logo JTI Polska

JTI Polska

Gostków

Opinie o JTI Polska

Ona 2017-02-25 18:30
Podobno awansuja supervizorow? To prawda? Na jakie stanowiska? Jakia auta maja?
Marta 2017-02-27 15:49
Jak wygląda JUMP Staż w JTI Polska? Ktoś kto był może się podzielić wrażeniami?
xxxxad 2017-03-03 23:51
Jak interesuje Was tylko auto, to może czas przemyśleć priorytety.
Marta 2017-03-06 13:55
Czym JTI Polska wyróżnia się spośród pracodawców?
Mis uszatek 2017-03-07 13:11
Dla Ph skoda octavia dla mercha skoda fabia
Natalia 2017-03-16 09:41
Interesuje mnie praca w JTI Polska i mam pytanie czy coś więcej na temat pracy dla lidera zmiany
Rom 2017-03-16 15:30
Ja pracuję ponad 6 lat i praca jest spoko, ale dużo zależy od tego jaki masz rejon i przełożonego. Są rejony gdzie robisz po 40km dziennie i 19 wizyt to nie problem, a są takie gdzie robisz po 200-300km więc uczciwości tutaj niema. Dostawanie się do pracy z zewnątrz też bywa trudne gdyż przyjęła się polityka poleceń pracowników i z reguły rekrutacje są dla picu. Na merchu możesz liczyć na Skode fabia combi (nową) 2.500 na rękę i zero benefitów poza prezentami noworocznymi. Na stanowisko przedstawiciela z adecco 2.400 na rękę + 10-60% premii, zero benefitów i te same obowiązki co PH. Na PH pod JTI pensja zaczyna się od 3.900brutto i tutaj moze być wiecej bądź mniej zależy jak sobie wynegocjujesz. Zdarzały się przypadki że nowy pracownik pod JTI zaczynał z podstawą 4.300-4.500 + pełny pakiet benefitów. PH Adecco i JTI skoda octavia nowa, gps ale nie wpływa na pracę, auto do użytku.

Natalia 2017-03-22 09:42
Widziałam nową ofertę pracy w Gostkowie na staż w dziale JUMP Eksportu. Czy ktoś ma więcej informacji w tym temacie? Dobrze jest wiedzieć jak najwięcej przed złożeniem CV. Jak się pracuje, w jakiej atmosferze? Wiem, że pensja jest całkiem niezła a czy są dodatki?
bebek 2017-04-21 14:44
Witam! Poszukuję informacji na temat pracy PH, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, ile punktów dziennie trzeba odwiedzić, ile wynosi wynagrodzenie i czy jest możliwość używania auta służbowego do celów prywatnych po godzinach pracy?
Maaxxx 2017-04-25 10:51
Witam Wszystkich!
Jak wygląda proces rekrutacji na PH w JTI?
Czy jest to jeden etap i rozmowa? Warszawa?
Oleńka 2017-04-25 15:51
JTI Polska to musi być fajna firma. Słyszałem , że dbają o atmosferę w pracy, organizują pracownikom różne imprezy ponieważ wiedzą , że to jest bardzo ważny element. Złożyłam już swoje cv w firmie i dlatego chcę dopytać. Jakie wymagania ma firma na kierownika sprzedaży?
Pozdro 2017-04-28 21:59
Jak w każdej firmie są plusy i minusy. W handlu nigdzie nie jest łatwo i lekko. Jest duże ciśnienie na wynik i pewnie ze względu na spadki będzie jeszcze większe.

Plusy:
- Jak na FMCG zarobki dla PH sa na dobrym poziomie.
- Rozpoznawalne marki.
- Dobre benefity (deputat, karta medyczna, Multisport)
- Dobre wyposażenie na stanowisku ( auto również do użytku prywatnego, komputer, telefon)

Minusy:
-Obecnie ciężka branża ze względu na restrykcje prawne.
-Jak wszędzie targety mocno wyśrubowane
- Duża ilość wizyt (17-19) co często bardzo mocno demotywuje do pracy
- Bardzo dużo zadań które ciężko jest zrobić w 8h przy tej ilości wizyt
- Brak elastyczności w porównaniu do konkurencji
Eliza 2017-05-05 08:20
Tak jak wiele firm tak i JTI musi pilnować sprzedaży, to jest podstawa. Oby efekty przekładały się na zarobki.
happy 2017-05-08 16:06
Polecam. Atmosfera jest bardzo spoko, zapewne dużo zależy to od działu i osób w nim pracujących, ale jeśli wykazuje się chęci współpracy i ma się tę ciekawość w sobie to można się dużo nauczyć. A kawę każdy robi sobie sam
A z dodatkowych korzyści to np darmowy transport, całkiem przyzwoite jedzenie w kantynie, siłownia i lekcje j. angielskiego na terenie zakładu.
Ostoja 2017-05-10 23:28
Widziałem, że firma potrzebuje przedstawicieli handlowych w wielu rejonach, czyżby nowe projekty? Czy złapali nowych klientów? A jaka generalnie atmosfera w firmie? Może coś napiszecie o nowych działaniach firmy? Pytam ponieważ składam cv i chcę coś wiedzieć
kobieta 2017-05-13 15:38
Ktoś może powiedzieć jak wyglada praca, zarobki, premie, jakies tabelki, zadania, jakie auto i czy to uzytku prywatnego?

Pracy sporo, zarobki 2400 netto+ premia (średnio 1/2 do zrobienia) tj. ok 300 zł netto każda. Skoda Octavia, do prywatnego za opłatą podatku za leasing.
Piszę o terenie zachodnim. Kierownik reg. pracuje jak go widzą, nie manager, nie opiekun.. PIONEK. Steruje nim laska PH z ekipy.
Połowa ekipy ok, reszta wartości typu kasa i po trupach...oby do przodu;/

Jeśli tak jak ja potrafisz robić swoje i całą to otoczkę olać to na tym terenie ogarniesz all:)
kobieta 2017-05-13 15:39

Połowa ekipy ok, reszta wartości typu kasa i po trupach...oby do przodu;/

Szukający 2017-05-14 15:07
Cześć
Moglibyście napisać o pracy pH w JTI jak wyglada? Konkretnie dzień pracy
Czy w autach wozimy jakiś towar gadżety itp?

Jak wyglada praca na terenie Poznania i okolic

Pozdrawiam
Rafał 2017-05-18 00:05
Czesc.Mozna sie z jakims PH spotkac ktory ma region Legnica i okolice bo chcialbym z nim porozmawiac na temat pracy tak w cztery oczy a nie na forum
Olga 2017-05-18 21:30
JTI Polska to firma wielokrotnie nagradzana jest postrzegana jako wartościowy i wiarygodny pracodawca. Wszyscy zgodnie przyznają, że w firmie po prostu czują się dobrze.Firma wspiera integracje zespołów poprzez organizowane imprezy dla całej firmy .
Pierroo 2017-05-21 19:20
Witam możecie coś powiedzieć o jti przez adecco na pH w Warszawie ? Jak się pracuje jakie zarobki itp? Wazne
Pierroo 2017-05-21 19:22
New 2017-05-24 13:49
Cześć
Powiedzcie mi jak długo czeka się na odpowiedz od firmy już po pierwszym etapie rekrutacji?

Pozdrawiam
Ostoja 2017-05-25 11:31
Czy może ktoś doda coś jeszcze do tego, że konkursy i uzyskane certyfikaty pozwoliły zaistnieć JTI Polska a firma jest postrzegana jako wartościowy i wiarygodny pracodawca.
JamesBond 2017-05-29 17:44
Na północy znowu wakat... Ile jeszcze JTI będzie na to pozwalać?
Rzetelny 2017-06-01 14:23
Nawet dwa wakaty, a co nam jeszcze niedaleka przyszłość pokaże?
kandydat 2017-06-04 17:08
moze ktos napisac kto pracowal na rejonie Gdynia ,hel puck???? jest wakat na mercha i ph.Dziwne ,ze akurat na wakacje wtedy, gdy najwiekszy ruch ina drodze i w sklepach....
Tomasz 2017-06-08 22:54
Witajcie. Chciałbym się dowiedzieć czy kurnik merchów mobilnych z terenów Radomia i okolic jest ok? Czy da się w miarę normalnie wykonywać powierzone zadania? Proszę o szczerą odpowiedź i z góry dziękuję. :)
Yari 2017-06-09 10:33
Na północy wakat a będą kolejne dopóki pan w przydeptanych spodniach będzie tam dalej sprawował władze :).
Mareczek 2017-06-18 22:27
Jakie warunki pracy ma przedstawiciel handlowy? Myślę o aucie, telefonie może laptop? Jaka ogólnie jest atmosfera.
Hubby 2017-06-23 20:34
Auto - nowa Octavia
Telefon - nowy Huawei
Hybryda laptop tablet HP.

Jeżeli chodzi o atmosferę to odradzam region Gdyński
Hubby 2017-06-23 20:34
Auto - nowa Octavia
Telefon - nowy Huawei
Hybryda laptop tablet HP.

Jeżeli chodzi o atmosferę to odradzam region Gdyński
Arnex 2017-06-23 20:36
Doskonale ujęte
Qarny 2017-06-23 20:39
Ogólnie na regionie Gdyńskim jest bardzo duża rotacja a to za sprawą milosciwie tam panującego "króla". Doskonale wszystkim znany Ł.K.
Ostoja 2017-06-23 20:40
JTI może nie chce przyjmować osoby, która może sobie nie poradzić a za chwilę mieliby problem i po co robić?
PoCo:) 2017-06-27 19:14

Czytam,czytam i cieszę się ,że ludzie w końcu zaczęli przemawiać. Nie ma znaczenia jego wygląd liczy się to,że jest to podły i prosty człowiek bez żadnej porządnej szkoły, który od kilku dobrych lat mysli,że jego stanowisko to nie pomyłka,że został doceniony ... że ma wiedzę ,napawa się tym ,że sieje postrach wśród ludzi ...a tak naprawdę budzi w tej chwili już tylko politowanie. Wiem,ze nie jest osobą lubianą,szanowaną,nawet wśród kolegów Asm-ów To chyba o czymś świadczy.
PoCo:) 2017-06-27 19:15
Maleńka 2017-07-05 11:34
JTI jest spoko firmą ale czasami trafiają się niewłaściwi ludzie, cóż.....
siedlczanin 2017-07-17 10:35
Cześć Wszystkim
Mam pytanie czy ktoś z Was był na rozmowie w Adecco na stanowisko Merchandiser teren to Siedlce i okolice pod koniec czerwca?
Dostał z Was ktoś odpowiedź lub został zaproszony na drugi etap rozmowy?
Ulka 2017-07-25 20:59
Jeśli nawet jest w firmie człowiek, który nie pomaga pracować może warto coś z tym zrobić? Przestańcie zwracać na niego uwagę a zajmijcie się pracą i tyle.
Recrutjack 2017-07-27 08:17
Patrząc na ogłoszenia praktycznie w całej Polsce nie świadczy to dobrze o firmie.
Pewnie są rotacje ?
Czy warto iść tam do pracy na PH ?
zatrudnienie bezpośrednio przez firme jti.
Michał 2017-07-30 15:58
Witam, jak wyglądają warunki pracy kontroli jakości oraz stawki?
Misio 2017-08-08 10:08
JTI Polska ciągle rozwija swoją sieć sprzedaży i w związku z tym potrzebują handlowców na terenie całego kraju.
Marta 2017-08-11 10:47
@Recrutjack pojawiające się w sieci oferty pracy mogą świadczyć o ciągłym rozwoju firmy, a niekoniecznie o dużej rotacji pracowników. Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi pracą w JTI Polska? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?
Qwert 2017-08-14 11:50
4K brutto + Ew premie , Skoda Octavia Kombi + sporo benefitów , rotacja na stanowiskach handlowych jest duża .
Qwert 2017-08-14 11:50
Olga 2017-08-15 16:25
JTI Polska spoko firma, a rotacje wcale nie są duże.
bodzio 2017-08-19 00:24
Co się dzieje,że papierosy LD 100 RED za tak wysoką cenę są beznadziejne.Popiół spada ,pod koniec palenia spada żar.Co wy dodajecie ,siano czy co.Palę i płacę,ale spieprzyły się.Chyba ktoś odpowiada za jakość !?
bodzio 2017-08-19 00:25
Omnibusek 2017-08-20 10:28
Firma potrzebuje zaledwie kilku pracowników a tu niektórzy mówią o duże rotacji!!
Zostaw swoją opinię o JTI Polska - Gostków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTI Polska