Opinie o Agro-Service Piotr Kulak w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Service Piotr Kulak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agro-Service Piotr Kulak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Service Piotr Kulak w Katowice

Były Pracownik

Odradzam pracy z pania E.P. ta kobieta stosuje mobing w pracy , nie szanuje pracownikow!! jak można wyzywac kogos od daunow !!!! Jak ludzie pracują na firmę!!!!!!!!!!! Nie ma żadnego dyrektora ktory zająłby się ta kobieta !!!!????? Jak można tak traktowac pracownikow !!!!!!!!! brak szacunku do drugiej osoby !!!!!!!!!!! Ta kobieta powinna iść się leczyć psychicznie wpadłam w nerwice przez ta kobietę!!!!!!

@Były Pracownik

Skoro uzywasz takich mocnych słów to może podasz chociaz jeden przykład? Może firma jest dobra tylko po prostu ktoś jest sfrustrowany sama nie wiem jak to oceniać

Piotr kulak pracodawca

Kordynatorka pani Iwona krzyczy na pracowników nie ma szacunku wymusza na nas pracę w lykendy brak środków czystości o wszystko czeka się prosić traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) i nic nie wartych gębę ma od ucha do ucha nie polecam tej firmy hamstwo w państwie ewela

Agatka
@Pracownik nh

A ma to wpływ na awans? Np. osoby które chcą pracować dodatkowo w weekendy to mają większą szansę awansować? Iść gdzieś wyżej? Czy nie ma to wpływu?

@pracodawca Nowy wpis

Kordynatorka pani Iwona krzyczy na pracowników nie ma szacunku wymusza na nas pracę brak środków czystości traktuje ludzi jak (nic wartych gębę ma od ucha do ucha nie polecam tej firmy hamstwo w państwie ingeruje w życie prywatne straszy zwolnieniem jeśli się ktoś jej nie podporządkuje ta kobieta jest oblonkana psychicznie

Oskar Nowy wpis
@@pracodawca

I nikt takich zachować koordynatorki nie zgłasza wyżej? Przecież to ludziom przeszkadza. Teraz przez Urząd Pracy szukają pracownika utrzymania czystości. To jakbym się zdecydował aplikować to muszę mieć swoje środki czystości i nikt nie zwróci za to kasy? Nie widziałem takiego wymogu w ogłoszeniu i trochę mnie to zdziwiło.

Były pracownik Nowy wpis

Witam serdecznie chciałbym. Bardzo pochwalić Pania Danusię jedna osoba która będąc kordynatorem życzliwa kulturalna miła konkretną. Umiejąca dokładnie wyjaśnić wszystko pokierować po rejonie. Szkoda ze odeszła z Krakowa

Hmmm czytam e wpisy i ewidentnie są zróżnicowane opinie. W internecie trafiłam na ogłoszenie dla osoby sprzątającej, ale że to dawna oferta, to nie widać treści. A ja właśnie szukam takiej pracy. Mnie interesuje, czy taka osoba pracuje na umowie zlecenie czy na umowie o pracę? I obojętnie który to rodzaj, to pierwsza umowa jest na jaki czas?

Pani Iwona nie szanujeje pracowników i ich gnębi krzyczy i wykorzystuje pracownika i za to nie wypłaca za dodatkowe godziny. Przez tą osobę osobę jestem na silnych lekach psychotropowych. Nie umie zarządzać wogule ludźmi i nie nadaje się na kierowniczkę ani koordynatorkę

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agro-Service Piotr Kulak na stanowisko OSOBA SPRZĄTAJĄCA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Ella ellla

Nie polecam tej firmy pracują osoby niekompetentne plus trzeba pracować na zastępstwa zadarmo pani Krystyna nie potrafi przeprowadzić w sposób adekwatny rozmowy kwalifikacyjnej plus prace proponuję przed podpisaniem umowy niepolecam !!

@Ella ellla

Ale dają umowy na zastępstwo czy trzeba za innych ogarniać robotę, bo nie bardzo rozumiem? Czemu właściwie uważasz, że trzeba pracować za darmo, ktoś się w ogóle na to zgadza?

Dlaczego Szanowna Pani uważa, że jest to sposób na zapobieżenie nieprawidłowością, zakładając nawet, że to prawda? Jaki jest kontakt pracownika z przełożonym w tej firmie i komu można takie lub podobne sprawy zgłaszać?

Były Pracownik

@Były Pracownik

Dobrze ze Tobą się odpowiednio zajęto ,karma wraca wstrętna (usunięte przez administratora)najpierw Ty Si naucz ludzi szanować .

Gall anonim
@Były Pracownik

Pani Małgosiu a nie prościej umyć wc i odkurzyć podłogę częściej niż raz w tygodniu ? Pani u siebie w domu może sprzątać raz na tydzień ale w pracy niestety sprzątamy codziennie sumiennie .

Żal mi Was
@Były Pracownik

Ludzie szanujcie się nawzajem. A może by tak zacząć naprawiać świat od siebie ? Nikt nie jest doskonały , trochę życzliwosci by się przydało .....

Piotr kulak pracodawca

M

Szanowny panie nie jestem i nie byłam pracownikiem tej firmy ale moja koleżanka jest niestety od dłuższego czasu słyszę że faktycznie brak jakichkolwiek środków czystości a samą wodą to może pan sobie trawnik podlewać jeśli o oczywiście posiada pan Jeśli chodzi o panie wyższe rangą niż panie które sprzątają niestety chamstwo krzyk poniżanie Szanowny panie to zakrawa na (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Jadźka

Ciekawa jestem czy w pracy jesteście tak skorzy do dyskusji jak tutaj? Czy rzeczywiście są jakieś problemy z materiałami do pracy typu środki czystości, jak tu ktoś pisał? No i jak z tą atmosferą, serio dużo krzyków i braku zrozumienia? Czy może są ludzie z którymi dogadac sie można?

@Jadźka

Tak to szczera prawda firma oszczędza na czym się da wypłaty są wypłacane w terminie kordynatorka wymuszają na nas pracę której nie mamy w obowiązku a jak się odmieni to straszą wypowiedzeniem niczego nie można się dorobić w tej firmie gola wypłata omijajcie ją szerokim łukiem

Ulka
@Pracodawca

A co z tym wymuszaniem pracy w weekendy? To prawda? Jak często zdarza się pracować w weekend i czy jest za to jakaś lepsza kasa ?

Pracownik nh
@Ulka

Nie zgodziłam się i jakoś problemu z tego tytułu nie miałam to dodatkowe pieniądze nie są duże ale zawsze coś

Pracownik nh
@Jadźka

Ja zawsze mówię co mu się nie podoba i leży na sercu na tym polega współpraca żeby pracodawca wiedział co i jak a nie jak większość między sobą gadają a jak przyjdzie co do czego gęby nie otworzą kozaki wielkie na obiekcie gdzie jestem nie ma co narzekać na brak środków czystości itp

Agatka
@Pracownik nh

Czy pracownicy Agro-Service Piotr Kulak mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Agro-Service Piotr Kulak? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Mlody wilk

Sami się zwalaniaja bo mają dosyć Pani Ewy , albo ona sama zwalnia jak jej coś nie popasuje a później wydzwania żeby wrócić do pracy bo ludzi nie ma

L.K

Zazwyczaj sami odchodzą, tak to jest jak się nie szanuje dobrych pracowników. Sama odeszłam i dobrze na tym wyszłam.

Małgorzata
@L.K

Ktoś może powiedzieć czy dużo pracowników odchodzi? Czy tylko brak szacunku ma na to wpływ czy również kwestia wynagrodzenia? Czytałam tutaj trochę o złym traktowaniu - czy ktoś próbował o tym rozmawiać z szefostwem?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Agro-Service Piotr Kulak na stanowisko Sprzątaczka? Pojawiło się 19 września na Praca.gov.pl. Planujecie na nie aplikować?

Wrcx

Nie polecam robic u tego (usunięte przez administratora)tym bardziej ze wyplata z godzinami ma sie nijak. Wiekszosc kasy idzie "(usunięte przez administratora)"

mgr.K.B

nie i wręcz przeciwnie ,będę odradzał każdemu pracę w tej firmie zwłaszcza pod kierownictwem ewy.p.

Gupol

Unikajcie tej firmy porażka ucinają nad godziny kazuja myć samą woda a ostatnio pani kierownik Ewa Adamiak wymyśliła mycie pisuarów wżatkiem by nie kupować wkładek do pisuarów nie dają.podkoszulków pracownicy grzebią po koszach przesiadują pupile pani kierownik na kawie a reszta jest docierana bonpokazali że przykładają się do pracy p.kierownik nawet nie umie zrobić grafiku ani zamówić workó udaje damę a tak wogule nie wie jak się sprząta i chamskie odżywki do pracowników jedna wielka porażka

@Gupol

Dokładnie tak ja bym dodała strasznie przyjmowanie swoich ludzi stara kadra nie ma szans bycia zwolnienia niezgodne z kodeksem pracy

To wszystko nie prawda ścirma wkuźobego pracownika pracuje tu już 1.5roku

@Gupol

Wybacz, że tak się wcinam w dyskusje. Ale czy to znaczy, że Ty masz lepsze zdanie o firmie? Jeśli tak, to zamieniam się w słuch :) Daj znać, czy warto tam teraz przyjść do pracy, jak płacą etc.

Wrcx

Niestety ale praca u tego "pracodawcy" to jest robota za pół darmo i mowa tutaj o wygranym przetargu na lotnisko w Balicach. W pełni się zgodzę że wypłaty są wypłacane "(usunięte przez administratora)"!!!! SZKODA CZASU I NERWÓW NA TAKIEGO PRYWACIARZA!!!!

@Wrcx

Tak zgodzę się szczególności umowa zlecenie liczyli po 13zl a nie 16zł jak powinni udawali gupków jak człowiek wykucal się ale na kupno robotuw to Pan prezes miał pieniądze a to by kupić chemię i dać, arobic pracownika to już nie no i kochani Ukraińcy opierdzielają się chodzą jak by byli na wakacjach a po 4tysiace zarabiają a Polak który pracuje na porcie 6lat to zawsze ganiany i to za.psie pieniądze standard portu spada bo pani Ewa A Damian kazuje wejść i wyjść c,ylk wejść do ubikacji dołożyć papier ale pod warunkiem że jest sm kartonik bo jak jest mniej niż puł zostawiamy aż się skończy nie myć podług ani ubikacji chyba że ktoś je wiadomo to wtedy ale nawet nie ma chemi do tego bo chemia w3 bio co jest gotowe do użycia zostało rozcieńczone przez p.kierownik gdzie pisze nie rozcieńczać i mamy wyjść uciekajcie od tej firmy ludzie się zwalniają bo tu się nie da wyczytać a prezes to centuw a Pan.Paweł tym bardziej nie wie jak się sprząta takie obiekty liczy się za oszczędzenie jak naj większej sumy i gdzie jest prezes portu by wywalić Agro z lotniska nawet takiego (usunięte przez administratora) nie było za firmy dgp czymali standard

DickPick
@Gupol

Jak tak chu**wo ci tu się (usunięte przez administratora) pracuje to po co. Pracujesz tu 6 lat

Krk
@DickPick

Pracuje tyle czasu ,bo nigdzie indziej nie będzie się tak (usunięte przez administratora)jak w tej firmie. A opinie trzeba pierdzielnąć , żeby nowi nie przyszli i nie wykurzyli z ciepłej posadki, bo gdzie indziej trzeba będzie (usunięte przez administratora)

Głupol
@Gupol

To wszystko nie prawda byłem wkużony na panią Ewe i wypisywałem co mi przyszło na myśl przepraszam p.Ewe za te gupie j sCzeniackie wpisy niemające się ni jak do stanu żeczywistego

Krakus

Omijajcie tą kaleką firmę szerokim łukiem. I nie dajcie się zwieść początkowemu dobremu wrażeniu.

Pracowity
@Krakus

Czasem lepiej , czasem gorzej , czyli jak wszędzie . Są tacy co ciężko pracują i tacy , którzy się obijają po kątach . A Ty w jakiej jesteś grupie ?

@Pracowity

Pracuję w firmie od dawna jak ktoś uciwie podchodzi do pracy to też jest uczciwe traktowany jak lecą w (usunięte przez administratora)to niech nie mają pretensji o złość koordynator tyle w temacie

Katowice
@Nh

Szału nie ma , ale wypłaty zawsze na czas. Oczywiście każdy chciałby zarobić więcej więcej i pracownik i właściciel . Ale to chyba wszędzie tak jest.

Zuzanna
@Katowice

A wiadomo coś na temat jakiś cięć lub potrąceń z wynagrodzenia? pytam, bo ktoś niedawno o czymś takim wspomniał, wy z kolei pozytywnie piszecie i zastanawiam się skąd takie rozbieżności się mogą brać

@Zuzanna

Są cięcia są zwolnienia niezgodne z kodeksem pracy jest poniżanie i chamstwo wobec pracowników starych pracujących lata nowym (usunięte przez administratora) liżą bo już nie wiedzą jak SB z karami poradzić i jak odzyskać dobre imię hahaha ludzi mają za nic prezes do pracownika co innego mówi a koordynator i tak ma robić swoje czyli zwalniać brak słów

Shrek
@Fiona

Fiona a na którym obiekcie dzieją się takie rzeczy. Z tego co wiem to ta firma ma sporo obiektów.

@Shrek

Choćby politechnika lotnisko

Shrek
@Fiona

To pisz w komentarzach o jakie obiekty chodzi, bo z tego co wiem to nie na wszystkich obiektach dzieją się takie rzeczy. Wszystko zależy od tego kto jest na danym obiekcie koordynatorem. Nie da się wszystkich do jednego worka wrzucać.

Obserwator

Ta firma ma was za tanią siłę roboczą,w obozach pracy jest luźniej.Właściciel zatrudnił (usunięte przez administratora) i manipulantka do ściągania z was kasy.Na dobrych miejscach pracuję rodzina koordynatorów i zarabia kasę na koperty dla administratorów( teraz nawet nie ukrywają tego).Pracujcie dalej za 3 osoby!! Gdzie jest PIP i prokuratura,wy sprzątacie obiekty państwowe a koperty są karane. W Krakowie jest dużo pracy a wy siedzicie tam i narzekacie to myślę że wam to pasuje

Dziki dzik

Na Politechnice Krakowskiej w pokoju Nr 16 trwają przesłuchania pracowników Agro serwisu za co dostają pieniądze pod stołem beż umowy . Jak się dałeś wrobić w dodatkową pracę to teraz się musisz wytłumaczyć dlaczego byłeś taki glupi a teraz chcesz za to kasę. Kobieta ,która robi przesuchania skrupulatnie notuje odpowiedzi pracowników. Gdzie pójdą te notatki ? Do skarbówki czy do komorników ? Ciekawe czy uczelnia wie po co wynajęła sale ?!! Jednym słowem jest tam urządzanie prania brudnych pieniędzy.! Kolejka nie miała końca, każdy był wpuszczany pojedynczo i traktowanie ludzi jak złodzieja.Pani E P. Też wypłacała nie raz pieniądze ale nie urządzała publicznego splendu . Ja nie pracuje na politechnice i nie rozumiem dlaczego tam mam jechać .

Marcela
@Dziki dzik

Ja wiem kogo zatrudnili ,najlepiej niech Kulak ja wpuści jeszcze na lotnisko . Ale należy mu się medal za głupotę.

Smerfetka
@Dziki dzik

Ja już zdążyłam poznać ta panią . Przedstawia się jako dyrektorka a sprzątać mi każe środkiem za 4 zł a pracować za darmo . Szkoda ze takich obyczaj nie wprowadziła w DGP .nam każe sprzątać za 10 zł a w DGP mamy 17 zł za każde zastępstwo

Szach i Mat
@Dziki dzik

A gdzie jest ta chamska przemodrzala Pani EP że dopuściła do takiej sytuacji w krakowie tak mieliście z nią źle to teraz macie jeszcze lepiej ! Jak ona mogła dopuścić żeby Adamczyk weszła do was do Agro ?! Chyba że ona też już się na Kulku przewiozła. Bo dzięki tej Pani Adamczyk firma w krakowie praktycznie długo nie potrwa . Współczuję wszystkim obecnym jeszcze pracownikom

Janusz biznesu
@Dziki dzik

Pani E P to chociaż uczciwie i solidnie ludziom płaciła dodatkowe pieniądze iadze za dodatkową wykonana pracę. A teraz są okłamywani oszukiwani i na żywca okradani z uczciwie zarobionych pieniędzy ale nie przez panią EP tylko przez panią Adamczyk z, zawodu dyrektor która urządza na uczelni pranie pieniędzy pod stołem. Trzeba to zgłosić do US i PIp-u niech się zajmą tym

@Janusz biznesu

Tak pani E.P jak miała pretensje to nie o dobrą pracę tylko za to że praca nie została wykonana albo źle uczciwie podchodziła do sprawy jak trzeba było skarcić skarciła jak pochwalić pochwaliła a nie tak co teraz się dzieje w tej (usunięte przez administratora) Firmie

Ewelina

Rozumiem że teraz w firmie nie ma środków,kasy,umów.Ale żeby zabrać pracownikom wodę to szok. Pani Dyrektor i Lidka muszą na siebie zarobić A szef postawić kolejny dom za nasze pieniądze. Ale co tam nas z połowy etatu stać nawet na 2 mineralne

Katowice

Pracuje w firmie kilka lat i nigdy nie miałam problemów. Wypłata zawsze na czas a czasami wcześniej bez (usunięte przez administratora)jak coś brakuje to dopłacają. Jest też możliwość dorobienia sobie dodatkowych pieniędzy. Jeśli ktoś uczciwie wykonuje swoją pracę nie ma o co się bać. Znam osoby które najlepiej nie robiły by nic a brały kasę za darmo. Jeśli są osoby niezadowolone to po co pracują zawsze można zmienić sobie na lepsze, chociaż znam osoby które wracają jak bumerang to tego "złego". A przecież gdzie indziej jest tak dobrze.

@Katowice

Cała prawda

Agnieszka

Pozytywne komentarze z ostatnich dni to ustawka. Co innego gadacie w pracy, a tu sam miód. Skoro jest tak cudownie to po co plotkujecie ze szukacie pracy bo macie dość? Boicie sie odezwać zeby was E. P. nie zwolnila, taka jest prawda. Moze wkoncu ktos powie prawdę jak wyglada traktowanie ludzi i podejscie do nas? Premia będzie za dobre opinie pewnie, bo innego wyjscia nie ma.

Ala
@Agnieszka

Może nie każdy ma zle doswiadczena .strona nie sluży jedynie do negatywnych opini ale do pozytywnych tez .i wydaje mi sie ze jeśli była by tak zla osoba wlascicel firmy dawno by ja.zwolnil. jeżeli wam tsk zle to sie zwolnijcie bo.każdy jeden zale potrafi pisać i oszczerstwa

mgr.K.B
@Agnieszka

p.Ewa koordynator albo jest chora psychcznie albo jest pierdolnioęta i to zdrowo wprowadziła takie rządy że te biedne sprzątaczki nie maj,a nic do powiedzenia jedzje po nich jak na łysej kobyle aż nie ładnie czy ktoś przerwie ten terror ,czy szef firmy wie zkim ma do czynienia ,chyba że on jest taki sam jak inni w firmie argo nic dodać nic ująć

@Ala

Racja

Aneta

Moja opinia jest na duuuuży plus, kierownictwo reaguje na poniżanie pracowników, kasa dobra atmosfera...jak w domu...ale pracowac trzeba uczciwie...a nieroby zawsze znajda dziurę w calym...polecam znam firme ...szefa od ponad szesciu lat i nie zgadzam sie z leniami którzy wina za swoje nieróbstwo obarczaja szefow i koordynatorow

Dominika
@Aneta

a kto tu poniża pracowników? :/

Mlody wilk
@Aneta

Ciekawe , tylko że jak Politechnika wydzwaniają żeby przyjechal szef to mial gdzieś pracowników, a babsko Ewa dalej pracuje i (usunięte przez administratora) ludzi i krytykuje

Jestem tego samego zdania

ABC

Stanowczo odradzam prace w tej firmie nie bądźcie (usunięte przez administratora) To co się tam dziej powinno zostać skontrolowanie przez Państwową inspekcje pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Service Piotr Kulak - Katowice

• Jak się pracuje w Agro-Service Piotr Kulak?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Service Piotr Kulak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Service Piotr Kulak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agro-Service Piotr Kulak
1.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Obroki 130 lok. 203
    40-833 Katowice