Opinie o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. w Tarnów

Tarnowianin

Pracowałem w kilku firmach, ale tę wspominam najgorzej, zero szacunku, poganianie, nie jasne stawki za godzinę, opryskliwy kierownik, opryskliwi współpracownicy. Tak jak wcześniej ktoś napisał skończył się czas wyzysku i plucia na pracownika, konkurencja z zachodnim kapitałem i zachodnimi wartościami już czeka za za rogiem.

@Tarnowianin

Już jakiś czas nikt nie wypowiadał się na tym wątku, a zatem cieszę się, że Ty postanowiłeś to zmienić. Trzeba jednak powiedzieć, że jedynie "rzucasz" tu pewnymi hasłami na temat FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz jako pracodawcy, nie wyjaśniając ich. Co właściwie miałeś na myśli pisząc, iż nie jasne są tam stawki za godzinę?

Tom
@Tarnowianin

Tarnowianin o jakim ty wyzysku piszesz. W Tarnowie takich zarobków jak w Mak-I niema. Pracuję tu kilka lat i moje wynagrodzenie wzrosło o 45% . Chyba pomyliłeś firmy pisząc te brednie. A pracownicy to jak w każdej firmie mają między sobą różne sprzeczki i nikt na nikogo nie"pluje "

@Tom

Po poście Twoim i użytkownika @Tarnowianin wyraźnie widać, jak różne zdania można mieć o tym samym pracodawcy. Ale to dobrze, że dla Ciebie współpraca z firmą FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz przebiega owocnie. Chwalisz tamtejsze zarobki, a dostajecie tam także premie?

Niezłe ściemy tu idą, że praca ok itd.W tej firmie wiecznie szukają ludzi na te same stanowiska - magazynier i kierowca.Może ktoś się wypowie co tam jest nie tak, że ludzie przychodzą na kilka dni i nie chcą tam pracować.

Bolek
@1234

Rotacja jest dlatego że przychodzą cieniasy dla których składanie towaru za pomocą scanerów jest zbyt trudne :)

Iwona

@mario A zatem wiadomo, że nie każdy jest w stanie znieść tak trudne warunki pracy. Ale, skoro piszesz o dużej rotacji, to może wiesz coś o ewentualnej rekrutacji w FHP? Na jaką formę zatrudnienia mogą liczyć nowi pracownicy? Bardzo Cię proszę, abyś w następnym wpisie poruszył jeszcze te kwestie.

Iwona

@1234 Oczywiście, może być również tak, jak piszesz Ty. Jednak nie odpowiedziałeś mi na pytania, które Ci wcześniej zdałam - zrobisz to zatem teraz? Czy ktoś jeszcze chciałby zabrać głos w sprawie pracodawcy, jakim jest firma FHP Mak 1 M.? Pamiętajcie, że wszelkie informacje, o ile są zgodne z prawdą, mogą przyczynić się do realnej pomocy osobom, które są zainteresowane podjęciem pracy w tym miejscu.

mario
@Iwona

ja pracuję tu od 3 lat na magazynie, praca ciężka bo fizyczna i przy mięsie w hłodni więc to jest cięzka praca ale bardzo dobrze platna. jest duza rotacja bo wiekszosc nowych pracownikow szybko wymieka

Kierowca b

Odpowiedź na ogłoszenie,wysłane CV i po 4 mcach rozmowa

-czy gotowy pracować na własnej działalności - czy gotowy pracować czasami po 15 godzin - jakie doswiadczenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Do Iwona bzdury z tym ciągłym rozwojem firmy.Oni co kilkanaście dni dają ogłoszenia oferty pracy na magazyniera i tak jest od kilku lat.Chyba mi nie powiesz, że mają tam kilkudziesięciu magazynierów i ciągle szukają nowych:).

Iwona

@1234 Częste rekrutacje mogą w równym stopniu świadczyć o ciągłym rozwoju firmy. Sam jesteś zatrudniony w FHP Mak 1 M. i znasz ten temat z własnych doświadczeń? Jeśli tak rzeczywiście jest, to proponuję, żebyś napisał nam coś więcej na temat samej specyfiki pracy w tej firmie. Możemy na Ciebie liczyć?

Iwona

@Karol Sam jesteś pracownikiem w FHP Mak 1? Jeśli tak, to warto byłoby, żebyś napisał nam coś więcej o tym pracodawcy, tak, by inni użytkownicy forum mogli wyrobić sobie, chociaż cząstkowy, jego obraz? @corky Cieszę się, że Twoja współpraca z tym pracodawcą przebiega pomyślnie. Piszesz o kwestii zarobków. A na jaką formę umowy mogą liczyć nowi pracownicy?

Karol

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc po co takie rzucanie podejrzeń o jakieś nieprawidłowe działania??

corky

Ja też pracuję w firmie Mak 1,jako kierowca i jestem zadowolony.Bo ci co narzekają to myślą że pieniądze się dostaje za darmo.Odkąd fenicjanie wymyślili pieniądze nic nie ma za darmo.Musimy pracować żeby żyć,a co do zarobków w firmie Mak 1, to mi wychodzi jakieś 15 zł,na godzinę na czysto czyli nie jest tak żle jak piszecie.Jeśli praca komuś szkodzi,porzuć ją o cóż chodzi..

Iwona

@iveko, widzę, że jesteś zorientowany odnośnie sytuacji w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz. Może posiadasz jakieś informacje odnośnie rekrutacji? Czy aktualnie są jakieś prowadzone? Na jakie stanowiska? Może chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem w kwestii rekrutacji do tej firmy? Jak przebiegła Twoja rozmowa o pracę? Zachęcam Cię do aktywności na forum. Każda rzetelna i wyczerpująca wypowiedź jest pomocna dla osób poszukujących pracy w tej branży.

iveko

Skoro kierownik kierowców ma własną firmę podwykonawczą i świadczy usługi transportowe panu Gawronowi to nie może płacić więcej pracownikom firmy MAK bo nikt by nie chciał u niego pracować i jestem pewien że dopuki się nie zmieni kierownik to nie będzie dobrych pracowników bo kto lepszy to ucieknie. Towar na czas i miła obsługa to podstawa bo nie oszukujmy się nikt tyle co kierowca nie spędza czasu ze sprzedawcami i to właśnie kierowca naprawia błędy przedstawicieli, magazynierów lub przyjmujących zamówienia. Przykro tylko że pan Gawron tego nie widzi bo chłopaki naprawdę ciężko i żetelnie pracują a przez decyzję jednej osoby opinia o jego firmie zaczyna sięgać dna

Iwona

@Zazi, @Pracownik, czy możecie rozwinąć swoje wypowiedzi i podzielić się doświadczeniami w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz ? Napisaliście, że firma zapewnia dobre zarobki, a czy oprócz tego podstawowego wynagrodzenia można liczyć na premie? Czy firma przyznaje swoim pracownikom dodatkowe pakiety socjalne typu opieka medyczna czy dofinansowania do wakacji? Czy FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz płaci za ewentualne nadgodziny? Takie informacje są pomocne dla osób zastanawiających się nad braniem udziału w rekrutacji i wysłaniem CV.

Mistrz kierownicy

Jak dla mnie praca jest ok. Warunki są zgodne z tym co ustaliłem na rozmowie kwalifikacyjnej, a nawet jest lepiej. Kasa zawsze na czas, a dzięki temu że zaczynamy od wczesnych godzin rannych to jeszcze można sobie dużo ogarnąć po pracy. Firma się rozwija tak, że w tej chwili prawie nie ma miejsca na samochody na placu, więc pewnie można się załapać.

EmA
@Mistrz kierownicy

Często was widzę jak zapierniczacie przed 5 rano na spokojnej heh(ja wtedy też jadę do pracy), ile tam na czysto zarobicie tak z ciekawości?

Zgadzam się z osobą która zamieściła wpis o rzetelności firmy i dobrych warunkach pracy jak również wysokich zarobkach . Pracuję tu również dlugi czas i jestem zadowolony.

Zazi

Czytam te opinie i stwierdzam że to jakieś pierdoły piszą. Pracuję w tej firmie dobrych parę lat i uważam iż firma ta jest jedną z lepszych, bardzo dobrą, żetelną i poukładaną firmą w małopolsce z dobrymi naprawdę zarobkami.

Obiektywny

Skoro opinie są w większości negatywne oraz macie państwo problemy ze znalezieniem pracowników to wytłumaczcie ludziom i ustosunkujcie się do tego że macie non stop miejsca pracy piszecie że prężnie się rozwijacie , prawda pewnie jest taka że ryzykanci przychodzą i widzą jak jest po czym się zwalniają Ci co pracują to ich prywatna sprawa "tacy ludzie" nie każdy ma ochotę pracować w złej atmosferze i w złych warunkach na szczęście w Krakowie i za granicą jest dużo lepszej pracy i adekwatnie płatnej więc to jest problem firm tarnowskich że nie mogą pojąć że czas wyzysku i cyckania się powoli kończy.....

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

nosferatu

tak, atmosfera w firmie i między współpracownikami jest rzeczą bardzo ważną. Jak jesteś w porządku a (usunięte przez administratora) sie jakiś znajdzie to cie będzie dojeżdżał na wsze sposoby by jemu było lepiej a ty bys wylądował na bezrobociu. Proste.

nosferatu

no dobrze, w takim razie odnosząc się do powyższych wpisów, niech mi ktoś rzetelnie odpowie, dlaczego w tej czy w kilku innych tarnowskich firmach, bez końca i notorycznie pojawiają się oferty pracy na to samo stanowisko??? Tutaj należy szukać kluczowej odpowiedzi. Co takiego się dzieje? Bo przyczyna być musi.

gjhv

Praca jako kierowca to katastrofa. Tzw kierownik pan For... to oszust i kombinator wiele razy obcinał wypłaty z dodatków zasłużonych i wypracowanych kierowcom. Dni wolne dostają tylko ulubieńcy albo ludzie którzy pracują od początku. Szkoda gadać szkoda iść tam na rozmowę. Właściciel Pan Gawron zawsze bardzo wporzadku, wypłacalny i słowny. Szkoda tylko że kierowcy nie mają prawdziwego kierownika takiego jak magazynierzy

Eugieniusz lat 68
@gjhv

Witam. ja pracuje w tej firmie już bardzo długo. nie wiem jak długo ale pierwszy dzień mojej pracy to akurat był pogrzeb Piłsudzkiego. Wtedy to było ciężko i pieniądze marne. Teraz to ci kierowcy tak sie zwalniają bo kierownik magazynu jest złośliwy. To nie chce w trase wysłać za wcześnie, to coć w towarze na złość pomiesza, ale przeważnie drukarke specjanie popsuje albo mówi że komputer jest stary i nawala!!! Ale zawsze idzie sie dogadać i jest w porządku!!!!! Ja tu zamierzam sobie pracować do emerytury, no chyba że mnie wcześniej wykurzą albo nie daj Boże zdrowie nie pozwoli. Polecam wszystkim którym chce sie pracować a nie za darmo pieniądze brać DARMOZJADY!!!!!!!!!

DobraZmiana
@gjhv

Kiero mag.nocnej warty to jeden z najporzadniejszych gości jakich poznałem...jak ktoś chce pracować to będzie jak ktoś chce walić w oko to nara...

presez
@Eugieniusz lat 68

chyba Pan ten z puszki pisze takie wpisy

Iwona

@samson co konkretnie sprawia, że ta firma jest najlepszym pracodawcą u jakiego pracowałeś? Co tak pozytywnie ją wyróżnia? Takie dodatkowe informacje bardzo pomogą innym osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. - Tarnów

• Jak się pracuje w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.?

Kandydaci do pracy w FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.
2.7/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Czysta 8
    33-100 Tarnów
  • NIP: 8731985428 KRS: 0000083863

FHP Mak 1 M. Gawron, K. Jarosz sp.j.