Opinie o RB (Reckitt Benckiser) w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RB (Reckitt Benckiser). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RB (Reckitt Benckiser) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB (Reckitt Benckiser) w Nowy Dwór Mazowiecki

Alabaster

Widziałem ze poszukują osoby na stanowisko Lider Obszaru Produkcyjnego. Może ktoś się wypowie? Jak atmosfera, obowiązki, płaca? Z góry dziękuję.

@Alabaster

Niestety nie znam obecnej stawki wynagrodzenia, ale wiem, że pracodawca oferuje premie i bogaty pakiet benefitów pracowniczych takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, atrakcyjne pakiety sportowo-rekreacyjne i dofinansowanie do posiłków. Jeśli zdecydujesz się złożyć CV napisz jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna.

Alabaster
@Alabaster

Duzy pakiet benefitowy. Dogodny system pracy, 12 h. Pracowac trzeba, jak wszedzie. Ja polecam RB.

XD
@Alabaster

Pan ALABASTER pyta o warunki pracy w RB po czym sam sobie odpisuje, że poleca pracę w RB. KOMEDIA. Żałosne, czyżby kadry chciały pochwalić się jakie cudowne benefity zapewnia i zapomniały się przelogować na inne konto? Otóż, takie benefity zapewnia nawet biedronka. Z dwojga złego już biedronka lepsza, przynajmniej nie dostajesz krwotoków z nosa od zapylenia. Pozdrawiam, Była pracownica

Ilona
@XD

Takich benwfitow napewno nie zapewnia biedronka wiem bo bratowa pracowała. Mało którą firma zapewnia tyle co RB choc fakt nie zaprzeczam to jednak praca przy chemi może nie strasznie wysiłkowa ale jednak. Obecna pracownica

@Ilona

Ilona, możesz wymienić na jakie konkretne benefity mogą liczyć pracownicy firmy RB? Jestem ciekawa czy pracując w firmie można liczyć na dodatkowe ubezpieczenie medyczne lub kartę Multisport.

@Wiktoria

Karta multisport czy dodatkowe ubezpieczenie jest już wszędzie, więc nie róbcie z tego karty przetargowej. Kartą multisport się nie najem, ale dodatkowe ubezpieczenie spoko, korzystam, bo ma niewątpliwy plus- jak umrę z głodu albo wyziębienia czy oślepne od tego zapylenia na proszkach to moja rodzina dostanie odszkodowanie. Dajcie wyższe stawki zamiast bezsensowne, nadmuchane benefity dla millenialsów.

@Marek

Chyba mnie z kimś mylisz - ja w żadnym razie nie pracuję w RB. Dopytuję o te kwestie, ponieważ sama chcę dowiedzieć się jak najwięcej o tym pracodawcy. A jaką formę współpracy proponują tam na samym początku?

Alabastrowy Alabaster
@XD

Hahah no naprawde niezla komedia ????

@Alabastrowy Alabaster

Trudno stwierdzić, co miałeś na myśli. Tak czy owak - chyba należałoby się już skupić na warunkach pracy w RB. Poprzednim razem dopytywałam o formę umowy, jaką oferuje firma na samym początku, ale nie dostałam odpowiedzi. Powiedz mi wobec tego, czy można się spodziewać stałej umowy?

Matt
@Alabaster

A czy ktoś może powiedzieć ile realnie może zarobić pracownik produkcji ?? I jak z grafikiem sprawa wygląda czy jest to dzień, noc wolne wolne czy jakoś inaczej . Będę wdzięczny za informacje .

@Marek

Prywatna opieka - LUXMED...poczytaj opinie o tym "beneficie" i jakie usługi są w pakiecie...mimo wszystko polecam Multisport - 40pln - zadaj sobie pytanie czy po 12h zmianie będziesz miał chęci na basen/zumbę - jest to raczej benefit dla biura, nie dla nas po 12h pracy na linii Zakładowy sklepik - na plus, szkoda, ze tak zadko są plyny do prania kantyna - podstawowy obiad za 6-7 pln - cena adekwatna do jakości, jak lubisz mielone pod roznymi postaciami - nawet sie nie zastanawiaj ;)

Paula
@Alabaster

Atmosfera tragiczna, mobing na porządku dziennym, zjedzą Cię prędzej bo jakiś niespelniony bądź niespełniona pracownica poczuje się urazona że ktoś z nich nie dostał tej posady. Nie wazne jak peacujesz wazne czy podp...Większość ludzi jaka tam pracuje....To dwie ręce, dwie nogi...umysł nie konieczny! Odradzam wszystkim

dodam, że
@Alabaster

Dodam, że ten pakiet medyczny w Luxmed jest bardzo podstawowy. Pracuję w korpo już jakiś czas i zazwyczaj nie musiałam za nic w Luxmed/ Medicoverze dopłacać. Tutaj za każde badanie karzą mi płacić dodatkowo. Do niektórych specjalistów nie możesz się też w ramach tego ubezpieczenia udać chyba że, zgadłeś, zapłacisz dodatkowo.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w RB (Reckitt Benckiser)?

A co alimenciarz?

Na konto

Potencjalny pracownik

Jak wygląda sytuacja w DUR? Jest ogłoszenie na stanowisko mechanika i nie wiem czy warto aplikować. Chodzi mi o o atmosferę i kierownictwo. No i jaka kasa.Proszę o odpowiedzi

Zenek

Cóż nie ma sensu żebym się rozpisywał na temat tej firmy, bo ostatnio jak ich w bardziej rozszerzony sposób opisałem to mój wpis został usunięty. Dlatego napiszę tylko tyle że nie zachęcam, nie polecam pracy w tym fagorze.

Przedstawiciel Handlowy

Żenująca pseudorekrutacja, urągająca wszelkim standardom. Wstępna rozmowa telefoniczna prowadzona przez kobietę. Pytania: oczekiwania finansowe, dlaczego Reckitt, co Pan wie o firmie, jak długi okres wypowiedzenia - pytania sztampowe i nie mające żadnego znaczenia w kontekście weryfikacji kompetencji. Właściwa rozmowa, z udziałem kobiety i mężczyzny, przedstawiającego się jako "potencjalny przełożony", miała pierwotnie odbyć się w hotelu, potem zmieniono ją na rozmowę via internet z dnia na dzień (informacja firmy w czwartek, rozmowa w piątek) - chwała im za to, o czym poniżej. Rozmowa trwała niecałe 40 minut. Zarówno rekruterka, jak i kierownik zdradzali wyraźne problemy z dykcją i poprawną wymową. Fachowo nazywa się to niekontrolowaną artykulacją przedłużonej głoski "e" lub "y". Yyy, eee... Wstyd, że osoby zajmujące się rekrutacją mają tak poważne problemy z poprawnym wypowiadaniem się. Nie koniec na tym. Od początku było jasne, że rekruterzy nie biorą kandydata na poważnie. Podczas rozmowy zabrakło jakichkolwiek pytań weryfikujących kompetencje, a pracuję na stanowisku kierowniczym. Zadano mi jedynie pytania: czym Pan się zajmował w poprzedniej pracy, jak Pan sobie wyobraża technicznie pracę dla Reckitt, co o Panu powiedziałby obecny szef. Żadne z tych pytań nie zostało rozwinięte, po udzieleniu odpowiedzi zapadła cisza. Rekruterka ponownie zapytała o oczekiwania finansowe, co było wręcz żenujące. Już podczas pierwszej rozmowy poinformowałem, że sam rekrutuję pracowników do obecnej firmy i zawsze z góry podaję oferowane wynagrodzenie. Ponadto trwają prace nad dyrektywą Unii Europejskiej, obligującą pracodawców do podawania oferowanego wynagrodzenia w treści ogłoszeń. W odpowiedzi usłyszałem, że brak podania oczekiwań finansowych przez kandydata "rzadko się zdarza". Uważam za niestosowną formę selekcji kandydatów według oczekiwanego wynagrodzenia. Taki system prowadzi do niezdrowej sytuacji, gdy najbardziej kompetentny kandydat zostaje skreślony, bo jego oczekiwania przekroczyły o 200 zł wynagrodzenie oferowane przez firmę. Więcej pytań nie padło. Nikogo nie interesowało, czym się obecnie zajmuję w charakterze kierownika regionalnego, jakie zyski generuję dla firmy, jakie szkolenia potwierdzone certyfikatem ukończyłem i jak z nich korzystam. Mało tego - przez zdecydowaną większość czasu sam opowiadałem o swojej pracy. Nikt nie zadał mi dodatkowych pytań. Kobieta na koniec zaczęła opowiadać o benefitach, oferowanych przez Reckitt. Po wysłuchaniu odrzekłem, że takie same mam w obecnej firmie - w kontekście opieki medycznej i ubezpieczenia. Nie miałem żadnych złudzeń, iż posadę tę otrzyma jakiś znajomy rekruterów, bądź osoba z rekomendacji któregoś z pracowników firmy. Rozmowa ta miała wręcz charakter "odrobienia pańszczyzny". Poza wymienionymi wyżej, nie padły żadne pytania, nie zostałem poproszony o rozwinięcie żadnej z moich licznych wypowiedzi. Byłem absolutnie bez szans na posadę, a firma zadzwoniła do mnie najprawdopodobniej dlatego, źe dział HR jest rozliczany z przeprowadzenia określonej ilości rozmów z kandydatami. Chwała firmie za to, że przynajmniej nie musiałem nigdzie jeździć. Na koniec otrzymałem automatyczne podziękowanie na maila w języku angielskim, z adresu "no reply" - żadnemu z rozmówców nie chciało się napisać kilku słów po polsku. To mnie nie dziwi - skoro mają problemy z płynnym wypowiadaniem się, aż strach pomyśleć, jak wyglądałaby forma pisana. Oczywiście, nie otrzymałem żadnego feedbacku, nikt nie uznał za stosowne napisać kilku słów, dlaczego mimo wysokiego stopnia kompetencji, motywacji i umiejętności nie dostałem tej pracy. Konkluzja: już kilka lat temu brałem udział w rekrutacji do tej firmy. Wówczas otrzymałem imienny feedback w języku polskim, z podsumowaniem rekrutacji. Niestety, gorszy pieniądz wypiera lepszy. Ówczesny rekruter - Pan Marcin M. - pracuje już na chwałę innej firmy. Potencjalnym kandydatom polecam rozważenie, czy na pewno chcecie wysilać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Istnieje duża szansa, że nikt nie bierze Waszej kandydatury na poważnie, a jesteście jedynie dodatkiem dla działu HR, by mógł zaraportować wykonaną pracę.

Czym Pan się zajmował w poprzedniej pracy, jak Pan sobie wyobraża technicznie pracę dla Reckitt, co o Panu powiedziałby obecny szef, oczekiwania finansowe, okres wypowiedzenia.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Nieznajomy

Nie polecam pracy dla alergików bo nabawicie się astmy.

Paulina

Szybkie wprowadzenie do zespołu, wdrożenie bez zbędnego klikania i czekania na wszytskich świętych :) są szkolenia i możliwość rozwoju. Praca zdalna na ten moment, są też działanie zmierzające do pracy z biura. Dobry management, otwarty na rozmowy i sugestie.

Logan12

W lato masakra, pot po (usunięte przez administratora) płynie jest klima ale ze względu na oszczędności firma jej nie uruchamia- jak w piekle. Pracownicy nie dostają w lato do picia wody, a dostepne dystrybutory są brudne. Więcej osób do rządzenia niż do pracy. Jak włazisz w tylek kierownikowi lub liderowi to praca jest ok, jeśli nie- pracujesz za innych (kolegów) lidera i kierownika nawet na 3 prasach jednocześnie 12 godzin w niemiłej atmosferze, kolegów w pracy nie ma, wyścig szczurów.

@Logan12

Klimatyzacja jest dla tabletek/kapsułek - specyfikacja produkcji. nie dla psa kiełbasa ;)

zawiedziony

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Przez telefon mówią, że się będzie zatrudnionym bezpośrednio przez firmę a ogólnie obiecują pracę tylko przez agencję pracy w dodatku umowę tymczasową na miesiąc czasu. Nie idźcie tam do pracy. Pracują tam niemili ludzie i niemiła obsługa.

@zawiedziony

Dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych pracowników zatrudniamy osoby, które spełniają nasze wymagania pod względem oczekiwanych przez nas kompetencji. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej, w przypadku osób posiadających mniejsze doświadczenie i niewystarczające kwalifikacje, dajemy możliwość zatrudnienia przez firmę tymczasową współpracującą z naszą firmą. Dzięki temu podtrzymujemy kontakt z przyszłym pracownikiem, który po zdobyciu niezbędnych umiejętności, będzie mógł być zatrudniony bezpośrednio przez Reckitt Benckiser. W razie pytań zapraszamy do kontaktu na adres rekrutacja.ndm@rb.com

@RB (Reckitt Benckiser)

W jaki sposób drogi pracodawco ustosunkowałeś się do zarzutu kłamstwa - co innego zostało powiedziane podczas rozmowy telefonicznej, co innego zostało zaproponowane pracownikowi? Skończcie z tymi górnolotnymi frazesami - to nie początek lat 90-tych...

Nick__

Witam Jestesm zainteresowany pracą jako operator linii produkcyjnej , ktoś może mi udzielić info jak wyglądają te zmiany 12h oraz jak atmosfera i zarobki . Jedyne co wiem to to że jest sporo benefitów po za pensja

operator
@Nick__

Atmosfera-wyścig szczurów , jak by mogli poganiali by cię batem.Zarobki 20 złocisz na godzinę , 4 zmiany. Benefity są , atmosfera kiepska wszędzie wielki brat , gdyby mogli kamery zamontowali by nawet w łazienkach , donoszenie jeden na drugiego to norma , w pracy nie ma kolegów.

Rafał

Witam, Może ktoś napisać jak wygląda praca operatora transportu w NDM. Ile jest przerw w 12 godzinach, jaka jest realna stawka, atmosfera, dojazd z Legionowa. Proszę o konstruktywne odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Poinformowany
@Rafał

Nie pracowałem na Magazynie, ale widziałem jak chłopaki narzekali, że przez 12 godzin nie mieli czasu zjeść, bo ciągle były dostawy surowców i podjeżdżał TIR za TIREM.

Witam, przez używane surowce, perfumy, detergenty miałem prawie cały czas uczulenie na obu rękach w postaci drobnych krostek. Po zmianie pracy uczulenie zniknęło w 100%. Zakres badań lekarskich w ogóle nie uwzględniał kontaktu z substancjami chemicznymi, mimo, że są one wszechobecne. Minusem jest ciągła presja i stres, były okresy, kiedy nie było czasu zjeść obiadu przez cały dzień. Ogólnie praca dobra jako początek kariery, tak żeby się czegoś nauczyć - na pewno nie na dłużej. Przy takim systemie pracy, stresie i wymaganiach przełożonych raczej nie macie szans dożyć tam emerytury.

zawiedziony

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie idźcie tam do pracy. Przez telefon mówią że jest się bezpośrednio zatrudnionym przez firmę na rozmowie kwalifikacyjnej wysyłają do agencji pracy i oferują umowę tymczasową na miesiąc czasu. Szkoda czasu niemiła obsługa i niemili ludzie bardzo. Jedynie można stracić niż zyskać. (usunięte przez administratora)

Wojtek

W Bydgoszczy rekrutują na PH - jak wygląda dzień pracy PH, czy są narzucone miejsca do sprzedaży, czy to też obsługa bieżących klientów czy pozyskiwanie nowych? Jaka jest podstawa netto i czy plan jest do zrealizowania czy jest z kosmosu? Jak wygląda system premiowania?

Maciej

Witam Jakie sa zarobki na linii produkcyjnej ?? I jak ogolnie atmosfera w pracy ?? Pozdrawiam

Na ile podstawy może liczyć PH oraz jakie sa narzedzia pracy. Pozdrawiam

@Adam

3500, Opel Astra

@..

3500 netto czy brutto ?

@Zainteresowany

A ja chciałbym dowiedzieć się, czy są także premie lub prowizje od sprzedaży i w jakiej wysokości. Interesowałeś się tym stanowiskiem. Czy byłeś na rozmowie rekrutacyjnej i zdecydowałeś się na zatrudnienie? Każda informacja opisująca realne warunki pracy będzie bardzo istotna.

pytajnik

Witam hej, mam pytanie. Chciałbym aplikować na stanowisko przedstawiciel farmaceutyczny. Posiadam świeżo obroniony doktorat z nauk medycznych - czy to mi jakoś pomoże, bądź będzie miało wpływ na zarobki bądź karierę ? Czy raczej w tej formie pracy (przedstawiciela) to jest zbędne ? Jakie wynagrodzenie netto mogę się spodziewać na początek ? Oraz czy to prawda, że jako przedstawiciel w tej firmie głównie handluje się durexami czy kremami na grzybice ? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)

Pytalski

Hej, mam pytanie. Mam doktorat z nauk medycznych (świeży) i czy to mi pomoże w pracy / bedzie wartościowe w pracy przedstawiciela farmaceutycznego w RB ? Jaka pensje mógłbym krzyknąć na rozmowie kwalifikacyjnej (netto) ? Oraz czy (może to głupio zabrzmieć) będę sprzedawać tylko durexy i kremy do stop jako przedstawiciel czy bardziej leki itp itd. Dziękuje za pomoc

Szymas.P.

Jaka flota samochodów w RB? Wysłałem na stanowisko Przdestawiciela , czekam poki co na odpowiedz..narazie cisza. Czy firma powiadamia tez jak kogos nie wybiorą? Ktoś coś wogole wie na temat pracy w tej firmie ?

Jolanta
@Szymas.P.

Dla PH to jest Opel Astra 5 Kombi w niebieskim kolorze.

Piti
@Jolanta

A jakim jeździ ASM?

anonimus

Jest poważny problem którego nie potrafię rozwiązać skoro to wszystko czyta administrator R.B. to może zaistnieje jakakolwiek reakcja. Na mieszaniu OXI wózki mają dopuszczalny udźwig 1000 kg niestety ładunki które są przewożone przekraczają ten udźwig. Waga o której mówię to 1100 kg jest to nadwęglan ale rekordowy jest siarczan 1250 kg. B.H.P kłania się. Ładunek wozi wózek a nie wózek ładunek. Szczerze, wózek zachowuje się jak żaba skacze jak chce. Mam nadzieję że ktokolwiek zareaguje.

Piotrek102010

Co ten komentarz ma wspólnego z poszukiwaniem pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o RB (Reckitt Benckiser) - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w RB (Reckitt Benckiser)?

Zobacz opinie na temat firmy RB (Reckitt Benckiser) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB (Reckitt Benckiser)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 8 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RB (Reckitt Benckiser)?

Kandydaci do pracy w RB (Reckitt Benckiser) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RB (Reckitt Benckiser)