Opinie o Zakłady chemiczne Gamix w Jankowo Dolne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady chemiczne Gamix. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady chemiczne Gamix o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady chemiczne Gamix w Jankowo Dolne

abcde

A TY CO PEWNIE ZARAZ NA KIEROWNIKA MIAŁEŚ ASPIRACJE -A WIDZIAŁEŚ KIEDYŚ ZAKŁAD GDZIE NA PRODUKCJI SIĘ LEZY CAŁY DZIEŃ?????

MOJFHRFUYGDS

(usunięte przez moderatora) A PRACA JAK PRACA ZA DARMO NIC DZIŚ NIE MA.

pabdżekistan

Ubranie? Jak dobrze pamiętam, to tam dawali tylko buty i koszulkę po wielkich łaskach, jeśli się wyżaliłeś, że nie masz. O reszcie zapomnijcie. A wgl jak to tam teraz wygląda? Jak wygląda ekipa? Bo wciąż się ogłaszają, ale czy ktoś tam do nich pracować idzie ?

bison

Ten zaklad powinien byc w natychmiastowym trybie poddany wszelkim kontrolom.(usunięte przez moderatora) .Ogloszenia na temat podjecia pracy w tym zakladzie sa przez caly rok ze wzgledu na to ze panuje tam system rotacytjny ktury jest bardzo korzystny dla wlascicieli.To po prostu nadaje sie do telewizji.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady chemiczne Gamix.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
belzebub

A co to(usunięte przez moderatora) ma do lubienia?Idziesz pracowac a ja trzeba olewac i juz co najwyzej moze kazdemu na pukiel skoczyć.Jak sie jej dacie to tak macie.Ot cała straszna (usunięte przez moderatora) .

dyziek

idzcie idzcie poracować, a gdy (usunięte przez moderatora) was nie polubi to szybko się stamtąd wyniesiecie ;)

nickussssia

moja kumpela tam pracowała... masakra po ile godzin na nogach była, no (usunięte przez moderatora) przecież to ludzie a nie maszyny. poza tym za takie pieniadze... :/ no i fakt - kazdy musiał miec swoje ubranie , buty itd, bynajmniej ona, nie wiem moze pozniej sie cos zmienia :/ nie polecam, ogolnie same zle opinie słyszalam na temat tej " firmy " :/

dydydy

rzeczywiście wyciągnąć tam można około 2tyś, ale co z tego jak jesteś poniżany na każdym kroku, (usunięte przez moderatora) uwarza się za brygadzistke a tez wielu rzeczy nie potrafi sama zrobić, ale ty jak sie pomylisz albo czegos nie zrobisz tak jak nalezy to jest (usunięte przez moderatora) tak ze nie wiesz jak sie nazywasz. Najlepszy sposób na tą prostaczke bez szkół to wydrzeć ryja za każdym razem kiedy cie poniża.

ble ble ble

też tam pracowałem - szczerze? Odradzam. Brygadzistka (usunięte przez moderatora) jest nie do żniesienia, coś źle zrobisz to zaraz jesteś wyzywany od najgorszych. wszyscy coś robią a ona co, same leciutkie prace. Jeśli chcecie być wyzywani od (usunięte przez administratora) i innych wyzwisk - proszę bardzo :) a co do wypłaty - to nawet ładnie płacą. Nadgodziny, nocki, soboty, niedziele wszystko opłacają. Przy załózmy 2 sobotach, tygodni nocek i kilku nadgodzinach + premia możesz do tych 2 tyś dobić. Nie polecam ze względu na (usunięte przez moderatora) . Ale idzie się przyzwyczaić - podrzeć na nią troche ryja i olać to się uspokoi.

xccx

pracuje tam 2 miechy i ma spokuj z(usunięte przez moderatora) bo jak ona sie drze to ja tez i potrafie (usunięte przez moderatora) wszystkich wiec pracujac tam dwa miechy mam luz wszyscy maja szacun dla mojej osoby czeba byc twardym a nie leszczem

To chemia wypaliła tym wszystkim ludziom mózgi,ja po miesiącu się zwolniłem,trzeba być (usunięte przez moderatora) żeby godzić się na warunki i zasady panujące w tej firmie.Szefostwo to najprawdziwsze chamstwo.Życzę im oby brakowało takich inbecyli do pracy jakich mają teraz i sami sobie rozlewali te płyny.Chociaż w naszym zacofanym kraju prędko to się nie zmieni(usunięte przez moderatora)

barnab5

mam do ciebie pare pytan prosze o kontakt na barnab5@o2.pl

pracownicy są naprawdę w porządku.. no nie licząc \\\\\\\"małej kopii (usunięte przez moderatora) \\\\\\\" i kilku innych zniszczonych systemem.. Niestety \\\\\\\"kadra\\\\\\\" zarządzająca na czele z szefostwem TO LUDZIE KTÓRZY Z CHAMA WYSZLI NA PANA i tyle!! A teraz pokazują jacy to są wielcy Państwo... z resztą autami szpanują a pokupowane w leasingu i spłacają je z naszych wypłat.... Więc jeśli chcecie tam pracować to jednaj tak jak napisał poprzednik powinniście się poważnie zastanowić czy za te pieniądze chcecie być nazywani (usunięte przez moderatora) Pozdrawiam wszystkich chętnych..

XXX

Jest tam gorzej niż opisujesz... Jak najdalej od takich ludzi...

nn

No stary wcale się nie mylisz szkoda tylko że ci z TESCO tego nie czytają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady chemiczne Gamix - Jankowo Dolne

• Jak się pracuje w Zakłady chemiczne Gamix?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady chemiczne Gamix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakłady chemiczne Gamix