Opinie o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. w Tarnów

Jojek

Ciężka praca za marne pieniądze. W ogłoszeniu czytamy "różne formy zatrudnienia" jednak jak przyjdzie co do czego na umowę kręcą nosem i zostaje tylko opcja własnej działalności.

Kierowca

Ile godzin w miesiącu kierowca pracuje, i ile wychodzi na godzinę bo ogłoszenie non-stop od kilkunastu lat wystawione

@Marta

Biorą wszystkich jak leci. Warunki, wymagania? Już skończyły się czasy żeby mogli czegokolwiek wymagać. "Nie możesz znaleźć pracy, nigdzie Cie nie chcą? Idź do mak1" kto mądrzejszy to juz dawno tym (usunięte przez administratora)

Jaka umowa obowiązuje w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. podczas okresu próbnego?

@Jolanta

Witam ...magazyn jest zorganizowany na zasadzie 2zmian 10-18 pon-czwrt. Pierwsza zmiana ,druga zmiana od 13lub14 do końca czyli dopóki nie zostaną złożone zamówienia wszystkie ...od pon do pt sobota wolna i ndz. pracujaca później następuje zmiana druga zmiana przychodzi na pierwszą ,pierwsza na drugą i tak co tydzień na zmianę. Czy mag. Jest bezpieczny ?Tak jest bezpieczny. Po umowie zleceniu zakłada się 1os działalność gospodarczą.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Dzień dobry, czy ktoś jest tu może zorientowany w warunkach zatrudnienia? Proszę o wyjaśnienie z jakich przyczyn nie ma możliwości zatrudnienia się na umowę o pracę? Tak przynajmniej rozumiem z tego ostatniego wątku. Czy na żadnym stanowisku nie jest to możliwe? Wcześniej został opisany magazyn a co z biurem? Jakie warunki w nim obecnie obowiązują?

V83

Umowa zlecenie 3miechy . Na magazynie...nie wiem jak jest z kierowcami .

Jolanta Nowy wpis
@V83

jak ten magazyn teraz jest zorganizowany? Są spore rotacje? chce się dowiedzieć jak od środka wygląda, czy jest bezpieczny? potem po przejściu na inną umowę jak zarobkowo się wychodzi?

V83 Nowy wpis
@Jolanta

@Kierowca

sugerujesz, że ostatecznie nikt się nie zgłasza? a licząc w sztukach to ile samochodów jest teraz do dyspozycji? liczba kierowców jest dopasowana? jaki jest bieżący stan pojazdów? opisze ktoś?

@Marta

Samochodów chyba 27 i kierowców też 27 w okresach letnich urlopowych szuka się się kierowców pracowników na krótki okres na zastępstwo . Co do pojazdów są co chwilę serwisowane sprawdzane u mechaników stan nie może igła bardzo dobry ale dobry naprawdę ????

@V83

super, dzięki. czyli chłopaka na lato może firma weźmie? jakieś konkretne warunki musi przy tym spełnić? i dobrze zrozumiałam, że to tylko na sezon, bo tak to są stali pracownicy, którzy są nie do ruszenia? jak to w stawkach się odzwierciedla?

Kierowca b

Odpowiedź na ogłoszenie,wysłane CV i po 4 mcach rozmowa

-czy gotowy pracować na własnej działalności - czy gotowy pracować czasami po 15 godzin - jakie doswiadczenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Jojek

a szersze wyjaśnienie dla kandydatów, którzy nie posługują się jeszcze tego typu slangiem lub skrótowcami? dużo o magazynie się pisze a co z biurem wobec tego? tam praca wygląda standardowo jak w innych firmach? jakie mogą być te tutejsze standardy?

Były pracownik magazynu

Plusy ; Miła atmosfera. Wypłata na czas . Pracodawca nie stwarza problemów można się dogadać w różnych kwestiach. Długie weekendy co dwa tygodnie l Minusy : Nienormowany czas pracy.

@Były pracownik magazynu

Wypłaty na czas? Wow ale korzyść. Długie weekendy co 2 tygodnie? Chodzi o sobotę i niedzielę? No po prostu szał jaki długi weekend. Lepiej się przyznajcie ile wam wychodzi stawka za godzinę bo wychodzi grubo poniżej minimalnej jeśli zliczyć godziny z wypłata.

Malkontent
@Kluseczeq

Kluseczeq a Ty pracowałeś na magazynie, żeby się tak wypowiadać. Raczej wydaje mi się, że nie. Bo jakbyś pracował to wiedziałbyś, że chłopaki na magazynie mają długie weekendy od czwartku od godziny 18 i przychodzą do pracy w poniedziałek na 2 zmianę. Także nie gadaj głupot

@Malkontent

To kto składa zamówienia na sobotę? Właściciel? P(usunięte przez administratora). No chyba że składacie ciastka, mleko, sery itp bo podobno tak kiepsko jest z zamówieniami ze z hurtwni mięsnej zrobiła się hurtownia ogolnospozywcza.

Kolektor
@Kluseczeq

Są dwie zmiany dwie grupy pracowników . Raz jedni mają długi week następnie drudzy tak że składa na sobotę raz jedna raz druga zmiana ...

@Kolektor

ale ogólnie to jest faktycznie teraz tak spore zapotrzebowanie na pracę czy to zależy? została wspomniana ta spożywka nagle i mnie to zastanawia. jest jakiś plan na dalszy rozwój? liczba zatrudnionych wzrasta czy maleje?

W jednej z opinii sprzed dwóch lat były pracownik w minusach podkreślił nienormowany czas pracy. na dzień dzisiejszy jak to może wyglądać? faktycznie był to jedyny minus i możliwe, że go poprawiono? Pisali także o miłej atmosferze i wypłacie na czas, obecnie jakiej wysokości można się spodziewać?

Klient

Czytam te opinie o tarnowskich pracodawcach i naprawdę cieszę się że podjąłem decyzję o przeprowadzce do większego miasta. Magazynier na własnej działalności... Który pracuje pod nadzorem pracodawcy, w godzinach i miejscu wyznaczonym przez pracodawcę. No pięknie, czy była już inspekcja pracy w firmie?

Proletariat

Drodzy pracownicy obecni jak i byli, trzeba się szanować, powtórzę, trzeba się szanować, skończyły się czasy jaśnie pana, plebana i chama gdy ten pierwszy i drugi kazał się całować w rękę jak wypłacał marne groszę. A co dzień oczekiwał dziękowania że możesz być parobkiem w jego (usunięte przez administratora) na miejsce którego jest 50 innych.

@Proletariat

Powiem Ci, że serio dramatycznie ujęte to zostało. :( A skoro według Ciebie się skończyły te wspomniane czasy to co dalej?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Kluseczeq

Pytań? Hahahaha jeśli nie jesteś kuternoga, masz ręce zdrowe to biorą każdego

Danuta
@Kluseczeq

A z czego wynika to branie każdego tak jak opisujesz? Ty też tam pracowałaś?

@Danuta

Tak pracowałem i mam z nimi doświadczenia. Jeszcze jakieś durne pytanie?

Renata
@Kluseczeq

Czemu od razu zakładasz ze pytania tutaj są durne? Nie chcesz to nie odpowiadaj, ktoś inny może się tu udzielać. Jesteś w ogóle zadowolony/a z pracy?

@Renata

Nie, nie jestem. Potworna atmosfera, niskie wypłaty i obowiązek założenia działalności gospodarczej mimo,że praca nie różni się od pracy na etacie. Ale mają zbyt duże korzyści na tym. Banda naciągaczy.

@Kluseczeq

Jakie korzyści masz na myśli? To dosłownie nikogo tutaj na uop nie ma?

Szaolix

Po kilku godzinach próby pracy na magazynie mi podziękowali i powiedzieli, ze sobie nie radzę. Czego w kilka godzin można się nauczyć?

Izabela
@Szaolix

Niby z czym sobie nie radziłeś?

PIP

Miła atmosfera? Ja nie pamiętam żeby tam było miło, raczej przeciwnie. Może teraz się coś zmieniło jak już ludzie nie dają sobą tak pomiatać. koleżko, wypłata na czas to nie łaska tylko zasr... obowiązek możnowładcy. Nie dziwię się że nie stwarza problemów z dogadaniem się bo jakby ludzie pracowali na etacie a nie na dg to by mogli iść normalnie na urlop a nie iść i prosić o łaskę. Mam nadzieję że w końcu Inspekcja Pracy zabierze się za tą firmę i ustali ile faktycznie jest kooperantów na DG a ile osób powinno mieć normalna umowę o pracę ze wszystkimi prawami.

ZDZISEK

Dziwna firma kazuje zakładać swoją działalność żeby u nich pracować nie ważne kierowca czy magazynier. Jak zakładam swoją działalność to nie żeby na kogoś robić. Szukają naiwnych.

Były

Jedna z najgorszych prac jakie wspominam, bezczelny menago, kasa się nie zgadzała z tym co było ustalone na rozmowie, wymagania żeby w tydzień zapoznać się z całym asortymentem, większość współpracowników to (usunięte przez administratora) Choćbym miał być do końca życia na bezrobociu to tam nie pójdę.

MADAFAKER

i jak po podwyzkach? dostaliscie 200 zl? podobno zostaliscie ochujani przez POLSKE LUDOWA :D

X
@MADAFAKER

oprócz 200 zł podwyżki nie zapominaj o premii rocznej 1200 zł chyba ze ktoś cie (usunięte przez administratora) i nie zostałes poinformowany pozdro

HEHEHE
@X

Żeby wiedzieć że się dostało podwyżkę najpierw trzeba się było w szkole podstawowej nauczyć liczyć ,do końca 2021 roku nie musieliście płacić podatku lub płaciliście jakieś śmieszne pieniądze,,bo była możliwość odliczenia składki zdrowotnej ,niestety od 2022 roku już nie ma takiej możliwości ,dostałeś 200 zł podwyżki + 1200 zł premii co daje 300 zł miesięcznie ,wystawiasz fakturę dajmy na to 5000 zł bo tak mniej więcej wystawiacie ,od tej kwoty rozliczając się ryczałtem bo tak się większość z was rozlicza musicie zapłacić 425 zł podatku miesięcznie ,czyli jesteś na minusie 125 zł .Ot taka to podwyżka :)

@X

Ej ty (usunięte przez administratora) wacku. Akurat jestem informowany na bieżąco co się dzieje w tej firmie. I zarabiacie mniej niż w 2021 roku przez polski ład . Dolicz do tego inflację i wzrost cen. A te 1000 zł za rok pracy to ilu dostanie? Pewnie mniej niż połowa kierowców bo średnio taka jest rotacja. Frajerem jestem i nie umiesz liczyć mordo. Pozdro.

ktoś tam
@HEHEHE

Szanowni Panowie, nie będę się wyzłośliwiał na temat umiejętności liczenia, i tego ogromu wiedzy, którą się tutaj chwalicie, ale nie wiem kto pisze te komentarze i podejrzewam, że to osoba tylko luźno powiązana z firmą w której pracujemy ponieważ z tego co ja wiem podwyżka wyniosła nie 200 zł., a 470 zł. W tym 200 zł. to obiecana podwyżka, a dodatkowe 270 to podwyżka związana ze Naszą stratą przez nowy ład. Zamiast pisać głupoty wystarczyłoby zapytać Sławka, albo Agaty.

Izabela
@X

Ta podwyżka 200 złotych to jednorazowa? Czy już pensja tyle na stałe wzrosła?

X
@Izabela

na stałe plus te 1200 premii rocznej czyli de facto 300 zł

IGNAC

Oni sami nie wiedza ile dali podwyzki, lub nie chca sie przyznac. Jeden wpis zaprzecza kolejnemu. A najlepsze jest to, ze pracownicy w rozmowach prywatnych mowia o calkowicie innych kwotach. I nie chwalcie sie tak tymi podwyzkami, bo daliscie je pod przymusem, gdyby tyle ludzi nie odchodzilo, dalej mielibyscie 2800 plus premie. I zaloze sie ze to ostatnia wasza podwyzka. Przez nastepne dwa lata minimum nie dostaniecie ani grosza wiecej (tak jak przed ta ''podwyzka''). No chyba ze bedzie kolejna fala odejsc. Pozdrawiam normalnych.

IGNAC
@ktoś tam

BZDURY PANIE PISZESZ, BZDURY, BO WASI PRACOWNICY MOWIA CO INNEGO.

Miro

Jak wygląda system zmianowy pracy jako magazynier ? I czy często wypada praca w weekendy będę wdzięczny za informację pozdrawiam pracowników

Aktualny

Jesli chodzi o firme to coż normalna praca jak praca. Na pewno można powiedzieć kilka rzeczy na plus jak i na minus. Jeśli chodzi o zarobki to moim zdaniem jak na lokalne warunki są na prawde dobre. Wypłata zawsze na czas jak w zegarku, a właściciel Pan Marcin to człowiek bardzo słowny czego miałem okazje już doświadczyc na własnej skorze. Zawsze można z nim pogadac kiedy jest to potrzebne i nawet wylac swoje zale, zawsze znajduje na to czas jesli akurat go nie ma to wyznacza termin spotkania. Z minusów praca w chłodni - mnie to nie przeszkadza ale zdazaja się marudy, i czasem trzeba awaryjnie kogoś zastąpić i przyjść w dzien wolny z drugiej strony otrzymałem za to poźniej uczicwą premie wiec nie wiem czy to taki minus zwlaszcza ze wlascicel nie zmusza tylko pyta czy jest taka mozliwosc

@Aktualny

Nie podlizuj się aż tak, bo każdy wie jak jest z bylych pracowników, więc nie pierdol że jest super i że jest mega integracja!!!

@Aktualny

Co za bzdury ! Atmosfera najgorsza z możliwych ... Chyba ktoś na zamówienie pisze takie farmazony.

@Kluseczeq

jestem bardzo ciekaw, w którym miejscu napisałem nieprawdę? Mam prawo do swojej własnej opinii i jest ona jak najbardziej prawdziwa w moim odczuciu. Jeśli nie dałeś rady lub nie potrafisz dogadać się z współpracownikami co widać po prymitywnym i agresywnym jezyku to nie dziwię się, że dla ciebie atmosfera była zła - nikt nie lubi pracować z kims takim wiec nie zdziwilbym sie gdybys byl traktowany przez innych z niechęcią ale widze oznaczenie byłego pracownika przy twojej wypowiedzi wiec ciesze się ze nie ma cie juz z nami co pozwoli o te dobra atmosfere zadbac z ludzmi, ktorzy sa tego warci a jest tu takich wielu i jak zdążyłem się zorientować niektórzy pracują już po 20 lat co chyba jest najlepszym potwierdzeniem moich wczesniejszych słow a zaprzeczeniem twoich nie mniej jednak życzę ci wesołych swiat i mniej nienawiści do ludzi

@Były

Odniosłem podobne wrażenie widząc te narzekania, że osoby takie jak wy mogą być podstawione lub tak sfrustrowane, że celowo chcą oczernić byłą firme (była sadzac po oznaczneiu były pracownik) myslac ze piszac tu takie glupoty w jakis sposob jej zaszkodza co wywoluje moj usmiech. Zenujace. zauwazylem ze wiekszosc osob ktore tu pisza maja oznaczenie byly pracownik co skłania mnie do zastanowienia dlaczego byly? nie dales rady? to odejdz z godnoscia, ukradles? to nawet sie nie odzywaj itd. i nie oczerniaj bo ciebie nikt nie oczernia

@Aktualny

Większych bzdur nie słyszałem ,znasz osoby które pracują ponad 20 lat ,zgadza się, są tacy szef ,szefowa, 2 kierowników i dziewczyna z kasy jak na ok 70 ludzi pracujących to sporo :)

@Były

Większych bzdur nie słyszałeś ? Aktualny rzeczywiście przesadził bo w poprzedniej siedzibie firmy mieściło się może z 10 osób. Stad ciężko żeby duża ilość pracowników pracowała od 20 lat. Pamietam jak jezdzilem tam jako klient i była to mała klitka natomiast tu na czystej pracuje już wiele wiele lat i jest mnóstwo pracowników pracujących 15,10,8 lat wiec chyba tez niezłe wyniki ale takie marudy jak ty dalej będą podważać wszystko i pisać jak to zle nie było byle udowodnić ze to nie kwestia własnych słabości zadecydowała o rozstaniu z firma W moim odczuciu o pracy w makach: dobra kasa, zawsze idzie się dogadać atmosfera w porządku jak ty tez jesteś w porządku ale to chyba logiczne ze nikt nie lubi malkontentów. Tyle w temacie

Niezadowolony
@Wieloletni pracownik

Kiedyś pracowałem w tej firmie i tylko takie mam pytanie do Wieloletniego pracownika skoro uważasz że jest tak pięknie i kolorowo czemu się nie przedstawisz z imienia i nazwiska ,przecież wychwalasz firmę pod niebiosy, szef by to docenił, na pewno byś tym zapunktował ,ale skoro się nie przedstawiasz to mam obawy że to napisał ktoś podstawiony chcący odbudować wizerunek firmy ,a tak na marginesie nie kojarzę takiej osoby która by była najpierw klientem a teraz pracownikiem.

Robert
@Wieloletni pracownik

Ta dobra kasa to ile? Ponad 3 tysiące się wyciągnie na rękę, bo zachęciłeś mnie tymi dobrymi warunkami.

Robert
@Niezadowolony

Każdy ma prawo do swojej oceny pracy więc już tak nie krytykuj za to że jest zadowolony z roboty. Tobie co się nie podobało że się zwolniłeś? Bo wolałbym wiedzieć wcześniej jak jest zanim się przyjmę.

@Aktualny

To co dyrektorzy, kierownicy jak i szeregowi pracownicy co zrezygnowali z pracy po kilku albo i kilkunastu latach też odeszli bo nie dali rady bądź się nie mogli dogadać ??,nagle po tylu latach sobie uświadomili że nie dają sobie rady, takie bzdury to dzieciom na dobranoc możesz odpowiadać.

@HAHAHA

To bardzo ciekawe co piszesz bo o ile sie nie myle (takiej mozliwosci nie wykluczam) to tylko 1 kierownik/dyrektor zrezygnowal z pracy z przyczyn zdrowotnych i z tego co wiem byl to jedyny taki przypadek od co najmniej 15 lat wiec kogo masz na mysli? ps. jesli chodzi o dzieci to ja np. ucze moje zeby mowily prawde :)

@Wieloletni pracownik

To widocznie nie pracujesz tak długo jak się przechwalasz ,albo udajesz że nie wiesz o czym piszę ,bo ja wiem przynajmniej o 2 dyrektorach 1 kierowniku i o kilku kierowcach i magazynierach co zrezygnowali po dobrych kilku latach pracy w tej firmie

@HAHAHA

Widzę ze jesteś niedoinformowany albo udajesz głupiego ale wedle mojej wiedzy to właściciel rezygnował z usług dyrektorów i ma do tego prawo skoro się nie sprawdzaja co jest chyba logiczne dla kazdego myslacego czlowieka.I z tego co słysze to kadra kierownicza popiera te decyzje bo chodzi tu o dobro firmy. Jesli chodzi o Kierowców i magazynierów to chyba kazdy z nas mial w zyciu wiecej niz jedna prace bo to nie lata 90 i praca w zakladach panstwowych gdzie pracowaly cale pokolenia od ukonczenia szkoly do emerytury? kurcze az nie wiem co powiedziec na ten argument bo skoro jednak jest tak jak sam mowisz ze pracowali oni przez nascie lat to chyba jednak nie bylo tak zle ? Tak wynika z logicznego myslenia do ktorego zachecam ps. a tak z ciekawości gdzie pracujesz i która to twoja praca?

@Wieloletni pracownik

Skoro jest tak pięknie to jak wytłumaczysz to że w poszukiwaniu pracowników potraficie dzwonić i nakłaniać ludzi do powrotu ,tych których zwolniono za kradzież w firmie ,powtórzę za KRADZIEŻ ,zresztą wcześniej już ktoś pisał tu o tym przypadku kradzieży i zwolnienia pana Grzegorza ,o czym to świadczy ,o tym że firma ma takie problemy z pozyskaniem nowych pracowników że musi się posuwać do takich rzeczy

Bodzio

Witam . Piszę z małym zapytaniem co do pracy kierowcy ile zazwyczaj wychodzi czas dzienny pracy i na jakie zarobki można liczyć ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Kazek
@Bodzio

podstawa nic więcej 0% za nadgodziny ale na docieranie dobra żeby się coś nauczyć mowa o tych dobrych pozytywach których tam jest mało ;-)

@Kazek

Czas pracy jest jaki mniej więcej dziennie 10,h czy więcej jeszcze ?

@Kazek

I czy praca jest w każdą sobotę ? Czy co druga ?

@Bodzio

Zalezy jaka masz trase ale jak podliczysz caly miesiac i soboty to ponad 200 godz ci wyjdzie Zarobi w okolcach 3 tys. Praca na wlasnej dzialalnosci

@Kierowca

3 tysiące wychodzi na czysto po odliczeniu podatku? Czy od 3 tysięcy odliczyć podatek ?

dostawca
@Bodzio

3 tysiące na rękę pod warunkiem że wszystko będziesz miał ok, bo za wszystko co zrobisz źle możesz być ukarany finansowo ,to znaczy zgubisz kp,kw,jest kara jak się okaże że brakuje faktury bądź korekty jest kara i to nie ma znaczenia czy ty ją zgubiłeś czy nie, nie ma jej to wina kierowcy ,kierownik stwierdzi że kiepsko posprzątałeś samochód jest kara ,źle ułożysz pojemniki nie pozrywasz krawatów też straszą karą ,praca w ciągłym strachu czy ci za coś nie potrącą z wypłaty ,praca 8 do 10 godzin dziennie jak wrócisz za wcześnie to i tak coś dodatkowego ci wymyślą byś za wcześnie nie wyszedł ,co do pracy w soboty to masz 2 robocze i 1 wolną tak że może być tak że na 5 sobót w miesiącu wyjdzie ci 1 wolna .

inny kierowca

Spokojnie wyciagasz znacznie ponad 3 tys na reke

Czy pracownicy FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Prezes

Z magazynem i rampą załadowczą , taka integracja

@Prezes

Widać ze kolega pracował, krótko albo po prostu wylewa żale odpowiadając na pytanie w maku właściciel organizuje co roku wielką imprezę, na które zaproszeni są między innymi wszyscy pracownicy firmy - niestety w zeszłym roku nie odbyły się przez pandemie poza tym kierownik magazynu co jakiś czas organizuje wspólne wyjścia ale jak ktos nie chce sie integrowac to nikt cie do niczego zmuszac nie bedzie

Prezes
@Aktualny

Gdyby było tak jak piszesz to bym pracował dalej . Właściciel w porządku aczkolwiek mógłby się w końcu zainteresować tym dlaczego pracownicy są niezadowoleni . Nikt specjalnie nie oczernia firmy tylko skąd się negatywne komentarze biorą .

@Prezes

Odkąd tu pracuje często słysze, że właściciel jest otwarty na rozmowe i ze zawsze znajdzie czas - kiedys sie o tym przekonalem mimo ze nie mam z nim za czesto do czynienia, potrzebowałem pomoc siostrze w przeprowadzce i potrzebowalem pogadac z szefem czy nie moglbym pozyczyc samochodu co prawda akurat nie mial czasu sie spotkac w tym dniu ale umowil sie ze mna na nastepny, pożyczył mi samochód nie robił żadnych problemów Na tej podstawie mysle ze ty tez gdybys z nim pogadal to raczej by cie wysluchal

Zostaw merytoryczną opinię o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. - Tarnów

• Jak się pracuje w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Kandydaci do pracy w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.
2.7/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Czysta 8
    33-100 Tarnów
  • NIP: 8731985428 KRS: 0000083863

FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.