Wydawnictwo i Dystrybucja Książek Martel

Kalisz

Opinie o Wydawnictwo i Dystrybucja Książek Martel

elix 2010-10-20 18:04:52
nie polecam, wielkie wymagania a płaca na granicy strat!
przemek-1966@wp.pl 2012-01-24 12:55:41
zdecydownie nie polecam, praca cięzka, płaca niska, zero szans na rozwój, atmosfera napięcia i niepewności
xxx 2012-01-30 17:08:17
zdecydowanie nie polecam, płace uzależnione od sprzedazy (usunięte przez administratora) by cos zarobić trzeba sie nalatać z ksiązkami, wysadzaja cię z kartonem na cały dzień w jakiejś miejscowośc i sobie radź sam...atmosfera stresowa (usunięte przez administratora)
anonim 2013-07-30 15:35:51
Ktoś jeszcze przechodził proces rekrutacji w Martel i jednak podjął pracę? Co proponują na poczatek, bo PL najwyraźniej nie wie? Jest jakis socjal? No i o co pytaja na tych rozmowach?
2013-09-26 13:32:28
To macie wynagrodzenie czysto prowizyjne, czy jak to wygląda w Martel? Chodzi Ci o sprzedaż telefoniczną, czy bezpośrednią?
2013-10-07 15:02:08
Prowizja od sprzedaży - 20%
sprzedaż bezpośrednia
xxxx 2013-12-03 19:12:37
Praca w wypłata prowizyjna 20% od sprzedaży (usunięte przez administratora)Pozdrawiam
anonim 2014-12-01 06:58:16
Też byłem na tak zwanym treningu w Zielonej Górze.
Michał nie masz racji. Nie ma rzeczy nie możliwych jest tylko brak ambicji.(usunięte przez administratora)Słuchając człowieka który ma doświadczenie nie małe a ogromne nie sposób jest czegoś nie sprzedać. Pana pozdrawiam i życzę wytrwałości w firmie. A Ci którzy narzekają nigdy do niczego nie dojdą.
Monika Kwiatkowska 2015-02-17 23:21:29
Staszek nie świruj :)
Mgr Adam 2015-04-09 20:30:54
Staszek nie opowiadaj bzdur wiemy jak jest
Sx 2015-04-13 22:08:19
Pracowałam w Martelu rok. Całkiem spoko. Tygodniowy ryczałt na paliwo, umowa zlecenie/ o pracę jak kto woli. 20% prowizji do targetu 10.000 zł/ mies. Powyżej dodatkowe %. Fakt w okresie wakacyjnym lekki zastój. Ale jesienią kasa leci (biblioteki- dotacje), później święta, znowu kasa leci. Styczeń- zastój, ale szef kombinuje wyprzedaże, jakoś biznes się też kręci. Wiosna- dotacje w szkołach, od kwietnia- czerwca nagrody.
fox 2016-05-14 12:02:51
oburzenie, ale niby z jakiego powodu.. Martel to przecież znana firma księgarska, nie uwierzę, że mają tak złą sławę wśród pracowników. Szkoda, że nie da się do nich aplikować, nawet poprzez ich stronę www
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo i Dystrybucja Książek Martel - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo i Dystrybucja Książek Martel