SIROCCO POLSKA

Zabrze

Opinie o SIROCCO POLSKA

brygadier 2010-04-26 20:48:14
Niech żyje chromowy król i jego dwaj giermkowie jeden wart drugiego.
co wy o tym myślicie ?
niter 2010-04-26 21:27:35
ZWOLNIĆ i tyle w tym temacie
do brygadzisty 2010-04-26 22:55:52
masz rację szykują odwet,duże świństwo,żeby nas "[usunięte przez moderatora]" ,a jeden z kolegów zamiast bronić "roboli" sprzedał się i razem z nimi pracuje nad tym jak nas "[usunięte przez moderatora]" uważajcie na tego "fałszywego" obrońcę robotników sprzeda nas bez skrupułów i dla zrobienia kaiery pomoże im w każdym świństwie oni nie odpuszczą i"wsadzą nam nóż w plecy" bo to są ich metody,a "sprzedawczyk -kapusta" im w tym pomoże uważajcie kto obok Was pracuje bo "kapusi i szpicli" jest więcej
INFO 2010-04-27 00:17:09
Wiemy kto jest tym "kretem" pomoże im zrobić "brudną robotę" potem będą nas szykanować i prześladować po to ,żeby zastraszyć resztę załogi by mogli dalej bezkarnie uorawiać ten proceder i nikt im w tym nie będzie przeszkadzał,"szczur" po zrobieniu "brudnej roboty" zostanie rzucony na pożarcie i skończy tak jak [usunięte przez moderatora]"- kapuś tak Ci zapłacą za "sprzedanie" kolegów,a my wiemy kim jesteś "krecie"
krecik 2010-04-27 21:10:01
nic nie wiecie, pracuje już w tej firmie parę lat i mogę o każdym powiedzieć co w nim siedzi, kto pracuje i kto udaje że pracuje.
Ps. o tych dwóch co miesiąc w miesiąc robią po parędziesiąt nadgodzin też dużo wiem...
anonim 2010-04-27 22:20:03
Maj się zbliża i zmiany się szykują - a i nadgodziny dla tych dwóch się skończą. Jeśli król i giermkowie się nie wezmą do swoich zadań dostanę po łapkach. Pierw Warszawa:
[usunięte przez moderatora]; potem Katowice: [usunięte przez moderatora]
fragles 2010-04-28 00:05:00
A u pani.która sprząta bez zmian
brygadzista 2010-04-29 21:39:34
i dalej się nic nie zmieniło,dalej są wpadki,błędy które my brygadziści poprawiamy,chyba się już nic na lepsze nie zmieni,bo co można wymagać od kadry technologicznej i od konstruktorów jak na niczym się nie znają a do tego jeszcze zatrudnili kolesia który się zajmuje kontrolą,kolejne pieniądze wyrzucone w błoto,koleś na niczym się nie zna,łaźi,dotyka,poprostu masakra,wogóle nie wiem skąd takie nieuki się biorą,trzeba chyba coś napisać do Wiednia i pokazać wszystkie bolączki firmy bo tak dalej być nie może że przez tych ludzi firma ma straty
brygadzista 2010-04-30 19:33:12
niter i hauba robią co dzień nadgodziny a reszta pracowników tylko kiwa głowami. Jeden i drugi naciąga firmę i myśli że ludzie tego nie widzą.Moim zdaniem powinno się drastycznie ograniczyć nadgodziny a podnieść pracownikom stawki.NIE WSZYSTKIM.
znajomy 2010-04-30 21:03:10
zastanawia mnie czemu pracownicy produkcyjni tak nie lubią biurowych. Chyba nie wszyscy są tacy beznadziejni.
brygadzista 2010-05-01 12:01:26
ODPOWIEDZ DO ZNAJOMEGO-ja Ci to wytłumacze,poprostu góra traktuje pracowników fizycznych ja śmieci,myślą że mają przed nazwiskiem "mgr.inż" to wszystko im wolno,nic nie umią załatwić na czas a i do tego wiele błędów i pomyłek,nawet nie umią nanieść poprawek na rysunki jak im się zgłasza a jak się zgłasza to zazwyczaj jest tekst "niemam czasu" ale na inne pierdoły maja czas,wsumie jest tylko pare osób umysłowych którzy wiedzą co robić,są zawsze uczynni i tych dażymy szacunkiem i zaufaniem,z 16 osób umysłowych(chodzi o góre) na szacunek zasługuje tylko 5 osób więc niema sie co dziwić ale może zdarzy się cud i ktoś walnie pięścią w stół i powie DOSYĆ
anonim 2010-05-01 22:22:09
ciekawe ktore to osoby, ja mam swoje typy a Ty? a tak wogole to niektorzy sposrod nas tez nie sa lepsi. ale to juz inny temat
do brygadzisty 2010-05-03 22:05:11
sama prawda napisałeś to co wszyscy "na dole" widzą i mówią o tym od dawna same trafne spostrzeżenia i uwagi część pracowników umysłowych pomimo pewnych "niedoskonałości" stara się wykonywać swoją pracę w miarę swojej wiedzy i możliwości bez skutków "ujemnych"dla firmy i to trzeba docenić ,ale takich jest niewielu i są zdominowani i steroryzowani przez tą "złą" część firmy mają niestety niewiele do powiedzenia bo Ci "showmeni" umią ich zakrzyczeć i odsunąć "od władzy"choć mają dobre chęci niewiele mogą wywalczyć dla lepszego funkcjonowania firmy i wizerunku grupy pracowników administracyjno-technicznych,która tylko się obraża,odgraża,nie znosi najmniejszej krytyki i jest przekonana o swojej wielkości i nieomylności oraz wyższości nad "motłochem" z hali produkcyjnej i magazynu
INFO 2010-05-03 23:03:55
Brygadzisto chyba nie jesteś świadomy tego co "oni" w tej chwili probują z nami zrobić ,chcą nas "dorwać" wyrzucić z pracy,postawić przed sądem i wsadzić do więzienia za mówienie i pisanie na ich temat,a moderatorem jest pani,która z produkcją ma niewiele wspólnego i na jej temat tutaj nie pisano wogóle [skąd ta nienawiść do robotników się u niej wzięła nie wiadomo] pomaga im jeden z pracowników fizycznych ,który teoretycznie powinien stać po naszej stronie chcą nam "dać po ryju" ale "ryj" to nie szklanka się nie stłucze prześladowanie,szykanowanie,aresztowanie robotników i wyrzucanie z pracy za mówienie prawdy i inne poglądy w tym kraju to już było"grane",a nasz szef obcokrajowiec chyba nie zaakceptował tych metod walki z pracownikami fizycznymi przez tzw."inteligencję pracującą"szukającą na nas paragrafów,żeby nas postawić przed sądem w celu zemszczenia sie na nas i zastraszenia reszty załogi,a co do poinformowania siedziby w Wiedniu to dobry pomysł trzeba im w końcu otworzyć oczy co tu "jest grane"bo to nie jest "walc wiedeński" tylko"polka",a część firmy woli "pogo" i chce nas "zdeptać"
stary pracownik 2010-05-04 16:02:50
Mamy demokracje,konstytucja gwarantuje nam wolność słowa i inne przywilejei swobody obywatelskie.Nikt tu nie oczernia firmy tylko pokazuje jak się układa współpraca pomiędzy fizycznymi a umysłowymi,Niech każdy zrobi rachunek sumienia i powie czy rzeczywiście sumiennie wykonuje swoją obowiązki w pracy,staszenie pracowników fizycznych to jest mobing.Dlaczego niezrobić spotkania jak będzie Pan Prezes,czego się góra boi???? Prawdy??? że pracownicy fizyczni powiedzą jak im współpraca nie wychodzi.
fragles 2010-05-06 00:06:18
Teraz będzie pozytywnie dzisiaj dowiedziałem się z mediów,że w Polsce przez przeszło 20 lat nie wymagano na egzaminach znajomości matematyki zwracam "honor" p.mgr-om i inż-om to nie Wasza wina Wy jesteście "ofiarami" systemu edukacyjnego,a poprzeczka w "SIROCCO" została za wysoko powieszona dla Was.Ostatnio zauważyłem większą aktywność i zaangażowanie w pracy tej grupy o ktorej tyle "złego" tu napisano jest to objaw pozytywny może spowodowala to mniej lub bardziej słuszna krytyka tych osób znaczy to,że nie wszyscy są tacy żli i "obrażalscy" i potrafią zmienić swój stosunek do tych na "dole" i w miarę swoich umiejętności i możliwości dobrze wykonywac swoją pracę z pożytkiem dla firmy,a nie tylko szukać zemsty i odwetu na "fizolach" za kilka słów bolesnej prawdy jakie tutaj napisano jak widzicie oprócz wskazywania Wam Waszych "minusów" i"obrażania" potrafimy zauwazyć i pozytywne strony Waszej "działalności" i oby tego było jak najwięcej niektorzy z Was obrali dobry kierunek i niech dalej idą tą drogą i nie dają powodów do kolejnej fali totalnej krytyki pod ich adresem "....NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI..."
fragles 2010-05-08 00:13:50
Informuję,że pojęcie "góra" nie dotyczy pań z działu finansów i księgowości i krytyka nie dotyczy ich pracy te panie nie wzbudzają wśród pracowników "niezdrowych emocji" ich działalność jest "na dole" pozytywnie postrzegana macie Panie "dobre notowania" kontrowersje mogą budzić liczby podawane Wam do przetworzenia na pieniądze przez naszych "dowodców",ale to nie Wasza wina,że są one takie małe serdeczne pozdrowienia dla tych pań.
do fraglesa!!! 2010-05-08 23:47:43
[usunięte przez moderatora]niby chcesz sprawiedliwosci dla nas wytykajac bledy gory a upokarzasz nas (razem z innymforumowiczem) o nadgodziny i donosy itp. skoncz juz żalić sie na forum i pozwol ludziom wypowiedziec sie o sytuacji w firmie i proponowanych zmianach. chcemy konkretnych zmian w placach i traktowniu na poziomie.
[usunięte przez moderatora]
brygadzista 2010-05-09 11:34:12
Moim skromnym zdaniem żeby poprawić sytuację w firmie należało by zrobić radykalne cięcia.
[usunięte przez moderatora] to że ktoś potrafi porozumieć się w języku niemieckim to nie oznacza że jest fachowcem i zna się na robocie.
[usunięte przez moderatora]zlikwidować lub ograniczyć nadgodziny bo są pracownicy co widzą co nieco jak się wykorzystuje nadgodziny tylko po ty żeby wypłata była w miarę przyzwoita.
Technolodzy - zatrudnić prawdziwych fachowców a nie tylko takich co myślą że są fachowcami i wywalić ich na halę żeby komunikacja miedzy pracownikami i technologami była bardziej efektywna i wspólnie korygowali błędy jakie wyskakują w czasie montażu na wydziale produkcyjnym.
Ps.Panie prezesie [usunięte przez moderatora]. proszę uważnie czytać głos załogi i wyciągać wnioski z poważniejszych wypowiedzi na takowym forum, aczkolwiek ja i moi poważniejsi koledzy nie akceptujemy w 100% wszystkich napisanych ty wypowiedzi.
ANONIMOWE REFERENDUM POKAZAŁO BY CO TAK NAPRAWDĘ JEST NIE TAK I DLACZEGO...Pozdrawiam tych co im jeszcze zależy na tej firmie i chcą pracować w normalnych warunkach.
anonim 2010-05-09 15:06:56
Do punktującego brygadzisty, ty się tak nie wymądrzaj bo wszyscy wiedzą że największy ferment waśnienie robisz ty i jesteś zawsze na NIE a jak ci się nie pobada to się zwolni [usunięte przez moderatora]Tyle w tym temacie.
anonim 2010-05-09 17:50:18
Drogi brygadzisto !
Pracujesz już chyba długo w tej firmie i zdajesz sobie w czym byc może tkwi problem.
Powiem ci na przykładzie innej firmy - z doświadczenia wiem że są takie firmy w których zatrudnia się 'swoich pracowników' i 'obcych' tzw. z ulicy. Swój nic nie musi wiedzieć i nic nie musi robić. Obcemu przydziela się jednak potrójny zakres obowiązków (firma musi istnieć). Swój zarabia 3 000 zł (czasami 5000 zł), obcy zarabia najniższą krajową i żebrze o podwyżkę do szefa (bo dobre i 50 zł więcej). W tym przykładzie chciałem pokazać że myślenie 'szefów' jest takie a nie inne. Nie można więc zatrudnić dwóch konkretnych ludzi z bogatym "doświadczeniem" (nie koniecznie z wyższym wykształceniem = nie oto chodzi). Bo jeśli ktoś jest rzeczywiście dobry to chce i odpowiednio zarabiać - nie mniej niż 2 000 netto, bez premi i tym bardziej nadgodzin. Jeśli ktoś zgadza się na najniższą krajową to o jakim fachowcu mówimy ? O takim który skończył szkołę i coś kiedyś poczytał w książkach.
W rzeczywistości jednak ciężko jest przeczytając tekst o kowadle i na jego podstawie rozpoznać ten przyrząd. Tak też jest i dzisiejszymi absolwentami.
Znam osobiście kilku ludzi wykształconych, na poziomie naszych mgr, inż itd. Dla nich zagadnienia obróki, rysunku czy inne sprawy techniczne nie stanowią jednak najmniejszego problemu.
Pytanie tylko - co zrobić aby stać się takim fachowcem którego szukamy. Nie wystarczy skończyć studia i resztę życia spedzić w biurze z klimatyzacją ! Aby być 'dobrym' trzeba' się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę a nie stać w miejscu !!! Oprócz książek wypada też zapoznać się z produkcją nie tylko w Polsce, ale i w zakładach za granicą. Można oczywiście i bez tego być "super fachowcem" ale to chyba tylko w jednej firmie (nie mówmy nazwy).
INFO 2010-05-11 22:25:00
choć mamy już maj to dzisiaj w firmie wystawiono "jasełka" scenariusz dokładnie przygotowany,aktorzy wyuczyli sie tekstów,scenografia "sklecona" w ostatniej chwili reżyser i asystenci biegają po scenie jak "opętani" nawet Ci,którzy nie mają zdolności "aktorskich" zostali zmuszeni do udziału w "jasełkach" jednak te wszystkie wydarzenia przyćmiło dzisiaj wręczenie pracownikom "certyfikatów" uznaniowych na najbliższe 12 m-cy jutro wszystkie rekwizyty wrócą na swoje miejsce "personel" będzie się poruszał z normalną prędkością i znowu będzie "SIROCCO" takie jakie znamy,lubimy i kochamy trochę "czarne" i trochę "chromowe"
Sprawiedliwy 2010-05-12 18:08:13
Pogratulować kolegom i koleżankom podwyżek !!!
Jak widać na zamontowanie klimatyzacji w biurach, wycieczki zagraniczne, bramy na pilota, i wiele wiele innych bzdur zawsze znajdą się pieniądze. Tylko nie dla ludzi !!!
Zaznaczę tylko że zimą na hali temp. nie przekraczała 10 st. celsiusza, zaś w biurach przekraczała 25 st i tym samym można było swobodnie chodzić w krótkim rękawku.
Na hali zamarzała nawet woda !!! Dopiero po kilku interwencjach związkowców - sytuacja nieco się zmieniła.
I tak to właśnie się traktuje człowieka w Sirocco. Chciałbym zarabiać w Polsce tyle ile zarabia sprzątaczka w Wiedniu ale i tak nie dostanę takiej kwoty. Wziąłbym ją nawet w ciemno bo z góry zakładam że jest ona wyższa od mojej.
Ale cóż zrobić - mamy chociaż co jakiś czas te bezpłatne "jasełka", i może warto chociażby dla tego pozostać w firmie i się nieźle ubawić.
Obserwator z zewnątrz 2010-05-12 19:00:28
Gratuluje kierownictwu podwyżek - naprawde podziwiam gest Zamożnych Austryjaków - tak naprawdę to chcieli dobrze bo napewno mysleli że te kwoty są w euro (ha,ha,ha...)

anonim 2010-05-12 22:32:21
[usunięte przez moderatora] Coś się nie chwali "góra" jak się im sprawdza ta klimatyzacja. Może by tak podziękować dyrektorowi publicznie za luksusik i wygodę? Chyba, że kazał Wam nikomu nie mówić, bo znowu fizyczni będą uciążliwi.
Czy jest tam jeszcze na górze jakiś kąt wolny ? - bo w zimę chętnie bym do Was się wybrał z robotą ? Czy szlifierka nie będzie Wam przeszkadzać ?
do srawiedliwego 2010-05-13 00:15:33
zapomniałeś o "firankach" i "namiocikach" z tworzywa sztucznego,meblach i "ociepleniu" budynku przez bylego "kolesia" [tego samego,który reperował dach co widać na hali po każdych opadach deszcz] nie wymieniam innych drobnych "inwestycji"
Sprawiedliwy 2010-05-13 19:59:20
O "firankach", "namiotach" i ociepleniu nie wspominam celowo, bo tutaj jest jakiś sens tych inwestycji.
O meblach faktycznie zapomniałem - przepraszam. Co do remontu dachu - podwójnego remontu to faktycznie niezwykle udana inwestycja. Po pierwszym remoncie dach przeciekał a na hali stały kałuże. Nikt nawet nie zareagował żeby to naprawić. Cóż skoro korzystamy z usług takich "fachowców" to jest jak jest.
Firma płaci więc podwójnie za jedną i tą samą robotę firmom/ osobom z zewnątrz a dla swoich pracowników nie ma później pieniędzy. Wszyscy wiedzą jednak żę te pieniądze w rzeczywistości są ale "szef" sam siebie oszukujac mówiąc że ich niema.
Wspaniałe jest również zróżnicowanie płac pracowników, niezależnie od stażu/ doświadczenia zawodowego itd.
Wynagrodzenie zasadnicze z uzyskanych od pracowników informacji wynosi od ok. 1350 zł brutto do ok 2700 brutto (tutaj głownie brygadziści). Zakladając że nie każdy mówi prawdę - kwoty te moga się różnic max +/- 100 zł.
Tym samym macie tutaj porównanie jakie są rózbieżności w wynagrodzeniu. Kierownictwo/ 2xmistrzowie z całą pewnością zarabia nie mniej niż brygadziści. A fizyczni muszą niestety zarabiać aby ich wszystkich i całą górę utrzymać.
umysłowy pracuś 2010-05-14 19:17:42
a [usunięte przez moderatora] maja po 80 nadgodzin i zarabiają 3tyś. + i jakoś nikogo to nie razi... a czepiacie się tych i owych
brygadzista 2010-05-14 21:13:24
popieram w 100% zlikwidować nadgodziny, [usunięte przez moderatora] o 14 do domu do rodziny a nie w robocie siedzieć i udawać pracusiów.
anonim 2010-05-14 22:10:08
Faktem jest ,że [usunięte przez moderatora] przekraczają przepisy, jednak to nie ich wina. Są poprostu chciwi na pieniadz bo przy ich stawce i wykonywanej pracy rzeczywiście idzie zarabiać na wysokim poziomie,
Bład wynika z postępowania kierownictwa zakładu, które najwyraźniej nie jest zorientowana w przepisach obowiazującego w Polsce Kodeksu Pracy (numerek V w Kodeksie).
Maksymalna kara PiP to 5000 zł (więc ok.1,5 pensji [usunięte przez moderatora]) ale zwykle jest mniej. Notorycznie powtarzające się wykroczenia przeciwko przepisom dotyczącym czasu pracy mogą zostać potraktowane jednak jako przestępstwo.
Sądy rejonowy w postępowaniu procesowym mogą natomiast ukarać grzywną w wysokości od 2000 do 30 000 zł. Oczywiście to nie wszystkie nieprawidłowości, ale co za dużo to nie zdrowo.
monterek 2010-05-15 14:31:22
ciekawe co na to [usunięte przez moderatora] z tego co wiem to oni systematycznie czytają wypowiedzi na takowym forum ale wydaje mi się i nie tylko mnie że ci dwaj pracusie co robią po 80 nadgodzin to mają swój udział w przepływie informacji dół, góra
Ps. w końcu jakaś wdzięczność się należy (info kosztuje)
chrabia 2010-05-15 15:20:12
Gdyby Pan S nie rozumiał po Polsku to zawsze można przetłumaczyć po niemiecku. Podstawowe zwroty - [usunięte przez moderatora]; master produktion - mistrz; low rise - niskie podwyżki, durcheinander - bagan, unangenehme atmosphäre - nieprzyjemna atmosfera.
Einmal war ich besser jetzt ist es noch schlimmer. Mehr Führungskräfte - größer Durcheinander.
anonim 2010-05-15 19:07:05
ciekawe co na to Jochan ?może jaki mail do Wiednia że jest fajne forum i niech sobie poczyta z tłumaczem co się wyprawia w SIROCCO
fragles 2010-05-21 23:33:55
walka o odizolowanie [usunięte przez moderatora] od reszty przyniosła połowiczny sukces wszechobecna w firmie "zgnilizna" i niezdrowa atmosfera zaatakowały drewno co mogli wszyscy naocznie stwierdzić na szczęście udało się uratować blachę [usunięte przez moderatora]za co zwierzchnicy powinni wynagrodzić "służby sanitarne" [usunięte przez moderatora]
INFO 2010-05-21 23:49:18
na tablicy ogłoszeń przy wejściu na halę "wywiesili" wybrany przez nich fragment z regulaminu że należy bezwzględnie wykonywać ich polecenia [ czy te najgłupsze też?] z wyjątkiem zagrażających zdrowiu i życiu CZY POJĘCIE ZDROWIE DOTYCZY TEŻ ZDROWIA PSYCHICZNEGO PRACOWNIKA I JEGO KOLEGÓW???bo część poleceń nie zagraża zdrowiu fizycznemu tylko psychicznemu niedługo trzeba będzie zatrudnić na pół etatu psychoterapeutę i kupić leżankę a ten pan będzie wyjmował z koperty kartki i zadawał Wam różne dziwne pytania na,które będzie trzeba odpowiadać tak lub nie.
Portos 2010-05-22 15:36:41
Jeśli wymaga się od pracowników przestrzegania regulaminu to to samo powinno dotyczyć 'królów" zakładu. Jak pewnie wszystkim wiadomo, są bardzo duże uchybienia w tym zakresie. Kierownik czy mistrz zadrze z pracownikiem i urwie mu premię, więc ten będzie szukał odwetu. Tym samym Panowie możecie sobie sami zrobić krzywdę własną bronią. Zrobić w firmie aferę to na dzień dzisiejszy nic trudnego. Jeden telefon i można sprowadzić do firmy pewne instytucje.
Po takiej akcji w większości firm odbywa się zebranie "królów" i typowanie - "kto jest kapusiem ?"...
zagadka nr.3 2010-05-23 22:26:49
jest takie pomieszczenie,gdzie panuje duże "zatłoczenie",papierów ikomputerów,magistrów i inżynierów,często w papierach "mieszają",a Ci z "dołu"to poprawiaja,zamawiaja za dużo lub za mało i wmawiają,że nic złego się nie stało,rozwiązanie zagadki jest nieskomplikowane bo zagadki są numerowane
zagadka nr.4 2010-05-23 22:36:34
jest taka "osobistość",która nad wszystkim panuje,wszystkim się interesuje,wszystkiego dopilnuje i kilkoma językami operuje,a w sytuacji przymusowej korzysta z komunikacji autobusowej
zagadka nr.5 2010-05-23 22:52:25
jedno pomieszczenie pomińmy milczeniem za pisanie o nich groża do sądu zaskarżeniem,na dole rzadko bywają bo na widok "roboli" torsji dostają,tylko ich nowy kolega co chwilę na dół biega,weżcie na dół tego Pana ,a u "góry" do emerytury "sielanka" murowana!!!
gość 2010-10-06 21:39:44
żenada. Każdy powinien z domu wynieść jedno: zysk to składowa różnych prac, fizyczny robi produkt, przygotowuje go umysłowy. Jak myślicie, skąd się biorą pomysły ludzi któży tworzą produkt na daną potrzebę. Bezsensowana gadka na tym forum. Ktoś zdołowany sobie wymysliż że: jak powiem co mi na duszy leży to prezydent go usłyszy i przyjedzie do sirocco zrobić porządek :D hahahahahhaha wszędzie jest tak samo!!!!!
pytający 2014-05-04 16:04:36
A jak jest teraz?
GGG 2014-05-08 10:28:10
a jakie zarobki i atmosfera w biurze konstrukcyjnym?
niedawno bylo ogloszenie i chca mnie zaprosic na rozmowe....
lechu 2015-10-14 21:20:48
helmut daj w końcu zarobić !
Talibul 2015-12-14 15:22:28
Ktoś powiedział firma bez dyrektora, bez kierownictwa, bez załogi to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Miał gość racje. To właśnie Sirocco.
Strong 2015-12-16 17:51:22
W tej firmie dominuje Alkohol. Walą ile wejdzie i nikt nic nie widzi.
gościu na poziomie 2016-02-26 15:15:09
Witam
Mam propozycje na wysokie stanowisko w tej firmie. Nikogo tam nie znam, nie mam żadnych konekcji i układów. Czy warto?
helmut 2016-04-16 17:48:49
Nie nastawiaj sie na to ze zarobisz w firmie sirocco, balagan, brak organizacji, jest sporo ambitnych ludzi I bardzo wporzadku, ale dyrektor to skapiec ktory nie zna sie kompletnie na produkcji razem ze swoim przyjacielem kierownikiem I kilkoma pupilkami ktorzy maja wieksze przywileje niz reszta, tylko przeszkadzaja I wprowadzaja zamet. Dno, spoko sa tylko pracownicy ale nie wszyscy niestety niedoceniani.
jak tAM 2016-06-01 18:39:13
Witam...mam do was pytanie ile w waszej firmie zarabia pracownik fizyczny?..operator cnc itd..plus minus......na rękę;)
Pracownik 2016-11-18 17:58:42
Dopiero teraz widać jak Helmut traktował ludzi. Żenada !!!
Pracownik 2016-12-05 19:25:13
Firma potrzebuje jeszcze z 60 kierowników. Stawki kierowników min. 3500 netto.
Proponuje 1 kierownik na jednego pracownika.STAĆ NAS PRZECIEŻ.
Zostaw swoją opinię o SIROCCO POLSKA - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIROCCO POLSKA