Opinie o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. w Tarnów

Gingo

Powiedzcie mi która firma która płaci dobre i uczciwe pieniądze ma taka rotację pracowników jak mak1.każdy szef który ma pracownika od kilku miesięcy i pracownik wykonuje swoje zadania jest zadowolony i nie musi się martwić o brak przyuczenia.prawd jest taka że dla szefa firmy ważne jest to żeby ciągle szukać najtańszych roboli.jak ktoś zarabia dobra wypłatę i nie narzeka.jak ja mam zarabiać 1200 i ganiac przez 260 godzin miesięcznie to chyba kogoś porabalo.pracowalem 3miesiace i po ostatnim wyjściu z firmy mak czułem się jak więzień wypuszczony na wolnosc :)

Kulas

Tragedia.1500 płn na własnej działalności. Praca po najmniej 12 godz.trzeba zatrudnić księgową do rozliczania działalności -dodatkowy koszt ok150 zł.straszne chamstwo i wyzysku.oprócz kierowania zamiatasz,myjesz auto,sprawdzasz oleje,myjesz skrzynki, sam ladujesz auto.w obecnych ogłoszeniach zmienili taktykę i w już nie podają nazwy firmy tylko adres.ale wśród tarnowskiego towarzystwa kierowców my znamy ul.czysta 8 i każdemu odradzamy.można znaleźć prace za te same pieniądze i szefem na poziomie.mak1-firma wyzysk.na plus kasa na czas.

bosski

Z daleka od tej firmy nie dość ze trzeba mec wlasna dzialalnosc to jeszcze po rasie trzeba myc auta,plewic chwasty na firmie i traktuja cie jak popychadlo zadnego szacunku dla kierowcow .

KOKO

nie polecam nikomu tej firmy szef pan Gawron osobiscie sprawdza prywatne auta , podkreslam PRYWATNE AUTA PRACOWNIKÓW czy mu nie kradna filetow pracowalem w wielu firmach ale tak upokorzyc pracownika to juz jest totalne k...stwo ,pozdrowienia dla pana GAWRONA

Kierowca b

Odpowiedź na ogłoszenie,wysłane CV i po 4 mcach rozmowa

-czy gotowy pracować na własnej działalności - czy gotowy pracować czasami po 15 godzin - jakie doswiadczenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Prezes

Zgadzam się w 100 % to jest (usunięte przez administratora) jak dla kierowcy jak i magazyniera. Kierowcy jeszcze normalni ludzie ale magazynierzy to już PANowie . Na razie tępe strzały z magazynu

na szczęście były pracownik

Witam Nie polecam pracy w tej firmie !!!!! Pracowałem tam całe 30 dni a pewnie byście chcieli wiedzieć czemu tak krótko ??? To już piszę ..... pracowałem na magazynie kierownik ,, DOMINIK '' dawał do przygotowania towar WOJSKOWI towar po 500 kg za to ze mu pupke woził a Wojtka słowa i kawały to niech kolegom opowiada te BAJKI !!!!! JAK CHCESZ DOSTAC URAZU KRĘGOSŁUPA TO PRACUJ!!!

wojtek
@na szczęście były pracownik

w odpowiedzi na wpis pana łukasza nie bede podawal nazwiska ale jak napisze ze ma tylko dwa zeby na górnej półce to wszyscy wiedza o kogo chodzi.niestety nie zdołał pan nas obrazic bo BYLE KTO nie jest w stanie tego uczynic. no tak zdecydownie nie pasowa pan do naszej ekipy bo niestety nie jestesmy zainteresowani osobami które co drugi dzien reanimują swoją rodzine w szpitalu i z tak płytkiej zciemy czynią powód by nie przyjsc do pracy.no niestety teraz przy rozmowie kwalifikacyjnej przepowiedamy testy inteligencji gdybysmy to wczesniej robili to pan łukas ie mial by okazji nawet na okres próbny sie załapać.pozdrawiał kolege który pewnie miał cięzkie dziecinstwo naznaczone traumą przemykającego nieopodal domu raz dziennie z predkozcia 5,25 km/h pociągu

zmora
@na szczęście były pracownik

Widzę że napisał nasz "Hans Andersen" opowiadający bajki i niestworzone historie jak to sąsiad mu kamieniami rzucał w auto a później mu 4000 dał na lakierowanie auta. Całe szczęście że nie pracujesz tu z nami bo takiego drugiego bajkopisarza i ściemniacza na Maku nie było.

włodek

Robota jest jak najbardziej ok, jesli jestes kumatym czlowiekiem a nie jakims trolem to spokojnie sobie poradzisz i bedziesz zadowolony, atmosfera wsrod kierowców na najwyzszym poziomie, nie spotkalem sie wczesniej z taką a i z szefem nigdy nie mialem zadnych problemów. Robisz swoje i nikt nie ma do ciebie zastrzeżeń to i jesteś szanowany, a te wszystkie negatywne wpisy to te bezmózgie cymbały co sie tu przewineły i za cholere nie mogą pojąc czym jest najprostsza robota na świcie, zawieść towar na sklep i jechać dalej. Pozdrawiam was Cymbały!!!!!!!

debile

magazynierzy daja wpisy chociaz sami nie wiedza jak to naprawde wyglada placone maja od wagi a kierowcy tez musza to pozniej caly towar na sklep targac i nam za to nie placa wiec darujecie sobie wazeliniarze

fuck you

Tyle że panie mądry kierowcy zaczynają pracę o 4 rano ,więc skończ pieprzyć bzdury .

Jordan

Jaką 14? Jak byłem na rozmowie to koleś powiedział że jak konczysz o 14 to myjesz auto,skrzynki i zamiatasz plac.kiblujesz codziennie po 12 godz.ja nie poszedłem ale mój znajomy i zrezygnował po 2 mcach.praca do wytrzymania ale kierownik i szefostwo żyją w czasach obozu koncentracyjnego.nikt nie mówi że praca dla super inteligencji ale jak chcesz robić po 12 h a mieć zapłacono za 8 h to git.

waldemar

Sruty pierduty!!!! robic sie wam nie chce i kazdy by tylko nazekal na wszystko, a idz jeden z drógim szamba czyscic moze poczujecie sie docenieni!!! Taka banalna i bezstresowa robota a nic nikomu nie pasuje. skonczysz o 14 robote to masz czas jeszcze browara wciągnąć i to nie jednego, bo co dwa żubry to nie jeden!!! a jak nie pasuje to do tarcia chrzanu

kierowca

kierowcy sa traktowani jak ostatnie (usunięte przez administratora)wiec kolego nawet sie nie wyglupiaj i szukaj czegos innego szkoda twojego czasu i szkoda nawet zakladac dzialalnosc bo bez niej nie przyjma cie pozdrawiam

obnecny kierowca

jezdze tu juz chwile , ale to co teraz sie dzieje jest chore z dnia na dzien coraz gorzej stawki niezmienne od 8 lat tez zaczynam sam szukaC czegoc innego.SZEF -delikatnie mowiac ehheeheh mysli ze to jedyna firma chyba w tym miescie wyzywajac pracowników . Odradzam , tez sie bede zwalnial bo to chore co sie tam dzieje

Z punktu A do punktu B :) A co wtedy gdy znajdę si

Podsumowując poprzednie wpisy-dno i kilo mułu.Szkoda czasu i nerwów.Ponieważ to wszystko jest mega chore.Najgorsza odmiana kapitalizmu.Cytując klasyka-ktoś naczytał się książek o żabkach i na siłe próbuje zainteresować tym innych.Dlatego potencjalni pracownicy:) Dobrze się zastanówcie czy na pewno chcecie w takiej firmie pracować -gdzie właściciel nie ma za grosz szacunku do pracowników.Nazywając ich tępymi . W któej zarobki są marne a praca ciężka.

Bez dwóch zdań !

Masz racje gościu.Koleś przed nami to chyba podstawówkę korespondencyjnie kończył i dlatego.A w tym czasie akurat poczta strajkowała i teraz mamy efekty .

poi

ale to stale osoby a kierowcy to"banda pajacy ktorzy nic nie potrafia " -slowa szefa firmy

pierdolicie
@poi

Cóż jeżeli ktoś pisze "pajacy" zamiast "pajaców" to rzeczywiście jest tępym pajacem.

@pierdolicie

kolego dziobaku to dosłowne szefa słowa wiec kto jest tępym pajacem ??

@pierdolicie

WYJDZ Z TEGO MAGAZYNU i mu to powiedz teraz kozaku

Przygód kilka wróbla ćwirka

Najwięcej zarabiają magazynierzy . Choc prace mają nie lekką.

ffdsas

patologia z dala od tej firmy ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!

kalif

praca po kilkanascie godzin dziennie wiec niech was nie zwiedzie kasa w wysokosci 17oo bo jak przeliczyssz sobie pozniej ile wyjdzie ci na godzine to wola to o pomste do nieba,podwyzek brak po roku czasu gybys chcial isc na bezrobbocie to zasilku nie dostaniesz bo dzialalnosc,chory bedziesz tez w plecy ,a co do traktowania ludzi w tej firmie to jest juz szczyt chamstwa nigdzie indziej z czyms takim sie nie spotkalem , jesli czegos ci brakuje na aucie to nei jest to wina magazyniera bo to pupilki tylko kierowca ukradl

kopacz

Praca ciężka to fakt, ale na magazynie można zarobić jak się zapiernicza.

FIU FIU

Praca jest ciężka.Po kilkanaście godzin dziennie. Zaczyna się od 4 nad ranem.W teorii pracuje się co drugą sobotę-ale to tylko w teorii :( Przez pierwsze 3 miesiące wynagrodzenie wynosi 1500 zł na rękę.Potem wzrasta do 1700.Plus to co uda się dorobić w ramach dodatkowych kursów.Zatrudnienie w tej firmie wiąże się z założeniem własnej działalności gospodarczej.Duży minus -brak dni wolnych.Sposób odnoszenia się do pracowników też pozostawia wiele do życzenia.W zasadzie ciężko jest doszukać się jakichkolwiek plusów tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. - Tarnów

• Jak się pracuje w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Kandydaci do pracy w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.
2.7/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Czysta 8
    33-100 Tarnów
  • NIP: 8731985428 KRS: 0000083863

FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.