Opinie o Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. w Kalisz

Goście z z Kalisza

Zamiast usuwać naszą wypowiedź prosimy na nią odpowiedzieć publicznie. Dlaczego polecacie Państwo na książkę dla 14 latka książeczkę dla dziecka lat 5-8? Czy to już jest wprowadzanie w błąd? Czy celowa strategia aby szybko sprzedać towar?

Liczy się pieniądz
@Goście z z Kalisza

Gdy nie wiadomo o co chodzi to zazwyczaj chodzi o pieniądze. Wymowne że Wydawnictwa nie spieszy się z udzieleniem odpowiedzi.

Goście z Kalisza

Byliśmy na tegorocznych targach książki w Krakowie i mamy tylko jedno pytanie: dlaczego nie ma nadal w ofercie beletrystyki dla dzieci w wieku 14 lat? Bajka o niebieskim ptaszku jest fajna ale nie na ten wiek i nie na prezent dla 14 latka. (usunięte przez administratora)

@Goście z Kalisza

Zamiast usuwać część naszej wypowiedzi prosimy o odpowiedź. Dlaczego poleciliscie i sprzedaliscie nam książkę wczesnoszkolna wiedząc że szukamy czegoś dla Syna lat 14? Dlaczego? Czujemy się wprowadzeni w błąd.

@Goście z Kalisza

Zamiast usuwać naszą wypowiedź prosimy na nią odpowiedzieć publicznie. Dlaczego polecacie Państwo na książkę dla 14 latka książeczkę dla dziecka lat 5-8? Czy to już jest wprowadzanie w błąd? Czy celowa strategia aby szybko sprzedać?

2019

Wazne aby szczegolowo przygladac sie osobom z którymi chcemy współpracować. Nie dać się zwodzic pięknym słowom i zapewnieniom. Zawsze popytać wśród kadry o relacje miedzy pracownikami oraz zrobić rozeznanie wśród byłych pracowników. To daje duża dawkę wiedzy. Nikt nie jest tak dobrze poinformowani w kwestiach firmy jak najdłużej pracujący w niej pracownicy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.?

G.p

Podejście jest entuzjastyczne.wydawnictwo przedstawia iscie sielankową historię firmy i warunkow współpracy. Wyglada to prawdziwie rozwojowo. Jednak po dłuższej współpracy i bliższym poznaniu wydawnictwo niestety traci na wiarygodności.

Yoyo
@G.p

Prawda. Że mną też były prowadzone wstępne rozmowy nt. Wydania u nich ksiazki. Prezentowano to wydawnictwo z takim rozmachem że uznałam iż dostapilam zaszczytu. Po kilku tygodniach i głębszej weryfikacji tego wydawcy przestałam się nim jarac. (usunięte przez administratora) niejasne rozliczenia z odbiorcami itp. Zniechęciło mnie do nawiązania współpracy.

Aplikowałeś do firmy Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Maja

Nie podoba mi się, że wydawnictwo nie ma nowości. Brakuje pozycji ambitnych i beletrystyki. Zauważyłam że są sprzedawane (usunięte przez administratora). Uczyłam innych aby uważnie oglądali książkę i nie popełnili mojego błędu.

Kolia

Ważne w czasach gdy pracownicy nagminnie opuszczają pracodawcę: (usunięte przez administratora)

Kolejna odeszła...

Świetny(usunięte przez administratora) K(usunięte przez administratora)wnioski?

Odeszła osoba od marketingu
@Kolejna odeszła...

Jest już jakaś oferta pracy dla marketingowca? Jakie warunki zatrudnienia??? Wie ktoś?

@Odeszła osoba od marketingu

Jest oferta pracy na stronie: specjalista od marketingu. Już na stałe wisi to ogłoszenie, taka jest rotacja.

Emilia
@Odeszła osoba od marketingu

Aktualnie wydawnictwo MARTEL poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży: https://wydawnictwomartel.pl/praca,8,37.htm Wymagają jednak minimum trzech lat doświadczenia na podobnym stanowisku, a także znajomości branży księgarskiej. Zaryzykujesz i wyślesz tam swoje CV? Jestem ciekawa.

Nie jestem masohistka
@Emilia

Wszędzie byle nie w tej firmie

Nie lubię robić sobie krzywdy
@Emilia

Dziękuję ale nie skorzystam

Emilia
@Nie lubię robić sobie krzywdy

@Nie lubię robić sobie krzywdy A czy mogłabyś swoje zdanie podeprzeć konkretnym przykładem? Rozumiem, że pracowałaś w Wydawnictwo MARTEL . Co konkretnie nie odpowiadało Ci w pracy w tej firmie?

Dlaczego w Martelu jest źle?

Dlaczego?

Kaliszanka
@Dlaczego w Martelu jest źle?

Jakie tam znowu źle: reklamy na calisii, pomoc w odbudowie biblioteki, gór zdobywanie (a przynajmniej zasponsorowano wyprawę w góry), teraz coś w Rossmannie książeczki, dzieje się. A pracownicy? Nie parapet, da się przestawić.

Obciach
@Kaliszanka

(usunięte przez administratora)wodorosty. Ta firma (usunięte przez administratora): współpracy z kosmetykami, napojami itp. Działania(usunięte przez administratora) na świetną firmę (usunięte przez administratora) bajki włożyć. (usunięte przez administratora)

Ku przestrodze

Świetny(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)wnioski?

Ja tutaj pracuję bo lubie to co robię. Widziałam niejedno. (usunięte przez administratora)wielu dobrych specjalistów odeszło (usunięte przez administratora)Jak tylko znajdę inna pracę też odejdę. Tutaj źle się dzieje. A wszystkie opinie zamieszczone w serwisie są prawdziwe.

Kaliszanka

Również od dwóch osób ze środowiska same negatywne opinie usłyszałam. Ponadto, sama składałam CV, które idealnie zgrywały się z opisem stanowiska. Po czym, drugi raz po dwóch miesiącach podobne ogłoszenie pracy. Bez odpowiedzi, a wygląda na to, że dla innych szukających pracy jest to tajemnica, jak działa rekrutacja :)

?
@Kaliszanka

Na jakie stanowisko aplikowałas?

@?

Z tego co pamiętam, taki misz masz stanowisko związane ze sprzedażą i marketingiem. Chyba nadal wisi podobne ogłoszenie o pracę. Szkoda, że takie wieści krążą po mieście.... edukacja, książki, wychowywanie młodych, czy wszystkie dobre wartości muszą być zawsze po biznesie? W dobrej wierze polecam panu prezesowi, zamiast szkoleń biznesowych, poczytać KSIĄŻKĘ o kulturze pracy w Google: kreatywność, pokładanie wiary w ludziach, innowacja i edukacja ponad pieniądzem.

Do kaliszanki

On specjalistów nie zatrudnia. Znają swoją wartość i nie dają się wykorzystywać. Gdy próbuje to zrobić to pracownicy zwyczajnie od niego odchodzą. Średnia czasu pracy w firmie to jakiś rok. Ogólnie jest nieciekawie.

Nieladnie

(usunięte przez administratora) nie zachowuje się w ten sposób. (usunięte przez administratora)

CV

Złożyłam do tej firmy CV. Czy ta Pani od rozliczeń,(usunięte przez administratora) Czy w razie odpowiedzi na moje CV lepiej się nie decydować tam na pracę?

Były obserwator
@Nieladnie

Tak się składa że to nie (usunięte przez administratora), która wbrew różnym opiniom nie jest wcale tak zła osoba.

?
@Były obserwator

A kto?

Franciszek
@CV

Daj znać jak Ci poszło. Na ich stronie widziałem że cały czas szukają chętnych do pracy https://wydawnictwomartel.pl/praca,8,37.htm Ma ktoś więcej informacji o warunkach jakie oferuje firma Martel?

Swojego czasu pracowałem z prezesem. Wyglądał na profesjonalistę. (usunięte przez administratora)

Nie polecam

(usunięte przez administratora). Nie polecam.

Helmut

Niezbyt dobrze piszecie o firmie. Mam zamiar aplikować i trochę się muszę zastanowić.

dobra rada
@Helmut

Nie polecam. Dużo nerwów i stresu. Wszystkie opinie na stronie to prawda. Zawsze można przyjść i się przekonać. Wielu takich było i znikało po kilku dniach z firmy.

@Helmut

Przyjdź. Sprawdź. Szybko odejdziesz :)

Slabe te książki

Wydawnictwo książek dla dzieci których nie widać w Empiku? Chyba jakieś kiepskie pozycje mają odgrzewane kotlety czy coś.... To już Wilga czy Olesiejuk jest znana ale Martel? O Marteli nie słychac pozytywnych opinii w branży książki dziecięcej.(usunięte przez administratora)

Nie polecam wspolpracy

Najchętniej abyś podpisał umowę na czas określony. Na najniższą kwotę.(usunięte przez administratora) Obowiązki są nieproporcjonalnie do otrzymywanego wynagrodzenia. Ciągle zarzucanie nowymi obowiązkami. Gdy się nie jesteś w stanie nimi wszystkimi zająć właściciel Ci dobrotliwie podpowiada że musisz stosować lepszą organizację swojej pracy np. Wcześniej przychodzić do pracy i zostawać po pracy. Aż się wyrobisz. Bo to Twoja wina że się nie wyrabiasz. On daje Ci mozliwosci wyrobienia się. Ale za ten dodatkowy czas Ci nie zapłaci ekstra. Bo To twój obowiązek się wyrabiać z wszystkiego co Ci każe robić. Narzuca ogromną ilość obowiązków których nie da się zrobić w 8 godzin pracy. I rozlicza z tego. (usunięte przez administratora)Nie umie rozmawiac z zespolem, nie umie prowadzic dialogu, jest niegrzeczny. (usunięte przez administratora)Nie polecam tego pracodawcy.

Nowa

A coś więcej na ten temat? Staram się tam o pracę do działu sprzedaży jak wygląda tam praca?

@Nowa

(usunięte przez administratora) Po okresie próbnym odchodzisz bo widzisz jak jest faktycznie. nic co ustalisz przed podpisaniem umowy nie zostanie zrealizowane. Odradzam. Szkoda czasu. poza tym atmosfera nerwowa i stresująca.

@Nowa

inne ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej a inne podczas podpisywania umowy.(usunięte przez administratora)wykonujesz prace telemarketera i wyszukujesz firmy do których dzwonisz i proponujesz i zakup książek. nie chcą kupować bosą zwyczajnie słabe a na rynku są lepsze i w niższej cenie. szef ma pretensje do Ciebie że nie masz efektów i zaczyna się jazda...

Odpuść sobie. Nie warto.

Syla

Czy prawda jest ze w dz. handlowym pracuje tylko jedna osoba? Od dawna jest ogloszenie ze poszukuja pracownika. Czemu jest tam taka rotacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.?

Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.