Opinie o JTI Polska w Gostków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JTI Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JTI Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTI Polska w Gostków

Camel

Witam, Jestem zainteresowany aplikacja na stanowisko PH Tuchola ile wizyt, na jaką podstawę można liczyć , jaki system premiowy, jaki klient ? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Zzzn

Pytanie jakie są stawki bezpośrednio na jti na przyrządzalni? I jaka mniej więcej jest pensja miesięczna.

gość

Ile zarobi magazynier w jti?

Regionalny koordynator ds. aktywacji konsumenckiej województwo lubelskie Pojawiło się nowe ogłoszenie. czy ktoś ma informacje na temat pracy? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Na jakie realne zarobki można liczyc?

Przedstawiciel Handlowy

poziom 4/5 kultura wysoka, oczekiwania i wynagrodzenie w 100% zgodne czas pracy i nadgodziny NIEZGODNE Z UMOWĄ zamiast etatu masz 1,5 brak kasy za nadgodziny

Maciu

Witam, zamierzam złożyć aplikację na stanowisko Automatyka/ Elektronika. Kończę studia i w dodatku mieszkam bardzo blisko Starego Gostkowa. Nie mam pojęcia czy firma prowadzi rekrutację, więc nie wiem czy uda się uzyskać to stanowisko. Moja wiedza jest tylko teoretyczna, ponieważ studia nie uczą przełożenia teorii i praktykę. Stąd moje pytanie, czy firma oferuje jakieś specjalistyczne szkolenia ? i czy ogólnie jestem w stanie ( powiedzmy, że przez pół roku) " wyciągnąć dużo wiedzy praktycznej" ? I ogólnie proszę o opinie o stanowiskach związanych z automatyka/ Elektroniką czy działem utrzymania ruchu ?

zadowolony

W 2019 r. w ramach certyfikacji Top Employers, JTI Polska została uznana za najlepszego pracodawcę w Polsce i jest liderem w branży FMCG więc skąd pomysł, że firma jest zamknięta?

polichlorek

Czy ktoś może coś napisać o pracy w kontroli jakości? Czy są aktualnie przyjęcia?

W ogłoszeniu na mechanika maszyn zamieszczono informację o możliwości pracy zdalnej i elastycznych godzinach pracy. Jak to wygląda w praktyce?

bro
@Nowy

to chyba pomyłka, zazwyczaj pracownicy produkcyjni w tym mechanik, automatyk pracują w 4 bryg (2-2-3) po 12h

Nowa

Hej, mam pytanie z jakich miejscowości dowożą ludzi do fabryki? Nie wiem czy opłaca mi się aplikować i przeprowadzać. :(

old
@Nowa

Transport na wyznaczonych trasach: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Turek, Koło, Sieradz, Pabianice, Konstantynów Łódzki

Jaro
@old

Dowóz oferuje firma czy agencja?

Haaa

Jak wygląda praca w laboratorium w jti i czy jest to praca równoznaczna z kontrolerem jakości?

Jers

A co tamm. Napiszę jeśli chcecie iść na wiadra, to tylko 82 fajna młoda ekipa, starają się pracuje od Niedawna i widzę co jest tam a co na innych. Niestety praca jak praca są wady i zalety montonia niestety ale za tą monotonię mamy płacone, pracuje ponad miesiąc i nie żałuję, a. Co do liderki jest naprawdę ok, to wsyztsko dziękuję za uwagę

Jers
@Jers

Oczywiście takie jest moje zdanie, nie podważam innych. Jeśli młody na 82 jeśli straszy 81.

Rono
@Jers

Co należy wpisać w cv , żeby przyjęli do pracy na te wiadra czy w ogóle są tam przyjęcia bo przeglądając oferty to nic takiego nie widzę, są oferty ale na specjalistów i na staże w większości.

@Rono

Oni sami kierują Cię na wiadra, co 2 tyg jest ktoś nowy na każdej zmianie

@123

Mam dość dobre 10 letnie doświadczenie zawodowe a nie odpowiadają mi na moje przesłane cv, chyba ze to trzeba do jakiejś agenci składać?

agencji* :)

Rono
@gość

No właśnie gdzie należy wysłać cv , żeby przyjęli do pracy bo juz kilka razy zostało wysłane i cisza

@Rono

Nowy czyli jest duża rotacja na tych wiadrach?

Hh

Bardzo duża

@Hh

Czym spowodowana jest na wiadrach bardzo duża rotacja?

Pewnie robota ciężka

Dizma
@Zainteresowany

Dlaczego, bo wszyscy są zatrudniani przez Manpower, za 16.8 zł wymagają od ludzi tego co sami za 30 nie robią. 18 miesięcy robisz i dowidzenia na firmę małe szanse przejść a im bardziej liżesz (usunięte przez administratora) liderce tym gorzej robisz 2 razy ponad normę słyszysz ze za mało. Osobiście robię na wiadrach i nie widać żeby firma chciała zatrudnić mnie czy te operatorki co tak wchodzą w (usunięte przez administratora) liderkom i kierownikom.

gosc
@Dizma

A jaka premia do tego 16?

Yyy

Czy są przyjęcia

Nowa

Dzieki za informacje:)

alan

Jak duże doświadczenie w pracy na produkcji jest wymagane aby dostać sie do jti?

ile srednio wychodzi za miesiąc pracy na agencji?

????
@321

2400-2500????

@????

Jeżeli przez Agencje taka wypłata to i tak dobrze.A po przejściu na zakład ile więcej może zarobić zwykły pracownik na produkcji?

Gjht
@Zainteresowany

A są przyjęcia? Bo przesłałem cv i jest cisza

Zainteresowana
@Gjht

Dokładnie jest w moim przypadku, też cisza.

Buu

Idźcie zobaczycie najbardziej zniszczona dziewuchę świata z zmb . Czarna wysoka bez zębów lat około 30 paru tragedia laska, klnie bez zębów paskudna w dodatku fałszywa co przerwę gada z kims innym o kimś innym, nie polecam PRACY. Względu na ludzi, i fałszywość choć zdążają się fajne osoby młode kreatywne prowadzący z Lini 82 i z 81 starsze.. Szczere zabawne i pracujące. A rotacja jest z względu pewnie na monotonię pracy

Piro
@Buu

Pierwszy szczery wpis chyba, zgadza się jeśli o chodzi o dziewczynę chyba kojarzę z głową w telefonie cały czas dobra jest, reszta myślę ok. Praca monotonna i przeiwdujaca ale widać że niektórzy się sttaaja ale ich nie doceniają, piszę o widaraxh

gosć

Są przyjęcia do firmy?

Ghj
@gosć

Z agencji tak

@Ghj

A jaka to agencja rekrutuje ?

@Ghj

Jakie zarobki?

Man
@Ania

Manpower

loko

Czy warto odbyć praktyki studenckie w tej firmie?

warto
@loko

w tym roku są jednak wstrzymane, bo COVID

Smiesznie

Napisze tak: jeśli wam coś nie pasuje dlaczego nadal tam jesteście?? Co do Beaty jest nowa wiadomo że musi się wdrążyć ale jest naprawdę wporzadku miałem z nią styczność. I naprawdę wydaje się wporzadku.. Prawda z ludźmi że im na okroglo coś nie pasuje no. Ale Coz jak tam powieszchownie znam ludzi z maszyn 81. 82. 83. To naprawdę wydawana się wporzadku na 81 wiadomo starsze niż na 82 i wiadomo jak w każdej firmie takie osoby są ale są. Wporzadku na 82 wogole wporzadku wiara Jak dla mnie widać że się dogadują pośmieją, spięcia pewnie też ale pewnie przejdzie pozdro dla czarnej uśmiechniętej i chłopaka (chyba prowadzących) wogole cała linia tam uśmiechnięta, cały czas banany na twarzy :) jak dla mnie nie jest źle w tej firmie. Ale od Beaty się odczepcie nie pasuje to się zwolnij. :) pozdro

Lump
@Smiesznie

Racja w 100% a co do ludzi rzeczywiście uśmiech na twarzach cały czas, widać że się starają żeby było ok takich ludzi trzeba.

poszukuje osób które są pokrzywdzonymi lub świadkami zdarzeń na przestrzeni czasu dotyczących znęcania się psychicznego nad pracownikami w JTI w starym Gostkowie. W tym przez jednego młodego Pana o imieniu na literę D z gminy wartkowice . Jest już pare osób, chodzi o pozew zbiorowy i reportaż w tv Polsat. Rozumiem ze każdy chce być anonimowy i nie zostawi komentarza pod postem. Każdy kto jest pokrzywdzony lub jest świadkiem zdarzeń na przestrzeni czasu proszę o kontakt na adres e-mail : pokrzywdzeni.jti@wp.pl Proszę pisać anonimowo, każda informacja jest ważna. Z góry dziękuje.

@Marek

Proszę się zająć osobami ( pseudo liderami z łapanki)na OTP linia wiader Mają ludzi za niewolników bo są z firmy zewnętrznej stoją z batem i stoperem

były
@Marek

Dzięki pomówieniom kierownika zrezygnowałem z pracy w tej firmie

XXX

Pracowałem tam chwilę. Podejście "liderów" do pracowników jest dla nich abstrakcją. Nie polecam "wiaderek". Monotonna, męcząca praca, bez perspektyw w dodatku ekipa "liderów", którą rzeczywiście można określić, że jest z łapanki. Skutecznie niszczyła atmosferę w grupie pracowników, która i tak była już znikoma. Mój wpis dotyczy wyłącznie linii "wiader".

Jarek
@Marek

czy macie jakies opinie nt nowego kierownika zmiany?

Maaaaaaaaaa

Przeciez nikt tak nikogo nie zmusza do pracy jak sie komus nie podoba to moze znalezc sobie cos innego .Nikomu sie nie podoba a ciagle mowi przychodza jakos to dziwne.

Zostaw merytoryczną opinię o JTI Polska - Gostków

• Jak się pracuje w JTI Polska?

Zobacz opinie na temat firmy JTI Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JTI Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JTI Polska?

Kandydaci do pracy w JTI Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JTI Polska