Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

zibi

Porównując pracę w Kruku do innych korporacji z szeroko rozumianej strefy finansowej, to muszę powiedzieć, iż Kruk ma wiele zalet ale i też wad. Do zalet można zaliczyć to, że jest to polska firma w której panuje inna, lepsza kultura niż np. w wielkich zagranicznych bankach. Niestety jednak ustępujemy takim organizacjom pod względem profesjonalizmu menadżerskiego, zarządzania jakością czy podejściem procesowym oraz oczywiście obracamy mniejszymi pieniędzmi.

stres

Stres i parcie na wynik np.za 1500-1600 zł na rękę -MASAKRA!!! Ale wyzysk!!!

alojzy
@stres

Więc chyba nie wiesz jak wygląda praca w dzisiejszych czasach. Sam/Sama zdecyduj, czy wolisz stałą pracę z pełnymi benefitami w KRUKu za 1500-1600 zł (co oczywiście jest nonsensem) z tym całym "parcim na wynik", czy może gdzieś na stażu za "free" i "w gratisie z parciem na wynik"?

uAsi

dodaj jeszcze mobbing,stres i ogromne parcie na wynik

alojzy
@uAsi

Mobbing no nie wiem, ja nie zaznałem i nie słyszałem, ani nie podejrzewam o to żadnego z managera. Natomiast stres i parcie na wynik owszem, ale to raczej oczywiste, no chyba, że ktoś oczekuje, że w pracy spędzi czas na chillout'ciku, wyluzowaniu się, posiedzeniu na facebooku itp....

jerzy

Witaj Daria. W KRUKu większość programistów to młode osoby przed 30 więc pewnie doświadczenie nie jest az tak wymagane

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

OBSERWATOR

skoro przykładów można podać wiele to śmiało? konkrety! skoro coś zarzucacie to przedstawcie prawdziwie daną wypowiedz

sos
@OBSERWATOR

POCZEKAJMY DO OSSY

KR
@sos

Znowu straszycie a w Ossie komu brawo na stojąco tym razem będzie bili ?

mrrr

słyszeliście o tajemniczych awansach na południu w dt. awansowane zostały osoby które zupełnie nie spełniały kryteriów

gift
@mrrr

ale to mialo miejsce w calej Polsce, nie tylko na poludniu, przykladow wiele

info

Poprawka -nowelizacja Kodeksu Pracy dotycząca umów na czas określony powyżej 33 miesięcy ,które mają stać się umowami na czas nieokreślony będzie obowiązywać od 22.02.16

info

W związku z nowelizacją Kodeksu Pracy od 01.01.2016 r wszystkie umowy zawarte na czas określony powyżej 33 miesięcy stają się z mocy prawa umowami na czas nieokreślony:)

bazydanych

programista baz danych zarobki slabe, praca frustrujaca, ciagle tylko uzeranie sie z debilami, nie polecam, nie warto

rybak

Czy jest to prawdą że w KRUKu po 10 latach pracy terenie można dostać 2400 złotych brutto?

fasola zielona
@rybak

Kwestię czy pracownicy na krakowskim regionie zostali rzetelnie potraktowani wyjaśni sąd właściwy.

Inny

Szukajcie tych, którzy byli za czasów kiedy dobrze zarabialiscie. Swiat jest mały,a dla dobrych zawsze się miejsce znajdzie.

zw.zaw.

czytając te wpisy o zmianie wynagrodzeń można wnioskować ,że gdyby były związki zawodowe prawdopodobnie wyglądałoby to zupełnie inaczej . Podstawowym zadaniem organizacji związkowych jest ochrona praw pracowniczych

zawiedziony

Najlepsze w tej całej akcji były te potajeme cicho sza awanse "dla najlepszych " wcześniej były fanfary i fajerwerki jak ktoś dostawał awans, a teraz nie mogliśmy sobie spojrzeć w oczy , do tego degradacje po latach popylania w terenie, żenada i brak profesjonalizmu w zarządzaniu ludźmi lub celowa prowokacja. w całej tej historii z ustalanie podstaw nie było logiki ani jasnego klucza kto za co i ile. Kwoty byly rozdawanie z tzw bani ktoś kto był wartościowy dla firmy do czarnego czwartku-piątku nagle dostał mniej od świeżaka który ledwo mógł napisać kilkanaście ugod jak to się ma do polityki " równości " która zaraz po imprezie dostaliśmy do wiadomości. Z drugiej strony dotychczasowy system był nie do utrzymania ponieważ zarobki rosły proporcjonalnie szybciej ( i uważam że nam się to należało ) niż przychody firmy , ten rok pewnie był i tak ostatnim z taką dynamiką przychodów a inwestorów zza oceanu guzik to obchodzi oni ciągle chcą więcej, widać jakie portfele coraz więcej Multi gdzie nic już nie idzie dodatkowo wyciągnąć, do tego obudziła się konkurencja więc portfele pewnie są coraz droższe, kolejny aspekt to nasza ogromną ekspansja na inne rynki tam trzeba teraz docenić pracowników aby zaiwaniali tak jak my do tej pory i kto to musi sfinansować ? No kto ..... ręka do góry , trzeba przesunąć trochę kapusty tam gdzie można się rozwijać w ekspresowym tempie a tutaj w Polszy utrzymać jak najwięcej z tego co było. JA TO NAWET ROZUMIEM, ale można to było zrobić z klasą a te całe bzdury niektórzy wypisują ze to przez jednego pionka ktory poszedł do sądu bo czuł się pokrzywdzonym i miał do tego zresztą święte prawo firma na to leje bo wliczone jest to w koszta funkcjonowania każdej korporacji, akcja była przygotowywana od roku lub co najmniej dwóch lat a nie po historii z tym pracownikiem

Windykacja to jest zabezpieczenie roszczenia przed sądem, odnalezienie majątku dłużnika, lub, jeśli go nie posiada na siebie, znalezienie źródeł jego finansowania i zajęcie tychże. Wszelkie wydzwanianie z call-center, czy chodzenie po prośbie po mieszkaniach i firmach jest żałosną, poniżającą żebraniną nie mającą nic wspólnego z profesjonalizmem. To robota na przeczekanie przez 2 m-ce, lub dla ludzi, którym ogólnie nie wychodzi w życiu. Dziwię się, że ktokolwiek z dłużników jeszcze z wami rozmawia.

dtek

w Krakowie trzęsienie będzie

Złoty czas korporacji wszystko na to wskazuje dobiega końca ,prawo będzie przestrzegane a abolicji nie będzie!

zadowolony inaczej

a w Łodzi podobno wszyscy zadowoleni ze zmian są....większość ma "wspaniałe" kontakty z KR, kumplem z providenta to i mają jak u Pana Boga za piecem....to jest usuwanie kolesiostwa wg. nowego dyrektora....żal

mirmar

od marca??? - chłopie przelicz te oszczędności raz jeszcze. Ostatnią prowizję zobaczysz w styczniu. Aneksy wchodzą w życie od 01.01 czyli w lutym dostaniesz już tylko "gołą" wypłatę. Nie licz na to, że do nowej pensji dorzucą Ci jeszcze prowizję za grudzień. Może jedynie za zadania dodatkowe - scoringi, detektywistyka i to wszystko.

gn

Zawsze można wezwać pracodawcę do rozliczenia czasu pracy za okres 3 lat jeżeli ktoś pracował w godzinach nadliczbowych :)

pytanie

A KO ,KR i wybitnym fachowcom w dziedzinie windykacji-trenerom też obniżono wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.