Opinie o Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. w Kalisz

Inoff

Wydawnictwo szuka informatyka. W poprzednim 2018 odszedł od nich jeden informatyk. Teraz odszedł kolejny. Co tam się dzieje w tej firmie że pracownicy odchodzą?

WEŁNA

Dramat! Szczerze odradzam. Firma funkcjonuje na zasadzie - "jak małemu Kaziowi,sorry Staszkowi, wydawało się, że powinno wyglądać ". A niestety, nie wygląda. Zero jakiejkolwiek kultury organizacyjnej. Właściciel tylko potrafi mówić, a nie słuchać. Ambicje wielkopańskie, a wiedza na temat zarządzania żadna. Poza tym bufonada i pospolite buractwo. Na dodatek kłamca, wycofujący się co chwila ze swoich ustaleń z pracownikami i kontrahentami. Podsumowując: jak w tym dowcipie :Polski pracodawca jak mówi, że zabierze, to zabiera. Jak mówi, że da, to tylko mówi....

Xyz
@WEŁNA

@Wełna, rozumiem, że mówisz z pozycji pracownika I stąd ta gorycz wybrzmiewająca w wypowiedzi? Może zamiast anonimowo pluć na szefa (bo bohater z Ciebie słaby skoro nie potrafisz wyjaśnić swoich spraw z szefem tylko wylewasz pretensje publicznie.) miej odwagę porozmawiać z nim osobiście. A jak Ci źle to odejdź z firmy - bo przecież na silę nikt Cię w niej nie trzyma, prawda?

Gregory W.
@Xyz

Stanisław od kiedy to podpisujesz się XYZ?

... Nr2
@WEŁNA

(usunięte przez administratora) Obiecują coś a później wychodzi akwizycja i call center, bez przyszłości marketing odkupowanie jakiś szmir w tysiącach a później ciśnienie żeby badziew sprzedać. Zarządzania nie ma tylko przytakiwanie jaśnie panu Odradzam masakra ta firma

Karniks12w

Czy to prawda(usunięte przez administratora)

Off
@Karniks12w

Prawda. Inne ustalenia podczas rozmowy, inne przy podpisywaniu umowy. Niska podstawa + premia uznaniowa. uznaniowa czyli mozesz ja zobaczyć jak świnia słońce. Nie polecam współpracy.

Prawda

@Karniks12w

Ja tam żadnej kasy pod stołem nigdy nie dostawałam – ile na umowie, tyle na koncie, a wynagrodzenie uzależnione jest od kompetencji i stanowiska. Przez pierwsze 3 miesiące, może szału nie ma, ale jak się wykażesz – możesz negocjować i zarabiać naprawdę spoko. Dla mnie to uczciwa opcja. A to, że ludzie bez wyników, stosujący spychologię nie mogą liczyć na szał finansowy to normalka. Nie masz wyników - nie masz też podwyżki i odchodzisz jako frustrat. Stąd rotacja. Proste - tak jest wszędzie.

Ppp

Nie prawda.

Papcie

Hehe i to napisała pracownica miesiąca zapewne... (usunięte przez administratora)

Fazik

Ostatnio widziałem ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. sprzedaży, czy warto aplikować ? Czy jest to praca na miejscu w centrali czy bardziej jakaś wjazdówka w terenie jako zwykły PH.

Wydawnictwo MARTEL
@Fazik

Witamy, praca w centrali Wydawnictwa MARTEL w Kaliszu. Oto szczegóły ogłoszenia: Wydawnictwo MARTEL Sp. z o.o. zatrudni Specjalistę ds. sprzedaży Opis stanowiska: • obsługa Klientów z istniejącej bazy klientów, • rozwój istniejącej sieci sprzedaży oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i partnerów biznesowych, • wystawianie zamówień i nadzór nad ich realizacją, • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz tworzenie oferty handlowej, • prowadzenie negocjacji handlowych. Wymagania: • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok, • znajomość programu Subiekt GT, • znajomość pakietu MS Office, • czynne prawo jazdy, • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność, • umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: • możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie, • przyjazną atmosferę i warunki pracy, • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • pracę w siedzibie firmy – w Kaliszu. Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@wydawnictwomartel.pl

Aplikowałeś do firmy Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
A na p.

Czy nadal aktualna jest oferta dotycząca kierownika sprzedaży?

A

7mowyvzawierane na kwotę niższą niż umówiona a do tego niby premia która tak serio jest uznaniowa. Można ja otrzymac ale niekoniecznie . Ciągła rotacja pracowników. Ludzie odchodzą z firmy. Działu sprz3dazy nie ma wszyscy odeszli. Wróżę upadek.

Zuzanna

@Karniks12w czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź w bardziej merytorycznny sposób? Piszesz, że firma Wydawnictwo i Dystrybucja Książek Martel wypłaca pieniądze pod stołem, jest to dość poważne oskarżenie nie poparte żadnymi dowodami. Pamiętajmy, aby każda opinia zawierała konkretne treści, zgodne z regulaminem forum.

Radek

Idealnych firm nie ma, ważne żeby wybierać pracę która sprawia radość!

Zuzanna

@Jarek, na jakie stanowisko konkretnie chcesz aplikować? Szczerze mówiąc nie posiadam konkretnych informacji na temat tego, czy firma poszukuje nowych pracowników, jednak myślę, że najlepszym sposobem by to sprawdzić jest bezpośredni kontakt z firmą. Drogą mailową, bądź tez telefoniczną. Wszelkie dane kontaktowe znajdziesz tu --> https://wydawnictwomartel.pl/kontakt . Jeśli dowiesz się czegoś, proszę, napisz o tym na forum.

K

Hi hi Opinia? Nie zaciekawa .. Ja jeszcze niw natknelam sie w kaliszu na ksiazki Martela :-/

Jarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Zuzanna

@Monika Kwiatkowska rozumiem, że jesteś pracownikiem Martel. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie? Na jakie benefity mogą aktualnie liczyć jej pracownicy?

fox

oburzenie, ale niby z jakiego powodu.. Martel to przecież znana firma księgarska, nie uwierzę, że mają tak złą sławę wśród pracowników. Szkoda, że nie da się do nich aplikować, nawet poprzez ich stronę www

Sx

Pracowałam w Martelu rok. Całkiem spoko. Tygodniowy ryczałt na paliwo, umowa zlecenie/ o pracę jak kto woli. 20% prowizji do targetu 10.000 zł/ mies. Powyżej dodatkowe %. Fakt w okresie wakacyjnym lekki zastój. Ale jesienią kasa leci (biblioteki- dotacje), później święta, znowu kasa leci. Styczeń- zastój, ale szef kombinuje wyprzedaże, jakoś biznes się też kręci. Wiosna- dotacje w szkołach, od kwietnia- czerwca nagrody.

Też byłem na tak zwanym treningu w Zielonej Górze. Michał nie masz racji. Nie ma rzeczy nie możliwych jest tylko brak ambicji.(usunięte przez administratora)Słuchając człowieka który ma doświadczenie nie małe a ogromne nie sposób jest czegoś nie sprzedać. Pana pozdrawiam i życzę wytrwałości w firmie. A Ci którzy narzekają nigdy do niczego nie dojdą.

Mgr Adam

Staszek nie opowiadaj bzdur wiemy jak jest

xxxx

Praca w wypłata prowizyjna 20% od sprzedaży (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

?

Prowizja od sprzedaży - 20% sprzedaż bezpośrednia

To macie wynagrodzenie czysto prowizyjne, czy jak to wygląda w Martel? Chodzi Ci o sprzedaż telefoniczną, czy bezpośrednią?

Ktoś jeszcze przechodził proces rekrutacji w Martel i jednak podjął pracę? Co proponują na poczatek, bo PL najwyraźniej nie wie? Jest jakis socjal? No i o co pytaja na tych rozmowach?

xxx

zdecydowanie nie polecam, płace uzależnione od sprzedazy (usunięte przez administratora) by cos zarobić trzeba sie nalatać z ksiązkami, wysadzaja cię z kartonem na cały dzień w jakiejś miejscowośc i sobie radź sam...atmosfera stresowa (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.?

Wydawnictwo MARTEL sp. z o.o.