Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Pracownik w domu

Panowie jest zle cała września leczy rany po przestoju ,nie wiemy co będzie dalej smutne to

Ex pracownik

Witam. Czy ktoś z worków rozliczył już obiegówkę?

Były Work
@Ex pracownik

Co należy zdać podczas obiegówki? Klucze, przepustkę, odzież i coś jeszcze?

Zwolniony
@Były Work

Ja nie dostalem zadnej informacji. Zaklad 3.

Kolejki do czego?

A może ABW wypowiedziałaby się w tym temacie...

Mechanik

A jeszcze jedno dla weryfikacji starych pracowników pytanie z mechaniki jeśli tego nie wiesz odpowiedziałeś sobie ze jesteś słaby co to jest system TORSEN jedno pytanie,,,,,, deflektor w silniku dwusuwowym Drugie pytanie

Tyż mechanik
@Mechanik

Wiedzą którą tak się tu chwalisz zaimponuj jakiemuś druciarzowi w garażu może cię zatrudni. VWP to produkcja aut, nie naprawa!

Wciskacz
@Tyż mechanik

Jaka produkcja tu się wszystko wciska do kupy z poszczególnych WYPRODUKOWANYCH cześci

@Tyż mechanik

Nie mam zamiaru się zatrudniać u druciarza bo sam mam firmę wspaniałe działająca , tylko dziwi mnie nienawiść do kolegów z work

@Wciskacz

Produkcja aut powiadasz a pracownicy fachowcy powiadasz no jak tak to spoko

Komas
@Mechanik

To nie jest warsztat to jest montaż aut. Ludzie tutaj drżą o prace nie woedzą co dalej a ty vhcesz odpytywac? Puknij sie miernoto.

Gol
@Mechanik

Masz firme to co cie interesuje forum naszej firmy. Po co tu wchodzisz.

Skrzynie mmt nie były problemem tylko kłopot leżał w sterowaniu bo jak wiadomo jest to normalna manualna skrzynie ze sterowaniem zautomatyzowanym i synchronizacja bywała problematyczna , podobnie jak seelespeed w Fiacie Stilo Problem ze sterowaniem automatycznym. Skrzynie często były hydrauliczno elektroniczne i często zawodziło oprogramowanie . Trzeba zaznaczyć ze eksperymentowano na elektromagnetycznym sterowaniem ale niewiele z tego wyszło pozdr

@Mechanik

Kolego zgłoś się do jakiegoś programu 1 z 10 albo coś podobnego bo się marnujesz tutaj zauważyłem.

Ten

Zgrzewacz uważaj bo ominiesz jakiś zgrzew i się bryka rozleci a zapomniałem oni maja po cztery zgrzewy bo tyle zapamięta

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Jar

Witajcie koledzy czy ktoś z was dojeżdża do Antoninka z okolicy Cerekwicy, Napachania, Rokietnicy, Mrowina? Zm II.... Konkretnie na rano od 11 maja.

Dojezdny
@Jar

Ja tez poszukuje dojazdu od 11 maja okolice Zakopanego jak ktoś po drodze miałby okazje się ze mną zabrać zapraszam wyjazd wieczorem 19,00 co by zdążyć na rano

Pyra
@Dojezdny

Kolego ja do Tesli dojazdu szukam :) właśnie się buduje

Dojezdnych
@Pyra

Tesla niedaleko Berlina się buduje wiec warto spróbować ciekawe jak płaca bedzie

Ktoś

Wpis do moderatora !!

Hmmm

A nie pracowała pani czasem jako sprzątaczka we wrzesni ?

Mmmh
@Hmmm

to ona, dawała wszystkim, nawet klamki ja miały

jezus po detoksie

cieszcie sie ze macie cos takiego jak pakiet elastyczny i ze siedzicie w domu za 100 procent...inni tak nie maja. vw nie jest zla firma tylko trzeba pracowac a co niektorych to boli...w takim razie proponuje budowlanke wtedy docenicie vw.

obrazony

maja nam placic i ch.. gdzie oni 2 takich znajda ze za pol darmo bedzie robic

On
@jezus po detoksie

Trzeba było się uczyć????

szary
@jezus po detoksie

człowieku masz ŚWIĘTĄ RACJE. Firma nie jednemu życie uratowała nie zdają sobie sprawy jakie są realia rynku pracy (usunięte przez administratora)

Uczony
@On

Przecież tam do volkswagena przyjmują po zawodawce i po podstawówce i gimnazjum. Większość kucharzy malarzy tapicerow i stolarzy. Do przykrecenia śrubki nie potrzeba dyplomu.

Z filmu wywnioskowałem że pan Oksen mówi że zamówienia na Caddy 4 są tzn. że tragedi nie ma w Antoninku!Czyli do roboty i na maxa do przodu na premie dla majstrów i kierowników:).........bo wiecie.....oni stale mają mało

żuk
@Gość

Jak pisałem, że firma jeszcze na tym wszystkim zarobi to nikt się ze mną nie zgadzał a naiwni chcieli swoje dodatki do pensji dobrowolnie oddawać...

Spawacz

Prawda jest taka , że połowa tych co robią długo przyszli w czasie kiedy VW miało najlepszy rozkwit jako firma. Niektórzy muszą zejść na ziemię bo tamten czasy minęły .I teksty typu od 5 lat nie dostałem podwyżki.... A że od 10 robisz to samo ??? Dziwi mnie polityka firmy powinno się zostawiać pracowników którzy chcą pracować Ci co narzekają na wszystko za bramę i atmosfera bedzie lepsza i praca łatwiejsza.

Panowie poluzujcie nie ma co siać nienawiści jeden do drugiego my z work już odeszliśmy staraliśmy się no cóż tak się stało , wielu pracowników było naprawdę dobrych i nam się z wami starszymi stażem w Vw dobrze pracowało ja nie mogę narzekać na californi byli spoko ludzie . Panowie z innych działów przestańcie spekulować na temat pieniędzy dodatków choć narazie nie ma co rozsiewać plotki . Panowie cieszcie się ze macie prace pozdrawiam

Lazio

Nadgodziny będą tylko do odbioru. Jest wiele pomysłów lepszych i gorszych na oszczędności.

california

Dlaczego california ma 8 godzinny dzień pracy ? A nie obniżony ,tak jak montaż po 7 godzin ?prosze o odpowiedz

Detektor
@california

Odlewnia też pracuje po 8 h i nie narzeka Jak ci się robić nie chce to idź na pół etatu do biedronki

Iti
@california

Się ciesz że masz prace.

bleble

od października zaczną się podwyżki dla produkcyjnych a to dzięki workom których firma zwalnia i nie przedłużyła umów..

@bleble

Nie będzie narazie podwyżek

lech

Chyba dla ciebie nie będzie

Junek

Eeeyyyy kiedy ma być dodany dodatek pandemiczny? Podobno vw nie leci w kulki z pracownikami mamy 100 % płatne teraz. Co z tego że urlopem musimy kryć chociaż shnelecke nie musialo kryć urlopem. Wzięli 4 dni z nowego urlopu i do tego pakiet elastyczności 5 dni. Mamy 100 % płacone bo część dni kryjemy ze swojego. Aczkolwiek z drugiej strony jak byśmy nie kryli to dostalibyśmy minimalną... więc...? Nie narzekam na tą firmę ale też nie mam zamiaru siedzieć w niej do końca życia. A jeżeli tobie mały polaczku nie pasuje coś w tej firmie to się weź za siebie i otwórz własny biznes A nie wiecznie narzekasz że vw to zły pracodawca najlepiej kurde żebyś Ty siedział na (usunięte przez administratora) na kanapie i nic nie robił A najlepsi co ci co zaraz po robocie na stację po browary... (usunięte przez administratora) ten kraj mnie rozwala. Zanim nasza mentalność się zmieni... szkoda gadać. Pracownik lat 22.

Jajo
@Junek

Schnellecke nie krylo urlopem ale mają obnizone wynagrodzenie.A to chyba gorsza opcja...

Znawca

Stwierdzam i nie tylko taka jest moja opinia- Wywalili niekiedy dobrych worków a zostawili ameby które nie umieją wkrętarki trzymać i prosto śrubki wkręcić tylko dlatego że pracowali kilka miesięcy krócej...Niestety mówiący prawdę nie są leniwym na rękę i Ot cała PRAWDA. A z drugiej strony co niektórzy zazdroszczą bo sami sa tu przypadkowo wiadomo jak

Mechanik

Witam zastanawia mnie jedno , prywatnie jestem mechanikiem specjalista -silniki napędy skrzynie przekładniowe układy wtryskowe elektronika , dlaczego wy starzy pracownicy oczywiście nie wszyscy śmiejecie się z worków a często sami po kilkunastu latach macie tak niska wiedzę z dziedziny mechaniki dlaczego sami jesteście tak słabi , może tym chcecie podnieść swoje ego . Chłopaki z work trzymajcie sie

Montaż

Wiadomo coś już o umowach w lipcu co z tymi osobami, ile osób może stracić pracę kiedy wejdzie 2 zmiana we Wrześni czy osoby do lipca tak samo potraktują jak kolegów z agencji pracy,

@Montaż

Sądzisz że otrzymasz tutaj wiarygodną odpowiedź? Za chwilę co jeden to inne bzdury będzie wypisywał. A co ma tak naprawdę być tego nikt nie wie.

@Montaż

Majster mi mówił ze połowie będą przedłużać powodzenia bo to już od układów będzie zależeć

Mały
@Montaż

Witam!Od kiedy 2 zmiany na Wrześni?

California

California codziennie do pracy , a MONTAŻ znowu wolne 2 tygodnie .gdzie tu SPRAWIEDLIWOŚĆ ???

@California

Ciesz się że masz pracę. Jak się nie podoba to chętnie przyjdę za Ciebie pracować.

@California

Będziesz pierwszy w lipcu....

VW
@California

Ciesz się 100% płatnego za siedzenie na chacie idź do robić gdzieś. AA sorry tylko te auta potrafisz składać. Większość ludzi jak będą zwolnienia nie znajda roboty bo nie potrafią nic tak ich ten zakład upośledził

@California

Odlewnia robi już od 14 kwietnia a jakoś nikt tu nie szczeka jak Ty.

pet

chyba olewnia, na odlewni wszyscy w egzemach i łuszczycy

6G

To już piąty rok w firmie, 6G praca w biurze, nikt nie mnie nie krzyczy bo znam się na robocie - gdzie ja znajdę lepszą pracę?

młody
@6G

masz 6 G po 5 latach? coś ściemniasz kolego.

6G
@młody

Nie ściemniam - zaczynałem 5 lat temu od 5G i teraz mam 6G

Jak żyć?

Jeszcze nie wróciłem do pracy a hajs się zgadza.(usunięte przez administratora)Jak nie szanować swojego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o