Opinie o Polska Agencja Ochrony SOKÓŁ w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polska Agencja Ochrony SOKÓŁ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Agencja Ochrony SOKÓŁ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Agencja Ochrony SOKÓŁ w Kielce

Robert Z.

Słyszałem od znajomego że firma Sokół już zakończyła funkcjonowanie - została wykupiona przez inną Agencję Ochrony z Kielc. Info od znajomego - może ktoś potwierdzić ?

Byly pracownik
@Robert Z.

Polaczyla sie z inna firma z Kielc

viktor
@Byly pracownik

a wiesz moze jak sie nazywa ta firma ?

Olivier Nowy wpis
@viktor

Wika

Byly pracownik Nowy wpis
@Olivier

A co to za firma jakis wynalazek

Canis Nowy wpis
@Robert Z.

Agencja ochrony Sokół istnieje i ma sie dobrze.Płaci na czas. Uczciwi ludzie jako pracodawcy.Nie ma problemów jak jesteś chory czy potrzebujesz wolne.

Weronika Nowy wpis

Zainteresowani pracą w Polska Agencja Ochrony SOKÓŁ? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://sokol-ochrona.pl/praca/ Co na tę chwilę możecie napisać o swoich doświadczeniach z firmą?

sprawiedliwy

Szukam ludzi .którzy kiedykolwiek pracowali w firmie Sokół a czują się przez tę firemke upokorzeni. oszukani w coś wrobieni okradzeni że swoich pieniędzy które zarobili a ich nie otrzymali w celu złożenia pozwu zbiorowego do sądu. Jedna pokrzywdzona osobę można zastraszyc zaszczuc. zgnoic ale dziesiątki czy setki osób ma ogromną szansę na sprawiedliwość i zadośćuczynienie za poniesione straty moralne i zdrowotne. Nikt nie jest bezkarny Na innych portalach spolecznosciowych też to udostępnię aby jak najwięcej osób się o tym dowiedzialo

Panie właścicieli czy możesz jeszcze patrzeć na swoją twarz w lustrze bez obrzydzenia jakim trzeba być podlym człowiekiem zeby okradac ludzi z tych grosin i jeszcze kłamać bezczelnie. Mam nadzieję że ciebie za to zło kiedyś los pokarze i tych twoich przydupasów. Kapo w obozach miało więcej empatii niż ty tzw. czlowieku a tymi pieniedzmi ktore mi ukradles to się udlaw.

pawel
@151116

Dokladnie i na temat,teraz widze ze mialem szczescie ze odeszlem "wpore" ale po uplywie 6 miesiecy pan wlasciciel dzwonil do mnie dwa razy czy moze niechcem czasem pracowac bo maja obiekt w okolicy,poprostu brak slow chyba juz nikt tam niechce pracowac skoro obdzwania sie bylych pracownikow ! A dodam ze niebylo przyjemne rozstanie sie z firma bo na koniec byly grozby itd

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polska Agencja Ochrony SOKÓŁ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Praca w ochronie budowa od zaraz?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Polcik

No powiem Ci, że generalnie jest naprawde taka kasa o jakiej mówisz, bo ja nei wiem, nie chce mi sie myśleć czy nawet wierzyć za specjalnie w taki obrót spraw

rumianek

Pośmiewisko proponują 4,50 zł/h to jest brak poszanowania dla osoby która poszukuje pracy

mjhg

Z tego co wiem, ta agencja ochrania rosmann. Stawka na 1 h 8.95 zl wiec jakie 4 zl

damian

chyba zartujesz sobie 7 zl dobre bardzo mnie rozbawiles tym wpisem :) stawki to zaczynaja sie od 4.5 do 5 zl i to jeszcze trzeba miec status ucznia,wiem bo pracowalem dla tej firmy przez chwile i odeszlem bo umowy mi niedali zadnej,ale spokojnie mam nadziej ze odpowiednie instytucje sprawdza dzialalnos tej firmy..omijac z daleka firme sokol taka rada dla innych

CzaruśSkwaruś

Firma dno, wykorzystywanie pracowników i robienie przekrętów. Szkoda gadać... Były pracownik.

obserwator 2

Pracuje w tej firmie mam obiekt w centrum Kielc stawka taka jak w każdej agencji ochrony. Obserwator proponuje zapisz się do szkoły poćwicz ortografie a PÓŹNIEJ szukaj pracy.

obserwator
@obserwator 2

o jaki ty madry jestes to pracuj sobie za 5 zl bo ja nie bede pracowac za takie pieniadze,chyba smieszne jest to ze wogole ktos podejmuje prace za taka kase !

obserwator

wlasnie mialem isc na rozmowe o prace do firmy sokol ale po przeczytaniu wyzej napisanych opini-rezygnuje bo nie chce miec problemow puzniej a i tak widze ze stawka tez mala to raczej nie bede sobie klopotow robil skoro wlasciciel nawet straszy ludzi piszacych na forum jakimis sadami to chyba cos jest jednak na rzeczy,pozd i dziekuje za wypowiedzi

Tadeusz

Witam,pracowalem dla firmy dlugi czas rzucali mnie po wszytki obiektach a to na kopalnie to na smietnisko,co tydz inny obiekt,jako emerytowany zolnierz nieplacili nic odemnie a wymagania duze stawka niecale 5 zl. Niepolecam tej agencji innym-brak ubran-brak latarek i sprzetu na obiektach,zastraszanie karami i sadami. Widac chyba czytajac opinie innych uzytkownikow forum jak firma funkcjonuje..

Generał

Nie jest źle wypłata na czas ubrania są i pracy sporo.Idzie sie dogadać czasem jest troche zamieszania bo ludzi brak.Trzeba samemu się przekonać jak jest zamiast narzekać wpaść do biura z wizytą i porozmawiać.

rekruter
@Generał

no wlasnie bylem kiedys na rozmowie w tym calym biurze "sokol" przyjol mnie pan ktory nie mial zebow z przodu-ladna wizytowka firmy,koordynator Michal :) stawka 4.7 zl nic tylko brac sie do pracy...porazka

pablo

To co piszą byli pracownicy to jest prawda.Ta agencja potrafi wyłudzać tylko pieniadze od pracowników ich oszukiwać.Samochód dadzą ale we śnie.typowe kłamstwo pana Pawła jak zawsze aby przyciągnąc pracowników do swojej firmy.Niech się pan pawel przyzna do tego ile spraw w sadach i prokuratorach wytoczył byłym pracownikom ich ich wrobił w przestępstwa.Dlatego się ciągle ogłaszają bo nikt nie chce pracować u tych oszustów i ludzie sami sie od nich zwalniaja.Kolega u nich pracował i do dnia dzisiejszego ma prablemy przez nich.Po za tym po 4 miesiącach zarządali od niego zaświadczenia o niekaralności jak juz się z tamtąd zwolnił.Biuro ochrony Sokół jest w Kielcach najgorszym biurem w którym nikt nie chce pracować aby mieć potem kłopoty.

dawid
@pablo

o dokladnie i na temat widze ze ktos napisal dobrze ze sie zawinolem wpore z tej firmy bo nawet niewiedzialem ze moga byc takie klopoty gdy sie pracuje w firmie sokol,cale szczescie ze mozna tutaj przeczytac opinie innych pracownikow,dobrze ze jest taka strona. Widze ze uniknolem najgorszego bo juz nielicze ze mi wisza pare zlotych

chyba samo biuro firmy sokol swiadczy o poziomie uslug jaki reprezetuja kiedys pracowalem dla tej firmy przez kilka miesiecy i zwolnili mnie telf zadajac zwrotu ubran-ktorych naprawde niemialem...prosze sie zastanowic zaczym dacie sie nabrac

To co piszecie na temat sokoła to jest szczerą prawda.Otóż właściciele sokoła wrabiają pracowników w kradzieże a potem ich zwalniają i wyłudzaja od nich pieniądze za niby skradzione rzeczy.Po nadto robią to na tyle złośliwie bo przez sąd oraz prokuraturę.Ja mam im niby oddać prawie 4tyś zł ale w tej chwili odwołuję się do sądu wyższej instanci.Ponadto przez pana właściciela pana Pawła mam wyrok sądowy i niestety przez tą firme juz nie mogę pracować w ochronie.Żałuje że pracowałem u tych oszustów bo więcej straciłem zdrowia przez nich i nalatałem sie po sądach przez nich ponad rok czasu niz się u nich zarobiło jakieś pieniądze których do dnia dzisiajszego mi nie wypłacili.

Sami widzicie zreszta jak pan właściciej straszy ludzi wypowiadających się na forum prokuraturą.I co macie dalej zaufanie do szefa firmy pana Pawła że to co pisza ludzie to są bzdury.

pablo

Ta agencja to zwykły bajzel.Na pieniadze ktore mi wiszą czekam juz rok czasu.ponadto nie daja ciuchów roboczych orazz właściciel wrabia pracowników w przestępstwa których nie popełnili oraz każdego straszy Sądami i Prokuraturą bo tylko to potrafi.Mnie osobiście oskarżył za kradzież mimo tego że pracowałem w innych biórach ochrony i nigdy złego moi szefofie na mnie nie powiedzieli jak właściciele sokoła.Uważajcie na tą firmę

Fidorek..

Popieram jeden wielki bajzel....

dariuszjarząb81@wp.pl

nie polecam nikomu tej agencji poniewarz jest tam jeden wielki burdel a co do zarobków to ręce opadają 4.50 na godzine jak to sa według kogos super zaropki to powodzienia w tej pracy

nie_właściciel

Dla mnie po prostu stawka 4,5 zł za godzine to śmiech na sali, ale może z drugiej strony jaka praca i firma taka płaca.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Ochrony SOKÓŁ - Kielce

Polska Agencja Ochrony SOKÓŁ