brak logo

Biuro Plus "AS OFFICE"

Będzin

Opinie o Biuro Plus "AS OFFICE"

amanda 2013-08-12 01:34:36
Dorobic sie w tej firmie mozesz tylko garba i to duzego bo wisi na nim cala rodzinka uciekajcie jak najdalej bo firma i jej wlasciciele to zaraza (usunięte przez administratora)UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ OD TEJ PSELDO PRACY CHRONIONEJ DLA MURZYNOW.
1
anonim 2013-08-12 16:24:11
a czy urząd pracy kieruje do Biura Plus AS Office? bo coś takiego mi się obiło o uszy.. jakie są właściwie obowiązki pracownika?
sandy 2013-08-15 21:55:07
Obowiązki pracownika w tej firmie to wszystko od mycia hali, obsługa klienta, mycie okien na hali i u szefowej w domu, mycie kibelka, sadzenie kwiatków szefowej, wyrywanie chwastów i wiele różnych rzeczy. Zapraszamy najlepiej z odpowiednią grupą inwalidzka żeby szefowa jeszcze kasy za pracownika dostała sporo. :)
2
anonim 2013-08-20 20:41:01
czekaj czekaj, bo mi chyba literki skaczą przed oczami - mycie okien u SZEFOWEJ W DOMU?? a niby na jakiej podstawie?
1
Angelika Wajgelt 2013-08-31 12:17:12
Witam serdecznie wszystkich , zastanawiam się nad waszymi wypowiedziami i uważam że są bezwartościowe bo nikt nie ma odwagi PODPISAĆ się pod swoimi wpisami. Jeżeli wypowiadam się na jakiś temat to mam odwagę cywilną podpisać się pod swoim zdaniem. Każdy ma prawo do własnej opinii :) ale nie każdy ma odwagę ją widocznie wyrazić jawnie. Obrażanie innych anonimowo świadczy o bardzo niskiej samoocenie i o niedowartościowaniu danej osoby. Pozdrawiam
1
a 2013-09-02 14:31:51
Jak widzimy prawda zabolała i wspomnianą osobę oraz warunki które są w firmie. Zresztą proszę wejść na podwórze firmy i rozejrzeć się więc będziecie mieć obraz.
2
hahah 2013-09-03 10:12:48
gryzek tak są nadgodziny ale nie płatne ;) Jak to osoba dowodząca stwierdziła każdy dziś ma nadgodziny( ale nie dodała że płatne). Widać właśnie jak firma się rozrasta i potęguje. Tylko ja pytam gdzie ? Handlowcy - Uciekają Hala- Ucieka... a nawet i Magazyn. Tak świetnie traktowani są ludzie którzy chcą wspólnego dobra. Jak chcecie posłuchać ile to nie kosztuje utrzymanie pracownika zapraszam dużo się dowiecie... reszta firm nie ma przecież takich obowiązków ;P Kończąc żal patrzeć na wysiłek i trud wielu ludzi....a to teraz wszystko osiada na dnie jak zawiesina czy piach w zmętniałej wodzie. Gorąca wrzawa się pojawi w firmie bo wpisy, ludzie spójrzcie w końcu na ludzi na rodziny oni też chcą godnie żyć. A nie słuchania że nia ma się pieniedzy a wnusia roztrzaskuje samochody jak szklanki no i w sumie nie tylko ona ... Dziękuje za przeczytanie i apeluje do zmiany egzystencji pracowników.
2
aaa 2013-09-09 12:06:16
(usunięte przez administratora) Bezwartościowe jest to w jaki sposób traktujecie ludzi ze swoją rodzinką,rozpieściła cie babcia i udajesz wielką panią. Kiedyś i to się skończy wtedy zobaczymy jak szybko uszy oklapną. Jak możesz sie wypowiadac tutaj jeżeli traktujecie ludzi jak swoją własność czy murzynów. Pani Alicjo jeszcze taka mała podpowiedź jak Pani to mocno podkreśla jest Pani osobą wierzącą. Jak biblia mówi "bogaty winien dzielić się z biednymi" nijak się ma do tego co się dzieje u Pani w firmie. Ludzie pracują i starają się jak mogą a Pani potrafi powiedzieć że "to się zatrudni kogoś innego" właśnie tym pogardza Pani człowiekiem i jego godnością. Jego staraniami i ciężką prace. Pracodawca nie powinien być tylko jak kat... ale jako przyjaciel jako osoba która wychodzi do ludzi i traktuje osoby pracujące z godnością. Proszę wsiąść w auto i pojechać chociaż do 5 klientów wtedy Pani zobaczy jak to jest pozyskiwać klienta,a najgorszym jest to by go utrzymać. I mówić "bajki" bo klient oczekuję już towaru...a go nie ma. Do tego klienci sami załważają jaka jest rotacja w firmie , co i sami sobie w wielu przypadkach dopowiadają. Te wpisy czy też komentarze nie kierujemy tylko do osób które poszukują pracy,ale także o zrozumienie szacunku do drugiego człowieka który jest w systemie pracy "pod" Panią ale jako człowiek jest taki sam albo nawet i dużo bardziej wartościowszy. Apeluje o szacunek do moich koleżanek i kolegów którzy pracują nie tylko dla siebie/na siebie... ale na pracodawce którym jest właśnie Pani. Jeżeli chce Pani żeby ta firma "urosła" to więcej serca dla ludzi,a nie zaglądania w swój portfel i życie. Dziękuje Pozdrawiam
2
halina 2013-09-13 02:20:54
Pani Alicja, to mądra kobieta.Wie jak zarządzać kadrami.Pełen szacun.Przeciwko Pani Alicji piszą tylko lenie i nieudacznicy życiowi.Każdy myśli,że może być handlowcem a nie daje rady zrobić nawet 12 wizyt handlowych.Jak robi ofertę to bez marży a chce zarabiać.
Pani Alicja pomogła wielu osobom a , że ma w górach pensjonat to tylko świadczy o tym , że potrafi być dobrym biznesmenem.Jak się komuś nie podoba to zawsze może założyć swoją firmę i pokazać co potrafi.
Ciao
aa 2013-09-13 11:21:41
Umie zarządzać kadrami ? Kazdy umie wziąść kase z PFRON-u i zacierać ręce. Nie udaczni handlowcy? zero marży ? Nie udaczna to jest ta opinia wśród kilkudzięsiąt które są tutaj wystawione. Tutaj nie tylko mowa o handlowcach! Ale przede wszystkim godności do drugiego człowieka. (usunięte przez administratora)
1
byłypracownik 2013-09-16 15:39:14
Wiem chyba kto to ta(usunięte przez administratora) myślę że wszyscy ją dobrze znamy. Jeszcze taka malutka odpowiedź w stosunku do wcześniej wymienionej (usunięte przez administratora)Jak każdy widzi ci ludzie sami uciekają i jakoś kazdy z nich zarabia godziwe pieniądze i także jest dobrze traktowany. Aha i jeszcze jedno "biznesmen-em" czy my coś o p(usunięte przez administratora) nie wiemy ? wydawało mi się że na kobiety biznesu mówi się bizneswomen ;) Pozdrawiam
1
aaa 2013-09-16 20:23:07
pracodawca karze pracownikowi do psychiatry isc bo pracownik 2 grupy nie ma.co to ma być!!!!!
1200 na pysk!!!!!
jak jałmużna !!!!!
wstyd!!!!
mobing!!!!!
wykorzystywanie inwalidów
bezkarne!!!!!!

2
katolik 2013-09-16 20:38:26
ta firma to jest czysty wyzysk
najnizsza krajowa.
3
abc 2013-09-17 09:43:28
Tą sytuacją to powinien w końcu zainteresować się PIP. Wielcy przedsiębiorcy ale "chlew" po lewej stronie otulone słomianą matą. Hybryda - Audi które wiecznie jest podpięte do prądu. Jak masz pomysł na to by zbudować lepszy biznes/ promocje to jesteś postrzegany w stylu "a co ty mi będziesz gadał klient ma sam tu przyjść i się prosić" niestety ale PRL-u już nie ma i nie będzie. Zastanawiam się nad tym dlaczego dalej to się nazywa BIURO PLUS-em(usunięte przez administratora) Zamawiasz towar z katalogu ? Nie ma. Zamawiasz z poza katalogu 2sztuki a chcesz 5. Czy to jest biznes? To po co to zrzeszenie z siecią Biuro Plus....Kolejną rzeczą do podkreślenia to jest zarobki które nijak się mają do dzisiejszej rzeczywistości. Na rozmowach to Ci gadają że Premii to i nawet 5tysięcy zrobisz. A później masz! " Cope śliw" i słowa w stylu bo nie spłyneły płatności. A gów.... mnie to obchodzi wyrobiłem - winno być mi zapłacone ! Nie w tym miesiącu to po wpływie tych zaległości. To po co Ci prawnicy, windykacja itp.... to chyba ich obowiązki! Ja mam sprzedać, a nie robić pracy za kogoś! Ludzie unikajcie tej pracy jak ognia omijajcie szerokim łukiem. Pójdziesz do spożywczaka i będziesz miał więcej i nikt nie będzie na Ciebie patrzył jak na najgorsze zło... chrzaniąc jakie to koszty się nie ma. Ale wycieczki do Izraela ,nowe samochody. Za co to niby ? Za prace ludzi!!! za nie wypłacone pieniądze!! A właśnie za to! Wchodzisz na hale a tu uderzenie PRL-u z XXI wiekiem.... 70 % inwaldzi którzy nie mogą nawet kartonu wziąść a pracują na magazynie. To się nadajnie nie tylko do PIP-u ale i BHP. Podsumujmy NIE IDŹ TAM!!!!
3
anonim 2013-09-19 13:37:00
Pip sam z siebie sie nie zainteresuje...? Trzeba chyba zglosic do nich konkretne naduzycia, mozna nawet anonimowo
2
anonim 2013-09-20 08:43:10
PIP to chyba sobie zapomniał,albo sprawdza powierzchniowo w stylu okey wszystko się zgadza następny
1
2013-09-20 23:09:46
Czytajac wszystkie wypowiedzi trudno sie z nimi nie zgodzić to jest cała prawda o tej firmie która przez całe lata wyzyskiwała pracowników w perfidny sposób.Ludzie którzy to pisza napewno byli lub sa pracownikami tej firmy.Nazbierało sie tego troche a jeszcze teraz kiedy firma i wlascicielem manipuluje corka i wnuczka ktore nie maja zielonego pojecia o nowoczesnym handlu o marketingu to ta firma wlasnie tak wyglada jaki pan taki kram .Włascicielka firmy zmusza pracownikow zeby przynosily zaswiadczenia od psychiatrow i stawaly na grupe bo w2014roku penie nie bedzi dotaci na nizsze grupy.Zycze wszystkim pracownikom ktorzy nie maja wyjscia i musza tam pracowac wytrwalosci a pseldo wlascicielka ktore sie utrzepily okretu i mowia ze plyna pokory .
2
anonim 2013-09-22 08:28:13
hm.. to zaczyna brzmieć jak masa przekrętów - załatwianie sobie grupy po to, żeby móc utrzymać pracę???
1
cde 2013-09-23 13:27:32
Tak,dokładnie tak!
1
michaił 2013-09-23 20:24:28
czy to to samo biuro? (usunięte przez administratora) jesli tak, to czy ktoś pracuje w tym nowym centrum???
trwet 2013-09-26 11:27:36
hehe...to jest włąśnie ten nowo otwarty kompleks handlowy jeden z najbardziej szanujących pracowników z wyspecjalizowaną kadrą poGRUP(a)owaną ;D
2013-09-26 12:02:33
Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Najczęściej ich ofiarą padają przedstawiciele wolnych zawodów, m.in. lekarze, weterynarze. Coraz częściej też pracodawcy, którzy są szkalowani na forach przez byłych pracowników. Tego typu czyny nie są jednak bezkarne.


opinii o byłych pracodawcach. Niejednokrotnie ich niezadowoleni klienci lub pracownicy nie skąpią komentarzy, które odbiegają od rzeczywistości.

art. 216 § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Państwo nie mają świadomości co piszą ale zapewniam że sprawą zajmują się już odpowiednie organy ścigania.
1
miriam 2013-09-28 20:13:45
o co chodzi z tą pogrupowaną kadrą? no niestety nie zrozumiałam aluzji Twoich gier słownych:) i nie,nie jestem blondynką
1
Janek 2014-04-19 16:09:18
Co ja widzę, już za pisanie prawdy sądem straszą.
1
adm 2014-04-20 12:43:56
Jesli ktokolwiek bedzie tam chcial pracowac z informatykow to niech uwaza,praca wbrew przepisow bhp bo w serwerowni, nie dosc ze halas szkodliwy dla sluchu to temperatura ponizej 20stC.
Oczekiwania kosmiczne, a czepia sie drobnych szczegolow, widac bylo jak biedak byl wykonczony zdrowotnie,a potem zastraszany ze jak wezmie L4 to wyleci......Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!
1
nick 2014-05-04 09:05:13
mirjam już nie będzie straszyć. Od dłuższego czasu chodzi z podkulonym ogonem.
1
admin 2014-05-23 15:02:54
Obecnie ja jestem tu informatykiem i nikt mi nie każe pracować w serwerowi. Bo zimno i hałas? Mogę siedzieć w innym pokoju, to tylko kwestia dogadania.
Poprzedniego informatyka nie widziałem, więc nie mogę się odnieść do stanu jego wykończenia ale mnie nikt nie zastrasza wyrzuceniem za L4.
Ahim 2014-09-24 16:32:10
Dajcie sobie spokoj... auto stara zedezolowana Panda. Jeszcze auto ktore dostalem totalny syf i smrod w srodku. Kasa marniutka... pracowalem tam 3 tygodnie zeby zapelnic pusty czas do objecia stanowiska w innej firmie. I kazdemu tak polecam. W ofercie pracy pisza ze szkolenia sa... pfffffff smiech na sali. Ciekawe kto tam ma szkolic, bo takiej osoby tam nie spotkalem. Praca na takich warunkach dobra na start zeby sie obyc z fachem przedstawiciela, doswiadczonym proponuje poszukac gdzies indziej. Pozdrowionia dla Biuroplus Katowice
radek 2014-10-09 14:51:14
no a ja mam auto i jest całkiem sprawne, może @Ahim napiszesz coś więcej, jak do tego doszło w ogóle, kiedy dokładnie miała miejsce ta sytuacja? bo teraz chce nawiązać współprace z tą firmą, tylko nie wiem na jakiś warunkach, jutro do nich zadzwonię i zapytam o te wszystkie komentarze skąd to się wzięło w ogóle.
someone 2014-10-09 15:25:31
Pracowalem jakis czas temu w BP AS, nie polecam nikomu, chyba ze chce popracowac pare miesiecy szukajac jednoczesnie innej pracy, kasa marna jak cholera, szefowa ktora wydziera sie na pracownikow. Przedstawiciele, na premie w tej firmie nie liczcie, jak juz dostaniecie to grosze ktorych premia bym nie nazwal. Ciagla rotacja o czyms swiadczy...
1
Lukas 2014-10-29 08:23:22
Też na przykład zastanawiam się czy szefostwo nie ma takiego poczucia, że mniejsze rotowanie składem, a zaoferowanie lepszych stawek pracownikom, których uznają za dobrych i sprawdzonych nie byłoby lepszym rozwiązaniem w przypadku dalszego rozwoju firmy. Obecnym sposobem nigdy nie wskoczą na pewien poziom.
Były PH 2014-10-29 09:56:44
w tym roku było już trzech mandżerów, i 12 przedstawicieli na 4 regiony sprzedazy ,,,,
i potwierdzam zarządzanie poprzez krzyki ....
sprzedaż leci na łeb i szyję ... i ....
najwięszym hitem sezonu 2014 był zakpup do sprzedaży kubków EURO 2012 - poprostu strzał w lukę rynkową,,,
gdyby nie piniądze z PFRON to po firmie
1
AdolF 2014-11-28 10:07:14
Paniu Alicio Ogarnijj... Daj Zyc Ludzia , I Nie Zabieraj Potrzebnego Nam Tlenu ...
Dzieki Twojej Firmie Jak I Pomocy Jedynie Czego Sie Dorobilem To Garba ...
Juz Nie Bede Twoim Murzynem Niech Mordzia Sama Zapieprza Na Ciebie A Nie Ze Kupuje Sobie Jakies Trampki Na Obcasach Po 1zl I Sie Wywyzsza Jaki To Nie Z Niej Jest BiznesŁomen .... Gdy Upadniesz Na Twarz To Zobaczymy Kto Ci Pomoze Wstac .... Z 100% Przekonaniem Zapewiam Cie Ze Zamiast Pomocnej Dloni Dostaniesz Uciezliwy Glaz Aby Z Dna Sie Nie Odbic ... Upokarzajac Wielu Godnych Ludzi Ze Swoja Szczesliwo-Falszywą Rodzinka (Corcia And Wnuczka) Pokazaliscie Jak To Mozna Daleko Uciec Od Czlowieczenstwa ... Jak Rzekł Józef Stalin :Ludzie potrzebują cara, którego mogą czcić, dla którego mogą żyć i pracować... Niestety To Nie Tyczy Sie Was Ludzie Latajacy Na Dywanach ... Z Powazaniem A.H
1
były PH 2014-11-28 11:58:11
i znów rekrutacja - to już 4 PH na Dąbrowie i 4 na Jaworznie - szerokim łukiem
1
szopka 2014-12-23 14:53:05
WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH OBECNYCH I BYŁYCH PRACOWNKÓW
lumia 2015-06-30 13:00:51
święta święta i po świętach@szopka, ciekawe jak teraz się powodzi w tej firmie bo ja tak się składa myślę nad zatrudnieniem u was. pisaliście wcześniej o jakiichś rekrutacjach ale ja ich niestety nie potrafię odnaleźć w internecie.o ile wiem to się zajmują arrykułami papierniczymi ale to mała wiedzsa bo chyba stronki internetowej nie mają
lumia 2015-06-30 13:02:17
święta święta i po świętach@szopka, ciekawe jak teraz się powodzi w tej firmie bo ja tak się składa myślę nad zatrudnieniem u was. pisaliście wcześniej o jakiichś rekrutacjach ale ja ich niestety nie potrafię odnaleźć w internecie.o ile wiem to się zajmują arrykułami papierniczymi ale to mała wiedzsa bo chyba stronki internetowej nie mają
lumia 2015-06-30 13:05:17
święta święta i po świętach@szopka, ciekawe jak teraz się powodzi w tej firmie bo ja tak się składa myślę nad zatrudnieniem u was. pisaliście wcześniej o jakiichś rekrutacjach ale ja ich niestety nie potrafię odnaleźć w internecie.o ile wiem to się zajmują arrykułami papierniczymi ale to mała wiedzsa bo chyba stronki internetowej nie mają
1
Piotr 2015-07-18 15:26:39
A ile chcesz mieć stopni w serwerowni?? Ubierz się ciepło i tyle, taki z Ciebie informatyk i admin a nie jesteś świadomy że w serwerowni ma być zachowana właśnie niska temperatura? tym bardziej Twoje uwagi o L4 są niewiarygodne.
morek 2015-08-19 18:49:50
Temperatura musi być odpowiednia przecież ze względu na różne sprzęty jakie się tam znajdują i to chyba nie powinna być żadna nowość dla kogoś kto podobno siedzi w temacie, tak myślę. A na zimno prosto można poradzić, cieplejszy sweter czy coś, poza tym przy upałach jakie mamy teraz to zimno powinno kazdego cieszyć.
Sarko 2015-09-15 00:13:17
Ja też polecam szkolenie z Go Workiem.Są solidni i łatwo znajduje się pracę.Teraz zresztą nie ma bezrobocia a te 5% zawsze będzie bo to stała tzw leniwa. Zresztą nikt nikogo nie zmusza siedzieć w jednym miejscu trzeba szukać nowych wyzwań. A jak się jest pewnym siebie to trzeba zakładać firmę.teraz są fajne ulgi na ZUS i to się też opłaca.pamiętacie co kazek obiecał? zrobił ten projekt,charuje jak wół i ma.
Kom 2015-09-18 23:45:47
Wydaje mi się, że każdy kto podejmuje się takiej pracy, jak praca w serwerowni powinien mieć świadomość tego, w jakich warunkach termicznych będzie pracował. Więc błagam skończcie wymianę zdań na ten temat, bo to aż zabawne. To tak jakby strażak się zwolnił bo przy pożarze mu za gorąco.. Pozdrowienia :)
admin_z_innej_firmy 2015-09-19 09:16:38
Informatycy nie pracuja w serwerowniach :) Serwerownia to powinno byc osobne pomieszczenie.
gruba 2015-10-19 15:14:10
witam wszystkich, mam pytanie od obecnych tutaj osob na forum, chcialabym uzyskac kilka informacji przydatnych o tym pracodawcy, poniewaz wyslalam do nich swje cv i jestem umowiona na rozmowe, a chcialbym wiedziec od was na jakie warunki umowy mogę tam liczyć na początke ora jakie wynagrodzenie jako doradca klienta
Ja 2015-11-04 13:39:39
Umowa zlecenie 1300 zlotych podstawy stara rozpadajaca sie Panda marki Fiat. Polecam poszukac czegos konkretniejszego chyba, ze musisz od zaraz cos zlapac. Ja osobiscie nie polecam
heyka 2015-11-09 08:52:31
Kolego, Pandy to przeżytek. Chyba bardzo dawno nie pracowałeś tam, bo ja widzę nowe auta, fajne.
er 2015-11-15 08:35:31
Nowe, fajne auta. A podstawa, też nowa, fajna?
misiek6 2015-11-25 14:09:59
@gruba z tego co wiem to jako doradca klienta to powinien otrzymać dodatkowe benefity w p[ostaci prowizji więc nie powinno być tak źle. natomiast szkoda tylko że firma jest tak bardzo nieobecna w internecie. ale skoro wspominacie o nowych autach w firmie to znaczy że ładnie i prężnie się rozwija, pozdrawiam
Monter 2016-04-11 13:05:19
No doradca klienta to powinien wiadomo doradzać, być pogodny, nie denerwować się, w jakiś spoób ogarniać wszystko, ale też wiadomo, ze nie jest to jakieś bardzo łatwe, trzeba poświęceń, ale kasa jest dobra
dfgh 2016-05-12 14:09:19
hej hej wam przede wszyskim @Monter uwazam ze taka osba powinna miec odpowiednie dosiwadczenie w pracy z ludzmi przeciez wlasnie on musi byc fachowcem profesjonialista skoro bedzie doradzc innych ludziom no i poninien tez byc raczej wiarygodny prawda? :)
Zostaw swoją opinię o Biuro Plus "AS OFFICE" - Będzin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus "AS OFFICE"