Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

W sobotę robi się nadgodziny? Wtedy stawka jest wyższa np. setki? No i kto się zalicza do tych wybrańców? Ile osób wtedy przychodzi?

Wędkarz
@Piotr

Wszystko zależy od zanęty wtedy wpadają śledzie dorsze okonie sumy karpie szprotki a na koniec płotki zaneta wpada w piątek o 10 lub 12 i w sobotę można przyjść

Piotrek

Witajcie. Jak wygląda praca na operatora wind. Czy to jest ciężka praca ? Bo właśnie nwm czy się zatrudnić.

P6
@Piotrek

Praca na windach jest ciężka, cały czas dźwigasz ciężary i nie ma końca robisz od dzwonka do dzwonka dlatego ludzie uciekają bo kręgosłupy im wysiadają od dźwigania. Jeśli dostaniesz spoko kasę to ok a jeśli zaproponują 20-25 to niech sami te tony drzwigaja na 3zmianach

zbychu

Prawda że przestoje maja być 3 miesiące?,pozdrawiam

@zbychu

Ale wy wszyscy (usunięte przez administratora)o tych przestojach. W tamtym roku gdyby was słuchać to przez ponad pół roku by był przestoj.

Zdzichu
@zbychu

Mozesz mieć dłuzej jak z tym plastikem bedziesz tak zasuwał

Pl

Co się dzieje w biurowcu

Filip 112 .@.pl

Ludzie wypisujcie się z tego związku metalowcow byliście wcześniej potrzebni a teraz to nawet na was nie zwraca się uwagi ten związek już zaczyna brać rdza to jeden wielki pasztet ułożony

oliwa zawsze sprawiedliwa

Witam wszystkich pracowników narzekających na związki wiodące. Potraficie tylko pisać ze coś zrobicie a co do czego podkulacie ogon i zmieniacie temat. Czy ktoś z was czytał ze zrozumieniem pismo zawarte podczas podwyżki płacowej ? Wydaje mi się ze załodze meskiej brak kochonez . miłego obrzucania się kałem i nic nierobienia.

Pn

Wyciek paliwa a kto będzie winny oczywiście pracownik może się skończy te odbijanie piłeczki od jednego do drugiego a co było z malarnia niki na stanowisku nie został pociągnięty do odpowiedzialności oczywiście ukarali pracownika mało tego zrobili jeszcze drugiego menadżera to karygodne ten wyciek ropy też z gonią na chłopaków z remontówki ta stacja pamięta jeszcze gierka a może i Gomółka nie ma kasy na takie sprawy ale na premię i dzielenie się kasą prze agencje mają a na pracowników wprowadza się oszczędności żeby dziedzice mogły jeździć służbowymi autami

Lukix

Dali nam ochłapy a agencji przelewy idą w milionach, agencja odpala działkę wiadomo komu, pewnie dlatego CBŚ jest w biurowcu

@Lukix

Prawda a oni mówią że utrzymanie pracownika cnh jest drodze od pracownika agencyjnego przecież mogą przyjąć pracownika do cnh na pół roku a nie ipłaci się właścicielowi agencji 80 zł jak nie więcej na godzinę jakie miliony są wyprowadzenie pieniędzy z firmy a ludzie dali 2,90 do godziny pracuje 30 lat i nie mogą się dorobić nowego samochodu czy pobudować domu a niektórzy menadżerowie czy kierownicy magazynu w ciągu dwóch lat wystawiają sobje willę czy kupują nowe auta może ktoś to zauważy tak trzeba o takich sprawach pisać nawet na stronach zagranicznych z innego koncernu o tym profilu ile to można się bogacić na krzywdzie ludzkiej chyba się już dorobili ale zobaczcie ilu agencyjnych przyjęli żeby kasę wyprowadzać w sposób legalny

Pm

Dlaczego jest tyle agencji pracy na terenie firmy kiedyś była tylko jedna agencja myślę że chyba wiecie poco jest te agencji

Hmm
@Pm

A dlaczego sa tak różnorodne wynagrodzenia pomiędzy agencja ? Nie powinno tak byc

Szprotka

Śledz rodzina na Swoim Szwagier brat rodzony i cioteczny szwagierka wózkowa brat na lidera kuzyn do biura ???????????? awanse ????????. Każda sobota i nadgodziny plus 2 Panów jeden pilnuje drugiego żeby z kibla wyszedł Płytki się kładzie to są i soboty. Złodziejstwo dla firmy

Xxx
@Szprotka

To tak jest na każdym wydziale , kilka lat temu nie dopomyslenia było żebyś przyszedł po godzinach albo w sobotę i nic nie robił teraz to norma jedni nie mają czasu na nic drudzy nie robią nic ale są kolegami przełożonych którzy nie mają pojęcia czym ich ludzie się zajmują bo tylko potrafią obsłużyć telefon komórkowy a po za tym nic więcej , trzeba coś z tym zrobić bo chyba tak dłużej być nie może czy nikt tego nie widzi , prywaciarz to by zrobił parzadek z takimi i zlikwidował by te sztuczne stanowiska które są tylko dla wybranych a firmie to przynoszą tylko straty

@Szprotka

A może trzeba wysłać do Włoch jakieś pismo co tu kadra i menedżerowie razem z pewnym dyrektorem wyprawiają to nie jest okradanie zakłady te układy z agencjami pracy a jak pracownik wyjdzie godzinę wcześniej to go się zwalnia bo (usunięte przez administratora) zakład kto tu (usunięte przez administratora) zwykły pracownik

Co

A za co stawiają domy ludzie pracują po 40 lat i nie mogą się pobudować się panowie menadżerowie w ciągu roku stawiają sobie dom czy kierownicy czy to jest normalne bano naj szybciej można się dorobić na krzywdzie ludzkiej myślę że nie trzeba pokazywać palcem o kogo chodzi tu brakuje dyrektora świerszczyka zapomnieli jak chowali się jak szczury i to jest właśnie inteligencja firmy cnh ch a ,my i ludzie pozbawieni ludzkości ale myślę że życie ich krzywdzi tak jak oni nas czy zwykłego pracownika a to jest ciekawe że oni też byli pracownikami na produkcji a teraz bez kilka nie dochodzi zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielem byl

Koko

Tu nikt o tym nie może się dowiedzieć co tu się dzieje jeden drugiego ma chronić a pracownikowi śmieje się w twarz jak się powie prawdę teraz można umawiać się na rozmowę do dyrektora myślę jak powie się prawdę jak jest na dole to nik się z tego nie będzie śmiał

Hj

A nie przykro ci że nas tak (usunięte przez administratora)że ludzie którzy dostają stołki że tak za naszą krzywdę zarabiają zauważ że majstrowie czy kierownicy bez pojęcie kupują sobje samochody po 60tys stawiają domy a nam dali 2,90 do godziny biorą premię co miesiąc za nasze wypociny i że ciapaci więcej mają na godzinę jak my Ci

No

Nie prawda co opisujesz że tańszy jest pracownik agencji podam ci sprawdzony argument za pracownika agencji Mtw czyli ciemnoskórym firma właścicielowi agencji płaci 80 zł na godzinę czyli na miesiąc 13400 za 8 h zarabiają tyle co my po podwyżce czyli 4700 i firma za każdego pracownika cnh ZUS płaci 1000 zł więc nie broń firmy bo i tak nasz rżną na każdym kroku a ile agencji pracuje w firmie to sobie oblicz czy tańszy jest pracownik agencji nawet jak pracuje 6 miesięcy podejrzewam że jesteś pracownikiem z układem i tyle nie zarabiasz co my no i że nie pracujesz solidnie pewnie przychodzisz co sobote do pracy i możesz założyć ubrania robocze a w tygodniu chodzisz w dzynsach i nosisz notes to możesz powiedzieć że dobrze zarabiasz za u dawanie Nikosia więc dlaczego dyrektor tak przekonywał związki żeby tego sporu zbiorowego nie było prosta odpowiedzi bo nie mógł by wprowadzić ciemnoskórych do pracy w firmie układ za układem ktoś komuś musi dać zarobić dużą kasę

@No

Niestety nie ma takiej agencji jak Mtw... jest MPW. Myślę że twoje pozostałe informacje są tak samo prawdziwe i sprawdzone jak ta o nazwie agencji. Twoje wiedza o kosztach utrzymania procownika też jest mizerna. A jak chcesz chodzić w "dzynsach" i nosić notes to nic trudnego. Na tablicach pełno informacji o potrzebie zatrudnienia "Nikosi do noszenia notesu". Napisz CV , tylko bez błędów, i zanieś do pani Marty. Wiesz która to bo z Nią przecież rozmawiałeś. Ale ty pewnie nie jesteś tym "z układem" to cię nie zatrudnią... Możesz wtedy zrobić coś lepszego dla zakładu- złożyć wypowiedzenie:) Z tą wiedzą i doświadczeniem na pewno znajdziesz szybko dobra pracę. Pozdrawiam. PS. Jestem bylym pracownikiem, rok temu zmieniłem firmę ale dobrze wiem co jest CNH.

Lop

To dobrze że cię zwolnili bo takich cwaniaków do brania pieniędzy za nic to w tej firmie nie potrzebą a jak tak potrafisz wytykać błędny i pokazywać że jesteś kimś to dlatego już ty tu nie pracujesz i ci chyba żal że tu nie pracujesz a może jeszcze wrócisz bo tacy nieroby wracają się tu ukrywać

Obiektywny
@No

Gość nie zna ekonomi agencyjny jest droższy w w utrzymaniu ale masz plusy Brak prowadzenia księgowości i odzieży ochronnej nie płacenie za chorobowe W razie mniejszej produkcji taki pracownik z dnia dzień nie ma gdzie pracowac A pracownik CNH wypowiedzenie powiadomienie związków i inne powody płatne chorobowe Ale to jest (usunięte przez administratora) że agencyjny za dodatkowe uprawnienia dostaje po 2 zł do godziny i za polecenie innej osoby dojazdy do pracy za Fred i mieszkanie

@Obiektywny

Ubrania w cnh wymieniane co 5 lat wyrazie zwolnień związki nic nie po mogą chyba że masz układ u ludzi na stanowiskach agencyjny nie mają uprawnień i obsługują suwnice i BHP nie chce o tym wiedzieć ciemno skurzy nie wykonują minut i kierownicy nic nie mówią siedzą po kontach i jest dobrze a pracownikowi cnh wypomina mu o minutach i dyscyplinie pracownik cnh pójdzie na chorobowe jest wzywany na rozmowę do kadr i zostaje przeniesiony na inne stanowiska i pracownik cnh sam za swoje pieniądze musi dojechać do pracy i jeszcze jeden argument pracownik cnh jak doniesie do kierownika o drugim pracowniku czyli jak go sprzeda ma plusy i jest wychwalany i pracuje w soboty proste jakby na pracownikach agencyjnych dyrekcja nie miała obrywów to by tu nie pracowali a co do związków dziś ktoś chodził z z urną i zbierał głosy a gdzie są przewodniczący czy mają depresję że tak przekręcili załogę a może śmieją się u dyrektora i planują gdzie wyjechać na jakies wycieczki

Jak ja tu czytam tak te wszystkie komentarze to zadaje sobie jedno pytanie, czemu się nie zwolnicie skoro pensje małe , skoro związki nie wynegocjowały większych podwyżek ? Skoro każdy jest takim (usunięte przez administratora) spawaczem, monterem czy wózkowym to czemu nie zmienicie pracy ? Nikt Was na siłe nie trzyma przecież w CNH , złóż wypowiedzenie jeden z drugim i będzie po kłopocie a nie wieczne użalanie się nad sobą i to w internecie . Dzieci w przedszkolu nie narzekają tak jak niektórzy tutaj . Dodam że jestem zwykłym pracownikiem fizycznym.

Spawacz

Orientuje ktoś się czy są podpisane soboty dyrektorskie?

Spawacz

Dwie soboty na kwartał obowiązkowe

@Spawacz

Co ty gadasz nawet nie wiesz jaki warunek podwyżki i przez takich ludzi tyle dostaliśmy co dostaliśmy soboty obowiązkowo dla wszystkich a czy biuro pracowało w takie soboty sami się nakręcacie a dyrekcja to wykorzystuję

@Hj

Tak , przez takich jak ja dostaliśmy za mało podwyżki , przez to że zapytałem czy są soboty dyrektorskie. I dyrekcja przez nas będzie (usunięte przez administratora). Jak za mało dostałes to mogłeś podpalić się przed biurem , albo przyspawać się do bramy . Każdy pisze że mało , a z kim bym nie gadał to zadowolony ze teraz będzie zarabiał tyle co przed podwyżka tyle że po godzinach . I cała wina poszła na związki. Pójdźcie do prywatnej firmy to sami będziecie prosić sie o podwyżki i albo ci dadzą 100zl do ręki albo będziesz musiał (usunięte przez administratora) lizać czy z ucha strzelać na kolegów.

Dr
@Spawacz

Co ty chyba pracujesz całe życie w tej firmie i nie masz rozeznania jak jest w innych firmach nikt nie jest zadowolony z tych 2,90, do godziny widzę że tacy ludzie nie wiedzą co to jest brutto a netto trzymasz się tej firmy bo w innej byś się nie odnalazł kiedyś starzy pracownicy mówili na co taka podwyżka jeszcze nas zwolnią kadra brała kasę i nam dawali ochłapy po 200 zł nie było tak było teraz ciapaci więcej mają jak my po podwyżkach a związki są po stronie dyrektora jak tak można że właścicielowi agencji płaci się 80 zł za pracownika i masz odpowiedź dlaczego tak nasz jak co roku zrobili w balona tacy ludzie jak ty przychylają się do wszystkiego co dyrekcja każe nie macie swojego zdania

@Dr

Mam wrażenie że jesteś jakiś (usunięte przez administratora)umysłowo. Po pierwsze: jak jest tak źle to zmień firmę, wiesz jak jest w innych firmach więc na pewno wybierzesz odpowiednią. Po drugie: nie musisz pisać tu na forum ogólnym jaka to mała podwyżka i zarobki- wiesz gdzie jest szefostwo związków, idź i porozmawiaj kulturalnie o swoim niezadowoleniu. Tylko merytorycznie, żebyście doszli do konsensusu. Możesz wziąć też swoich niezadowolonych kolegów. Po trzecie: W piątki są spotkania z dyrektorem, zapisz się na takie i powiedz co Cię boli. Po czwarte: utrzymanie pracownika CNH jest droższe niż 80zł,(ZUS, ubrania, urlopy,chorobowe,socjal). No ale to pewnie wiesz, bo wiesz też co to jest brutto a co netto...Pracownika agencyjnego można również zwolnić w kazdej chwili przy zmniejszonej produkcji, Ty zostaniesz. Po piąte: Jak już będziesz rozmawiał z tymi przewodniczącymi i dyrektorem (ale pewnie nie będziesz miał na tyle odwagi) to składaj trochę lepiej zdania niż w tych swoich komentarzach.

@Dr

Właśnie jestem świeżym pracownikiem i 10 lat robiłem w prywatnych firmach to wiem co mówię. Nie mówie czy to jest dużo czy mało . Ale tu masz taki komfort , że ktoś za ciebie kłapie dziobem o podwyżki. Nie chwalę i nie krytykuje. I to nie jest wina ludzi takich jak ja czy innych , tylko takich jak ty co przez forum jest pyskaty. Przedmówca ma rację . Jak chcesz wyjaśnić problem to umów się z dyrektorem, albo wypisz się ze związków. A kto ile płaci agencjom i biurowym pracownikom to nie powinno cię interesować. Walcz o swoje i tym się zajmij

Lop

A po szóste też firma może cię zwolnić no chyba że jesteś z tych co udają że pracują bo masz kogoś na stanowisku pewnie potrafisz zauważyć że ktoś niema okularów znam przypadek że pewien inżynier nie mógł rozróżnić klucz 13 od 17 a takich pseldo ludzi na stanowiskach jest sporo i myślę że jesteś jednym z nich a jeśli chodzi o dyrektora to jakbyś chciał wiedzieć to byłem na rozmowie i bardzo przyjemnie się rozmawiało poruszaliśmy różne tematy tez rozmawiałem z panią Marta

Monster w cnh zaranna (usunięte przez administratora) odjąć podatek takie są zarobki w cnh a praca (usunięte przez administratora) chyba że masz (usunięte przez administratora)to będziesz udawał że pracujesz i nik cię nie tyka ale jesteś na każde zawinie przy jakimś proteście załogi czy pracować po godzinach jak pozostali na stanowiskach nie chcą zostawc

Panie Patryku W i Łukaszu K zejdzie panowie związkowcy na dół do ludzi zapytajcie się jak wrażenia po podwyżkiach teraz odwagi brak ludziom spojrzeć w oczy czy zejdziecie dopiero przy następnych niby negocjacjach to co zrobiliście z załogi to karygodne i bezczelne ludzie płacą składki a wy jesteście za dyrektorem i nie mówicie jednym głosem z załogo na drugi rok tak nas nie przekręcie

Zaintr

warto sie przyjac na montera? dojezdzalbym 50km, po tym co czytam to szok i nie ciekawie widze.

Darox
@Zaintr

Na paliwo wydasz ponad 1tys a zarobisz 3.5 na początku więc zastanów się czy warto bo dojazd +praca to już masz 10-11h a.zosanie Ci 2.5...

Vccc

Prawda a ludzie się nie wypisują i nadal nie powinniśmy pracować po godzinach niech ciapaci pracują mają takie same stawki jak my po podwyżkach więc proszę zauważyć jak nasz przekręcili na podwyżkach nie prawdo jest że podwyżki ustalają Włosi to tomach rozgrywa ile urwie to więcej dla agencji i dla kadry kolejny raz daliśmy podejść się związkom przekupionych przez dyrektora

fotograf

Zapraszam do spotkan z dyrektorem w piątki ciekawe watki wychodza gosc w pracy komputer zalogowany a od 1,5 godziny nic sie nie dzieje na komputerze az wygaszacz sie wlaczyl :))) kazdy ma swoj login i latwo sprawdzic co w tym czasie wykonywal. i gdzie jest BHP osoby bez uprawnien jezdza wozkami P5 P3 P7 P1 kombajnami i traktorami i bez badan !!!! Karacie za okulary :))

Xxx

Prawda że biuro dostało 1tys +200 premii? Może związki się odniosą do tego?

Krzysiek
@Xxx

Związki to dopiero beda idzie nowa siła !!!

@Krzysiek

Śmiech bo krecik się pcha do metalowców jako przewodniczący ludzie kolejna osoba do nawijania makarony na uszy ludziom (usunięte przez administratora)dyrektorowi (usunięte przez administratora)

Koko

Kto by nie był przewodniczącym to i tak będzie po stronie dyrekcji jak by miał zarobić 4500 to by nie pchał się do związków

magazyn
@Hj

w metalowcach to jest stary beton na 12 delegatow 9 powyzej 55 lat stara gwardia gratuluje zwyciestwa Panu na O i do emerytury za 7000 netto pociagnie :))) a zaloga byla przeciw czyli wiecie co robic ponizej 500 czlonkow Paj J/ wraca do pracy

Lukix

Halo nikt się nie wypisał dziś że związków bo mam info a my z biura dostaliśmy 1100+ 300premii i nacisk na pracę zdalna czyli siedzenie w domu gotowanie i odpisywanie co jakiś czas na maila z telefonu a samochód służbowy się przyda na zakupy pozdrawiam

bhp

zeby szkolic to muszisz byc spawaczem wiodacym lub monterem wiodacym czy jestes przeszkolony z bhp ???? czy w angazu masz zapisane zeby szkolic innych pracownikow ???? zapraszam jutro do zwiazkow na spotkanie

Pla
@bhp

A objaśniane i pokazywanie jak robić dany podzespół to nie jest szkolenie iJake detale do tego podzespółu ciapatym nie zwraca się uwagi na kraski i nie mówi się ile minut trzeba zdać nie mają uprawnień na suwnice a pracownikowi cnh wytyka się wszystko panowie z BHP czy zaćmy dostaliście

One
@Lukix

jak wy nic nie umiecie to lepiej siedzcie na zdalnym ostatnio byl inzynier na P5 klucza 13 nie rozroznil od 17 ciamajdy i tyle

One

a czy masz w angazu zapisane ze masz szkolic innych pracownikow ????

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 447.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 411, z czego 53 to opinie pozytywne, 225 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH