Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

rk

Rozmowę masz na kierownika czy za wała? ,bo to zdecydowana różnica:)

Karolina Z.

Witajcie, w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną. Jak to wygląda? bo czytając to mam mieszane uczucia... Czy to prawda, że jest bardzo szybka ścieżka awansu

kasa

Jak ktoś chce ściągać kasę z wynagrodzeniem np. pracownika marketu to jego problem:)

hehehe

hehe i co tam żałosne pieski DT, już domyślacie się co dla was szykujemy? :) niedługo żaden nie zaszczeka tylko będzie grzecznie merdać ogonkiem jak to Kruk przykazał :)

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

kruczek

Czy ktoś z was słyszał jak postąpiono z długoletnim pracownikiem z krakowa? Po 11 latach pracy otrzymał 2400 złotych wynagrodzenia brutto bez możliwości otrzymania dodatkowej prowizji.

kt

ostatnie wpisy wyraźnie mówią o tym jak się boi pracodawca rozliczenia za wykorzystywanie Nas i zmuszanie ( sterowanymi systemami motywacyjnymi )do ponadnormatywnej bezprawnej pracy, takie wpisy uświadamiaję mi tylko jak zostaliśmy wszyscy wmanewrowani w system totalitarnego oszustwa. No nic 25 stycznia Słupsk chociaż jeden zrobił co trzeba , a może nie jeden .....

obserwator

Wy wszyscy jesteście porąbani!!!!!! weźcie się do roboty albo znajdźcie inną pracę - ludzie nikt was nie trzyma na siłę !!!! Większość z was i tak już nie pracuje w Kruku - żałosne. Kto chce ten pracuje i dobrze zarabia takie są realia:) Pozdrawiam malkontentów.

zadowolona
@obserwator

po dzisiejszych zmianach na pewno wezmą się do roboty, ciekawe ile osób szybko się rozchoruje - każdy liczyć potrafi i nawet 80% średniej z ostatnich 6 miesięcy lepiej im wyjdzie niż pensje po dzisiejszych "kuchennych rewolucjach" :)

opw
@obserwator

,,Obserwator "- nie ubliżaj innym ,którzy są aktywni na tym portalu. Prawo należy przestrzegać! i tyle w tym temacie .

odp

Ten wpis -Nick ,,oblok" bardziej głupszy już być nie może!!! .Nie można w żadnym wypadku obwiniać winą pracownika za niewywiązywanie się przez pracodawcę z przepisów wynikających z prawa pracy ,tzn. Obowiązku Pracodawcy dot.rozliczania czasu pracy!!!

oblok

DT nikt kijem do pracy nie zagonił więc nie ma mowy o godzinach nadliczbowych. Nikomu nie należy się wiec ani grosz. To, że DT pracuje 10 godzin, nie znaczy że są to godziny nadliczbowe! Bo co jeżeli ja w biurze mam wbite 8:00-16:00 ale specjalnie oszukam szefa i posiedzę do 18:00 (on niezauwazy bo np.konczy o 15:00) a ja potem z ryjem do niego, że mam godziny nadliczbowe i ze ma mi za nie zaplacic ???? Badzcie powazni ....

podstawa prawna

Treść art. 218 par.1a Kk Kto wykonując czynności z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie,karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

uporczywe nierozliczanie przepracowanych nadgodzin

Jeżeli łamanie prawa pracy (praw pracowników) jest ciągłe,nagminne,uporczywe zachodzić mogą przesłanki art .218 par.1 a Kodeksu Karnego

odp

Tolerowanie pracy w ponadnormatywnym jego wymiarze (ponad 40 godzin tygodniowo ) bez rozliczania czasu pracy,niewypłacania wynagrodzeń za godziny nadliczbowe lub udzielania dni wolnych od pracy jest ewidentnyn łamaniem prawa pracy przez osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy

odp

Nie można pozwalać na łamanie prawa!!!

wiadomości

najlepiej przekazać całą sprawę do wiadomości będzie super jak ktoś Nas w końcu posłucha i zrozumie przecież nie można być cały czas wykorzystywanym ktoś sobie jeździ po czyiś plecach i się cieszy , to mega niesprawiedliwe zwłaszcza w XXI wieku gdzie my ludzie zapracowaliśmy sobie na szacunek , takie niewolnicze ( bo oczywiście każdy z managerów, zaraz powie ,że idź sobie gdzie indziej - NIE , nie tak się rozmawia z ludźmi , pracownikami, kolegami ) procedery należy bezwzględnie eliminować , to jest zakała na naszej wolności obywatelskiej

uz

Nieprzestrzeganie norm czasy pracy jest naruszeniem art. 66 pkt 2 Konstytucji RP.

pp

Proszę nie winić DT ,że musi pracować ponad 40 godzin tygodniowo skoro brak jest jakiejkolwiek reakcji ze strony pracodawcy w sprawie przekraczania czasu pracy w związku z wyśrubowanymi normami ! A gdzie jest ustalenie po porozumieniu z pracownikiem czasu pracy dotyczącego wykonania zadań przez pracownika zgodnie z art 140 Kodeksu Pracy ,czyli 40 godzin tygodniowo!!! Zna ktoś przypadek żeby pracodawca porozumiewał się z pracownikami w sprawie zachowania norm czasu pracy? W systemie zadaniowego czasu pracy pracodawca nie musi prowadzić jego ewidencji ,natomiast zgodnie z Kodeksem Pracy ma OBOWIĄZEK BEZWZGLĘDNIE GO ROZLICZAĆ !

detek

a jak to się ma do organizowanych szkoleń kiedy pracodawca ściąga Nas na nie i nie liczy czasu dojazdu typu szkolenie jest na 9.00 ale aby na nie dojechać muszę wystartować o 6.00 kończy się o 16.00 ale aby wrócić do domu muszę jechać następne 3 godziny więc już z założenia przepracowałem 6 godzin nadliczbowo oczywiście nikt nawet nie wspomniał o jakiejkolwiek rekompensacie za to

prawo
@detek

Możesz się ubiegać o zwrot kosztów szeroko rozumianego dojazdu, tzn. zużycia paliwa, poświęconego czasu, ewentualnego noclegu i takie podania zostają w GK rozpatrywane pozytywnie oczywiscie majac poniesione koszta udokumentowane

sam

potwierdzam system jest tak ustawiony aby pracownik był lub musiał być zaangażowany w pracę ponadnormatywnie , a co z telefonami przecież wiadomo ,że odbiera się od dłużników telefony w weekend czy wieczorem po pracy to zasadnicza forma kontaktu z tymi ludźmi niekiedy oni inaczej nie mogą się skontaktować jak rozliczyć takie działania , co do dokumentowanie tego to oczywiście jest bardzo łatwe wystarczą bilingi telefoniczne i już wiemy kto i kiedy pracował i w jakim wymiarze czasu

pytanie?

jak myślicie kto kogo oszukuje?

prawo pracy!!!

Czy w firmie pracodawca porozumiewał się lub porozumiewa z pracownikiem w sprawie wykonania powierzonych mu zadań zgodnie z zachowaniem norm czasu pracy zgodnie z art 140 Kodeksu Pracy ,czyli 40 godzin pracy w pięciodniowym tygodniu pracy ??? Zna ktoś taki przypadek???!!

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.