Opinie o JTI Polska w Gostków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JTI Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JTI Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTI Polska w Gostków

nowa

może mi ktoś przybliżyć opis pracy na stanowisku wiaderek?

N
@nowa

Pakujesz tyton w wiaderka albo napitalasz i wrzucasz pełne wiadra tytoniu do kartonu. I na paletę... Śmich na sali. Co do kasy. Oko. 2500 się dostanie. Też smich... Najgorsze są dewotki co na okrągło. Im nie pasuje coś albo na okrągło obgadują pozdro zmiana b o was pisze. ????????

Abcde
@N

I jeszcze system i zmiany po 12h???

N
@Abcde

Tak

Ile płacą mechatronikom ?

J.

Koło 4.-4.5

Jacek

Mam pytanie jaka firma ochrania obiekt ? Solid ?

Ciekawski

Ile zarabia zwykły pracownik który pracuje powiedzmy te kilka miesięcy?

@Ciekawski

16.70 na godzinę brutto +dodatek za nocki (chyba 20 %)+ dodatek za 4-brygadówkę - agencja

Es
@Nowy

Bardzo proszę o udzielenie informacji w kwestii czy osoby zatrudniające się w JTI są zatrudniani na umowę o pracę przez firmę czy przez Agencje pracy tymczasowej. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Przedstawiciel Handlowy

poziom 4/5 kultura wysoka, oczekiwania i wynagrodzenie w 100% zgodne czas pracy i nadgodziny NIEZGODNE Z UMOWĄ zamiast etatu masz 1,5 brak kasy za nadgodziny

piotr

Kupilem juz 6 paapierosow i ciagle sie psuja reklamacja mowi zaczekaj bedziesz dobrze obslurzony (usunięte przez administratora) ile jeszcze bo czekam prawie 2 miesiace. a egolnie tenxpeperci nic ie wiedza Jede papieros to 59.00zl.Przeciez to oszustwo.a szczegolnie ten Miljoner z Gostkowa Starego.Ludzi katuje praca jak w sredniwieczu .Jak mozna byc takim Hamem.Przecie to chlopek z Gostkowa ja wiem

Xxx

Nie polecam otp. Poszlem tam z nudów ludzie chamy baby plotkary liderzy do (usunięte przez administratora) A i jeszcze apaczki które robią jak by miały normę i same sobie robią pod nogi. Żal żal żal. Siedzieć tam w tej pandemia jak tylko wróci do normy trzeba spierdzirlac. Na c jakąś trzasnieta Ilona co się panoszy na d apaczki, na b spokko ludzie ale jakąś nową liderka co się panoszy od tygodnia a nic nie wie. Najlepsza a.. Prócz liderki M. Pozdrawiam

Praca

Rzeczywiście błąd popełniłeś ale racji troszkę masz osobiście tam pracuje i nie dla Mnie taka praca i towarzarzystwo. Nerwy nerwy jeszcze nowi liderzy to tragedia pierwsza łapanka w życiu nie robiła na wiaderkach ale jak się uprze na kogoś to gnębi i gnębi i wszystko wie najlepiej ???? mówię o p. B.

K. M
@Praca

1000%prawdy Beata tragedia ???? 2 tyg. Pracuje i już na nią Gadaja hehe

Na dziale OTP wiadra dochodzi już do takich ekscesów jak zabieranie regulaminowych przerw (usunięte przez administratora)

Tak

Zglos to do sadu pracy lub inspekcji pracy

Dlaczego jeszcze jti nie jest zamknięte przeciesz tam jest wylęgarnia koronavirusa takie skupisko ludzi nikt o to nie zadba ?

Hej, czy w firmie JTI Polska płacą za nadgodziny?

Xx

Produkcji tak płaca za nadgodziny, pracownikom biurowym nie.

Ghj

Czy mechanicy maszyn mają możliwość szkoleń zewnętrznych?

Elektonik-mechanik
@Ghj

Aktualnie to możesz się spodziewać szkolenia operatorskiego ponieważ firma coraz bardziej idzie w tym kierunku Poprostu pojawi się coraz więcej wakatów brak szacunku do specjalistów

inz
@Ghj

tak mają :)

Ile czekaliście na odpowiedź rekrutera po rozmowie kwalifikacyjnej jaka jest decyzja o podjęciu współpracy ?

Kandydatka

Moja rekrutacja trwala 3.5 mies. Nie polecam - strata czasu i brak szacunku do kandydatow.

Czyżby forum przestało działać?????

Anonimowo

Od lutego zaczynam pracę w firmie jti. Chciałam zapytać o rozkład jazdy ze Zgierza. Godziny odjazdów i miejsce przystanków.

Remek88
@Anonimowo

Podobniez bus odjezdza spod McDonald/ godziny odjazdów dostosowane do godzin pracy. Na jakim stanowisku rozpoczynasz pracę/ czy możesz podzielić się opinią nt. rozmowy rekrutacyjnej?

Remek88

Cześć, Jak wygląda atmosfera pracy na stanowisku specjalisty ds. exportu? Jakie są warunki zatrudnienia/ wynagrodzenie? Czego można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej? Z góry dziękuję za odpowiedź

Miki

Witajcie, Proszę o informację na temat stanowiska Ph Więcbork. Jaki kierownik, zespół, jak wyglada cała otoczka, jaki klient - warto? By the way.. . Proszę o merytoryczne odpowiedzi

Zapytanie.

Na jakiej podstawie i jakich wyliczeniach drukujecie na opakowaniach tytoniu winston,ze opakowanie 30g wystarcza na zrobienie 73 sztuk.Jest to kłamstwo i oszkiwanie potencjalnych kupców waszego tytoniu.Z30g.nawyżej można zrobic do 50 sztuk,zatem skąd ta liczba na waszych opakowaniach.Oczeuję ze dostanę od pansywa szcegółowe wyjaśnienie.Zpoważaniem Barbara Osińska.

Szymon
@Zapytanie.

Jesteśmy na forum pracowniczym, gdzie najczęściej szuka się informacji o zatrudnieniu i warunkach pracy. Twoja opinia jest oczywiście bardzo ważna, ale z takimi pytaniami powinnaś zwrócić się do producenta tytoniu. Napisz jeśli uzyskasz odpowiedź.

Janek

Mam pytanie co do pracy na stanowisku automatyka w zakładzie Wartkowice. Proszę o wszelkie wiadomości wynagrodzenie warunki pracy, czas itd. dziękuję.

Www
@Janek

Janek wszystkiego dowiesz się na rozmowie , jak przejedziesz pozytywnie dowiesz się o wynagrodzeniu.

Julia
@Www

Oczywiście - @Janek na pewno uzyska te informacje na rozmowie, ale przecież od tego jest to forum, by zawczasu dzielić się wiadomościami o tym pracodawcy. To podpowiedz chociaż, jak mniej więcej przebiega ta rekrutacja w JTI. Jest trudna?

Janek787

Witam. Jak przedstawiają się zarobki przedstawiciela handlowego? :) Jaka podstawą jaka premia? Atmosfera fajna?

tutejszy
@Janek787

spróbuj poszukać odpowiedzi na to pytanie na profilu warszawskim, nie gostkowskim ;) w Gostkowie nie zatrudniają przedstawicieli handlowych

Julia
@tutejszy

Widziałam, że firma JTI Polska posiada wiele ofert pracy w zakładzie w Starym Gostkowie: https://jobs.jti.com/search/?createNewAlert=false&q=&optionsFacetsDD_country=PL&optionsFacetsDD_customfield1=&optionsFacetsDD_customfield2= Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Jak oceniasz wysokość wynagrodzenia? Jest adekwatna do wykonywanej pracy?

Czaromaro

Obecnie JTI szuka PH na teren Częstochowy. Jak tutaj ma się sytuacja z Asm?? Czy 3650 netto podstawy jest realne w JTI. Pozdrawiam

Adrian
@Czaromaro

Oferta nieaktualna

Łukasz
@Adrian

Może w przyszłości pracodawca będziesz jeszcze szukał przedstawicieli handlowych. Wiesz może, jak często zmieniają się osoby na tym stanowisku? Pomoże to oszacować, czy w tym roku są szansę, aby pracodawca szukał kolejnych osób na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Olivier

Czy temat rekrutacji na stanowisko PH Częstochowa jest już zamknięty?

Adrian
@Olivier

Olivier
@Adrian

Człowiek już w terenie czy zakończyli rekrutację na poziomie wyboru kandydata?

Zostaw merytoryczną opinię o JTI Polska - Gostków

• Jak się pracuje w JTI Polska?

Zobacz opinie na temat firmy JTI Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JTI Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JTI Polska?

Kandydaci do pracy w JTI Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JTI Polska