brak logo

Huber + Suhner

Tczew

Opinie o Huber + Suhner

Anula 2010-05-20 20:18:36
TAk firma Huber+Suhner jak każda chyba firma w Tczewie zwalniała. Ale do puki ie zmienił się dyrektor to było ok. Zwalniani byłi tylko ci co sami odchodzili albo np coś przeskrobali.
nieważne 2012-01-27 06:29:31
Od kiedy nowy dyrektor przejął stanowisko wprowadził 4/5 etatu i rekrutację przez agencję. Młody, wysoki, przystojny, życzliwie uśmiechający się dyrektor (myśli że nie widać co ma za uszami )he he Po kilku latach "panowania" pozbywa się kilkadziesiąt starych doświadczonych pracowników (nie które kobietki były przed emeryturą) i przyjmuje nowych przez agencje. Zwolniono mnie po 8,5 roku nie podając powodu. Obecnie firma [usunięte przez moderatora]" Szkoda dobrych ludzi którzy tam pracują.
cd.
http://tczew.portalpomorza.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=9074&Itemid=34
byly pracownik 2012-06-27 21:17:50
Opinie jaka moge wyrazic na temat firmy Huber + Suhner nie jest zbyt dobra. Ludzi w tej firmie maja po prostu za nic nie licza sie z tym ze pracownicy maja rodziny czy cokolwiek i w jakiejs chwili traca wszystko ( praca ) bo to chyba najwazniejsze w zyciu kazdego czlowieka. Oni prce maja a kogo obchodzi inny czlowiek.Az sie niechce nic gadac na ten temat bo szkoda slów.
xyz 2013-05-18 10:25:15
Jak się pracuje teraz w firmie i czy więcej produkują? Jak z zarobkami czy są premie?
prośba o zbiórkę kasy 2013-06-25 06:59:07
g - 2013-06-14 05:25:11

Florydo skoro tak sobie cenisz umiejętności [usunięte przez moderatora]- jakimi wykazali się przez ostatni czas kiedy na stołku prezesa zasiadał[usunięte przez moderatora] oraz reszty szefów- to sobie ich zabierz do swojej fabryki, żeby tak umiejętnie [usunięte przez moderatora] Waszą fabrykę i Waszych pracowników [usunięte przez moderatora] z należnych odpraw a później zatrudnili ich ponownie na głodowych stawkach przez pośrednika pracy i na innych dużo niższych stawkach niż ludzie zatrudnieni przez jabil. Najlepiej niech ze sobą zabiorą ten [usunięte przez moderatora] biznes solarny - ciekawe czy nadal będą tak WAS popierali jako kadrę zarządzającą oraz twierdzili, że solary to super opłacalny biznes .Florydo o bilety nie musisz się martwić bo na pewno większość pracowników jabila chętnie zafunduje bilet w jedną stronę kadrze zarządzającej jabila oraz swoim szefom.[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]
1
2013-09-27 02:35:17
Plusy
- pozytywna atmosfera w pracy
Minusy
- bardzo słabe płace na produkcji
- firma jest niedofinansowana, co objawia się cięciami wydatków praktycznie na każdym kroku
- brak dobrego i skutecznego systemu szkoleń dla nowych pracowników
- ciągły chaos na produkcji związany z funkcjonowaniem zakładów macierzystych w Szwajcarii (błędy w wytycznych produkcyjnych)
- szwajcarska jakość to mit, na który złapie się jeszcze wiele osób
zyx 2013-12-05 17:43:39
Ciągły chaos na produkcji nie jest związany z funkcjonowaniem zakładów macierzystych w Szwajcarii ale z brakiem zainteresowania kierownictwa tym co sie dzieje na produkcji. Niestety zza biurka nie mozna rozwiazywac problemow.
2
budhi 2014-07-16 21:17:15
Z dyrektorem to jest nieprawda. Zostałam zatrudniona jeszcze podczas urzędowania wcześniejszego dyrektora i miałam od razu 4/5 etatu, a pracowałam na cały etat-jak cała firma. Później wprowadzono cały etat już u następnego dyrektora. On także wykorzystał poprzedni sposób zatrudnienia (4/5 etatu), ale tylko przez czas kryzysu światowego. Szybko wróciliśmy na cały etat.
janina kluska 2015-01-29 21:34:50
no to chyba naturalne że pracodawca zawsze chce wyjść na swoje drogi Tycka, nie sądzisz? nigdy raczej nie będzie inaczej, logika. natomiast nie mowimy oczywiście tutaj o podejrzanym kombinowaniu, bo chyba takowe miałeś na myśli w kontrekście Huber + Suhner. natomiast czy możesz to jakoś udowodnić albo napisać jakieś konkretne przykłady?
Marta 2015-03-05 12:42:57
Jak wygląda praca w firmie (zarobki, atmosfera, kierownictwo)???
Mały 2015-07-04 09:39:10
Praca nie jest zła,ale mało płatna,premie dają po trzech miesiącach ,ale nie można przez ten czas mieć żadnego urlopu na żądanie,a wynosi 300 zl podzielone na 3 miesiące i zabranie podatku wychodzi około 80 zł.Można zobaczyć na profilu fb na przykład u Pani Żanety.J i Moniki Z jak się pracuje robi się sesje zdjęciową wrzuca na fb i nie posiada z tego tytułu żadnych konsekwencji mając przełożoną w znajomych.
2
Zbyszek 2015-07-04 09:50:51
Wiem mały o czym piszesz,ale czy przełożona Emilia C jest osobą wykształconą,nie wzięta z produkcji bez wykształcenia ,a ma się za nie wiadomo kogo.Nie potrafi zarządzać podwładnymi ,wyróżnia osoby pracujące z nią od początku .Jeśli ktoś się zwolni z firmy to może wrócić do niej przez agencję,ale dla swoich robi się wyjątki i na przykład byłe brygadzistki przyjmuje się od razu umową przez firmę
2
nikolas 2015-07-29 17:25:12
Firma dobra,przyjazna są osoby (brygadziści/stki)co boże się pożal,nie nadają się do pracy z ludźmi ale atmosfera jest dobra tylko wiadomo mała kasa nawet jak uda się po kilkunastu miesiącach przejść z pośredniaka do Hubera to kokosów niema i cienki socjal (pod gruszą co dwa lata paranoja).Firma powinna pomyśleć o podwyżkach bo jak otworzą firmę konkurencyjną a kasa będzie większa to pracownicy wycieczkami będą odchodzili....
nikolas 2015-07-29 17:29:51
Do Łukasza ci się firmy pomyliły w Huberze nie ma umów na okres próbny tu się robi przez pośredniaka na śmieciówce.....
mech 2015-08-05 20:05:12
Może poruszmy temat brygadzistek, które nie ogarniają same siebie oczekują od pracowników tego, co same powinni robić. Są leniwe i co chwile wołają do biurka, bo nie chce im się d..... podnieść. No i znowu padają te słowa, „jaka jestem zmęczona" to mnie krew zalewa Ciekawe, czym? Ciągłym dzwonieniem czy siedzeniem. A co do pupili to są potrafią wejść w T....... i za to mają większą stawkę. Dziewczyny, które pracują w tej firmie są traktowane jak śmieci. Przyjdzie taki chłopak przez agencje po roku przejmuje go firma i od razu ma zmianę stanowiska no i podwyżka.
nikolas 2015-08-06 17:29:20
Jak pracodawca nie zacznie doceniać pracowników i normalnie traktować to się zdziwi bo w Huberze pracownicy w takim tępię odchodzą że firmie grozi widmo braku rąk do pracy a możliwości naboru pracowników nie widać kto chce pracować na śmieciówce przez wiele miesięcy i być traktowany jak niewolnik,mniemam iż jeżeli nie zmieni się sytuacja w firmie to czeka ich to samo co Flexa,Vetrex czy Doviste.Niech więc zarząd Hubera działa i wyjdzie do ludzi z dobrymi wiadomościami bo Polacy (Tczewiacy) nie dają się już w d....e pchać za minimalną krajową!!!!!!!
3
tom79 2015-08-22 17:12:06
Pracowałem w tej firmie wspominam miłe chwile,pracownicy super ludzie nawet kadra do zniesienia,miła atmosfera tylko jak w każdej Tczewskiej firmie praca przez agencję no i małe zarobki......ale nie można mieć wszystkiego naraz.Da się tam pracować.
1
aladyn 2015-09-25 01:22:00
Są plusy i minusy pracy w tej firmie,plusy-dobra wmiarę atmosfera,spoko pracownicy a minusy-małe zarobki,umowy śmieciówki,donosicielstwo,wyścig szczurów i kadra szkoda słów...... ale każdy musi sam spróbować.
1
Michael 2015-10-12 17:10:34
Nie polecam tam pracy firma zatrudnia jak najtańszym kosztem,przez agencje wypłaty jak jałmużna oczekiwania w stosunku do pracownika jak by płacili w tysiącach jeżeli by mogli to pracuj od świtu do zmierzchu.Firma Huber to folwark Szwajcarów cwaniaków i żydów a polaczki to niewolnicy.Miałem okazję tam pracować jedno co dobre że nabyłem doświadczenie jak szybko z tej firmy spierniczyć!Pozdrawiam jeszcze tam pracujących kolegów i koleżanki.
5
Praca w huber 2015-10-20 23:48:21
Zgadzam się z opinia michael. Oczekiwania wzgledem pracowników takie jak byś był nieomylnym robotem.praca w tej firmie nauczyła mnie że nie warto być nadgorliwym a
plotki roznoszone są szybciej niż prędkość światła
1
joper 2015-10-28 17:17:04
Do @nazap tak sobie czytam opinie i zgadzam się z Michaelem ta firma to imitacja normalnej firmy płace słabe zero możliwości awansu,ludzie zawistni lubiący donosić na swoich kolegów/koleżanki.Tu pozycje wyrabiają sobie tak zwani "miękkie faje" a Ty nazap musisz należeć do grona tych faj albo jesteś na stanowisku i chcesz sobie podnieść swoją ocenę bo nie stać cię na szczerość lub zobaczenie rzeczywistości i prawdy w większości tych opinii,komentarzy.Pozdrawiam tam pracujących ludzi i trzymam kciuki że kiedyś będzie tam lepiej a samą prawdę wyrazi to zdanie jak by firma była dobra i dbała o swoich pracowników to zerwała by kontrakt z agencją tymczasową i dała normalne zatrudnienie!!!!!!
2
Niemamnicku 2015-10-29 18:06:07
Bardzo polecam firme,pracodawca rozumie potrzeby pracownika, jest bardzo miła atmosfera i nie można tej firmy nazwać "obozem". praca jest zaplanowana z góry w taki sposob i nie ma mowy o sytuacjach kiedy coś jest robione na wczoraj. Pensja jest zawsze na czas jak w szwajcarskim zegarku a wynagrodzenie jest godziwe. Ludzie którzy piszą zle komentarze albo są leniami albo posiadają wykształcenie niepełne podstawowe i myślą że miliony im przyjdą za nic. żeby zarobić trzeba się wykazać a w tej firmie naprawdę warto bo kierownictwo docenia takie osoby. Osoby które narzekają można policzyć na palcach jednej dloni.krótko mówiąc bardzo dobry pracodawca których mało w tym rejonie :)
nocoty 2015-11-10 17:09:34
Do @Niemamnicku chłopie co ty za bajki piszesz firma wypłaca wynagrodzenie na czas to fakt a sama w sobie płaca to śmiech na sali a praca jest na wczoraj wiem bo sam tu pracuję i nie obijam się a wykształcenie też posiadam i nie mówię o podstawówce czy gimnazjum a pensje mam niską jak na takie stanowisko i w dodatku praca przez agencję,więc kolego pisz prawdę a nie zmyślaj.Ja osobiście zgodzę się z tobą iż atmosfera jest miła a kierownictwo poważa ludzi którzy wchodzą w tak zwaną d..e i donoszą na innych.Sam zamierzam przepracować tu do końca roku a później chce zmienić pracodawcę gdzie będę mógł się rozwijać i posiadać godziwą pensję.Dlatego nie polecam tu pracy ale każdy ma prawo do wyboru i swojej opinii.A ci radzę otworzyć oczy i wtedy zobaczysz rzeczywistość pupilku kierownictwa.........pozdrawiam
3
Totak2016 2016-01-22 18:21:21
Przedstawiam plusy i minusy pracy w firmie Huber Tczew:
+ terminowe i stałe wynagrodzenie,+ raz w tygodniu basen lub fitness
+ mili koledzy - koleżanki, + w miarę normalni niektórzy Brygadziści,Liderzy
+ skromny ale jest pakiet socjalny co dwa lata pod gruszą i trzy bilety do kina
+ premia co kwartał za brak L4 i urlopów na żądanie ( 300zł brutto)
a minusy
- małe wypłaty,- mały social, brak premii co miesiąc
- brak możliwości awansów
- donosicielstwo przez niektórych przydupasów
- nie kompetentni niektórzy brygadziści/tki
- 1000 pomysłów na minutę i brak normalnych ich wdrożeń
- traktowanie pracowników jak rzeczy,niekiedy znamiona dyskryminacji
- powstawanie niepotrzebnych stanowisk pracy dla znajomków "Szefów"
- straszenie i zmuszanie do nadgodzin (produkcja)nie wiem jak jest na magazynie
- nie docenianie pracowników
- duża rotacja pracowników brak próby ich zatrzymania przed ich odejściem z pracy
- daleko do jakości i precyzji szwajcarskiej to Polska
- oraz zatrudnianie przez agencje pracy
Tak w skrócie wygląda firma są plusy i minusy.Pozdrawiam
3
przyszły pracownik 2016-02-25 19:05:24
czytam opinie i mam mieszane myśli co do pracy w tej firmie.... Jestem ciekawy czy Huber w Tczewie zapewnia transport do firmy, tak jak to robi Dovista... dla osób mieszkających w Tczewie to żaden problem, ale spoza ?.... tylko autem.....
to-ja-tylko 2016-02-28 18:49:08
Ciekawi mnie czy na to forum wchodzi ktoś z szefostwa firmy ?
2
jatam 2016-03-12 02:06:58
Jak by szefostwo czytało opinie to może było by lepiej a narazie jest tak jak powyżej......sama prawda!
gosc 2016-03-12 18:31:14
A czy liderem jest jakas Monika
Nick 2016-03-20 19:23:45
ile miesięcznie na stanowisku koordynatora budynku można zarobić?
1
to-ja-tylko 2016-03-21 21:02:42
Skąd wiesz że Aga miała 3 tysiące?
kolega 2016-04-02 14:54:40
Ta firma to jakas pomylka, pracowalem tam trzy lata. Nie ma mozliwosci rozwoju dla ludzi z ulicy tylko po znajomosci lub lizusow. Nie ma rownosci dla pracownikow na tym samym stanowisku, wmawianie ze nie masz kwalifikacji na podwyzke. Kierownictwo zniszczy kazdego kumatego, aby nie tworzyc sobie zagrozeia. Place marne...szkoda czasu.
2
mag3 2016-04-03 01:34:01
@Kolega to co napisałeś jest prawdą,firma i kierownictwo oraz podejście do pracowników jest żenadą!Ja sam już teraz poszukuję nowej pracy,pracuje tu rok i mam tej firmy już dość.Zero rozwoju i marne pensje.
2
to-ja-tylko 2016-04-12 19:56:45
Do ,,tofakt,, .
Chcesz się rozwijać ? Może zaczniesz od poprawnego pisania? W tej krótkiej wypowiedzi zrobiłeś sporo błędów ort., o jakim rozwoju piszesz?
Jakiego awansu oczekujesz skoro nie potrafisz poprawnie się wysławiać?
jatam 2016-04-13 18:02:01
Do @to-ja-tylko,

Widziałem dzisiaj ogłoszenie na portalu że Huber szuka pracowników produkcji i magazynierów mają tyle wakatów że daje to do myślenia czy firma tak się rozwija,czy jest tam tak żle....ale czytając wasze opinie to można wyrobić sobie jakąś tam negatywną opinię.A tobie to-ja-tylko komętujesz kogoś wpis to chyba kierunki się pomyliły Poloniści mają inny dział.Pewnie należysz do tych tak zwanych geniuszy ortograficznych a nigdy się normalną pracą nie zchańbiłeś,to jakim prawem wytykasz komuś błędy.Może ta osoba cierpi na Dysleksje.Mniemam że i mi wyskoczyły może błędy ortograficzne ale to mi wisi nawet jak byś chciał/chciała i mój wpis skrytykować.Nie dziwię się że takie negatywy o tej firmie ludzie piszą.Jak tam sami poloniści pracują a nie inżynierki,technicy itp.Pozdrawiam Geniuszy i psełdo Polonistów.
to-ja-tylko 2016-04-14 14:13:53
Hańba ,komentarz :-)
Nie jestem polonistką , żadna praca nie hańbi. Owszem inżynierki też tam pracują ,ja niestety ukończyłam szkołę średnią-kierunek elektronika.
Huber+Suhner faktycznie rozwija się. Jest to firma lepsza od Flexa. Na produkcji pracują również ludzie z wyższym wykształceniem i to niekoniecznie polonistycznym. Pozdrawiam tych co nie pracują ,ja niestety pracuję :-)
jatam 2016-04-17 17:23:28
Firma Huber rozwija się tylko ludzi do pracy brakuję bo za głodowe pensję (jałmużnę)ludzi już taka praca nie bawi a dużo nie brakuje aby huber był porównywany do flexa,dovisty,vetrexa itp firm tczewskich.Ile można pracować na śmieciówkach a te firmy tylko tak zatrudniają bo to się opłaca taki pracownik jest nikim a gadki typu każda praca jest dobra to już średniowiecze.Teraz fachowiec się ceni a praca i czasy niewolnicze już dawno mineły.Tak ludzie z wyższym wykształceniem pracują na produkcji to normalka w naszym kraju bo brakuję fachowców ktoś genialny zlikwidował szkoły zawodowe i teraz mamy to co jest.Pozdrawiam fachowców bo teraz na jednego dobraego fachowca jest 100 z wyższym niezła paranoja......
2
Mistrz 2016-05-16 10:45:44
A ty pewnie siedziałeś pół godziny by nie zrobić żadnego błędu by przypału nie było a i po co się srasz pisał pewnie szybko i złe kliknął po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takie afery kręcisz idioto.
Pocomilogin 2016-05-17 23:32:52
Praca sama w sobie nie należy do najcięższych, atmosfera też jest w porządku. Zarobki mają wysokie Ci co ładnie potrafią przylizac u reszty to wyglada że obiecanki cacanki że wszystkim aż się znudzisz czekaniem i odchodzisz z tej firmy
1
haha2016 2016-05-28 17:31:17
Do @kalosz praca może nie ciężka ale kasa mała a socjal jeszcze mniejszy no chyba że dasz się skusić na cotygodniowy owoc.....polecam i smacznego
2
zaciekawionyfirma 2016-06-07 18:21:41
Witam

Dostałem zaproszenie na rekrutację z tej firmy.
Gdzieś przeczytałem, że koordynator budynku może liczyć na 3 tysiące.
Powiem szczerze, że takie zarobki mnie nie interesują i poniżej 4,5 tysiąca na rękę za 8h nie mam o czym rozmawiać.
W tej firmie takie zarobki są realne?
2
born 2016-06-15 20:44:48
Na tej stronie wypowiadają się analfabeci.
prof 2016-07-04 18:57:02
To tobie się strony pomyliły,to są opinie o pracodawcy.
ciekaw2016 2016-09-06 01:36:19
Co nowego w Huberze?Pracuje ktoś tam jeszcze bo ostatnio cicho o firmie.
Daro82 2016-09-12 17:43:04
Witam

Ktoś może ma informację na jakie wynagrodzenie może liczyć magazynier ?
mag85 2016-09-13 16:56:20
@Daro82 z tego co wiem to zarobki zaczynają się od 2300 zależy czy zatrudnią Cię przez agencję lub bezpośrednio.Jeżeli szukasz czegoś na początek to Huber jest dobry ale z biegem czasu firma nie daje nic więc trzeba po zdobyciu jakiegoś doświadczenia szukać czegoś lepszego i z większym wynagrodzeniem!Pozdro
6
ja 2016-10-22 21:34:17
Zgadzam się z każdym słowem powyżej..wytrzymałam w tej firmie długo ale to co się teraz tam wyrabia to jest poprostu paranoja,jeśli ktoś chce zniszczyć sobienerwy to może spróbować
3
byłyhuber 2016-10-23 18:10:35
Do ja@ to prawda co piszecie ta firma to ściema i paranoja,ludzie lugają codziennie po 12h wprawdzie dostali parę złotych podwyszki dla zamknięcia im ust ale to jest i tak nowoczesne niewolnictwo w tej firmie przydały by się związki zawodowe ale to nie na rekę dyrekcji........najlepiej wykorzystać na maxa pracowników na produkcji i magazynie,zwykły pracownik do niczego nie dojdzie w tej firmie ale najlepiej zatrudniać nowych kierowników i ich zastepców pytanie po co?Większość kadry to same znajomki dyrekcji a wiedza ich na temat produkcji i innych obszarów jest równa zeru.Ja naszczęście już tu nie pracuję ale to moje zdanie i nie chcę nikogo zniechęcić najlepiej samemu to przeżyć!Pozdrawiam jeszcze tam pracujących kolegów ,trzymajcie się.
1
Made in Ukraine 2016-10-23 19:36:53
Ale to co piszesz - to masz rację! Jestem z Ukrainy i do początku lata pracowaĺem w tej firmie))). Najbardziej co wkurzało, to organizacja pracy!!! Chodziłem po dwie godziny i szukałem rysunku))). Potem jeszcze 2 godziny szukałem czym uzbrajać stuł.))). A brygadystam ani w głowie ani w d-pie))). A najlepszy i wzórowy pracownik - to Marysia brygadystka))). A tak naprawde, to dla mnie do dzisiaj wielka zagadka, jak z taką robotą brygadystów na produkcji Huber istnieje do dzisiaj????)))). Pozdrawiam wszyskich byłych koleźanek i koleģów . Andrzej ze Lwowa. P.S. - Pracują jeszcze ludzie z Ukrainy???
Zostaw swoją opinię o Huber + Suhner - Tczew
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huber + Suhner