Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

ce

Czyli wybitni fachowcy od windykacji:)

taki jeden

to pewne osoby? ja tylko Elkę kojarze

yyy

haha, zwłaszcza Wojtek i Sylwek mogą się pochwalić doświadczeniem w windykacji - koń by się uśmiał, jedyne co widzieli to praca w Kruku, a teraz KR Regionu i Pan Trener, normalnie żal pl :)specjaliści wysokiej klasy...

dor
@yyy

5 lat doświadczenia w windykacji to rzeczywiście powód do ubliżania komuś...

DT

osobiście uważam, że nikt w firmie nie bada dlaczego spada motywacja do pracy itp tylko węszą spiski... czy ktoś weźmie się za wyniki i efekty pracy a nie śledztwa?

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

Jan

Firma super, polecam, piękna biżuteria :)

DT a kiedyś Bezpośredni Windykatorzy byli i są podporą struktur firmy która dzięki nimi się rozwinęła czy rozwija bo każda sprawa kasą się kończy a kasa ta wciąż płynie. Dlatego też myślę ,że czas na forum inne działy. Chciałbym zobaczyć co mają do napisania inni pracownicy z innych dziedzin. Mile widziane wpisy fachowców pt. kierownicy ,trenerzy( celowo z małej litery tak jak ich fach czy wiedza).

Platformerski podżegacz dzielący ludzi

Nie 100% bo są ludzie nie z DT także nie pisz głupot.

katotaliban

Ciekawi mnie jedno że niemal 100% spośród niezadowolonych pracowników którzy się tu wypowiadają to pracownicy terenowi. Albo coś jest nie tak w tym obszarze (co?) albo coś nie tak z tymi pracownikami.

PP
@katotaliban

nie tak jest prawdopodobnie z przestrzeganiem prawa pracy w tym obszarze , s nie z pracownikami terenowymi - gratuluję bystrości umysłu :)

Zastanawiam się z jakiego powodu jest Tobie przykro.Zastanawiam się dlaczego o tym informujesz.Przedstaw fakty oraz dowody a myślę ,że wszyscy wówczas będą Tobie kibicować.W chwili obecnej jest to stwierdzenie bardzo puste.A dla wszystkich polecam lekturę od strony nr 1 aby wiadomo było od czego to wszystko się zaczęło.

prawo

A czy został dołączony jakiś materiał dowodowy?

to ja

przykro mi to pisać ale w dniu dzisiejszym jako pracownik z kilkuletnim stażem złozyłem na firmę doniesienie do prokuratury oraz do Państwowej Inspekcji Pracy. mój szanowny KO i KR , kto mieczem wojuje......

pytanie

Czy to prawda ,że od stycznia terenowi będą więcej zarabiać ?

Dino
@pytanie

Haha wiesz co, raczej mniej zarabiać. Po to wprowadzają aneksy do umów aby mniej zarabiać, po to łącznie z premiami nikt już nie wyciągał 6,000 PLN

killer

podwyżki od nowego roku raczej nie będą gdyż trzeba będzie ludziom popłacić pieniądze za nadgodziny i aby to skumulować to skądś te środki trzeba zabrać a skąd najłatwiej no z prowizji.jeszcze pewnie inne sprawy wyjdą gdyż ludzie którzy czują się oszukani jest dużo i podwyżki będą następną utopią , prezes powie ,że okręt szczury zjadły autobus ma poprzebijane koła a w tramwaju poodpadały bufory i pantograf pękła

nr

nie ma się co martwić -od Nowego Roku będą na pewno podwyżki :)

ave satan 666

Firma od strony IT była całkiem dobrym pracodawcą. Niestety ostatnie zmiany w pionie IT czyli odejście w miarę dobrego Dyrektora IT i Kierownika Departamentu Programowania spowodowały zastąpienie ich cichociemnymi ludźmi którzy się na te stanowiska nie nadają. W wyniku tego dział IT stacza się na dno.

oj

firma budowała swój wizerunek długo zmieniła podejście ( niby !) do dłużników tylko zapomniała o swoich własnych wiernych pracownikach, ponowna przebudowa i usunięcie tego znamienia to wiele czasu oraz wiele trudu i wysiłku a i tak niesmak pozostanie , a szkoda bo to bardzo fajna firma z wielkimi perspektywami, tylko gdzieś się prezes pogubił i nie słucha ludzi , którzy mają ciekawe rozwiązania typowy syndrom boga

spławik

Taka sama sytuacja spotkała teraz chłopaka ze Szczecina ST długoletni pracownik został zwolniony przez swojego KR bo ponoć źle podburzał innych kolegów i siał zgorszenie , no bardziej wysublimowanych określeń już nie można było użyć , jak w kawale z zajączkiem masz czapeczkę to w łeb nie masz czapeczki też w łeb krew się gotuje patrząc i czytając co się w tej firmie wyrabia wystarczy popatrzeć na wpisy ludzie 52 ....!!! zapisane kartki to o czymś świadczy

wz

,,piękny wizerunek"

ala

a co ze zwolnieniami ludzi bo niby zagrażali firmie ,że coś ( wyimaginowanego ) doniosą konkurencji i firma się takich ludzi pozbywała zwalniając bez uzasadnienia dobrych pracowników chociażby AS koordynatorkę,albo szerzenie strachu wśród pracowników ,żeby nie zmieniali pracy bo GK ma takie kontakty ,że nikt ich nie przyjmie i będą przymierać głodem przecież to zakrawa na (usunięte przez administratora) koncentracyjny we Wrocławiu przy ul. Wołowskiej albo inaczej sekta tajemniczy ptak wejdź i już ciebie mamy jesteśmy Twoim panem i władcą to jakaś gehenna i to w Państwie Prawa w XXI wieku w cywilizowanym kraju znajdującym się na kontynencie europejskim, jak z ludzi można zrobić białych murzynów i wszystko w imię jednej pary butów więcej i zegarka m-ki Patek

pr

W przypadku niewypłacania wynagrodzeń za godziny nadliczbowe zaniżony jest również zus i podatek ,a więc traci na tym skarb państwa,czyli w tym przypadku jest uzasadniony interes społeczny! i oczywiście prywatny (dot. pracowników) .Udowodnienie występku liczy się pięć lat wstecz

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.