brak logo

TU Inter Polska S.A.

Warszawa

Opinie o TU Inter Polska S.A.

admin 2015-07-31 18:01
Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie TU Inter Polska S.A.? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.
bittto 2016-05-16 16:53
Recepcjonista też musi znać język angielski w tej firmie
1
pablo 2016-11-07 17:53
Nie polecam tego pracodawcy. Zarobki poniżej krytyki (ok. 1000 zł do ręki - przy rozmowie obiecane zarobki do 2 tys zł....), tylko praca w oparciu o umowę na zlecenie, o podwyżkach można zapomnieć, kiepska atmosfera pracy, cały czas krzyczą więcej więcej, lepiej się staraj itp. Odradzam jakij kolwiek spółki w tej firmie. Nazwał bym to pseudo korpo. Omijać aleje Jerozolimskie 172 z daleka. :-)
5
Monika 2016-11-10 18:12
Pracowałam tam przez ponad pół roku i zdecydowanie odradzam. Zero możliwości jakiejkolwiek podwyżki, non-stop nowa umowa zlecenie, stawka godzinowa wręcz żałosna ( dużo poniżej 12h/brutto!) i ciągły wymóg zostawania nadgodzin, beznadziejna atmosfera. Nazwałabym to pseudo korpo - atmosfera jak w korpo (podkopywanie pracownika na każdym kroku), a zarobki poniżej krajowej. Masakra - omijać z daleka!
4
aaaa 2017-01-29 18:57
potwierdzam zdania poprzednikow-masakra jednym slowem. Wyzysk, umowa zlecenie za grosze, atmosfera fatalna, obgaduja kazdego kto na chwile wyjdzie za drzwi....praca tam to byl koszmar. Omijac z daleka
1
Skos 2017-03-01 19:25
Również stanowczo odradzam pracy w tej firmie, nawet najbardziej zdesperowanym i zadłużonym. Zarobki poniżej najniższej krajowej, a jak ktoś nie ma zniżki studenckiej lub innej to nawet poniżej 1000zł "do ręki", a każą robić po 12 lub więcej godzin. Na początku oczywiście obiecują "złote góry", rozwój, awans, umowa o pracę itp. W praktyce co 2 miesiące kolejna umowa-zlecenie na tą samą kwotę, a o podwyżce i innych "profitach" słyszało się tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Do tego obrabianie innych, podkopywanie i donoszenie na każdym kroku, dawanie do zrozumienia przez pracowników na umowę o pracę oraz kierownictwo, że "zleceniowiec" jest gorszy. Trzeba uważać na każde słowo, a nawet na każde mrugnięcie okiem czy kiwnięcie palcem bo zaraz donos leci. Nie polecam.

1
Alicja 2017-04-18 09:25
@Skos, dziękujemy za Twoją opinię. A w jakim dziale jesteś zatrudniony? Należy pamiętać, że oferowane warunki pracy, atmosfera jest zależna od obejmowanego stanowiska.
Zostaw swoją opinię o TU Inter Polska S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TU Inter Polska S.A.