierzaki na własny koszt.Inspekcja zwyczajnie bierze w łapę.Ludzie z wykształceniem kierunkowym w zoologii odchodząc z tej firmy po wychyleniu się dostają wilczy bilet w innych zoologach.Koneksje i tyle.Organozacje zwierzęce? Poczytaj ile mogą w świetle prawa i ile spraw było z pracownikami oskarżającymi Kakadu o zaniedbania.

Podlaskie

Porażka , porażka i jeszcze raz porażka. Firma , która z pracownika robi (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. Rotacja pracowników jak w młynie.. kierownik musi szkolić , uczyć co miesiąc nowego pracownika. Nie liczy się to jakim jesteś człowiekiem czy sprzedawcą najważniejsze jest podnoszenie kwalifikacji poprzez wymyślone na poczekaniu egzaminy i (usunięte przez administratora) politykę firmy. Nie zdasz egzaminu - wyjazd. Nic dziwnego , że osoby przychodzące na rozmowy rekrutacyjne wycofują się. Egzamin to Twoje być albo nie być. Żałosna polityka firmy skutecznie zniechęca młode osoby do podjęcia pracy. Uciekajcie najdalej jak możecie i nie odwracajcie się za siebie. Kierownik może być najwspanialszy na świecie ale nie ma nic do powiedzenia. Nie polecam , polecać nie będę pracy w tej firmie. Nawet gdy ktoś chce pracować, stara się, uczy się i z chęcią wykonuje swoje obowiązki zostaje zwolniony po miesiącu bo zabrakło jednego punkciku na egzaminie , który nic nie wnosi do wiedzy ani nie ma wpływu na wykonywane obowiązki.

@Podlaskie

Zgadzam się, pracuję dopiero tydzień i mam już dość. Uciekam jak tylko znajdę inną pracę

Była pracownica

Absolutnie nie polecam, pensja najniższa krajowa, kierownik po 4 latach funkcji 300 zł więcej niż reszta, (usunięte przez administratora) na wypłatach, nie zdążył się żaden miesiąc żeby wszyscy dostali wypłatę taka jaka powinni, zachowanie „góry” można podpiąć pod (usunięte przez administratora), ciagle zastraszanie zwolnieniem kierowników jak i resztę pracowników, regionalny potrafił przyjechać i zrobić zdjęcie półki z puszkami w ciągu dnia ze dwie nie są pofejsowane, była regionalna przyjeżdżała do sklepu o 20:55 gdzie pracownik kończył o 21 i trzeba było siedzieć za darmo po godzinach, chore zwierzęta, to jak są traktowane przez ich dostawców powinno być traktowane jako znęcanie się, małe zapełnione towarem zapłacze gdzie czasami było ciezko przejść nie mówiąc już o zjedzeniu czegokolwiek w obecności umierającego chomika czy świnki

@Była pracownica

W pełni się zgodze ze wszystkimi argumentami szczególnie ze je sie wokół zdechlych rybek lub zdychajacych zwierzakow na zapleczu ;)

Agata

Z tymi zwierzętami to lepiej byłoby mieć nadzieję, że żartujecie.... I wy w sumie tego nie zgłosiliście? Tego jakaś instytucja nie powinna sprawdzić jeśli naprawdę one umierają? Były kontrole?

@Agata

Były, ale ich interesuje to jest jest widać dla klienta. Jeżeli w miskach była woda, jedzenie to nie mają podstaw do niczego. A na zaplecze tzw szpital nie mają obowiązku wchodzić i pracownicy też nie mogą ich tam wpuszczać.

Renata
@Była pracownica

Co masz na myśli, że nie było miesiąca, w którym pracownicy dostali taką wypłatę, jaką powinni? Obcinają? Nie wypłacają? O co z tym chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)