Opinie o HUBER+SUHNER Sp. z o.o w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HUBER+SUHNER Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HUBER+SUHNER Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HUBER+SUHNER Sp. z o.o w Tczew

Pracownikk

Podam tylko parę przykładów nieprawidłowości w tej firmie, którym nie da się zaprzeczyć. Całkowity brak szacunku do ludzi to pierwsza podstawowa sprawa. Brygadziści i kierownicy nie odnoszą się tak jak należy, brak kultury i jakichkolwiek manier. Ciągłym, przymusowym nadgodzinom też nikt nie zaprzeczy. Ludzie bez odpowiedniego wykształcenia zajmują stanowiska inżynierów (i nie tylko). Można by było przymknąć na to oko jeśli Ci ludzie mieliby wystarczające pojęcie na temat tego co robią, niestety nie mają. Woda w firmie niezdatna do picia nawet po przegotowaniu ... Ludziom na ich 15lecie pracy dali przeterminowane czekolady, sprawa zamieciona pod dywan jak każda inna, nie usłyszeli nawet przepraszam. A gdzie jest BHP? Nie trzeba być specjalistą żeby zauważyć, że po wprowadzonych zmianach nie ma odpowiednich warunków do pracy. Wszystkie te sprawy były zgłaszane, na razie bez efektu.

@Pracownikk

Zgadzam się całkowity brak szacunku dla ludzi,na zebraniu kierownik pyta się czy są jakieś pytania to ludzie je zadają,ale później niejednokrotnie po zebraniu dostawali (usunięte przez administratora) od lidera i brygadzisty bo jest hierarchia w tym zakładzie,a co do dojazdów dalej cisza znowu postawią ludzi przez faktem dokonanym

Postronny

Sam tam nie pracuje, pracuje tam moja dziewczyna. Pracuje tam kilka miesiecy i zanim nie zachorowala bylo znosnie. Po tym jak po 12h w pracy prawie zemdlala bo byla chora poszla na l4. Po powrocie l4 jej brygadzistka "Grazynka" zaczela na niej uprawiac mobbing za to ze nie zrobili normy i pani brygadzistce nie dali premii. Mam nadzieje ze ten komentarz przeczyta ta stara k... bo jej zachowanie jest niedopuszczalne i moze sie skonczyc w sadzie pracy.

@Postronny

Skąd ja to znam, proszę to zglosic do korporacji

@Postronny

Witaj, Mobbing to bardzo poważny zarzut i należy mieć na niego odpowiednie dowody. Jeśli Twoja Dziewczyna doświadczyła działań mających na celu poniżanie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem HR lub pod adresem e-mail opinie@hubersuhner.com. Gwarantujemy anonimowość rozmowy. Z naszej strony chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby takie zachowania były eliminowane z naszej organizacji. Pozdrawiamy, Dział HR

Grażynka

Niestety pod szyldem zwykłego produkcyjnego pracownika wypowiadają się tu kadry, które zakłamują rzeczywistość. Brygadziści łącznie z kierownikami są zakłamani, pierwszy przykład: oszukiwanie ludzi, brygadzista mówi swojej zmianie, że inna zmiana zgodziła się pracować po 12 godzin to my też powinniśmy a raczej jesteśmy przymuszani, a gdy pytamy tej drugiej zmiany dowiadujemy się że nikt ich nie pytał 24 h później ten sam manewr robią z drugą zmianą. Jeździliśmy z pod domów do pracy samochodami teraz brak takiej możliwości, no bo tak, A co? swołocz z produkcji narzeka? Bo już nie może własnym środkiem lokomocji z pod domu jechać? I ma zasuwać na płatny BUS. Poprzednim wpisem osoba z kadr ośmiesza się, a co gorsza ośmiesza pracowników produkcji. Zapewne Pani w szpileczkach samochodzikiem prawie pod biurko podjeżdża, brak słów. Pracy dużo powinniśmy się cieszyć, niestety nie cieszymy się, poprzez braki kadrowe jesteśmy zmuszani w ciągu zmiany obskoczyć kilka stanowisk. Ja pracuję już prawie 10 lat i nowi jak przychodzą tak szybko odchodzą jak zobaczą co tu się wyprawia, pozostała głównie załoga z kilkuletnim stażem i to raczej ludzie po 30-50 przez zasiedzenie ale coraz częściej oni mają dosyć i nabąkują o zmianie zatrudnienia. W tej firmie potrzebna jest zmiana zarządzania i o wszystkim powinni być informowani Szwajcarzy. Trzeba będzie hurtowo wysyłać maile do Szwajcarii.

@Grażynka

Zgadzam się w stu procentach,nowi jak szybko przychodzą to tak szybko odchodzą,a ludzie co pracują kilka lat wcale nie są doceniani .A ta załoga z kilkuletnim stażem też zacznie się wykruszać jak się nic nie zmieni

@Grażynka

Szanowna Pani, W odpowiedzi na Pani komentarz z dnia 21.08 chcielibyśmy zapewnić, że dział kadr nie publikował żadnych komentarzy pod pseudonimem „ PRACOWNIK”, ewidentnie niektórzy pracownicy mają swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji. Przykre jest jednak, że w naszej kulturze pozytywna informacja zwrotna jest odbierana jako fałszywa. Niemniej jednak ważne są dla nas każde opinie, z miłych słów się cieszymy, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy dobrze się u nas czuli, a z negatywnych wyciągamy wnioski. Odnosząc się do Pani zarzutów kierowanych pod adresem brygadzistów, kierowników i pracowników działu kadr, chcielibyśmy zapewnić, że staramy się, aby pracowali dla nas profesjonaliści i mocno wierzymy, że wykonują swojĄ pracę sumiennie i z należytym poszanowaniem dla pracowników. Jeśli jednak zauważyła Pani uchybienia, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem: opinie@hubersuhner.com Szczegółowa informacja zwrotna od Pani pozwoli nam na weryfikację przedstawionej przez Panią sytuacji - gwarantujemy anonimowość. Pozdrawiamy, Dział HR

Lola

zgadzam się z moimi poprzednikami, niedługo na magazynie jak i na fo nie będzie komu pracować,bo to co kierownictwo wyprawia z tym przeniesieniem do Swarożyna jest żenujące. Wcale nie liczą się z pracownikami i ich opinią.Przecież jak to ujęła jedna z brygadzistek my jesteśmy narzędziami pracy i to my jesteśmy dla firmy a nie firma dla nas. Od nas wymaga się chodzenia w ubraniu roboczym a elita biega w szpilkach po produkcji.Kierownik fo powiedział na zebraniu, że będzie się starał żeby nadgodzin nie było, a to te nadgodziny trzymają tam ludzi bo z gołej pensji można żyć o suchym chlebie i wodzie po opłaceniu rachunków.i jeszcze do tego jak sobie zaśpisz to masz dojechać do Swarożyna taksówką na własny koszt ,albo urlop na żądanie co oczywiście eliminuje ci premię i stażowe.A ludzie na produkcji to już inna bajka- chamstwo,fałsz i obłuda

toja tylko
@Lola

Mnie się wydaje , że ludzie zawsze będą narzekać. nie pracuję i nigdy nie pracowałam w tej firmie . Znam jednak ją ,gdyż pracowałam we Fleksie kiedy ona tam powstawała. Niektórzy z naszych przeszli do Hubera i do dziś tam pracują. Pamiętam jaki był lament ,kiedy mieli przenieść się do Bałdowa. Teraz jest to samo. Inna sprawa to magazyn. Niestety takiego kierownika jakim był Grzegorz już nie dostaniecie. Zamiast narzekać , trzeba złożyć petycję ze swoimi bólami do samego szefa , pomijając brygadzistów i śmiesznych , niekompetentnych menadżerów.( pani z kabli, pani ze światełek i innych nieudaczników). P.S. Mnie jak coś nie pasuje to mówię ,,Zapraszam wypi...ać". Zmieniam pracę .Pozdrawiam

@toja tylko

Też byś narzekała jakbyś miała kilka kilometrów do przystanku w ciemnościach bo inaczej nie dojedziesz .do Tczewa jakoś dało się dojechać a do Swarożyna nie ma szans nawet latochą

Antoni
@Lola

Wiecie może, dlaczego firma HUBER+SUHNER zdecydowała się na przeniesienie działalności do Swarożyna? Starałem się znaleźć powód takiej decyzji, jednak niestety nie znalazłem żadnych informacji. Mam nadzieję, że w tym wątku otrzymam odpowiednie wytłumaczenie.

@Antoni

Podobno jest zbyt mało miejsca bo chcą otworzyć jeszcze jedną linię,tylko dlaczego mają cierpieć ludzie,oni zarobią na tym kokosy a my jak zwykle dostajemy przez to po tyłku. Firma chce się rozwijać a co z nami podwyżki po 80 zł. Jest jeden dział fo, jeden kierownik i kilka linii - jedna linia dostaje duże podwyżki bo mają ciężką pracę,ale inni też nie mają łatwo,nie ma sprawiedliwości w tym zakładzie

Inżynier Produkcji

Bardzo miły, najpierw krótka rozmowa telefoniczna z osobą z działu HR, potem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Niestety pozytywny nastrój zmienił się wraz z dołączeniem do rozmowy kierownika produkcji, pana Tomka. Niby młody, elegancki, ale straszny buc i prostak. Od początku starał się wywrzeć wrażenie, iż w ogóle nie jest zainteresowany moją kandydaturą, za to siebie stawiał w jak najlepszym świetle. Przez zachowanie tego osobnika, w ogóle odeszła mi ochota na ubieganie się o to stanowisko, mając w perspektywie pana Tomasza jako swojego potencjalnego przełożonego. Ogólnie dobra firma, szkoda tylko, że mają takich ludzi na stanowiskach kierowniczych. Na pewno do tego działu już nie zgłoszę swojej kandydatury.

W zasadzie standardowe pytania branżowe jak na stanowisko inżynierskie przystało. Nie obyło się jednak bez idiotycznych pytań pani Patrycji z HRów, np. o to jakiego chciałbym mieć przełożonego, czy też jakich wyzwań oczekuję. Plus trzy razy zadane pytanie czy aby na pewno nie będę miał problemów z dojazdem do pracy ze względu na odległość. Szkoda, bo wiele dobrego słyszałem o tej firmie, a okazuje się, że moja obecna wcale nie jest taka zła patrząc na to co mogło mnie czekać na Bałdowskiej. Trzeba zatem szukać dalej, ale już na pewno nie w Huberze.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Mon

Pracownika maja jako narzędzie do robienia pieniedzy. Nowy pracownik zarabia wiecej jak stary pracownik.W tym roku dali podwyżki- żenada. I jeszcze masz sie cieszyc po premia wzrosła o 100zl przez co kazdy sie boi ja stracić bo za kazdy blad lub odmowa nadgodzin to ci mogą potracic.Ludzie sa traktowani przedmiotowo.za malo ludzi na dziale ty musisz zapiepszac na kilku stanowiskach.....Jak sie przyjmowalem poczatek bylo ok ale teraz jest coraz gorzej ja rozumie ze w grę wchodzą pieniadze my tez chcemy zarobić i godnie żyć tez mamy swoje zycie i zaslugujemy na szacunek. kierownictwo opamietajcie sie jestesmy ludzmi......

@Mon

Prawda chcemy zarobić i godnie żyć. Niech Pan dyrektor ogarnie temat bo wielu ludzi odejdzie z magazynu i fo

Pracownik_od_lat

Witam, Czas przedstawić jak to wygląda z perspektywy 7 lat pracy w tej firmie. Pracuje obecnie na magazynie. Kiedy tam przyszłam ludzie byli bardzo życzliwi, każdy pomocny (co pozostało do dziś). Na magazynie w przeciągu 3 lat było już 4 kierowników( o ile się nie mylę, bo to już w głowie się kręci). Najlepiej wspominam poprzedniego pana który był przede wszystkim ZA LUDŹMI. Interesował się nami, starał się rozwiązywać bieżące problemy, ale widocznie nie pasowało to komuś wyżej i stwierdzili że tego pana trzeba zwolnić. Nikt nie był zadowolony z tej decyzji, a przede wszystkim ten pan był bardzo zaskoczony. No nic takie życie, jak jest się za dobrym to widocznie jest źle. Praca do niedawna była ok, każdy wiedział co ma robić, robił to bez większych problemów. Natomiast od pewnego czasu zaczęto wprowadzać śmieszne tablice ( żebyśmy latali co godzinę z drugiego końca magazynu rzucając wszystko i przerywając pracę , aby tylko wpisać na czerwono, zielono lub czarno nasz fantastyczny wynik który osiągnęliśmy w ciągu godziny. I tak 8 razy..dla mnie żenada). Druga kwestia, pieniążki.. zabrano 300 zł premii w styczniu którą stwierdzono, że otrzymamy ja wszyscy ale w trochę innej formie i inaczej naliczaną ( ale bez ograniczeń nawet 500 zł rzekomo można zdobyć). Cóż, pieniądze zabrali w styczniu, jest sierpień A my gówn** mamy za zapieprzanie po 12 h i w wielkim bałaganie. Podwyżki od 2 lat nie widać i nie słychać. Nasz cudowny kierownik ma wszystko gdzieś, gdy przyszedł do magazynu to nawet nie raczył się przedstawić ludziom bo przecież my jesteśmy prostaki, cyferki które tylko przynoszą kasę. Zero podejścia do ludzi, zero wstawiana się za ludźmi, zero podwyżek. No i przede wszystkim poprawa jakości pracy..taaak, uważajcie: widzieliście firmę w której bhp chyba nie wie od czego jest ? Otóż to, my magazynierzy musimy wchodzić na palety aby sięgnąć coś z regału. Tak jest codziennie. Czy to jest normalne? Jest (usunięte przez administratora) masz coś ściągnąć z górnego regału to godzinę odstawiasz palety by coś wziąć, za chwilę ktoś inny już Ci zastawia bo on też coś ma w innym miejscu do ściągnięcia. Żenada!!! Były prośby o podwyżki, prośby by nie było takiego bałaganu ( zaznaczam że pracy jest multum) A my mamy robić na pełnych obrotach. No i posypało się..wypowiedzenia jedno za drugim. Ludzie mają dość A chętnych do pracy w tej firmie brak . Bo przyjdzie taki młody po szkole zobaczy że trzeba faktycznie robić nie ma luzu i nie można się obijać i idzie gdzie indziej . Zamiast zachęcić, to nas zniechęcają zabierając wszystko A nie dając nic. Jedna zmiana rozsypala się prawie cała bo pan kierownik nie potrafi ludzi zatrzymać i się wstawić. Miałam plany pracować tu dłużej ale rozwaliła to wszystko jedna osoba..tyle na temat Hubera. Pozdrawiam

Za chwilę były pracownik
@Pracownik_od_lat

Zgadzam się z tą opinią. Kierownik magazynu kompletnie niekompetentna osoba. Jeszcze pół roku temu miotła miała swoje miejsce, dziś brud, (usunięte przez administratora) palety stoją wszędzie zastawione regały wyjścia ewakuacyjne, alejki komunikacyjne i zero BHP. Pseudo kierownik o co się nie zapytasz to nic nie wie, a jak cokolwiek mówi to kłamie, (usunięte przez administratora) i mota się w słownictwie. Opóźnienia w wysyłkach są już potężne, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia.NIE POLECAM na tę chwilę tej firmy. Mam nadzieję że ktoś wyżej się przebudzi i zrobi rewolucję.

zaraz również były
@Pracownik_od_lat

Na produkcji sytuacja nie wygląda wcale lepiej. Odkąd pojawił się nowy szef produkcji jest tylko gorzej - niestety. Zysk kosztem ludzi. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie ze względu na panujący klimat. Strach wstać i wyjść do toalety, strach spóźnić się minutę z przerwy, bo zostaniesz upomniany albo zabiorą ci 20 zł premii. Ciągłe nadgodziny, oczywiście pod przymusem zabrania kolejnych zł premii albo bo zostanie zapamiętane i nie dostaniesz podwyżki (podwyżki rzędu 50-100 zł). Jeszcze więcej kontroli, jeszcze więcej zmian, przemeblowań (robionych przez ludzi, którzy chyba nie mają pojęcia jak powinien wyglądać proces, przynajmniej tak to wygląda, miało to przyspieszyć i ulepszyć warunki pracy a jest zupełnie odwrotnie), "udoskonaleń", a zwolni się następna masa osób. Za moment pojawi się taka sytuacja, że firma zostanie zasypana reklamacjami, bo ludzie mają pracować szybko (ładnie mówiąc), a to nie idzie w parze z jakością produktów. W firmie pracuje tyle młodych i zdolnych ludzi, z ogromną wiedzą i potencjałem, szkoda, że to im się nie daje szansy, tylko zatrudnia się osoby po znajomości (ciocia tutaj, siostra tam). BHP w tej firmie mam wrażenie, że nie istnieje. Długa jest lista rzeczy, które się nie podobają, natomiast z tych dobrych - praca sama w sobie nie jest zła, fizycznie nie jest ciężko. Pozdrawiam

Antoni
@Pracownik_od_lat

Zaniepokoiło mnie to, że pracownicy zaczynają składać wypowiedzenia. Zastanawia mnie w takim razie, kto będzie pracował na magazynie, jak wszystko będzie wyglądało tak samo, jak obecnie. Wiesz może, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na odpowiednie przeszkolenie z zakresu obowiązków, które będzie wykonywać? Jestem ciekaw, jak to wygląda.

Pracownik_od_lat
@Antoni

Wiesz co, generalnie na chwilę obecną pracy jest tyle, że nie ma czasu na tygodniowe szkolenie (Nikt nie będzie nad Tobą stał 8h i mówił jak masz robić..) niestety, ale przez brak pracowników zwyczajnie nie ma na to czasu . Jeden dzień ktoś pokaże Ci co i jak A potem już działasz sam..A jak czegoś nie wiesz to dopytujesz..tak to wygląda.. :-)

@Antoni

Wiesz jak wygląda szkolenie w huberze pokażą ci raz i masz zapier.... Robić normę

Lola

Witam pracuje tam kilka lat i powiem szczerze ,że z roku na rok jest coraz gorzej,premie są śmieszne, jeszcze chcą nadgodziny zabrać po przeprowadzeniu się do Swarożyna. Aktualnie nowy pracownik ma większą stawkę niż ktoś co pracuje tam kilka lat, ale to tylko na początek później się to zmieni.a kierownictwo szkoda gadać ,ludzi mają za psy bo inaczej tego nie da się nazwać.zmuszajś nas do chodzenia w butach od których ludzie mają dociski a sami chodzą sobie w szpilkach po produkcji.nowy pracować jest lepiej traktowany (ale tylko na początku) bo boją się ,że nikt nie przyjdzie tam do pracy.ja też szykuje się do zmiany pracy bo dużej się nie da tam pracować.A co do Swarożyna to jest totalna porażka tylko autobus,a jak zaśpisz to nie dojedziesz własnym samochodem bo nie ma parkingu i trzeba wziąć urlop na żądanie i automatycznie masz po premii (300 zł) idzie w diabły

Bajzel

Po dzisiejszej obłudzie kierownictwa firmy decyduję zmienić zatrudnienie, zakłamani mali ludzie, tchórze. Kierownik mało pod krzesło na stołówce się nie schował. Wynajmują powierzchnię produkcyjną w odległym Swarożynie na zupełnym uboczu bez zaplecza parkingowego to raz. Decydują sami za ludzi, że będzie woził ich autokar odpłatnie (mają potrącać z wynagrodzenia) z miejsc zbiórki w danej miejscowości, wioząc ich nie bezpośrednio do Swarożyna tylko zajeżdżając do innych miejscowości i zakładu w Tczewie. Czas dojazdu do pracy wydłuży się dwukrotnie w jedną stronę czyli dodatkową godzinę z mojego życia dziennie chce mi ta firma ukraść za DARMO. W dodatku ludzie mają do tych miejsc zbiórki dojść, nie ważne że pada deszcz, śnieg , zimno. Zarządzanie level minus 1

Robol

Po raz kolejny ta firma udowodniła że pracownicy się nie liczą. Co do wielkich planów związanych przeniesieniem do Swarożyna ukazało się wiele problemów związanych z miejscami parkingowymi. Najpierw pytano się kto samochodem a kto autobusem? Ja i jak wielu innych osób które zdecydowały dojeżdżać samochodem, jednak będą musieli dojeżdżać autobusem ponieważ miejsca parkingowe będą ale tylko dla biurowych, mało tego mówione było że autobusy będą za darmo a okazuje się że mamy za nie płacić. W mojej sytuacji pojawia się problem ponieważ koło mojego miejsca zamieszkania nie będzie jeździł autobus, tak więc jedynie będę musiał dojechać do firmy i z tamtąd na autobus co mi się nie kalkuluje. Miało być lepiej a już okazuje się że będzie lipa. Jedyna opcja to zmiana pracy, bo bez sensu jest dopłacać do interesu. Ale cóż osoby które zarządzający w firmie udowodniły że są zakłamane już po raz kolejny. Na początku wszystko ładnie brzmiało, lecz wyszło jak zawsze. Z roku na rok jest co raz gorzej, i co raz bardziej ta praca przestaje mi się podobać. Czuję że może się posypać dużo wypowiedzeń pracy. Chociaż niektórzy mówią że się zwolnią, że szukają innej pracy a do dnia dzisiejszego trzymają się rękoma i nogami, jak by się zmiany pracy bali.

Abcd

Czy jest to możliwość pracy na II zmiany? ( posiadam dziecko poniżej 2 roku życia)

@Abcd

Dziś Pani powiedzą że tak, żeby tylko mieć ludzi do pracy, a, za chwilę postawią warunek....

@Abcd

Dzień dobry, w chwili obecnej praca na produkcji w naszej firmie jest pracą w systemie 3 zmianowym bądź równoważnym (zależy od danego działu). Pozdrawiamy, Dział HR

Jan

Czy zatrudniacie osoby niepełnosprawne ?

@Jan

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Zatrudniamy osoby bez względu na ich wygląd, wyznawane poglądy, sprawność fizyczną, itp. Cenimy przede wszystkim posiadaną przez nich wiedzę, umiejętności i kwalifikacje, ponieważ chcemy, by nasz zespół tworzyli profesjonaliści. Serdecznie zachęcamy do obserwowania naszych aktualnych ofert pracy dostępnych na portalu pracuj.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

@Jan

Ta odpowiedź poniżej jest bardzo klamliwa. Po przełożeniu zaświadczenia że się leczysz, psychiatrycznie od lat, i nie ma możliwość pracy w godzinach nocnych, zostajesz z automatu zdyskriminowany.

Angelina
@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Dzień dobry. Czy byłaby możliwość zatrudnienia osoby uczącej się zaocznie?

@Pol

Bardzo niepokoi nas Pana/Pani wpis, ponieważ przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji. W ogłoszeniach o pracę wykazujemy jej charakter i podkreślamy, iż jest ona zmianowa. Jednym z warunków zatrudnienia kandydata jest jego dyspozycyjność. Chcielibyśmy zbadać opisaną przez Pana/Panią kwestię oraz wyciągnąć ewentualne konsekwencje. Z tego powodu bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem opienie@hubersuhner.com. Pozdrawiamy, Dział HR

@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Państwo w biurach nie macie pojęcia co się wyprawia na produkcji... Brygadzisci bardzo źle traktują pracowników, dyskryminuja za wygląd, na to że sie wygląda na zdrowa, że zaświadczenia sobie sami załatwiamy od lekarzy itp. Sprawę zgłosiłam do głównej korporacji bo państwo nic z tym nie zrobicie, tak jak nie zrobiliście nic po informacji o zdyskryminowaniu.

Bartek

Czy oferują Państwo jakieś benefity?

@Bartek

Dzień dobry Panie Bartku, Benefity, które oferujemy to: - 300 zł brutto premii za obecność - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - perspektywa długotrwałej współpracy - premie efektywnościowe, premie z tytułu programu poleceń pracowniczych, dodatek stażowy - premie dodatkowe z tytułu pomysłów pracowniczych - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej Medicover - dofinansowanie posiłków na firmowej stołówce - raz w tygodniu owoc dla każdego pracownika - pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premia świąteczna - dofinansowanie karty MultiSport - możliwość rozwoju (rekrutacje wewnętrzne, szkolenia) - przyjazną atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Operatora HD. Zachęcamy do aplikowania na adres: rekrutacja@hubersuhner.com Pozdrawiamy, Dział HR

Witam. Czy są aktualne jakieś oferty pracy?

@Marcin

Dzień dobry Panie Marcinie, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora HD. CV proszę wysłać na adres: rekrutacja@hubersuhner.com. Oferty na stanowiska średniego i wyższego szczebla zawsze publikujemy na portalu pracuj.pl. Zachęcam do aplikowania. Pozdrawiam :-)

Jestem zadowolona z pracy w Huber+Suhner, jest to pierwsza firma, w której pracuję, gdzie bardzo dużą uwagę przywiązuję się do kultury organizacji i wzajemnego szacunku. Przebieg rekrutacji oceniam na plus, wiedziałam co i jak, osoba rekrutująca rozwiała wszystkie moje wątpliwości i odpowiedziała na pytania. Zatrudniając się w Huberze nie miałam żadnego doświadczenia na podobnym stanowisku, jednakże współpracownicy okazali się pomocni i dzięki temu szybko odnalazłam się w nowym środowisku. Polecam :)

BN nie

Brak słów na brygadzistę, tacy ludzie nie powinni zarządzać pracownikiem, który pragnie pracować i się uczyć.

to ja
@BN nie

Kto się uczy? Brygadzista czy pracownik?

@BN nie

"Dziękujemy za komentarz. Jest on bardzo niepokojący, ponieważ ważne jest dla nas, by pracownicy byli zadowoleni z wykonywanej pracy. Staramy się udzielać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a także stawiamy na rozwój zawodowy. Dbamy o to, by zatrudniać profesjonalistów, a także osoby, które są gotowe do podejmowania wyzwań zawodowych. Jeśli jednak zauważył/ła Pan/ Pani jakiekolwiek uchybienia w tym zakresie bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem opinia@hubersuhner.com, w celu wyjaśnienia tej kwestii. Pozdrawiamy"

Justyna

@Pik Mobbing jest poważnym zarzutem i należy mieć na niego odpowiednie dowody. Mobbing to na przykład poniżanie pracownika i działania mające na celu wywołanie u pracownika zaniżonej samooceny. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiego zdarzenia w Huber + Suhner? Jeżeli tak, powinieneś to zgłosić do odpowiedniej instytucji państwowej. Napisałeś, że korporacja główna "nie wie co się tu wyprawia", jakie aspekty pracy miałeś na myśli?

@Justyna

Witam Będę wdzięczna za informację, gdzie można skierować meila do Globala pod jaki adres o dyskryminacji pracownika przez SV. Będę bardzo wdzięczna za pomoc

jeszcze tu pracuje
@Dziunka

najlepiej wysłać na ten adres Degersheimerstrasse 14, 9100 Herisau, Szwajcaria Sam z checia bym opisał sytuacje jaka jest na mgayznie i produkcji, psychopatów ktorych jeszcze nie zwolnili i zarządzajacych o ktorych powiedziec mobbing to za malo

@jeszcze tu pracuje

Dzięki napewno napisze. Opisać zawsze można niech wiedzą co wyprawia się w tej firmie jaka dyskryminacja tam panuje.

Tralala
@jeszcze tu pracuje

Zagadzam się najlepsze jest to że psychopaci utrzymują się w tej firmie jak najdłużej, a normalni odchodzą.

Xyz

Praca w HS była moją pierwszą pracą na produkcji. Podczas rekrutacji w agencji pracy zostałam poinformowana o systemie pracy trzy zmianowej i ciekawych zarobkach. Na rozmowie z brygadzistą w firmie odniosłam wrażenie, że jest człowiekiem, któremu ciężko jest rozmawiać z ludźmi. Mam na myśli strasznie długie zastanawianie się nad pytaniem czy odpowiedzią. Po mimo pierwszego średniego wrażenia podjęłam pracę w firmie. W pierwszym miesiącu zachorowałam, tydzień chodziłam chora do pracy a następny poszłam na L4. Po powrocie do pracy brygadzista stwierdził, że jak ja mogłam na nie pójść pracując w firmie zaledwie miesiąc. Pracując cały miesiąc zarobek był dla osoby mieszkającej z rodzicem myślę, że wystarczający lecz dla osoby, która mieszka sama bądź z kimś to strasznie mała suma pieniędzy. Pracujące soboty były po mimo tego, że w piątek kończyło się pracę o 22 a już o 6 rano w sobotę było się w pracy znów. Wyglądało to tak jakby doba pracownicza nie była brana pod uwagę a kierownicy albo nie wiedzieli albo udawali, że nie wiedzą. Jako nowy pracownik chcący zarobić ponad dwa tysiące trzeba zrobić wszystkie soboty i jak najwięcej nadgodzin, wtedy zarobek jest nawet ciekawy. Podsumowując moją przygodę w firmie, przyjechałam do pracy w nowym miesiącu normalnie na swoją zmianę a brygadzista stwierdził, że nie przedłuża mi umowy zostawiając mnie z ręką w nocniku. Osobiście nie polecam firmy za taki pieniądz można znaleźć coś o wiele lepszego.

@Xyz

Tak tam robią jak tylko pójdziesz na l4 Odrazu jesteś skreślony, tam nie można chorować, przywileje maja tylko ci co blisko koryta siedzą.... Inspekcja pracy tym powinna się zajac, że nie ma zachowanej przerwy między zmianami....

@Dziunka

Myślę, że firma by się z tego wymigała bardzo szybko..

Ciekawa

A nie chcielibyście zgłosić firmę do Państwowej Inspekcji Pracy? I założyć związku zawodowe?

@Ciekawa

Byli już odważni co zgłosili firmę i zostali zwolnieni podobno.

nikt

traktowanie ludzi super :)

A

Każdy punkt przedstawiony w ogłoszeniu o pracę w tej firmie, to kłamstwo! Mają człowieka za nic i jego praca w ogóle nie jest doceniana. Tylko chcą więcej i więcej. Dno i kilogram mułu w porównaniu z innymi firmami tego typu w Tczewie.

Zostaw merytoryczną opinię o HUBER+SUHNER Sp. z o.o - Tczew

• Jak się pracuje w HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy HUBER+SUHNER Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 6 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o
2.3/5 Na podstawie 171 ocen.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o