Opinie o KUCA SP Z O.O. w Stargard Szczeciński

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KUCA SP Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KUCA SP Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUCA SP Z O.O. w Stargard Szczeciński

Mania Nowy wpis

Nie tak dawno szukali Specjalisty ds. wycen i ofertowania, odpuściłam wtedy rekrutację, ale ponownie jestem na etapie szukania pracy ;) Pdpowiecie mi tylko na jakich zasadach głównie odbywa się kontakt z klientem. Telefonicznie, mailowo, może osobiście?

BP Nowy wpis

Firma KUCA Sp.zoo jest na dzień dzisiejszy w stanie "wstecznej egzystencji". Nie ma żadnego planu rozwoju opierając się tylko na sprzedaży asortymentu w jednej gałęzi produkcyjnej - kolejowego osprzętu sieci trakcyjnej - z dużymi problemami handlowymi. Brak rozwoju,brak szkoleń pracowniczych,brak innowacji związanych z wdrożeniami innych gałęzi produkcyjnych .Warunki i organizacja pracy produkcji są w większości na poziomie wczesnych lat dziewięćdziesiątych . Podstawowa kadra pracownicza traktowana jest przez zarząd bardzo roszczeniowo i przedmiotowo w strefie zarobków najniższej krajowej bez jakichkolwiek dodatków i bonusów oraz pracowniczego funduszu socjalnego .

Technolog produkcji to 100% stacjonarnie u nich pracuje? W ogłoszeniu nie napisali zbytnio, czy istnieje opcja, żeby wziąć pracę do domu. A w tych czasach to mi się mniej opłaca jak mam ogłoszenie gdzie jest hybryda np. No ale zobaczymy.

B.p Nowy wpis

Taka prawda że na tej chali w ZK pracują tylko nie liczne osoby, zatrudnionych jest 50 osób a pracuje po 15,kierownik robi tam listę na tablicy jak za komuny w zakładach pracy,tylko nieliczni są w stanie przepracować tam pełen miesiąc tz.pupilki kierownika inne osoby są pobierane do pracy sporadycznie na dwa trzy dni tz,by zarobić na prąd którzy więźniowie płacą z wypiski,najgorsze jest to że administracja zakładu Karnego nie reaguje na to że firma nie jest w stanie zapewnić pracy dla zatrudnionych,jest to kolejny czysty biznes bo zakład karny jest pośrednikiem zatrudnionych za co dostają pieniądze od państwa a firma kuca za to że zatrudnia skazanych,poszkodowani są tylko pracownicy bo napewno chcieli by wysyłać zarobione pieniądze rodzinom lecz nie mają z czego się utrzymać w zakładzie karnym a co dopiero wspomóc finansowo swoje rodziny,moim zdaniem powinna się tym zająć inspekcja pracy,jest to tym bardziej przykre że ta firma wyzyskuje skazanych do pracy.

Aplikowałeś do KUCA SP Z O.O. na stanowisko Kierownik produkcji? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
P.R.

Ja rowniez nie mam nic pozytywnego do dodania na temat firmy KUCA. W pracy na hali produkcyjnej spedzilem okolo 1,5 roku co pozwolilo mi na obranie klarownego wizerunku firmy i poznanie podejscia osob przelozonych. W mojej opinii kapital firmy w duzym stopniu opiera sie na wyzyskiwaniu ludzi pozbawionych wolnosci i mozliwosci lepszego wyboru . Od pracownikow wymaga sie w produkcji absurdalnych norm, wyposazenie hali ''Swoje Lepsze Czasy'' datuje na okres dwudziestolecia miedzywojennego co przeklada sie na bezpieczenstwo, czas i jakosc pracy. wszelkie benefity, ktorych doswiadczylem na poczatku pracy odeszly w zapomnienie za sprawa "braku funduszy" Atmosfera przypomina bardziej (usunięte przez administratora) anizeli hale produkcyjna a to wszystko w zamian za najnizsza krajowa. Warto tez wspomniec o jakze irytujacych uwagach podczas przemowien przelozonego (kierowanych wlasciwie do nikogo osobowo) takich jak :''jak sie komus nie podoba, to juz jutro moze go tu nie byc'' lub ''nie ma ludzi niezastapionych - pamietajcie o tym zanim popelnicie blad'' - takim demotywacyjnym belkotem raczyl mnie przelozony co najmniej trzy razy w tygodniu. Dno. Prawdne mowiac najgorsze miejsce, w ktorym przyszlo mi kiedykolwiek pracowac. tyle

Michal
@P.R.

Potwierdzam , szefostwo (usunięte przez administratora) jakich mało .... (usunięte przez administratora), zastraszanie , wyzysk na początku dziennym

Soldier

Byłem, widziałem. Hala ładna, dużo sprzętu, zero talentu. Czysta pokazówka przez beton

Dominika
@Soldier

Jak to zero talentu? O co dokładnie Ci chodzi jeśli można wiedzieć?

Soldier
@Dominika

Zwalniani są ci którzy coś potrafią i zastępowani narkomanami którym łatwo narzucić swój punkt widzenia, którzy zamiast dobrej pracy zapewniają poklask przełożonemu

R.S

Firma wyzyskuje wogole nie dba o. Pracowników a na dodatek wynajmuje hale w zakładzie karnym w Stargardzie i wyzyskuje więźniów bierze pieniądze od państwa na to aby pracowało kilkudziesięciu osadzonych a tylko nieliczni chodzą do pracy realnie

Firma przeciętna, jednak nie dba o pracowników niższego szczebla. Pracownicy nie zawsze są doceniani.

Agata
@Piotr

Co znaczy że nie dba o pracowników niższego szczebla? Chodzi ci o jakieś konkretne działania czy może o to że nie dbają o to żeby atmosfera była dobra...?

@Agata

Kierownictwo nie dba o to aby atmosfera na hali produkcyjnej była pozytywna i aby pracownicy angażowali się w rozwój firmy. Dotyczy to zarówno siedziby firmy jak i hali produkcyjnej przy ZK.

zibi

A miało być tak pięknie a jak jest lepiej nie gadać

ślepy_kulawego
@zibi

Niestety, przeważnie nie kończy się dobrze kiedy dewizą kierowników jest: jak mało wiesz i nic nie robisz to dużo i głośno dyskutuj! Firma jeszcze działa czy już konkurencja całkiem ich zjadła?

Jak długo trwa proces awansu w KUCA SP Z O.O.?

czas

jedno pokolenie

zibi

przeciętna firma ale za dużo biurokracji a za mało odpowiedzialności

Olga
@zibi

Twój komentarz jest bardzo ogólnikowy, zechcesz rozwinąć myśl? O jaką dokładnie biurokrację Ci chodzi, związaną z procesem rekrutacji, czy coś innego? Piszesz, że firma jest "przeciętna", powiedz zatem, co uważasz za plusy pracy w KUCA, a co chciałbyś zmienić.

Radze omijać tą firmę szerokim łukiem. Zakład pamięta jeszcze czasy epoki kamienia łupanego

Ola

@Pan Lew a te zupki to jakiś posiłek pracowniczy czy co?

Pan Lew

Firma to totalne dno. Zatrudniają ludzi z pierwszej lepszej łapanki, prezes szuka oszczędności i najchętniej cały zakład przeniósł by do więzienia. Zupkami ludzi nie przekupicie, dajcie im podwyżki!!!

Ppaweł

Przyjazna atmosfera, spoko ludzie i dobra praca.

Tyle lat działania w branży to ogromny bagaż doświadczeń. Dobry pracodawca.

Czym KUCA SP Z O.O. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Hala

Premie i zupki regeneracyjne.

Kamil

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Ale uważam, że przesadzacie mocno , może to nie jest praca dla was?

Riko

Porażka nie wiesz dod kiedy ido kiedy pracujesz brak umowy praca w akordzie ale płacone za godzinę nie polecam 2 lata tam pracowałem bo nie mogłem nic znaleźć przez te delegacie

Xvx
@Riko

Ludzie wcale też nie są normalni miał*m styczność z jednym z pracowników i jest on agresywny i wulgarny

Xvx

Jeden z pracowników jest agresywny wulgarny Pan J Moje sugestie dla KUCA SP Z O.O.: Firma trzymająca samych kryminalistow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Agresywni pracownicy

Zostaw merytoryczną opinię o KUCA SP Z O.O. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w KUCA SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KUCA SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KUCA SP Z O.O.?

KUCA SP Z O.O.