Opinie o Biuro Plus "AS OFFICE" w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Plus "AS OFFICE". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Plus "AS OFFICE" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Plus "AS OFFICE" w Będzin

były PH

potwierdzam!! na prawde szkoda czasu na takie gów**, jest JEDYNA ZALETA pracy tam ...po takim traktowaniu zaczynasz doceniać innych/byłych pracodawców i inne firmy. nikomu nie życze pracy tam...jesli jestes desperatą to idz ale jeśli masz jakikolwiek wybór ..wiej stamtąd !!!

przyjaciel AsA

dokładnie tak tam jest jeżeli jesteś przydupasem szefowej i menago to wtedy masz raj a jezeli za.... jak normalny człowiek to dostajesz jedno wielkie gówno najlepiej by było jakby to wszystko sie rozpadło tylko szkoda tych ludzi tam ! wykorzystujecie ludzi ! JEDNA WIELKA PORAŻKA !

Prawda

Ta opinia napisana jest pewnie przez samego pana Andrzeja K bo w tej firmie nie ma osób które by mogły napisać taką wyszukaną odpowiedź. Pomijając to jaką osobą jest pan Andrzej to ta firma nie jest dobrym przykładem zarobki marne chyba że jesteś lizusem i lubisz się podlizywać szefowej i innym albo potulnie robisz wszystko co ci każą. Poza tym trzeba zapierdalać bez względu na to czy jesteś kobietą mężczyzną masz grupę lub nie. Nie tylko w firmie ale też obok firmy (prace porządkowe,odśnieżanie,węgiel,mycie okien i wszystko co szefowa ci każe) a jak ci się nie podoba praca i płaca to won!!! Przedstawiciel to średnia krajowa 1386 + ewentualne premia zależna od utargu.

ktoś tam

Ile w tej firmie zarabia przedstawiciel handlowy?

Magazynier

Pani kierownik, która przesiaduje w dziale handlowym jest bardzo uparta i przekonana o swojej wyższości nad pracownikiem. W jednej chwili i bez wahania jest w stanie podeptać twoje marzenia. Zakład działa tylko ze względu na zatrudnianie osób z grupą inwalidzką, bo pracodawca odprowadza minimalne składki oraz dostaje dofinansowanie z PFRON dzięki czemu ma pracownika praktycznie za darmo. Jeżeli masz jakąkolwiek godność to nie polecam tego miejsca. Zarobki jak w każdym Januszex-ie czyli minimalna krajowa.

Ogólny przebieg kariery

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Fakturzysta

Wszystko ładnie pięknie. Mnie tam g.... obchodzi pan Andzej K. najbardziej boli mnie fakt że szefowa , która dostaje na każdego pracownika z II grupą dotacje ( ok 1000 zł ) mniej więcej i licząc że takich pracowników jest 20 lub 30 osob to daje nam już 30 tyś zł ! A co do pensji raz pracuje się mnie a dostaje się więcej premi a nie raz można mieć zapierdziel cały miesiąc a dostać jedno wielkie gó.... Jeden wielki burdel na kółkach.

Wiele jest do życzenia, ale nie o to chodzi... załatwianie służbowych spraw na gruncie \'internetu\', a może nawet i załatwianie prywatnych spraw na tym gruncie jest bardzo nieprofesjonalne i nie powinno mieć nigdy miejsca. Jaka to jest opinia która wyraża tylko i wyłącznie urażenie dumy pewnej osoby (mam tu na myśli bpas?) i wyżalenie się ze wszystkich swoich najskrytszych cierpień. Jedyne co pozostaje do przemyślenia to dlaczego w momencie kiedy wszystko jest tak jak powinno, dostaje się ponad normę wynagrodzenie, bonifikaty, jest się chwalonym i ukazywanym za przykład - to forum jest zapomniane? Niekiedy byłbym w stanie uznać że jakaś racja w tym może być, ale... właśnie, ale tylko i wyłącznie w momencie gdyby to było wypowiedziane pod względem ogółu PH, pod względem nie zadowolenia całości, a nie tylko wtedy kiedy boli jedną osobę to za wszystkich wypowiada się: \'jak to w tej firmie jest źle i niedobrze\'. Można bardzo łatwo przekonać się o tym, że może być gorzej, bo są tacy co mają gorzej i nie robią aż tak wielkich problemów... co do osoby Pana Andrzeja, nie komentuję opinii, bo jest wyssana z palca, dużo wiedzy i umiejętności które się posiada, można spokojnie Jemu zawdzięczać i to co mogę już dzisiaj powiedzieć, te umiejętności jestem w stanie na swoją korzyść wykorzystać gdzie tylko będzie można... Tak więc anonimowy atak, a może nie tak do końca anonimowy; niech da trochę do myślenia, bo łatwo jest pisać negatywy, ale sztuką jest napisać rzetelny i obiektywny komentarz, czego naprawdę życzę bpas\'owi w kolejnych rozważaniach...

mimi..

Umowa zlecenie na poczatek w firmach to norma ( sprawdzenie: firmy, pracodawcy a najbardziej siebie samego). Co do pana Andrzeja odpowiedni człowiek na tym stanowisku co widac po wzroście obrotów i marży od momentu jego przyjścia do firmy( wiele mozna sie od niego nauczyc co napewno przyda się w pracy i życiu) Jeśli ma ktos jakieś ALE dlaczego nie mówi o tym oficjalnie Szefowej czy p.Andrzejowi. ŚMIESZNE!!!!

pisanie

Pracuję w tej firmie i uważam, że praca jak każda inna. To była moja decyzja o nawiązaniu stosunku pracy. Jest do wytrzymania. Co do Pana Andrzeja K. dziwi mnie fakt takiego tonu. Ja mam inne zdanie. Fakt wymagający ale konkretny. Mnie pracuje się dobrze. Nigdy nie spotkałem człowieka jako szefa który wyciąga pomocną dłoń w prywatnych sprawach a to uważam jako atut. Więc pisząc złe info na temat firmy i osób prowadzących ją jest ktoś kto źle życzy firmie ale i sobie.

bpas

Jeżeli nie masz noża przy gardle odradzam. Wielkie rzadze i wymagania. Pod dowodztwem "pana" Andrzej-a K. wielkie szkolenia na ktorych wódz stada sie pastwi bo tak to trzeba nazwac wielki mobbing. Premie ? owszem sa do wyrobienia aczkolwiek nie sa odzwierciedleniem waszej ciężkiej pracy,zawsze jest coś zeby nie dostać tyle ile sie wyrabia. ODRADZAM !!!

Beznadzeija!!! Odradzem. Szefowie patrzą tylko na siebie i na to żeby zedrzeć z Ciebie kase. Nie myślcie, ze dostaniecie dobrą kasę bo się przejedziecie. Oni pęknie mówią a z tego NIC NIE MA !!! LIPA NA MAKSA

Nie lubię ASA

Ta firma to porażka mobbing to norma. Zarobki marne.wymagania duże i najlepiej żebyś miał 2 grupę bo szefowa ma kasę.

Nie

Umowa zlecenie przez 3 miesiące, 1000 zł na rękę. Odradzam.

P H

hm, przedstawiciel handlowy 1300 brutto, 3 miesiące umowa zlecenie...słowem życ nie umierac:) trawa jest w koncu za darmo a deszcz pada raz na jakis czas...

CO cie to interesuje

Firma [usunięte przez admina] nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Plus "AS OFFICE" - Będzin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Plus "AS OFFICE"?

Kandydaci do pracy w Biuro Plus "AS OFFICE" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Plus "AS OFFICE"