Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

culpa

spójrzcie na ilość wpisów na goworku jak prześledzicie inne firmy żadna nie ma takiej ilości hejtów samo przez się o czymś to świadczy. Jaka jest mentalność osób zarządzających i jak wielkie jest niezadowolenie pracowników z zasad współżycia międzyludzkiego ,stosunków,motywacji czy zadowolenia !!

hhh

Na bank nie ma.Więc sami sobie jesteśmy winni.

zz

Z tego co wiem to nie ,ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby takie założyć zgodnie z Ustawą o Związkach Zawodowych:)

Czy w Firmie KRUK są jakieś związki zawodowe ??

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

pytanko

kim był pan o inicjałach M.R. w firmie kruk? i co powiecie o tym panu?

kuba
@pytanko

KO z Farszawki mobber dlatego poleciał on i jego świta chociaż miał zezwolenie na takie działania od samego dyrektora TK ale ten jak kocurek spadł an 4 łapki i teraz siedzi z italjańcami

wk

Oczywiście że można wygrać ale trzeba mieć ogromną determinację.Jest to droga przez mękę ,przede wszystkim potrzebne są konkretne dowody inaczej nie ma szans

kosa

Czemu nikt nie dochodzi swojego , trzy osoby , które złożyło dokumenty przeciwko firmie kruk, toczą się postępowania ,wszyscy trzymają kciuki ale sami się boją skrycie napiszę na forum nawsadzam i pójdę spokojnie w ciszy do garażu na piwko tak aby żona na mnie nie krzyczała ot i cała filozofia. Schodzi ten Nasz naród na psy , a szkoda pamiętajcie ,że z korporacją można wygrać ale trzeba chcieć i wtedy wszystko jest możliwe , Jak każdy korporacja ma swoje słabe strony i uwierzcie mi nigdy nie działa w 100% zgodnie z prawem.Pierwszych których nabija to właście tych najprostszych ludzi

Wileda

Chcesz na własnej skórze odczuć co to znaczy zaorać pracownika? Zatrudnij się w Kruku! Chcesz doświadczyć mobbingu i stresu? Zatrudnij się w Kruku! Chcesz pracować z pół główkami? Zatrudnij się w Kruku? Chcesz by twoim przełożonym była pani która jeszcze niedawno pracowała na kasie w sklepie ale ma ambicje i po trupach brnie do celu? Zatrudnij sie w Kruku?

prywaciarz

Haha żałośni DT znowu tylko narzekają,a tak to grzecznie merdają ogonkami:) sami mieszacie z g***em i szambem tych co nawet strusia zrypią,a jak dł się przed wami chowa i wodzi za nos to już że specjalnie wam ujowe sprawy przyznajemy:)i parę osób w paru poważnych instytucjach się zdziwi,bo my wszystko mamy monitorowane i wiemy nawet kiedy i pod którym drzewem się odlać poszliście:)żałosne pieski więcej kasy i ugód róbcie,my i tak to sobie przypiszemy że strategia i motywacja i premia do naszej kieszeni wpadnie:)a jak któryś piesek zacznie szczekać to na bruk i innego się weźmie:)

Inny

Kiedyś się ciezko pracowało, bez awanturnictwa i ,, robienia pal". Slyszalem, ze teraz jest inaczej. W robocie sie wlazu w ...., a po robocie pluje ma wszystkich na goworku.

cent

Najlepsi odeszli lub musieli odejść.

qwerty
@cent

tylko powiedz ile pał obrobiłeś/aś w międzyczasie ? pobudka to był tylko sen.

qwerty
@qwerty

sorry to było do Inny

Inny

To jestes kiepskim kr, ja wyciagalem w tej firmie 11 koła a i tak bylem za najlepszymi Dt.

manager 6k na renke

Witam państwa. Jak możecie narzekać przecież płacą sowicie tylko trzeba być pracowitym. Pozdrawiam, zadowolony kierownik.

obowiązki

Z umowy o prace wynikają również obowiązki zarówno po stronie pracownika jak i pracodawcy , w tym przestrzeganie ustawowych norm czasu pracy !

rysio
@obowiązki

jasne ,że tak masz rację jest umowa o pracę to duży plus dla pracodawcy tylko otrzymujesz najniższe wynagrodzenie jakie jest możliwe na rynku , po drugie masz super mega wypasiony cel miesięczny , który jak nie masz żadnego " złotego strzału " to możesz tylko w marzeniach zrealizować , więc i tak i tak jesteś bracie głupeczkiem wykorzystywanym przez mega sprytnych ludeczków za nic cię mających.Zrozumiałe jest ,że pracodawca musi na tobie zarobić ale nie kosztem twojej wydłużonej bezprawnej pracy - czyli wyzyskiem bo tak to trzeba nazwać . A teraz jeszcze wypada ci się cieszyć ,że masz możliwość wykupienia z dofinansowaniem karnetu na siłkę hura !!! firma dołożyła dla ciebie z twojego socjalu 2 zł macie i cieszcie się matołki , następnym razem kupimy wam bidon za 20 gr z Chińskiej Republiki Ludowej i chusteczki do nosa.Zawsze się dziwiłem ludziom , którzy za papierosa gotowi byli np. zestrzelić samolot , hej ho dla wszystkich nierozgarniętych i nie potrafiących patrzeć trochę dalej.Ale teraz Nas takich jest coraz mniej bo sie takie osoby usuwa jako relikt przyjdzie młody i będzie się cieszył ,że firma daje szklankę wódki i papierosa więc niech żyje CZeka!

gapa

Jak zawsze w naszym narodzie byli są i pewnie będą takie sprzedawczyki jak reduktor naczelny czy też korkownik smarowuś nie ma się co takim osobą dziwić ale ich eliminować ze zdrowego społeczeństwa , ktoś łamie prawo bezczelnie wyłudza w sposób nie etyczne haniebny i nieuczciwy godziny pracy powodując powstawanie problemów w rodzinach napięcia depresje pracowników, żeruje na tym bogaci swoje fundusze wykorzystując do tego zdesperowanych żądnych normalnej pracy ludzi i naraz znajduje się Judasz , który za 13 srebrników będzie całował Swojego Czarnego Pana po piętach i pluł w oczy wyzyskiwanym dla własnego stęchłego pomnożenia mjąteczku nie wiedząc ,a może nie przypuszczając ,że takie chorągiewki wyrzuca się pierwsze bo skoro nie masz zdania i potrafisz się szmacić u jednego zrobisz tu u każdego innego jak pod latarnią-więc jesteś z samej już postawy podwójnie niebezpiecznym. Korkowłazie pozdrawiam ograniczonego rozumku.

reduktor naczelny

Panowie od nadgodzin, to jest żenujące. Nie podoba się? to rezygnować z Kruka. Jak ktoś liczy godziny w terenie i stwierdza, że pracował o godzinę za dużo, to pomylił zajęcie. Jak ktoś lubi prace w terenie, to nie liczy, że przepracował więcej niż 8 godzin - to jest postawa wyrobnika, a nie pracownika pozdrawiam doradców terenowych i ich przełożonych

antywindykator
@reduktor naczelny

stary, może namiot woź ze sobą, nie będziesz musiał tracić zbędnego czasu na powroty do chałupy i poranne wyjazdy w teren :D

nigga

wzbogacane ? co ty wymyślasz ?

szepty

W jaki sposób są wzbogacane dane w Kruk -u , ciekawi mnie to odpisze mi ktoś ?

lolo

jasne może w końcu wypłaciłby nadgodziny wszystkim ludziom ,których kontrolował przecież widział ile niezgodności i łamania przepisów kodeksu pracy było popełnianych w kruku zwłaszcza w terenie gdzie wyzysk był beznamiętny sterowany przez TK byłego dyrektora , który sam dbał aby minuty dłużej nie posiedzieć w pracy. Po co cały dział kontroli ,tylko po to aby lepiej jelonków zapędzić do dłuższej i bardziej wyzyskującej pracy, 30 listopada 2015 Słupsk , będzie się działo Wielka Kapela Obicia Prawnego Ptasiora , niech się stanie , wszyscy na to liczymy !!!

zp

Pytasz o zarobki managerów czy wyrobników?

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.