Opinie o Agro-Service Piotr Kulak w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Service Piotr Kulak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agro-Service Piotr Kulak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Service Piotr Kulak w Katowice

ABC

Stanowczo odradzam prace w tej firmie nie bądźcie (usunięte przez administratora) To co się tam dziej powinno zostać skontrolowanie przez Państwową inspekcje pracy.

Afrodyta

Nie polecam firmy. Jaki szef, jaka firma - takich mają koordynatorów. Brak umowy !! Brak kontaktu!! Brak środków do pracy!!! (najlepiej sobie z domu przynieść ) Płaca nie adekwatna do wykonanej pracy... wyzysk!!! Oczekiwania większe niż człowiek ma możliwości. Ludzie uciekajcie od chęci podjęcia tam jakiegokolwiek zajęcia. W brew wstępnym rozmowom, po kilku dniach urośnie Wam tyle obowiązków, że doby braknie... tylko po to, by po paru tygodniach samemu odjeść, porzucając pracę bez zapłaty!

Xxxs
@Afrodyta

Pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) uważając się prawie za bogów. Prezes i jego pani nie mają pojęcia o wykonywanych pracach, zwłaszcza na terenach zewnętrznych . Pan prezes obiecuje zleceniodawcom rzeczy niemożliwe do wykonania a następnie dostaje ataku furii (kopanie po samochodach, rzucanie narzędziami itp). To co zawali muszą prostować inne osoby wysłuchując jego wrzaski

Byli pracownicy

Panie Kulak pana pogarda do swoich pracowników nie ma końca. Jest Pan nieuczciwym pracodawcom nie szanuje Pan niczego i nikogo jest Pan cham burak (usunięte przez administratora) kłamcą i (usunięte przez administratora) Dostanie Pan za to wszystkie możliwe kontrole my się już o to postaramy Nie pozdrawiamy i życzymy Panu plajty

ABC

Wszyscy piszecie o Pani EP i jakiejś dyrektorce a zapomnieliście o o Pani sprzątającej nieudolnie udającej koordynatorkę i sprzedająca wszystko i wszystkich plotkarę zapomnieliście o Pani Lidii B.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agro-Service Piotr Kulak na stanowisko OSOBA SPRZĄTAJĄCA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Mat

Ja rowniez moge potwierdzic ze jest to osoba bardzo uczciwa i wyrozumiala Ktora stara sie dbać o pracowników tym bardziej teraz kiedy naprawdę jest ciezko .

Krak
@Mat

Wpiszcie sobie w internet co robiła wcześniej E.P to nie wiem czy będziecie dalej twierdzić że jest taka uczciwa????

Zuzanna
@Krak

Ale to ostatnio coś się stało? Bo on to dwa lata temu pisał to może inaczej było?

Krak
@Zuzanna

Napewno się nie zmieniło, znam tą babę i uwierz że tacy ludzie się nie zmieniają, a to że jest koordynatorem to jest jakaś pomyłka, ale to dla tego że firma Agro nie zabiegała o poprzednia koordynatorkę Katarzynę ( pozdrawiam Kasię) tak w tej firmie traktuje się dobrych, żeby nie powiedzieć ( najlepszych) koordynatorów, ale ten kto się ceni za grosze nie chce pracować , więc zmienia pracę na lepszą.

Mlody wilk
@Krak

Dokładnie , jak może być babsko pani kierownik która prowadziła (usunięte przez administratora) i sprzedawala własne dzieci z domu dziecka horor i komedia

Zuzanna
@Mlody wilk

Widzę, że ktoś sobie wybrał dzień na hejtowanie. :/ Ale nie uważasz, że pisanie o takich rzeczach to już przegięcie? Po co mieszać w to dzieci?

Jeśli laptop lub telefon posprzątają zdalnie to tak firma udostępni, tylko poco wtedy zatrudniać Pania skoro sprzęt zrobi to sam ?

mgr.K.B

Czy szef argo servis wie kogo zatrudnia, chodzi o p. ewa p.jest to kobietą która chyba jest chora psychicznie ,chodzi mi przede wszystkim o panie sprzątajace ,aż wstyd aby osoba która reprezentuje firmę w taki sposób traktowała pracowników ,od najgorszych epitetów ,jest to nie do pojęcia aby na takie słówka reagowali studenci,gdyż wszystkie sprawy p.ewa rozwiązuje gdzie popadnie ,aż wstyd aby pracowników wyzywałw ,od (usunięte przez administratora) ,dałnów itp.Bardzo nieładnie

@mgr.K.B

Która magister Klaudią czy Grażyna? Zus to rostrzygnie .

Olga

Jakoś tak nagle tu zamilkliście, a ja mam dla Was informację: firma Agro-Service poszukuje w chwili obecnej poszukuje sprzątaczki - ogłoszenie widnieje w sieci. Bardzo mnie ciekawi, jaką formę zatrudnienia tam oferują. Można liczyć na umowę o pracę? Czy ktoś to wie?

Katowice
@Olga

Tak , podana forma zatrudnienia to umowa o pracę

@Katowice

I to chyba jedyny plus z tego co widzę po komentarzach? No chyba, że widzisz jakieś jeszcze? Umowa o pracę jest ważna, a co np. z kasą albo premią? Też na plus? :D

Jakie są mocne strony pracodawcy Agro-Service Piotr Kulak?

Karo

Wypłaty pod stołem Praca 2 godziny a wypłata za 4

Dorota
@Karo

Nie za bardzo rozumiem :D Jak to praca 2 godziny a wypłata za 4? O co chodzi? Wytłumaczysz? Jeszcze chciałabym dopytać o te wypłaty w Agro-Service... Nie są one przelewane co miesiąc na konto??

Jedyna to możliwość brania kasy (usunięte przez administratora) i brak obowiązku bycia tyle godzin ile przewiduje umowa. Masz być 6 godzin a jestes 3 godziny i płacą za 6 ???? jak masz komornika to kase wezmiesz bez umowy. Takie plusy.

@Kraków

Nie do końca ogarniam co masz na myśli, w sensie pracujesz mniej i masz tyle samo kasy? Jak to w ogóle możliwe? Przecież to działa na szkodę firmy :D

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Agro-Service Piotr Kulak. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Nuzle.pl, ostatnio dodali 22 września.

Nie polecam a wręcz odradzam. Rotacja mega, wymagania jakby płacili miliony,Do tego traktowanie ludzi jak bydło. Wyzwiska od baranów i idiotów. Po odejściu telefony żeby wrócić bo nie ma kto pracować, no jakoś mnie to nie dziwi.

@Kraków

Jednym słowem kasa nieadekwatna do wykonywanej pracy. Ta rotacja to pewnie przez kasę, bo co innego. Minimalną płacą?

Deniro

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

@Deniro

Szkoda, widzę, że problem dotyczy wielu kwestii. Z czego wynika słaba kondycja finansowa? Szkoda, że ma to taki wpływ na pracowników - dużo kasy Wam zabrali? Skoro nie jesteście pewni jutra, to chyba pracujecie na śmieciówce ...

Dawid

@pytanie hej skąd wiesz ze prowadzona jest rekrutacja ?

Serdecznie odradzam pracy w tej firmie, czekałam 3 miesiące na pieniądze od Pani E. P. dopiero gdy zagroziłam sądem dostałam o 300 zł mniej. Wyzywa ludzi a pracowników w telefonie ma zapisanych (usunięte przez administratora) i tak dalej. Najgorsze jest jednak to że ta Pani jest chora na glowe i raz mówi jedno raz drugie, sama nie pamięta co mówi i do kogo i nie wolno jej nic powiedzieć bo tak mąci między pracownikami że szok, chce wszystkich skłucic(usunięte przez administratora)

Łukasz
@Kraków

Dlaczego tak długo w Twoim przypadku trwało rozliczenie się z firmą Agro-Service? Chciałbym ustalić, co mogło być powodem tego, że nie otrzymałeś wynagrodzenia od razu po zakończonej pracy.

KRAKÓW
@Kraków

Tak faktycznie jest w agro jak pisze P. z Krakowa.Jest totalny bałagan nie tylko na obiektach a także w biurze.e panie które obsługują biuro w Katowicach rządzą na całego p.Kulakiem mówią wręcz co ma robić. To że wyzywa p.E.ludzi od baranów daunów to przykre że ktoś taki bałaganiarz zarządza ludżmii bez uprawnień. w 100-tu procentach zgadzam się z P. z Krakowa

Justyna
@Kraków

Ja tam nie narzekam. Robie tam juz z 7 lat i jest normalnie. Moja kierowniczka jest normalna. Wczesniej byłam na innym adresie i była inna kierowniczka i też fajna. Mi sie dobrze pracuje. Wypłata zawsze była normalnie bez spoznien.

@Kraków

Powiem tak firma jest wypłacalna zawsze na czas są pieniądze ale jeśli chodzi o atmosfe na obiektach no z tym to różnie bywa. Nie jest tolerowana przyjaźń między pracownikami zauważona jest automatycznie niszczona. Osoby które donoszą wiadomości do koordynator czyli kapusie są lepsze niż pozostali. Osobiście uważam że w pracy to się pracuje a nie bajczy z tym różnie też bywa bo jedno drugiemu najchętniej by niż w plecy wbił ale w oczy prawdy nie powie i nie wyjaśni. Tyle co mam do powiedzenia

@Fiorella

Atmosfera budują sami pracownicy . Niektórzy mylą swoje miejsce w szeregu . Dać niektórym ludziom palec to zjedzą rękę .a pozniej jest wylewane wiadro pomyj .

@Covid

Mam rozumieć że ty swoje miejsce w szeregu znasz doskonale

@Fiorella

Ludzie ,zajmijcie sie swoja praca a jak chcecie sobie pogadać to umowicie sie.na.kawe . To nie jest czat na wasze kółko różańcowe ! Naprawdę podziwiam Pania Ewe koordynator bo ma.z wami piekło a taka faajna wyluzowana z Niej kobietka a pracownicy roku sie jej trafili w nagrode .

@Covid

Jaki szef taka nagroda.

Katowice

Firma Agro działa na rynku wiele lat , wynagrodzenia są wypłacane w terminie . Nie płacą za siedzenie , tylko za dobrze wykonaną prace , ale chyba trudno się dziwić . Pewnie jak w każdej Firmie zdarzają się niezadowoleni pracownicy , ale jest też wiele osób pracujących w firmie bardzo długo. Odpowiedz nasuwa się sama . jak ktoś chce pracować to pracuje , jak nie chce to szuka dziury w całym. Niezadowolonym radzę - zamiast pisać byle co lepiej rozwiązać umowę i poszukać pracy tam gdzie jest PODOBNO lepiej.

Obserwator
@Katowice

Powiem tak. Czytając te wszystkie opinie czuje się jakbym czytała książkę "komediodramat". Dobre przed snem ????. Przykre jest to że pewnie większość z Was się zna i na codzień przebywa w swoim towarzystwie rozmawia ze sobą a w sercu szyderczo się śmieje. Współczuję pracownikom współczuję koordynator poprostu zakłamanie i żenada

@Obserwator

Nie ma co wspolczuc, sama zasiala ziarno to zbiera teraz plon. Przykład idzie z góry niestety. Szkoda ze sam szef nie przyjedzie i nie pogada z nami w cztery oczy. W poprzedniej firmie bywalo nieciekawie, ale szef zrobil anonimowe ankety i wyszło wszystko.

@Agnieszka

Tak masz rację bo gdyby zrobił taka ankietę wreszcie może skończyłyby się głupie ploty i pomówienia w firmie i każdy zajął by się sobą i swoją pracą

@Fiorella

No tak, napewno lepiej by sie pracowalo bez plotek i nikt nie patrzylby na siebie jak na potencjalnego donosiciela. Teraz to nawet niewiadomo do kogo się odezwac na jakikolwiek temat bo nazmysla i plotek narobi. Coraz ciężej sie robi niestety.Ciagle knucie nie prowadzi do niczego dobrego. Wszyscy pracujemy na dobre imie firmy a jednak niektórzy są doceniani za kablowanie nie za prace. Szkoda w sumie.

@Agnieszka

Zgadzam się w 100 % ale jest jak jest

Aaa

Prawda jest taka ze przyszedl jeden taki czlowiek z konkurencyjnej firmy posciagal sobie ludzi i sam dla siebie i pozostalych chcial byc szefem rzadzil tu i tam rozstawial po kątach osoba dwulicowa .ale niestety pani Ewa koorydantor nie dala sobą rzadzic ani swoimi ludźmi taki wewnętrzny firmowy pucz który sie nie udal .no i gdzie najlepiej można sie.dowartosciowac w taniej sytuacji ? Dla takich ludzi pozostaje tylko internet i obrzucanie ludzi błotem dzięki ktorym maja na chleb .

@Aaa

Prawda jest taka, że sracie jedno po drugim zeby sie utrzymac w pracy. Po trupach do celu byle kasa była. Kto nie kapuje ten wrog no nieźle. Tylko szkoda ze wszystko kosztem innych sie odbywa. Ale karma wraca to prawda, więc nazryjcie sie nią jak wróci. Smacznego. A jak chodzi o dwulicowych no cóż, sa najblizej koordynatorki wiec pozostaje jej wspolczuc bo nie wie co o niej gadają za plecami. Nie zal mi ani jej ani ich, sa siebie warci, jadą po sobie równo jak sie nie widzą.

@Kraków1

Najwięcej maja do napisania ci ktorzy chcieli rządzić wlasnie kosztem innych a teraz zazdroscicie ze my mamy sie czym nazryc a wy nie .

@Aaa

Najwięcej mają do napisania lizaki, ja sobie pracuje, robie swoje i tylko mi was lizakow żal. A żarcie wracającej karmy to nie powód do zazdrości raczej do współczucia. Jak wroci to się czkawką odbije. Żal was sluchac w pracy.

@Kraków1

Juz sobie niedlugo nie posluchasz

@Aaa

Serio? Zwalniasz się? Jak miło.

Fantazja

W tej firmie aszczegolnie u pani koorydynator z krakowa kapusie nie sa traktowani jak smieci tylko sa kimś oni sa pod jej ochrona a po reszcie sie codziennie wyzywa

praca jak każda
@Fantazja

Firma Agro działa na rynku wiele lat , wynagrodzenia są wypłacane w terminie . Nie płacą za siedzenie , tylko za dobrze wykonaną prace , ale chyba trudno się dziwić . Pewnie jak w każdej Firmie zdarzają się niezadowoleni pracownicy , ale jest też wiele osób pracujących w firmie bardzo długo. Odpowiedz nasuwa się sama . jak ktoś chce pracować to pracuje , jak nie chce to szuka dziury w całym. Każda ze stron może rozwiązać umowę , po co się męczyć . Niezadowolonym radzę - zamiast pisać byle co lepiej rozwiązać umowę i poszukać pracy tam gdzie jest PODOBNO lepiej.

@praca jak każda

Nie nie teraz nie beda jej szukać bo.jej zwyczajnie.nie ma .firmy upadaja .wiec lepiej szczuć w internecie . Ale.karma wraca co dajesz to odbuerasz.

Witold

Mamy dobrego pracodawcę ale trzeba być samemu dobrym pracownikiem żeby do docenić.

@Witold

Też jestem podobnego zdania bo jak my dobrze wykonamy swoją pracę to pracodawcy też nie będą mogli mieć do nas pretensji

@Pracownik Krk

A jak zle wykonamy prace to slyszy caly budynek ze jest zle...super robota.

@Kraków

Bywa i tak niestety ale firmie nie można zarzucić ze nie wypłaca pieniędzy ja tam robię swoje i jeśli słyszę ze do mnie mają problem to mówię by podali konkrety a nie znam firmy w której jak się źle wykonuje pracę szef głaskał po główce i mówił że nic się nie stało. Mamy teraz ciężka sytuację przez tą pandemie i ciężko jest znalesc inna pracę

@Pracownik Krk

Ja nie twierdze ze firma nie wyplaca, nie mam takich zarzutów. Chodzi o to zeby uwagę zwrócić a nie robic afery na pół firmy.Nigdzie nie glaskaja po glowie , ale dobrze napisane cyt. Mamy teraz ciężka sytuację przez tą pandemie i ciężko jest znalesc inna pracę. Mowi samo za siebie, jestes bo nie masz innej pracy. Nic dodac nic ująć.

@Kraków

Niestety smutne ale prawdziwe. Cóż trzeba z czegoś żyć i utrzymać rodzinę

@Pracownik Krk

Tak trzeba utrzymać rodzinę to prawda. Tylko dlatego też jeszcze tu pracuje, ale jak tylko minie pandemia to mam nadzieję zapomnieć o tej pracy.. Może akurat przetarg znowu wygra firma w której nie będziemy traktowani jak śmieci.

@Kraków

Też mam nadzieję że jak się sytuacja unormuje będę pracować gdzie indziej pozdrawiam wytrwalosci

Artur

Ludzie opamietajcie sie robicie z dobrej sumiennej odpowiedzialnej Kobiety dzieki ktorej macie na chleb potwora a z firmy (usunięte przez administratora) .osobiscie nie znam tej Pani ale slyszalemo niej wiele dobrego .a to ze jest uczciwa to chyba Najwazniejsze

Covid

A j uwazam panie E .P za bardzo uczciwą osoba dbajaca o swoich podwladnych .wynagrodzenie często jest przed czasem .jeśli jest sie w cieźkiej sytuacji stara sie pomoc jak może .jest wyrozumiala i często Przymyka oko na wystepki pracowników .zna życie a nie urwala sie z zyrandola a ze czasy ciezkie to i ludzie nerwowi .tak to jest jak sie.ma ogrom pracy i można liczyć sama na siebie jak to w przypadku Pani Ewy . Jak sie komuś nie chce pracowac to będzie zawsze zle . Gdyby połowa ludzi była tak uczciwą i wyrozumiala jak Pani Ewa to by bezrobocie w polsce nie było . Dla mnie jest fajka rowna babeczka i meeega uczciwa i pomocna .obu więcej takich ludzi spotykać w swoim zyciu .

Covid

No trzeba było odezwać sie do Pani E P .jeśli jest taka zła a nie wylewac gorzkie zale w internecie .i komu tu brak odwagi? skoro pracujesz to zajmij sie lepiej swoja praca a nie oczerniaj bezpodstawnie w internecie dobrem osoby

Odradzam prace. Jestwm od września i szukam pracy. Krzyki, wrzaski i mobbing to na porzadku dziennym. Koordynatorka E. P. ma swoich ulubieńców, a reszta to jak bydlo. Kontrola trzezwosci przeprowadzana przez koordynatorke odbywa sie przy innych pracownikach firmy i pracownikach z obiektu czyli portierach.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Service Piotr Kulak - Katowice

• Jak się pracuje w Agro-Service Piotr Kulak?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Service Piotr Kulak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Service Piotr Kulak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agro-Service Piotr Kulak
1.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Obroki 130 lok. 203
    40-833 Katowice