Opinie o Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Hej, ja chce sie z kolei odnieść do pracy w biurze w dziale marketingu a raczej przestrzec- okropna amtosfera, ludzie bez kompetencji majacy te prace zalatwiona przez znajomosci, siedzienie po godzinach jako norma, przełożeni którzy chca wycisnac z ciebie wszystko jak z cytryny i jeszcze do tego dolozmy toksycznych kolegow - typowe korpo wykanczajace czlowieka i to w dodatku za marna kase - na stanowisku managera pensja jak na specjaliscie..

Franek Nowy wpis

W związku z ofertą na posadę Digital Transformation Junior Program Manager podają, że oferują pracę hybrydową (2 dni w biurze, 3 dni z domu) oraz benefity w rodzaju rocznego bonusu, prywatnej opieki medycznej, czy Multisportu. Ale co z umową o pracę, jest ona podpisywana bezpośrednio z firmą oraz zawierana na czas nieokreślony? Na dniach ktoś sugerował trwające 12 miesięcy umowy z pośrednikami.

Jest opcja ? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Hej czy te czasowe umowy ktore oferuja ( naogol na 12 miesiecy) zatrudniony przez kontraktora sa serio w opcji przedluzenia/ dostania umowy z pepsi czy to taki chwyt marketingowy mowiony do kandydatow na rozmowach ?

Hejo, jak wygląda ten system premiowy na stanowisku Junior Key Account Manager? Mocno rozważam aplikowanie na stanowisko, tylko jakbyście mogli mi napisać co sądzicie o zarobkach i co nieco o pracy w dziale, bo na ten moment wiem, że liczy 8 osób :)

Tomek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Stanowisko Junior KAM W biurze w Warszawie Na jakie warunki można liczyć? Czy można liczyć na auto służbowe?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji w firmie Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
Maks

Teraz szukają przedstawiciela handlowego. Na początek dają bazę klientów czy już od pierwszych dni trzeba zdobyć nowe umowy?Jak z targetami? Da radę do nich doskoczyć żeby zrobić premie?

były praconwik

Ogólnie bardzo odradzam pracę w Pepsico w Gdańsku na Kontenerowej, okropni ludzie szczególnie Alicja, przekleństwa, mobbing, wyzywanie, mówienie, że kogoś zaje*ie itd było codziennie, na rozmowie dowiedziałam się ze będę zarabiać 2400zł na reke i nigdy nie dostanę podwyżki, przyjęłam bo to była moja pierwsza poważna praca ale jak tak można!? Jeśli ta osoba to czyta to wiedz ze prawie cię zgłosiłam jako mobbing w PIPie :) ale dzieki tobie teraz mam dużo lepsza i na pewno lepiej płatną pracę od ciebie w zdrowym, fajnym środowisku i na penwo wiecej się nauczyłam niż od tej osoby która W NICZYM NIE BYŁA POMOCNA :) Licze ze kiedys tą kobiete spotka karma za to jak sie do mnie odnosiła i do innych pracowników... Już dawno powinni ją zwolnić, ogólnie ekipa w Gdańsku sami starsi (niektórzy sympatyczni) pracujący tam po 25 lat. SZCZERZE ODRADZAM TAM PRACY PRZEZ STRASZNĄ ATMOSFERĘ

@były praconwik

Skoro takie rzeczy się tam działy to czemu przełożeni nic z tym nie robili? Albo czemu nie rozmówiliście między sobą problemów?

BYły pracownik
@Grażyna

Bo jak rozmawiałam o tej okropnej osobie z inną osobą to mówiła "ona prywtnie jest bardzo fajna" albo coś w stylu nie przejmuj sie, ona jest dobrą osobą ale nerwową :) na tyle, że psychicznie ja wysiadałam...jej i mój szef to akceptowali, wiedzieli, że taka jest a że pracowała tam już 20 lat to tak to wyglądało

Julia
@BYły pracownik

A dawno tam pracowałaś? Masz jakieś informacje jak jest teraz? Jakie stawki? I czy dalej z tą panią są takie problemy jak Ty miałaś?

@Julia

Nie mam informacji, nie pracuje tam już w sumie 3 lata będzie w marcu, jestem ciekawa czy ta kobieta nadal pracuje, jeśli tak to na pewno nadal jest taka sama i sie nie zmienila, z tego co mi kiedys tam ktos mowil jej astetntki wyrzymuja okres próbny i rezygnują bo nie da sie życ z nia... radze omijac szerokim łukiem

Zofia

czyli żadna z asystentek nie została na dłużej? pytam, bo chciałam się zorientować co proponują po przedłużeniu umowy. tutaj mimo wszystko jest jakieś pole na negocjacje jak się człowiek naprawdę wykaże?

Kamil

Jak tam podwyżki od lutego zmiota was z rynku. Zbyszko sprzedaż więcej volumenu.. Wspomnicie moje słowa

Orion

Zmieniają skład bez informowania o tym klientów, obiecują że na części produktów dalej ten sam skład, etykieta ta sama a tu zonk po czasie smak się zmienia tego (usunięte przez administratora) nie da się już pić.

Chetny

Dzień dobry Dostałam ofertę pracy w pepsico na młodszego operatora stawka 5700 brutto to na rękę 4000tys nie ma rewelacji , czy do tej stawki jest jeszcze jakiś dodatek jakaś premia czy co ? Jak szybko można wyszkolic się na operatora ? Robią problemy czy wręcz przeciwnie jestem osobą ambitną, jeżeli jest ktos w stanie mi napisać- kto pracuje byl w podobnej sytuacji bo bardzo proszę

ThorRagnarok

Hej, pojawiło się ogłoszenie na PH pepsico w frito lay, podzieli się ktoś opinia o tej pracy? Jak wygląda rekrutacja, wdrożenie do pracy?

y
@ThorRagnarok

Odradzam, wyzysk, kierownik traktuje swoich podwładnych bez szacunku, czuje się jak pan i władca, nie można powiedzieć swojego zdania, zastraszanie, (usunięte przez administratora).....Kasa marna za tyle godzin pracy, brak doceniana pracownika. Nie ma z kim pogadać o problemach bo HR maja Cię za nic....liczy się tylko zdanie kierownika....

@y

To ile zarabiacie jeśli można wiedzieć skoro kasa marna? Poza podstawa są jakieś premie czy nie?

Kierowca

Ja to opiszę z poziomu dostawcy tych "dóbr". Kompletna żenada i dno. Muł i wodorosty. Ta firma to jedna wielka tragedia. PH którzy odpisują co leci by plan zrobić a kierowca lata w dwie strony z towarem. "Opiekunowie" kierowców gorzej niż dno. Zero pomocy. Dla nic tylko zadowolenie klienta ważne. System planowania tras? Chciałoby się użyć słów nie kulturalnych bo aż się o to prosi ale admin zablokuje, zatrudniają chyba w tym celu maply a nie ludzi bo z ich rozumowaniem siekieratki by nie wyhodowali. Zalodowac upchac i niech się martwi kierowca. Z kilometra i wala w Ch.... z cbm w jeszcze większego Ch... Kierowca to dla nich śmieć i tyle powiem po pół roku pracy dla nich. W ich mniemaniu ma być zrobione i (usunięte przez administratora)

Janusz
@Kierowca

Ja już 2 lata w tym kołchozie a robię tylko dlatego, że mój szef ( podwykonawca) Pepsi płaci najlepiej w regionie i ciężko znaleźć lepszą ofertę pod kątem finansowym oczywiście. To co napisałeś to prawda. Logistyka to poziom szamba, obsługa logistyki która w teorii ma nam pomagać też. Np zgłaszam że nie dojadę do sklepu bo droga zamknięta to karzą szukać innej drogi, albo dzwonic do pH bo on tam był tydzień temu i wjechał normalnie, osobówką też bym wjechał. Knajpy na starówkach miast planują na duże ciężarówki gdzie wjechać tam często graniczy z cudem. Musisz przychodzic na 4 sprawdzić sobie towar często 10-15 palet bo jak czegoś zabraknie to płacisz ze swojej kieszeni. No i oczywiście telefony że pół roku temu dostarczałem towar do Danuty z pizdowa dolnego i nie dałem jej zgrzewki wody za 7 zł i czy pamiętam tą sytuację. No nóż się w kieszeni otwiera ale póki jest 4 z przodu i codziennie w domu to się robi.

@Janusz

Taj jest, dokładnie, nie daj Boże

@Janusz

Zgadzam się w 100%, nie polecam

Bogdan

tobie się lepiej pracuje w tej firmie? byłbym wdzięczny jakbyś coś jeszcze napisał bo chciałbym poczytać opinie z drugiej perspektywy. z czym się nie zgadzasz?

HR Polska Krakow

Cześć, czy ktoś moze podzielić się opinia na temat pracy w zespole HR na Polskę? (Kraków). Dziękuję :)

Renata
@HR Polska Krakow

Jakie dokładnie informacje Cię interesują? Będzie chyba trochę łatwiej odpowiedzieć :) Już złożyłeś/łaś CV, czy jeszcze się zastanawiasz?

HR Polska Kraków
@Renata

Jeszcze się zastanawiam :) Ogólnie chciałabym wiedzieć ile jest osób, jak wyglądają procesy, jaki jest zakres obowiązków, że tak powiem, czy kontakt jest tylko mailowy/ticketowy? Itp :)

@HR Polska Kraków

Ciekawa jestem czy udało się z jakiegoś innego miejsca o tym wszystkim dowiedzieć? Jeśli tak to dasz znać?

Kiler

Pracowałem pod koniec lat 90 jako PH z autem służbowym (Opel Combo) oddział Katowice.Była to moja pierwsza praca w Korpo.Dostałem w tej robocie mocny wycisk, który procentował później w innej robocie.Nauczyli mnie ,że nie ma w sprzedaży rzeczy niemożliwych lub ,że ktoś czegoś nie chce lub się nie da zrobić.Jak dla mnie była to szkoła życia,chociaż pracowałem tylko 2 lata.Nie chciałem dłużej pracować aby się kompletnie w tym systemie pracy całkowicie nie wypalić.Robota na mega petardzie, kasa wtedy ok 3 tyś na rękę.Pomimo wszystkiego zostały też mile wspomnienia. Po Pepsi praca w innych firmach była mega łatwiejsza.

Piotrek

Pepsico buduje i zatrudnia koło Wrocławia. W odpowiedzi na aplikację zgodną z wymaganiami oferty pracy dostałem info: 1. Dziękuję za zainteresowanie! 17-Maj-2022 Dziękujemy za zainteresowanie tą rolą, ale w tej chwili zdecydowaliśmy się zatrudnić innych kandydatów, których kwalifikacje bardziej odpowiadają wymaganiom na stanowisku. Powiedziawszy to, zawsze szukamy utalentowanych i pełnych pasji osób, które dołączyłyby do naszego rosnącego zespołu. Pozostań w kontakcie z nami, aby dowiedzieć się o nowych możliwościach, gdy tylko się pojawią. Śledź nas na LinkedIn, Glassdoor i dołącz do naszej społeczności talentów. ??? "... w tej chwili zdecydowaliśmy się zatrudnić innych kandydatów..." ... "zawsze szukamy utalentowanych i pełnych pasji osób...". Pomyślałem, że to miłe, że już znaleźli taką osobę (bo to przecież nie ja). Tylko po co ta powtórna rekrutacja od 23 maja? Osoba się nie sprawdziła? Szukajcie, a znajdziecie... Pozdr.

Były kierowca

Jeśli chodzi o pracę kierowcy to gorzej jak w Pepsi jest chyba tylko przy wywozie szamba. Praca często od 4 do 18 a czasami i dłużej. Obciążenia są za wszystko, za braki w towarze, za palety. Przywieziesz ciemniejszą paletę nie spodoba się magazynierowi i cyk 120 zł w plecy, a deski na skupie po 30. Trasy układane jak komu pasuje, często od punktu do punktu po 20, 30 minut jazdy, a punktów po 20,25 w lecie potrafi być i 30. Trasę układa sobie sam kierowca tzn dostaje wypisane wszystkie punkty niby w kolejności ale żeby nie wracać po nocy to i tak trzeba robić po swojemu. Na busa 8 paletowego potrafią zaplanować 10,11 palet i kierowca ma to zabrać i nikogo nie obchodzi jak to zrobi. Towar często źle złożony niegazowane lekkie napoje na dół palety a ciężkie gaziaki na górę. Towar dzieli się na detal i zrzuty. Zrzuty to wiadomo punkty złożone w całości jak sie ma windę a sklep ma magazyn to zjeżdża się paletą i cześć, jak nie to trzeba targać na garbie. Detal to wybieranie kartonów i zgrzewek z paki, np trafia się na pierwszym punkcie zgrzewka z dołu palety to musisz całą paletę przerzucić żeby się dostać do towaru. Jeździ się po sklepach i knajpach. Sklepy da się przeżyć, jedne sprawdzają towar inne nie. Czasami trzeba pomagać Grażynom ze sklepów skanować towar, czyli trafi Ci się 100 pudełek chipsów i z każdego musisz wyciągnąć paczkę i dać do skanowania, tracisz jakieś 15-30 minut, zależy od obrotności Grażyny. Godziny otwarcia na trasówce często nie zgadzają się z rzeczywistymi, sklep na papierze otwarty niby od 8 a tam od 5.30 już ktoś jest. Na knajpach jest gorzej, różne godziny otwarcia, często nie zgadzają się z rzeczywistymi, latanie ze skrzynkami po piwnicach, po 2 miesiącach wakacji nie czujesz kolan. Do tego częsty problem z dojazdem szczególnie jak ktoś jeździ ciężarówką, zgłaszasz, że się nie da wjechać dużym ale i tak każdy ma to w (usunięte przez administratora) Na trasówce napiszą note, żeby planować na małe auto a wyślą i tak największe. Auta nie pierwszej młodości, często reanimowane trupy aby się koła kręciły. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Jedni kierowcy mają stałe trasy i kończą o 12, 13, inni jeżdżą wszędzie i tak jak wspomniałem kończą o 18. Kolejny minus to sprawdzanie towaru i sterta papierów do zrobienia po trasie. Latasz od 4.00 jak (usunięte przez administratora) po magazynie i liczysz czy wszystko masz bo jak czegoś zabraknie to lepiej jechać i kupić do Selgrosa bo wyjdzie taniej niż obciążenie z Pepsi. Po zjeździe długopis w ręke i wypisywanie wszystkiego co zwiozłeś, towaru którego ktoś nie przyjął, palet, skrzynek, licznie gotówki. Gotówkę również musisz rozpisać ile jest 100, 50 czy 20 zł w kopercie. Poza tym robota ujdzie. Idealna dla świeżaka żeby zdobyć doświadczenie i uciekać gdzieś gdzie kierowce mają za człowieka, a nie śmiecia. Są ludzie którzy jeżdżą tam i po 7 lat ale to ludzie którzy zaczynali jak jeszcze dało się tu robić i się zasiedzieli, albo tacy co mają dobrą stawkę i nigdzie nie dostaną więcej.

@Były kierowca

Wiem coś o tym, pracowałam tam

Były kierowca

A w jakim mieście?

Kierowca
@Były kierowca

Wszystko co kolega wyżej napisał jeden wielki (usunięte przez administratora) Podpisuję się pod tym!

@Kierowca

Rozumiem że praca dość ciężka szczególnie że trzeba samemu o wszystko dbać. Powiesz jakie są wypłaty? To znaczy jaki poziom? Oczywiście jak to nie tajemnica.

Molli

Widzę że dużo opinii z terenu a z biura mało to może ja pomogę. (klimaty dotyczące analizy danych) Praca jest generalnie bezstresowa i przyjemna. Nikt nie patrzy na ręce i w dodatku można pracować w 100% zdalnie. Nie ma jakiejś wielkiej presji czasu ani nacisku - nie miałem nigdy żadnych stresowych sytuacji. Ludzie z którymi miałem okazję pracować też są bardzo w porządku i mili. Praca ma jednak jedną zasadniczą wadę - wynagrodzenie. Żeby zobaczyć skalę tego problemu to powiem że pieniądze które ja zarabiałem na stanowisku związanym z analizą danych są zbliżone do mojego kolegi który pracuje jako... kurier. Generalnie z umiejętnościami twardymi niewarto tam pracować. Z tego co udało mi się zauważyć to firma ma trochę taką politykę że nie ważne czy pracujesz w HR , w marketingu czy w analizach czy jeszcze gdzies indziej to i tak bedziesz zarabiać podobnie - liczy się tylko poziom w hierarchii (junior mid senior kierownik itd). Nikogo nie interesuje że w analizach zarabia się na rynku znacznie więcej niż np w HR. Także na pewno polecam tą pracę w trzech przypadkach : 1. Chcesz mieć stabilną bezstresową pracę w przyjemnej atmosferze z fajnymi ludzmi a po 8h pracy spokojną głowę i nie masz parcia na zarabianie pieniędzy. 2. Jesteś świeżakiem po studiach i traktujesz to jako start (w sumie jak na osobę bez doświadczenia to i tak więcej nigdzie nie dostaniesz - jak dla swieżaka jest ok) 3. Nie masz jakichś cenionych twardych umiejętności za które ktoś zapłaci o wiele więcej (a tak jak wspomniałem wcześniej praca jest bardzo spoko więc dla kilku stówek więcej nie opłaca się odchodzić) Niestety w niektórych zawodach płace są zaniżone o około 50-70%. Na inflacje firma nie reaguje - podwyżka roczna to przy dobrych wiatrach jeżeli dostaniesz dobrą ocenę przełożonego i powalczy o to to będzie 2x mniej niż wynosi teraz inflacja. W normalnych okolicznościach to pewnie z 3x mniej. Generalnie z upływem czasu coraz bardziej zbliżałem się do zarobków znajomych którzy pracujących na taśmie , kurierce itd więc inflacja olewana całkowicie. Benefity: - prywatna opieka (tak jak wszędzie) - jakaś tam zniżka na multisport (nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje) - na święta z 3-5 stówek w zależności od dochodów.

@Molli

Po przeczytaniu stwierdzam, że nie wiem ile zarabia ten kurier, którego powołałes jako przykład :) 3000 brutto? I w analizie danych podobnie?

Molli
@Zofia

Mój kolega jako kurier w Warszawie wyciąga w tym momencie 4000zl netto, prawie tyle samo wyciągałem w analizie danych - to jest okolo 5600 brutto. On akurat nie ma ukonczonych 26 lat a ja tak wiec realnie zarabiałem Z 300zl wiecej. Nie muszę chyba mówić że to mała różnica. Stawki w innych firmach na podobnych stanowiskach 7500-10000 w zależności jaka branża , jaki poziom trudności tych analiz i narzędzi oraz wielkość firmy. Dla najlepszych na b2b z biegłym angielskim to sa stawki nawet sporo wieksze. W każdym razie 7 500 to jest totalne minimum, i wiem to nie ze swoich domysłów czy raportów tylko na reprezentatywnej próbce moich kolegów którzy konczyli ten sam kierunek studiów i mają podobną wiedzę P.S. 3000 brutto to w 2k22 to chyba tylko na orlenie w małych miejscowościach, bo już nawet w lidlu się zarabia więcej.

Bleee

Data management analyst w Krakowie, ktoś coś? Warto czy nie warto?

pepsi russkij dar

Nasze kochane korpo jednak zostaje w rosji, tylko zmienią nazwy napojów. Ciekawe czy rusaki dar będzie z dodatkiem takiego oto czerwonego płynu co ciekł kiedyś ciekł w żyłach ukraińskich dzieci.

@pepsi russkij dar

A na co chcą zmienić nazwę napojów?

Rycho

Nie wiem co za (usunięte przez administratora) wymyślił super reklamę Pepsi? Przepraszam, nie Pepsi tylko butelek w jakie jest pakowana. "Najsmaczniejsza jest butelka z recyklingu. Kupujemy Pepsi i tak jak w relamie wylewamy zawartość i delektujemy się "pyszną" butelką ze (usunięte przez administratora) PYCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Może Amerykanie wierzą w takie idiotyczne reklamy (wiemy coś na temat ich intelektu) ale my Polacy jesteśmy bardziej odporni na takie bzdury. Pozdrawiam.

@Rycho

Zdajesz sobie sprawę, że butelki z recyklingu nie są brudne, tylko przetworzone na nowe i w pełni czyste? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
  • Zamoyskiego 24/26
    03-801 Warszawa

Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.