Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

odp.

Dokładnie tak - złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, a organy ścigania ocenią czy są przesłanki występku

os

W przypadku przesłanek występku z art.218 par. 1a KK sprawę wszczyna się z urzędu i ustala ewentualnych pokrzywdzonych

curro
@os

czyli wystarczy powiadomić organy powołane do ścigania przestępstw i występków i w tym momencie załóżmy Policji lub Prokuratura same muszą ustalić liczbę wszystkich pokrzywdzonych oraz czas miejsce lub okres trwania takiego procederu ? Dobrze zrozumiałem?

dz

To,że trzeba zapłacić zgodnie z obowiązującym prawem,czyli Kodeksem Pracy to jest problem pracodawcy a nie pracownika !!! ,więc tak jak napisałeś leszcz powinien stać się rekinem ,który wie o co walczyć ,prawo obowiązuje wszystkich !!! I nie ma znaczenia czy jest to wielki pracodawca czy wyrobnik w postaci pracownika!. Każdy obywatel może powiadomić odpowiednie organy państwowe o nieprawidłowościach związanych z naruszaniem prawa ,np.*Prokuraturę i Państwową Indpekcję Pracy ,zwłaszcza jak chodzi o INTERES SPOŁECZNY ,czyli zaniżanie składek zus i podatków w związku z np.niewypłacaniem wynagrodzeń za przepracowane godziny nadliczbowe!!!

chicken
@dz

czyli rozumiem ,że może być nawet pozew zbiorowy złożony przeciwko nieuczciwemu pracodawcy? A co z komisjami jakie są wewnątrz firmy np. departament kontroli audyt jaki się odbywa czy te instytucje nie powinny obligatoryjnie zapewnić godziwe warunku pracy oraz przestrzeganie przepisów obowiązującego prawa w RP? Rozumiem ,że część informacji nie dochodzi np do zarządu ale w kwestii łamania prawa czy też bezprawnego wykorzystywania pracowników ,zmuszania tak ustawionym systemem motywacyjnym do ponadnormatywnych godzin pracy to przecież jest już sprawa kryminalna jest to czerpanie korzyści z niewolniczej pracy . Nie wiem czy afera Amber Gold jest w tym momencie większą gdyż w takim postępowaniu brak jest jakiejkolwiek etyki.Takie informacje na pewno otrzymał prezes którego informował o tym były dyrektor TK a po za tym są analizy czasu pracy wszystkich zatrudnionych doradców robione przez kontrolerów bo z tego też się ludzi o zgrozo rozliczało, czyli świadome łamanie prawa w świetle zajmowanego stanowiska to ... jak to nazwać ?

curro
@chicken

Vw ma swoją aferę ale się szybko pozbierał i dogadał z ludźmi , aby nie stracić swojego wizerunku ,w GK jedni pozapuszczali brody aby móc na siebie spojrzeć w lustrze,a inni udają głupiego i szybko przeprowadzają alokację swoich akcji tak aby jak wybuchnie ( a wybuchnie ) skandal jak najmniej na tym stracić,tylko jakoś nikt nie chce się dogadać z wszystkimi wyzyskanymi osobami i dochodzi do tego ,że trzeba następne sprawy pozakładać albo nagłośnić całą sprawę w mediach tak by zatrzeszczało w umarłym GK-wskim departamencie PR, w myśl zasady jak nie kopniesz nie otworzysz to chore, ale cóż. Następna kwestia już trochę z innej beczki zobaczcie ,że już GK-owcy ( nie mylić z ...B-owcy zaprzestali wymazywania wystawianych opinii na forum, a szkoda bo wiem ,żę są tacy , którzy je wszystkie szybko kopiowali i... a tu się domyślcie CZUWAJ !

św. Mikołaj

Jasne ,że będą rozliczone kupisz sobie carrere i starczy Ci jeszcze na piwo Tyskie, chłopie przecież przez ODT przewinęło się full ludzi weź teraz każdemu zapłać to kupa hajsu lepiej czekać aż sprawa ucichnie i nie będzie tematu jeden tam ten ze Słupska swoje otrzyma bo założył sprawę i może Ci co się podepną pod niego a reszta do pracy wyrobnicy - leszcze

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

godziny

A czy rozliczane są już ( będą) przepracowane godziny nadliczbowe trzy lata wstecz ???

niu i nie mobile

W słupsku Sąd odrzucił wszystkich świadków kruka tak zwaną komisję negocjacyjną czy mediacyjną , która zajmowała się sprawą WK, ależ to kuriozum w skali całego wymiaru sprawiedliwości . Brawo WK

odp
@niu i nie mobile

przekazać temat do wprost będzie następna afera na cały kraj , tylko patrzeć jak akcje spadną więc trzeba być czujnym i śledzić notowania aby w porę zdążyć je sprzedać, ponoć jeszcze się inne tematy szykują w sądach na ptasiorka ktoś słyszał ?

przestroga

art.218 par.1a Kodeksu Karnego -mówi o tym ,że kto uporczwie lub złośliwie narusza prawa pracownika wynikające z nawiązanego stosunku pracy podlega karze pozbawienia wolności do lat 2 . Uporczywym naruszaniem prawa pracownika może być np. nierozliczanie czasu pracy (przepracowanych nadgodzin) i nie płacenie wynagrodzenia za przepracowane godziny nadliczbowe!!!

pytanie

A czy zgodnie z Kodeksem Pracy pracuje się 40 godzin tygodniowo ?,proszę o odpowiedź

kandydat

Witam - wybieram się na rozmowę na stanowisko doradca terenowy. O charakterze pracy mniej więcej przeczytałem na czym polega. Ponieważ pracuję obecnie jako przedstawiciel handlowy, interesują mnie 2 sprawy: -ile wizyt dziennie wykonuje doradca -jakie są średnie zarobki doradców - jaka podstawa, jaka prowizja

mirmar
@kandydat

ile wizyt? - hm - ile się da, ale nie licz na mniej tylko na więcej przynajmniej do momentu jak wskoczy do pracy nowy system, który sam będzie to ustalał. jakie średnie zarobki? - hm - tego też nikt nie wie z DT do 18 grudnia gdy wejdą w życie aneksy do obowiązujących umów o pracę. Chcesz to wchodź, nie to poczekaj na rozwój wypadków.

git

Coraz lepiej , wszyscy świadkowie zgodnie stoją murem za WK a GK no cóż tak jak można było przypuszczać bez dowodów i bez szansy.W sumie to dopiero początek 25 stycznia następna tura tym razem będzie ciekawiej. Przypominam wszystkim zainteresowanym o nadgodzinach bo warto pokazać jak to się pracuje , chociaż Sąd już ma na ten temat swoje wyrobione zdanie i jeszcze inne ale dalsze newsy później. Niech prawda wypływa na wierzch,a to tylko jeden z tych filarów co sprawa padają inne !

nadgodziny
@git

przepracowane i niezapłacone nadgodziny - przedawnienie po 3 latach !!! Brawo WK:)

sd

Jak tam sprawa WK?

Ali

Ile wynosi przeciętna podstawa wynagrodzenia "specjalisty ds. windykacji" ?

lolo

30 listopada 2015 Słupsk WK trzymamy kciuki !!!

dl

Z treści reklamy można odebrać to tak ,że jest to instytucja charytatywna:)

antywindykator
@dl

@dl: jeśli wygrasz z krukiem w sądzie (z reguły nie jest to trudne) - to tak właśnie to wygląda :)

dl

Pytanie-jeżeli osoba zadłużona na kwotę 10 000 podpisze ugodę na 10 lat w ratach miesięcznych to ile tak naprawdę musi spłacić po 10 latach? ,jak w tym przypadku wygląda pomoc firmy dla dłużnika zgodnie z reklamą?

antywindykator
@dl

pomagamy spłacać długi - tak, to prawda. kruk w tej kwestii nie kłamie. oni "kupują" twój dług, a ty wygrywasz z nimi w sądzie :) tylko nie pomyśl że dorzucają się do twoich rat :D

anonse

dlamnie windykacja typu kruk jest typowym naciaganiem na odezwanie sie do nich jak powiesz ile moze w miesiacu dac sam od siebie to odp jest jedna nie spełnia pan/pani naszych oczekiwań to sa wirmy ktore zerują na polakach tyle w tym temacie

hihi
@anonse

Pendrive dobre , a co kopiuje no wiadomo informację dla siostrzyczki :) przecież wiadomo nie od dziś ,że najwięcej informacji sprzedają dyrektorzy i członkowie zarządu, ale winni się zawsze szeregowych pracowników. Wszyscy wiemy gdzie najlepiej kupić i od kogo dane,informacje etc

jov

A my nazywamy JSP pendriv. Ciągle rano coś kopiuje.

lalka

Poleciała bo myśleli ,że nie wiadomo co sprzeda , a miała żaden dostęp do poufnych informacji to takie zagranie TK dyrektora aby zrobić na przekór PB tylko zapomniał ,że pracują jeszcze inne osoby w firmie które mają kontakty , takie postępowanie jest chore i zasługuje na leczenie z psychozy tego Pana kłania się psycholog + psychiatra , kto takich ludzi trzyma w firmie?!?!?!

nol

Czy to prawda , że siostra pani JSP pracuje w konkurencji. Za to samo zwolniono Ag....... Chyba szykuje się rewolucja.

wi

Jak się to ma do wizerunku?

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.