Opinie o Biuro Plus "AS OFFICE" w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Plus "AS OFFICE". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Plus "AS OFFICE" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Plus "AS OFFICE" w Będzin

katolik

ta firma to jest czysty wyzysk najnizsza krajowa.

aaa

pracodawca karze pracownikowi do psychiatry isc bo pracownik 2 grupy nie ma.co to ma być!!!!! 1200 na pysk!!!!! jak jałmużna !!!!! wstyd!!!! mobing!!!!! wykorzystywanie inwalidów bezkarne!!!!!!

byłypracownik

Wiem chyba kto to ta(usunięte przez administratora) myślę że wszyscy ją dobrze znamy. Jeszcze taka malutka odpowiedź w stosunku do wcześniej wymienionej (usunięte przez administratora)Jak każdy widzi ci ludzie sami uciekają i jakoś kazdy z nich zarabia godziwe pieniądze i także jest dobrze traktowany. Aha i jeszcze jedno "biznesmen-em" czy my coś o p(usunięte przez administratora) nie wiemy ? wydawało mi się że na kobiety biznesu mówi się bizneswomen ;) Pozdrawiam

aa

Umie zarządzać kadrami ? Kazdy umie wziąść kase z PFRON-u i zacierać ręce. Nie udaczni handlowcy? zero marży ? Nie udaczna to jest ta opinia wśród kilkudzięsiąt które są tutaj wystawione. Tutaj nie tylko mowa o handlowcach! Ale przede wszystkim godności do drugiego człowieka. (usunięte przez administratora)

Magazynier

Pani kierownik, która przesiaduje w dziale handlowym jest bardzo uparta i przekonana o swojej wyższości nad pracownikiem. W jednej chwili i bez wahania jest w stanie podeptać twoje marzenia. Zakład działa tylko ze względu na zatrudnianie osób z grupą inwalidzką, bo pracodawca odprowadza minimalne składki oraz dostaje dofinansowanie z PFRON dzięki czemu ma pracownika praktycznie za darmo. Jeżeli masz jakąkolwiek godność to nie polecam tego miejsca. Zarobki jak w każdym Januszex-ie czyli minimalna krajowa.

Ogólny przebieg kariery

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
halina

Pani Alicja, to mądra kobieta.Wie jak zarządzać kadrami.Pełen szacun.Przeciwko Pani Alicji piszą tylko lenie i nieudacznicy życiowi.Każdy myśli,że może być handlowcem a nie daje rady zrobić nawet 12 wizyt handlowych.Jak robi ofertę to bez marży a chce zarabiać. Pani Alicja pomogła wielu osobom a , że ma w górach pensjonat to tylko świadczy o tym , że potrafi być dobrym biznesmenem.Jak się komuś nie podoba to zawsze może założyć swoją firmę i pokazać co potrafi. Ciao

aaa

(usunięte przez administratora) Bezwartościowe jest to w jaki sposób traktujecie ludzi ze swoją rodzinką,rozpieściła cie babcia i udajesz wielką panią. Kiedyś i to się skończy wtedy zobaczymy jak szybko uszy oklapną. Jak możesz sie wypowiadac tutaj jeżeli traktujecie ludzi jak swoją własność czy murzynów. Pani Alicjo jeszcze taka mała podpowiedź jak Pani to mocno podkreśla jest Pani osobą wierzącą. Jak biblia mówi "bogaty winien dzielić się z biednymi" nijak się ma do tego co się dzieje u Pani w firmie. Ludzie pracują i starają się jak mogą a Pani potrafi powiedzieć że "to się zatrudni kogoś innego" właśnie tym pogardza Pani człowiekiem i jego godnością. Jego staraniami i ciężką prace. Pracodawca nie powinien być tylko jak kat... ale jako przyjaciel jako osoba która wychodzi do ludzi i traktuje osoby pracujące z godnością. Proszę wsiąść w auto i pojechać chociaż do 5 klientów wtedy Pani zobaczy jak to jest pozyskiwać klienta,a najgorszym jest to by go utrzymać. I mówić "bajki" bo klient oczekuję już towaru...a go nie ma. Do tego klienci sami załważają jaka jest rotacja w firmie , co i sami sobie w wielu przypadkach dopowiadają. Te wpisy czy też komentarze nie kierujemy tylko do osób które poszukują pracy,ale także o zrozumienie szacunku do drugiego człowieka który jest w systemie pracy "pod" Panią ale jako człowiek jest taki sam albo nawet i dużo bardziej wartościowszy. Apeluje o szacunek do moich koleżanek i kolegów którzy pracują nie tylko dla siebie/na siebie... ale na pracodawce którym jest właśnie Pani. Jeżeli chce Pani żeby ta firma "urosła" to więcej serca dla ludzi,a nie zaglądania w swój portfel i życie. Dziękuje Pozdrawiam

a

Jak widzimy prawda zabolała i wspomnianą osobę oraz warunki które są w firmie. Zresztą proszę wejść na podwórze firmy i rozejrzeć się więc będziecie mieć obraz.

Angelika Wajgelt

Witam serdecznie wszystkich , zastanawiam się nad waszymi wypowiedziami i uważam że są bezwartościowe bo nikt nie ma odwagi PODPISAĆ się pod swoimi wpisami. Jeżeli wypowiadam się na jakiś temat to mam odwagę cywilną podpisać się pod swoim zdaniem. Każdy ma prawo do własnej opinii :) ale nie każdy ma odwagę ją widocznie wyrazić jawnie. Obrażanie innych anonimowo świadczy o bardzo niskiej samoocenie i o niedowartościowaniu danej osoby. Pozdrawiam

sandy

Obowiązki pracownika w tej firmie to wszystko od mycia hali, obsługa klienta, mycie okien na hali i u szefowej w domu, mycie kibelka, sadzenie kwiatków szefowej, wyrywanie chwastów i wiele różnych rzeczy. Zapraszamy najlepiej z odpowiednią grupą inwalidzka żeby szefowa jeszcze kasy za pracownika dostała sporo. :)

amanda

Dorobic sie w tej firmie mozesz tylko garba i to duzego bo wisi na nim cala rodzinka uciekajcie jak najdalej bo firma i jej wlasciciele to zaraza (usunięte przez administratora)UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ OD TEJ PSELDO PRACY CHRONIONEJ DLA MURZYNOW.

a najniższą krajową

chyba to oczywiste....

1200zł?

Wesoły

Zgodzę się iż Premia to była tylko słowna, i nikt nie widział dlaczego ma ją tak niską. A każda firma szanująca siebie i pracowników wie że dla przedstawiciela najważniejszym jest premia której nie było w As-ie tak jak się człowiekowi należało. I ubolewam nad tym że tak ludzie są traktowani, a mało tego handlowiec jest gdzieś daleko na marginesie. Dlaczego? ja już dziś znam odpowiedź. Dlatego opisując sytuacje i wszelkie wątpliwości zatrudnienia w AS-ie: Chcesz mieć prace - POLECAM Chcesz spróbować pracy jako PH - POLECAM / NIE POLECAM(towar albo jego brak ) Chcesz zarobić godziwe pieniądze - NIE POLECAM Chcesz godziwie byc nagradzany w formie premii - NIE POLECAM Pozdrawiam Wszystkich ;_)

No skoro narzekałeś na siebie to znaczy, że nie pracowałeś jak trzeba, ja teraz jestem w innej firmie pracuję tak samo i jestem wynagradzany za trudy pracy przyzwoicie nikt się na mnie nie wzbogaca.

Były pracownik również

Zgadzasz się a nic nie zrozumiałeś co pisał przedmówca. Co do premii... ilezrobiłeś tyle pseudo dostałeś. Jak miałem narzekać to tylko na siebie. Pozdrawiam.

Zgadzam się z przedmówcą, to jest dobra szkoła życia, po której żadnej pracy się nikt nie boi bo wszędzie jest lepiej niż tam. A co do zarobków nigdy nie dostaniesz tego co wypracujesz, najniższa krajowa plus pseudo premia.

Wesoły

Pierwszy raz pisze od tylu lat.... Powiem tak jako osoba niegdyś tam pracująca. Pan Andrzej to jedyny filar firmy który podtrzymuje ten "szałas" bo do końca już niestety tego nie da się nazwać biuro-serwisem z przyczyn sukcesywnie dosyłanych kontenerów. Firma ma ogromne możliwości lecz wdrożenie jakichkolwiek nowości, czy też potrzeb klienta są zatrzymywane w tzw. akwarium. Powiem tak zarobki ...hm... no nie przelewa się człowiek później zastanawia się w sklepie czy aby na pewno mogę sobie pozwolić na to czy tam to. Na pewno wiele można się nauczyć, tą wiedzę można wykorzystać na lata...a może i całe życie. Ogólnie nie żałuje że pracowałem właśnie w tzw. Asie, poznałem wiele ciekawych ludzi w pracy jak i w sferze klientów. Przeczytałem wszystkie wypowiedzi, widzę dużą frustrację jest to wynikiem ciągłym brakiem pieniędzy i nie prawidłowością w sferach ciągłych spięć w firmie (chyba wiecie o czym mowa). Nie pisze tego pod publikę czy wylewania żali na internecie, bardziej patrze na to iż mam własne zdanie i pogląd gdzie mogę wyrazić to dla ludzi którzy poszukują pracy. Uważam że żadna praca nie hańbi ...chociaż każdy z nas chciałby zarabiać dobre pieniądze. Dziękuje osobie która mnie wyszkoliła,pokazała drogę do dobrego handlu ale i dobrej,fachowej obsługi klienta. Na ten "sukces" mój osobisty na pewno też mieli wkład pracownicy z którymi miałem przyjemność pracować i doskonalenia swoich umiejętności,ale i bycia człowiekiem i pracy z ludźmi. Trzymam za wszystkich kciuki. Pozdrawiam

vvv

co wy pierniczycie !!! jakie 1300 zł brutto !! płakać się chce jak to czytam, po co pracujecie skoro wam coś nie pasuje !!

xyzxyzxyz

Zgadzam sie z prawdziwą opinią czyli firma do (usunięte przez administratora) y. Wiadomo że pracują tam niepełnosprawni z grupą ale coraz częściej to niepełnosprawni psychicznie (kilkoro) To pralnia pieniędzy i dojenie kasy z miasta za ludzi z grupą,bo oni narzekać nie będą, jak przychodzi zdrowy człowiek na PH bo tylko oni mogą reprezentować firmę na zewnątrz to (usunięte przez administratora) zarabiają 1300 brutto i może 20 zł premii FRAJERSTWO nie AS

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Plus "AS OFFICE" - Będzin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Plus "AS OFFICE"?

Kandydaci do pracy w Biuro Plus "AS OFFICE" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Plus "AS OFFICE"